Kviečių gemalai gaunami iš daigintų kviečių sėklų ir yra supakuoti su daugybe maistinių medžiagų, kurios yra gyvybiškai svarbios tiek suvartojant, tiek išoriniam naudojimui odai ir plaukams. Tiek kviečių gemalų milteliai, tiek kviečių gemalų aliejai naudojami ruošiant namines veido kaukes, kad gautų įvairios naudos. Jame yra vitamino E antioksidantas, kuris lengvai neutralizuoja laisvuosius radikalus ir padeda išvengti raukšlių susidarymo. Jis veikia kaip geras drėkiklis, kai jis naudojamas kartu su įvairiais kitais gyvybiškai svarbiais ingredientais „pasidaryk pats“ veido kaukėse. Kviečių gemalų veido kaukė visiškai atkuria mūsų odą nuo įvairių odos sutrikimų ir padeda skatinti naujų veido odos ląstelių regeneraciją.

Kaip naudoti kviečių gemalų veido kaukę odai pašviesinti

Kaip pasigaminti ir naudoti kviečių gemalų veido kaukę:

Čia pateikiamos 3 populiariausios naminės kviečių gemalų veido kaukės, kuriose naudojami kviečių gemalų milteliai, taip pat sužinosite, kaip tepti kviečių gemalų aliejų ant veido.

1. Bananas su kviečių gemalų veido kauke:

Bananas su kviečių gemalų veido kauke

Čia rasite geriausią atjauninančią ir šviesinančią veido kaukę, kuri dažniausiai tinka visų tipų odai. Pagrindinis ingredientas yra kviečių gemalai miltelių pavidalu.

Jums reikalingi dalykai/metodas/taikymas:

Jums reikia dviejų šaukštelių alyvuogių aliejaus ir vieno šaukšto kviečių miltelių, gerai sumaišytų stikliniame dubenyje. Tada paimkite reikiamą kiekį trintos prinokusios bananų pastos ir pridėkite prie mišinio. Kruopščiai ją nuvalydami tepkite visą veido odą. Leiskite išdžiūti 30 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu, atlikdami minutės masažą.

Kaip dažnai turėtumėte tai padaryti:

Šią pakuotę galite naudoti du kartus per savaitę, kad veido odoje nebūtų negyvų odos ląstelių ir ją praturtintumėte vitaminu E, esančiu kviečių gemalų milteliuose.

Kodėl tai veikia:

Šioje bananų ir kviečių veido kaukėje esantys vitaminai ir mineralai pašalina jūsų odą nuo nešvarumų ir padeda ją padaryti lygią ir elastingą.

Atsargiai:

Dėl pridėto aliejaus ant veido galite pajusti šiek tiek nerangumo. Taigi tokiais atvejais galite išvengti aliejaus.

Privalumai:

Norėdami, kad jūsų veido oda spindėtų spindesiu ir puikiai atjaunėtų, galite naudoti šią kviečių veido kaukę.

2. Medus su kviečių gemalų veido kauke:

Medus su kviečių gemalų veido kauke

Naudodami aliejų ir kviečių gemalų miltelius, gausite tą pačią naudą. Čia jūs naudojate kviečių gemalų aliejų veidui, kad gautumėte geresnių rezultatų.

Reikalingi dalykai/metodas/taikymas:

Dubenyje sumaišykite po vieną arbatinį šaukštelį kviečių gemalų aliejaus ir medaus. Tada įpilkite kelis lašus šviežio nevirinto pieno. Šią kaukę pirmiausia galima naudoti veidui valyti. Po to tą patį galima laikyti ant veido 15 minučių. Tada galite nuplauti įprastu vandeniu, kad oda būtų švari ir gerai švytinti.

Kaip dažnai turėtumėte tai padaryti:

Naudokite šią pakuotę kasdien, kad gautumėte geresnių ir greitesnių rezultatų.

Kodėl tai veikia:

Jis gerai tinka visų tipų odai, įskaitant riebią. Šis kviečių aliejus veido pakuotei puikiai tinka odos balinimui.

Atsargiai:

Kadangi ingredientai yra visiškai natūralūs, dirginimo nerasite.

Privalumai:

Naudodami tai reguliariai, galite stebėti, kaip jūsų oda tampa teisingesnė ir lygesnė. Kviečių gemalų aliejaus privalumai veidui yra veido odos apsauga nuo pigmentacijos ir inkštirų.

3. Avokadas su kviečių gemalų veido kauke:

Avokadas su kviečių gemalų veido kauke

Šią veido kaukę sudaro kviečių gemalų aliejus, kuriame yra daug vitamino E ir antioksidantų. Be to, mes galime pasirinkti jogurtą, kad pridėtume maistinių medžiagų, kad gerai veiktų oda.

Reikalingi dalykai/metodas/taikymas:

Paimkite reikiamą kiekį jogurto ir kviečių gemalų aliejaus. Sutarkuotą avokadą sutrinkite į smulkią pastą ir sumaišykite su skystu mišiniu. Šią pastą tepkite ant veido ir palikite 20 minučių. Nuplaukite veidą švariu vandeniu.

Kaip dažnai turėtumėte tai padaryti:

Šią kaukę galite naudoti kiekvieną dieną, kad netrukus pamatytumėte geresnį rezultatą.

Kodėl tai veikia:

Dėl senėjimą stabdančių savybių, esančių avokade, ir balinančios varškės savybės, kartu su kviečių gemalų aliejuje esančiu anti-įdegio ingredientu jūsų veido oda nelieka raukšlių.

Atsargiai:

Dėl pridėtos varškės galite jausti šiek tiek dilgčiojimo pojūtį, kuris yra normalus.

Privalumai:

Žinodami, kaip naudoti kviečių gemalų aliejų ant veido, galite labai gerai gydyti tamsias dėmes, inkštirus ir pigmentaciją naudodami šią veido kaukę.

Jei planuojate savo veido odą saugoti nuo įvairių odos infekcijų ir nuo odos problemų, tuomet galite lengvai pasirinkti kviečių gemalų sudedamąją dalį savo „pasidaryk pats“ veido kaukėse. Reguliariai naudojant, jis duoda nuostabų rezultatą, dėl kurio jūsų oda spindės spindesiu ir be problemų. Naudodami natūralų ir ekologišką kviečių gemalų aliejų savo veido kaukėse, neabejojate, kad galite gauti 100% aliejaus naudos, o tai galiausiai suteiks jums nuostabiausią išvaizdą.