Moterys visada ieško būdų, kaip pagerinti mūsų veido spalvą. Dėl didėjančios taršos mūsų veido oda linkusi pažeisti ir pablyškėti. Retkarčiais eiti į saloną neįmanoma dėl riboto laiko, susitikimų ir net salono įkainių vis daugėja. Geriausias būdas rūpintis veidu yra gydyti jį namuose – taip, kaip mums patogiau. Yra perlų veido rinkinių, skirtų mūsų odai prižiūrėti namuose.

9 geriausias perlų veido rinkinio sąrašas ir kaip jį naudoti:

Čia yra keletas geriausių perlų veido rinkinių, kurie yra madingi, pigūs ir puikių rezultatų,

1. VLCC perlų veido rinkinys:

VLCC perlų veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Tai geriausias vlcc perlų veido rinkinys riebiai odai. Produktas palieka odą hidratuotą ir šviežios išvaizdos. Tai labai ekonomiška. Jis tonizuoja odą, taip pat pagerina odos tekstūrą.

Naudoti:

Prieš pradėdami, veidą nuplaukite švelniu veido prausikliu arba naudokite vatą, įmirkytą šaltame žaliame piene. Naudokite nedidelį kiekį perlų losjono ir švelniai masažuokite 5-10 minučių. Norėdami naudoti šią pakuotę, sumaišykite šiek tiek perlų miltelių su rožių vandeniu. Rožių vandenį taip pat galite pakeisti pienu. Galiausiai sumaišykite ingredientus ir tepkite ant veido ir kaklo. Palikite pakuotę minutei arba 2. Po to sukamaisiais judesiais masažuokite pakuotę ant veido beveik 2 minutes ir nuplaukite šaltu vandeniu.

Kaina: 1000 INR/-

2. „Lotus Radiant Pearl“ veido rinkinys:

„Lotus Pearl“ veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Dėžutėje yra aiškiai parašytos instrukcijos, kad būtų patogu naudoti. Yra 3 plastikiniai vamzdeliai ir vienas indelis. Pagrindiniai ir svarbiausi ingredientai yra – arbatmedžio ekstraktas, saldymedžio ekstraktas ir perlų dulkės.

Naudoti:

Šiame rinkinyje valiklis ir šveitiklis yra sumaišyti viename mėgintuvėlyje, o ne atskirai. Švelniai masažuokite, kad nuvalytumėte nešvarumus, negyvą odą, baltas ir juodas galvas. Naudokite nedidelį kiekį Activator, kad uždarytumėte neužsikimšusias poras. Masažuokite masažo kremu 10-15 minučių. Masažuojant kremą, kas 2–3 minutes įtrinkite rankas ledo kubeliais

Kaina: 950 INR/-

3. „Biotique Pearl“ veido rinkinys:

„Biotique Pearl“ veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Biotique Pear Facial dėžutėje yra 5 turiniai, supakuoti į mažus kubilus. Komplekte yra masažo gelis, šveitimo kremas, pakuotė, teisingumo kremas, tamsių dėmių korektorius ir tt Į komplektą neįeina jokie valikliai, todėl, jei to ieškote, galite įsigyti iš rinkos.

Naudoti:

Šveitiklį tepkite ant viso veido ir kaklo. Pamerkite pirštus į vandenį ir sukamaisiais judesiais, pradedant nuo kaklo, maždaug 30 sekundžių masažuokite ir nuplaukite. Užtepkite storą tolygų veido kaukės sluoksnį. Pakuotę patariama laikyti 15–20 minučių ir ją galima lengvai nuplauti. Pažeistose vietose naudokite tamsių dėmių korektorių ir palikite. Paskutiniame etape užtepkite kremo ir palikite.

Kaina: 235 INR/-

4. „Aroma Magic Pearl“ veido rinkinys:

„Aroma Magic Pearl“ veido rinkinys

PIRKITE ČIA

„Aroma perlų“ veido rinkinys yra specialiai sukurtas siekiant palengvinti veido spalvą ir sumažinti tamsius ratilus. Jis tonizuoja odą ir atkuria skaistumą. Nustatyta, kad jis tinka visiems odos tipams.

Naudoti:

Viename veido rinkinyje yra veido valiklis, baltymų baliklis ir AHA gelis, odos serumas, deguonies gelis, veido pakuotė ir apsauginis kremas nuo saulės, kurie turi būti naudojami ta pačia seka. Sumaišykite baltymų baliklį su AHA geliu ir užtepkite. Palikite 15 minučių, tada masažuokite drėgnais pirštais 2–3 minutes.

Kaina: 1050 INR/-

5. Jovees Pearl balinimo veido rinkinys:

Jovees Pearl balinimo veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Balinantis veido rinkinys „Jovees Pearl“ labai padeda atjauninti odą. Tai taip pat pagerina odos tekstūrą ir padeda atkurti spindesį.

