Pieniškas veido prausiklis yra formulė žmonėms, turintiems šiek tiek sausą odą, kad drėkintų odą, nes ji daro odą lygią ir apsaugo nuo išbėrimų. Visi šie pieno veido prausimo kremai ar geliai daro jūsų odą lygią, nes juose yra pieno, kuris taip pat sudaro putojantį valiklį ir atveria poras bei valo odą.

Naminis pieno veido plovimo receptas:

Pieno veido prausiklis yra puiki formulė veido valymui ir glotnumui, yra daugybė receptų, pagal kuriuos galima nuplauti veidą pienu. Jei norite pridėti pagal savo pasirinkimą, jums reikės pieno, medaus ir citrinos. Piene yra pieno rūgšties, kuri suėda negyvas ląsteles, todėl oda tampa lygi ir sveika. Galite sumaišyti pieną su medumi, o sulfatas prideda dar keletą ingredientų, kad jis nepablogėtų.

Kaip taikyti:

Šį veido prausiklį galite tepti vieną kartą per dieną, kad oda taptų lygi, ją galima naudoti norint sumažinti saulės nudegimą, nes ji drėkina odą, o pienas neturi jokio šalutinio poveikio ir padeda sumažinti pigmentaciją. Norėdami tepti odą, tiesiog sudrėkinkite ją vandeniu, tada švelniai masažuokite veidą 2 minutes, tada nuplaukite vandeniu. Tada paglostykite veidą sausu rankšluosčiu.

Privalumai:

Kadangi pats pienas yra pieno rūgšties šaltinis, jis valgo sausą odą, kontroliuoja veido pigmentaciją. Kai į veido prausiklį įpilama šiek tiek medaus, jis padeda išvalyti nešvarumus ir yra antibakterinis. Šis pieno veido prausiklis tikrai naudingas sausai odai, bet tikrai ne riebiai odai.

Geriausi pieno veido plovimo produktai Indijoje:

Štai keletas 9 geriausių veido veido plovimo produktų,

1. „Oriflame“ pieno ir medaus veido prausiklis:

„Oriflame“ pieno ir medaus veido prausiklis

Pieno ir medaus veido prausiklis yra natūrali „Oriflame“ kompanijos formulė. Šis pieno veido prausiklis turi šiek tiek medaus, kuris yra antibakterinis, nuplauna sausą odą ir daro ją lygią ir žėrinčią.

Naudoti: šį veido prausiklį galite naudoti kartą per dieną, kad oda taptų lygi. Jūs tiesiog turite nusiplauti veidą įprastu veido prausikliu vieną kartą per dieną, ir jūs galite pamatyti rezultatus.

Kaina: 300 INR už 100 g

2. „Body Shop“ pieno ir migdolų veido prausiklis:

„Body Shop“ pieno ir migdolų veido prausiklis

Migdolų pieno veido prausiklis yra puiki formulė, kurią įmonė, parduodanti kūno muilu, turi veido prausiklio veidą, šis migdolų veido prausiklis turi dvigubą naudą, nes migdolai daro odą minkštą, maišant su šiuo pienu, taip pat oda šviesi ir veido spalva šviesi.

Naudoti: galite naudoti vieną ar du kartus per dieną, jūsų oda nebus riebi, nes jame yra migdolų, todėl subalansuojamas turinys.

Kaina: 1000 INR už 100 g batonėlį

3. „Nestle“ pieno milteliai:

„Nestle“ pieno milteliai

„Nestle“ pieno milteliai yra formulė, skirta plauti veidą pieno milteliais, nes jame yra šiek tiek magnio ir kalcio cinko bei kalio. Tai skiriasi nuo veido prausiklio, nes jis yra miltelių pavidalo ir jame yra šiek tiek putų, kad jūsų oda spindėtų dėl savo pudros.

Naudoti: galite naudoti vieną kartą per dieną, nes ji yra pudra, todėl paliks ilgalaikį poveikį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sudrėkinti veidą, paimti šiek tiek pudros į ranką ir trinti veidą maždaug 2 minutes ir nuplauti.

