Veido kremai yra tie, kuriuos mes naudojame veidui, norėdami pašviesinti odą, sumažinti dėmes, padidinti veido spalvą ir tt Kiekvieną dieną mes juos naudojame su viltimi, kad kada nors netrukus pamatysime teigiamus rezultatus. Tačiau faktas yra tas, kad kai kurie iš jų mums neduoda jokios naudos. Kartais mes perkame produktus iš vištų, išplaunant smegenis dėl melagingos reklamos. Vienintelis šio straipsnio tikslas yra informuoti jus apie geriausius veido kremus, kuriuos galite nusipirkti. Taigi imkitės tikėjimo šuolio ir išbandykite toliau aptariamus produktus kartu su tinkama priežastimi.

Geriausi Indijos veido kremai:

1. Nivea kremas:

Veido kremai 1

Tai vienas iš labiausiai patikimų veido kremų, kurį naudoja jaunimas, suaugusieji ir pagyvenę žmonės. Tai žada padaryti jūsų odą švelnią kaip niekada anksčiau. Kartu tai suteiks jūsų odai deramą švytėjimą, išvengiant visų rūšių niežulio. Be veido, šį kremą galite paduoti į alkūnes ir kitas sausas vietas. Šis šeimos produktas taip pat gali būti naudojamas kaip naktinis kremas.

2. Garnier Skin natūralus kūno kokosų losjonas:

veido kremas

Garnier atnešė šį nuostabų greitai įsigeriantį losjoną, kuris suteikia odai nepakartojamą minkštą jausmą. Šis nelipnus kremas gali būti naudojamas tiek riebiai, tiek sausai odai. 125 ml kainuoja 90 rublių (INR).

3. Himalajų maitinantis odos kremas:

Veido kremai 3

Tai vienas iš labiausiai prieinamų ir efektyviausių veido kremų. Jame yra natūralių žolelių elementų, tokių kaip Ashwagandha, Indijos kinų medžio ekstraktai, alavijas ir kt. Jis maitins odą, išvengdamas visų rūšių įtrūkimų. Galite pasinaudoti šiuo produktu, išleisdami tik Rs.75 (INR) 50 ml.

4. Olay drėkinamasis losjonas:

Veido kremai4

Jei ieškote drėkinamųjų kremų, kodėl gi nepabandžius Olay. Jame yra švelniausia formulė, kuri supranta jūsų odą ir suteikia vienodą veido spalvą. Geriausia šio kremo savybė yra ta, kad jį galite nešioti po makiažu. Jums kainuos ne daugiau kaip Rs.99 (INR) už 30 ml.

5. Lacto Calamine:

Veido kremai 5

Ar patiriate spuogų problemų? Naudokite „Lacto Calamine“ ir leiskite odai pasinaudoti geriausia ne salono procedūra. Tai sumažina visų rūšių inkštirų ir spuogų atsiradimą, o oda tampa be švytėjimo. Už 30 ml turėsite sumokėti tik Rs.45 (INR)..

6. Lotus Herbals Alphamoist Alpha Hydroxy Skin Renewal Oil Free Moisturizer:

Veido kremai6

Šiame veido kreme yra natūralių vynuogių ekstraktų, alavijo ir pieno baltymų, kurie yra naudingi žmogaus odai. Jis turi švelnią formulę ir suteikia geriausius rezultatus riebiai odai. Šį produktą galite nusipirkti už Rs.195 (INR) už 80 ml.

7. Lakme vaisių drėgmė:

Veido kremai7

„Lakme Fruit Moisture“ turi palmių ir persikų ekstraktų ir turi saldų aromatą. Jis pagamintas taip, kad lengvai patektų į odą ir palaikytų drėkinimą 6 valandas. Tačiau šis losjonas neapsaugos jūsų odos nuo saulės. Tai kainuoja Rs 130 (INR) už 100 ml.

8. Vazelino kakavos švytėjimo maitinantis losjonas:

Veido kremai8

Šis losjonas turi plačią naudą. Kartu su stipriu šokolado aromatu buvo įrodyta, kad jis yra labai efektyvus sausai odai. Jame yra vitamino E gerumo. Vazelino kakavos švytėjimo losjonas jums kainuos apie Rs.69 (INR) už 100 ml.

9. FabIndia vitamino E odos drėkinamasis kremas:

Veido kremai9

„FabIndia“ pristatė savo visiškai naują produktą, kuris atskleis jūsų odą tikrojo simondsijų aliejaus, pieno rūgšties ir daugelio kitų gėrių. Tai labai lengva ir bus naudinga moterims, linkusioms į spuogus. Už 120 ml turėsite sumokėti 225 Rs (INR).