Naudoti:

Rinkinys naudojamas veidui valyti ir šveisti naudojant „Pearl Whitening“ šveitiklį. Po to veidui reikia šiek tiek masažuoti veidą ir kaklą, naudojant masažui skirtą vitamino A kremą. Kitas žingsnis yra naudoti storą veido kaukės sluoksnį ant veido. Pakuotę palikite ant veido beveik 20 minučių. Paimkite maždaug 2–3 lašus serumo, užpilkite ant veido ir kaklo ir palikite ant odos.

Kaina: 490 INR/-

6. „Nature’s Essence Magic Pearl“ veido rinkinys:

„Nature's Essence Magic Pearl“ veido rinkinys

PIRKITE ČIA

„Nature“ perlų veido rinkinys yra tikra laimė užmaskuotiems žmonėms su tamsia oda. Reguliariai naudojant, jis turi gerą odos balinimo efektą. Šiame veido rinkinyje yra 4 keturių žingsnių vamzdeliai – valomasis gelis, šveitimo žievelė, odos balinimo kremas ir drėkinamasis švytėjimo paketas.

Naudoti:

Naudokite kelis lašus valomojo gelio ir tepkite ant viso veido. Patrinkite keletą minučių ir nuplaukite. Užtepkite šveitiklį ant kaklo ir veido, švelniai įmasažuokite ir po 5 minučių nuvalykite drėgna medvilne. Masažas su perlų balinančiu kremu. Šį kremą galima naudoti kaip kasdienį kremą ar net minkštą masažą kartą per savaitę 5-10 minučių.

Kaina: 260 INR/-

7. Shahnaz Pearl veido rinkinys:

Shahnaz Husain Pearl veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Jame yra kremas Shahnaz Husain Pearl ir Shahnaz Husain Pearl Mask. Kremas turi tikrų perlų miltelius, kurie apsaugo odą nuo išsausėjimo ir drėkina odą. Perlų kaukė stangrina odą, daro ją stangrią ir spindinčią. Jis tinka visų tipų odai.

Naudoti:

Nuplaukite veidą švelniu valikliu arba nuvalykite nešvarumus ir nešvarumus drėgna vata arba vata, pamirkyta šaltame piene. Kaukę tolygiai tepkite ant veido ir kaklo, palikite akis. Leiskite jam visiškai išdžiūti ir pirmiausia nuplaukite pienu, o paskui vandeniu. Tada tepkite kremą ant viso veido.

Kaina: 435 INR/-

8. Asta Berry Pearl veido rinkinys:

Asta Berry Pearl veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Asta uogų perlų veido rinkinys drėkina odą, todėl ji atrodo stangri ir jaunatviška. Pagrindiniai šio produkto elementai yra perlų milteliai ir sojos ekstraktas. Šis rinkinys suteikia akimirksniu švytėjimą ir teisingesnę odą. Tai suteikia vertę pinigų, už kuriuos sumokėjote.

Naudoti:

Šiame rinkinyje yra gelio valiklis, šveitiklis, masažo kremas ir veido pakuotė. Jie turi būti naudojami ta pačia seka maždaug 5–10 minučių masažo metu, išskyrus veido paketą. Po kiekvienos procedūros nuplaukite šaltu vandeniu ir išdžiovinkite minkštu rankšluosčiu ar popieriniu popieriumi. Laikykite veido pakuotę 10 minučių ir nuplaukite.

Kaina: 225 INR/-

9. Oxyglow Pearl veido rinkinys:

Oxyglow Pearl veido rinkinys

„Oxyglow Pearl Facial“ veido rinkinys padaro odą pieno baltumo be dėmių. Tai vienas iš geriausių veido rinkinių, padedančių įgyti ilgalaikį natūralų švytėjimą. Šis perlų veido rinkinys tinka riebiai odai arba mišriai odai.

Naudoti:

Šiame rinkinyje yra valomasis pienas, šveitiklis, masažo kremas, veido pakuotė, drėkinamasis kremas ir galiausiai odos serumas. Panaudoję turinį tokia seka, kaip minėta, įsitikinkite, kad kiekvienas naudojamas maždaug 10–15 minučių, paimkite kelis lašus serumo ant delno ir paskirstykite jį ant veido ir kaklo. Serumas įsiskverbia į jūsų odą.

Kaina: 950 INR/-

Salonas paprastai kainuoja mažiausiai 1000 INR už veido procedūrą. Jei pagrindinė produkto kaina yra didelė, salono kainos taip pat yra didelės. Vietoj to tiesiog nusipirkite sau gerą produktą ir tą patį produktą galite padaryti namuose ne vieną, o bent du kartus.