Kaina: 500 INR už 100 g

4. Žolelių pieno medaus veido prausiklis:

Žolelių pieno medaus veido prausiklis

Šis pieno medaus veido prausiklis yra formulė, per kurią oda tampa gana sausa, nes joje yra medaus, todėl oda tampa švelni, tačiau ji yra antibakterinė, kuri nuplauna negyvą odą ir šiek tiek išsausina. Tai taip pat gali naudoti riebi oda, nes ji turi gerą poveikį, todėl oda taip pat spindi.

Naudoti: jis gali būti naudojamas kartą per dvi dienas normaliai odai, tačiau riebiai odai žmonės gali naudoti vieną kartą per dieną.

Kaina: 200 INR už 100 g.

5. Balinantis pieno prausiklis veidui:

Balinantis pieno prausiklis veidui

Pienas pats turi įtakos jūsų odai, todėl ji švyti. Šis pieno veido prausiklis turi pieno ekstrakto, todėl jis tampa dar intensyvesnis, šis pieno ekstrakto veido prausiklis turi gerą poveikį, turi pH balansą, dėl kurio oda labiau drėkina.

Naudoti: gali naudoti paprastai vieną kartą per dieną. Tiesiog sudrėkinkite veidą, užtepkite ir nuplaukite.

Kaina: 75 INR už 100 ml

6. Kokosų pieno veido prausiklis:

Kokosų pieno veido prausiklis

Kokosas yra tikrai naudingas odai, ir šis kokosų pieno veido prausiklis padeda jūsų odai švytėti ir ją drėkinti, todėl spuogai taip pat mažėja, daug žmonių plauna veidą pienu nuo spuogų, todėl šis kokosų veido prausiklis dviguba nauda, ​​nes jame yra kokoso ir pieno mišinio, kuris sumažina spuogus ir raudonas dėmes ant veido.

Naudoti: galite naudoti vieną kartą per dieną, kaip įprastą veido prausiklį, kad oda būtų hidratuota.

Kaina: 200 INR 100 ml.

7. Sephora valomasis pienelis veidui plauti:

Sephora valomasis pienelis veidui prausti

„Sephora“ valomasis pieno veido prausiklis yra aukštos kokybės „Sephora“ produktas, kuris padeda valyti veidą, padeda pašalinti nešvarumus nuo veido, todėl jis tampa lygus ir oda blizga. Sudėtyje yra makadamijos aliejaus, kuris maitina odą ir daro ją sveiką.

Naudoti: jį galima naudoti kartą per dvi ar tris dienas, nes jame yra šiek tiek aliejaus, todėl drėgmė išliks ilgą laiką.

Kaina: 1000 INR už 100 ml

8. „Clariss Milk“ veido prausiklis:

„Clariss Milk“ veido prausiklis

„Clariss“ pieno veido prausiklis turi daug privalumų, nes suteikia 10 kartų sveikesnę ir švytinčią odą. Veido plovimas pienu turi daug privalumų, o šis veido prausiklis, kuriame yra dar daugiau pieno ekstrakto, padeda odai dar labiau švytėti ir drėkinti.

Naudoti: Jis gali būti naudojamas kartą per dvi dienas, nes jame yra daugiau pieno, todėl oda bus šiek tiek riebesnė, jei bus naudojama daugiau.

Kaina: 500 INR už 100 ml

9. Garnier Milk veido prausiklis:

Garnier pieno veido prausiklis

Garnier pieniškas veido prausiklis yra formulė, kurioje yra rožių vandens, todėl oda tampa sveika, švytinti ir nuplaunama. Rožių vanduo priverčia odą švytėti ir išlaikyti ją gaivią.

  • Naudoti: Galima naudoti vieną kartą per dieną, kad oda būtų sveika ir švytinti.
  • Kaina: 500 INR už 100 ml.

Visi šie pieno veido prausikliai yra tikrai naudingi odai, nes jie daro ją sveiką ir stiprią. Juos gali naudoti sausos odos žmonės, ypač pieno milteliai veidui plauti, tai padeda nuplauti sausą odą ir negyvos ląstelės nukristi. Tai normalu visiems odos tipams. Tačiau riebiai odai nėra pageidautina naudoti pieno veido prausiklį, nes jis suteikia drėgmės ir suteikia papildomos drėgmės, todėl oda tampa riebesnė.