Kolagenas yra gausiausias baltymas, prieinamas visuose žmogaus organizmuose, daugiausia atsakingas už pagrindinių audinių sujungimą. Tai vienintelis dalykas, dėl kurio mūsų oda tampa elastinga ir stangri. Veido kolagenas yra naudingas mūsų odai, padidina jo drėgmės lygį ir taip pat suteikia mums naujai gimusią odą. Tai naudinga mūsų odai, suteikiant jai tolygesnę ir švytinčią veido spalvą.

Natūralios kolageno veido odos priežiūros priemonės

Geriausias kolageno veido odos gydymas Indijoje:

Čia yra keletas kolageno veido spuogų veido paketų, iš kurių galite rinktis,

1. Kolageno veido kaukė:

Kolageno veido kaukė

Natūralus kolagenas veido produktams, kurie yra lengvai prieinami aplink mus, yra labai efektyvus jūsų odai. Jie nekenkia, nes savyje neneša aštrių cheminių medžiagų. Šią veiksmingą kolageno veido kaukę galite paruošti namuose labai lengvai. Ši kaukė sustiprins odos spalvą ir padės jai suteikti natūralų spindesį.

Ingridientai: Sutrintas agurkų kiaušinių baltymas Keli lašai smilkalų Bet koks eterinis aliejus.

Metodas:

  • Sumaišykite visus šiuos ingredientus ir tolygiai paskirstykite ant gerai nuvalyto veido. Palikite 15 minučių ir nuplaukite įprastu vandeniu. Nusausinkite ir dabar galite naudoti drėkinamąjį kremą, kad jūsų oda atsipalaiduotų.

Naudojimas: Šią kolageno veido pakuotę galite naudoti kartą per savaitę.

Privalumai:

Tai suteikia jūsų odai reikiamą elastingumą ir stangrumą. Kolageno naudojimas jūsų odai padeda išlaikyti ją lygią ir be raukšlių. Kolageno kaukės padeda padidinti jūsų odos kolageno poreikį ir sulėtinti kolageno skilimo procesą. Kartu su juo ši pakuotė taip pat drėkina ir stangrina odą. Kolageno kaukės yra absoliutus būdas išlaikyti gražią odą ir efektyviai ją atjauninti, giliai padidinant kolageno gamybą, kuri galiausiai sumažina raukšles ir smulkias linijas.

2. Krištolo aukso kolageno veido kaukė:

Crystal Gold kolageno veido kaukė

Ši krištolo aukso kolageno veido kaukė padeda atjauninti odą, neleidžia jai anksti senėti. Ši kaukė skirta raukšlių gydymui, kuri išlygina veido odą. Jis yra visiškai praturtintas pasirinktais natūraliais ingredientais. Jis gerai drėkina odą ir taip pat drėkina tą patį. Jie taip pat gerai padeda padidinti jūsų odos natūralią kolageno gamybą.

Ingridientai:

Kolageno pėdsakai, vitaminai A, E, C & B5 Šarminė rūgštis, išgrynintas vanduo.

Metodas:

Paimkite reikiamą kiekį šios pakuotės ir vėl gerai išmaišykite. Tolygiai tepkite ant veido. Tada leiskite jam išdžiūti 15 minučių ir galiausiai nuplaukite veidą šiltu vandeniu.

Naudojimas: Įpraskite šią pakuotę naudoti kartą per savaitę. Jūs taip pat gausite gerą naudą; Išbandykite šį veido modelį savo gražiai odai.

Privalumai:

Ši kaukė daugiausia sumažina smulkias raukšleles ir raukšles, gerai veikiančias tikslinę vietą, pakeldama ir maitindama odą. Tai labai naudinga didinant ląstelių dauginimąsi. Jis taip pat puikiai veikia jūsų odą, kad ji taptų švelni ir lygi.

3. Veido kaukė su avokadu ir kiviu kolagenu:

Avokadų ir kivių kolageno veido kaukė

Dabar aptarkime šį natūralų kolageną veidui, kurį sudaro avokadų ir kivių ekstraktai. Kaip žinome, kolageno kaukės plačiai atjaunina veido odą ir giliai ją drėkina. Padidindami kolageno gamybą, efektyviai sumažinsite smulkias raukšleles ir raukšles. Avokadas yra nuostabus vaisius, kuris sumažina raukšles. Vaisiuose esantys antioksidantai padėtų detoksikuoti visą kūną, taip pat padėtų vėl atsirasti raukšlėms, todėl jūsų oda būtų lygi, švelni ir elastinga. Tai gali būti laikoma geriausia kolageno veido kauke.

Ingridientai: Avokado ekstraktas Kivių ekstraktas.

Metodas

Avokadą ir kivius supjaustykite gabalėliais ir gerai sumalkite. Tada iš šio mišinio suformuokite smulkią pastą ir tolygiai paskirstykite ant veido. Palikite apie 20-30 min. Tada visiškai nuplaukite drungnu vandeniu ir nusausinkite. Galiausiai drėkinkite odą.

Naudojimas: Šią veido kaukę galite pasirinkti kartą per savaitę. Šiai kaukei galite nustatyti nustatytą dieną; gaukite laiko trukmę pagal savo tvarkaraštį.

Privalumai:

Vaisiuose esantys antioksidantai yra labai naudingi organizmo detoksikacijai. Ir tai yra puikus sprendimas atsikratyti ankstyvo senėjimo veiksnių, tokių kaip raukšlės. Gausite putojantį švytėjimą ant veido ir pašalinsite matomą odos blyškumą. Tai padeda veido odai atrodyti sveikai, kad būtų išvengta įvairių odos sutrikimų, nes vaisių ekstraktuose yra būtinų vitaminų. Jis giliai drėkina odą ir išlaiko ją jauną.

4. „Pasidaryk pats“ greita veido kaukė:

„Pasidaryk pats“ greita veido kaukė

Tai geriausias kolagenas veido odai, nes jis padeda išlaikyti odos stangrumą ir taip pat gerai ją šviesina. Gerai žinomi kolageno užpildyti kiaušinių baltymų komponentai palengvina odos baltumą. O citrinų sultys, kuriose yra daug vitamino C, yra gyvybiškai svarbios, padedančios jūsų organizmui gaminti kolageną. Tai gali būti svarbiausia ir geriausia veido kolageno procedūra.

Ingridientai: Kiaušinio baltymas Keli lašai citrinos sulčių.

Metodas

Sumaišykite 1 kiaušinio baltymą ir citrinos sultis, kad susidarytų puikus mišinys. Visiškai įtrinkite jį ant veido ir palikite 2 minutes. Nuplaukite įprastu vėsiu vandeniu.

Naudojimas: Geriausių rezultatų galite pamatyti, jei šią pakuotę naudosite kartą per savaitę.

Privalumai:

Ši kolageno kaukė visiškai drėkina veido odą, padidindama jos elastingumą. Tai padeda raukšlėtis jūsų odai natūralią kolageno dauginimo veiklą. Jis gali būti naudojamas mūsų veido odai nuraminti ir paguosti. Maitindama odą būtinomis maistinėmis medžiagomis, ji padidina odos stangrumą ir sumažina raukšles.

Kolageno gamyba yra būtina norint išlaikyti odos minkštumą, tekstūrą ir net jaunatvišką išvaizdą. Tai daugiausia skatina organizmo kolageno atsinaujinimo procesą. Naudodama kolageno kaukę du kartus per savaitę, galite odai suteikti kolageno, kuris yra gyvybiškai svarbus. Galite išbandyti šią kaukę pagal savo odos tekstūrą ir gauti šiek tiek daugiau patarimų iš savo grožio eksperto draugo.