„The Body Care“ yra novatoriška ir garsi Indijos gamybos įmonė, nuolat gaminanti aukščiausios kokybės gaminius. Jie vertina asmens priežiūros produktus, sukurtus švelniai paliekant formules. Kūno priežiūros prekės ženklas siūlo aukščiausios kokybės veido rinkinius iš įvairių ingredientų.

Geriausi kūno priežiūros veido rinkiniai Indijoje:

Kai kurie 9 geriausi kūno priežiūros veido rinkinio produktai yra,

1. Kūno priežiūros „Insta Glow Spa“ veido programos rinkinys:

„Body Care Insta Glow Spa“ veido programos rinkinys

Šis kūno priežiūros insta glow veido rinkinys suteikia penkis privalumus, tokius kaip odos drėkinimas, kraujotakos didinimas, padeda mažinti senėjimo požymius, gerina odos tonusą ir mažina jautrumą. Šiame kūno priežiūros veido rinkinyje yra valiklis, šveitiklis, kremas, kaukė ir „Insta Shine“ koncentratas. Visi jie gerai valo, šveičia ir drėkina odą.

Naudojimas:

Užtepkite valiklį ir gerai nuvalykite veidą. Tada šveiskite apie 10 minučių. Po to esate pasiruošę naudoti kremą ir atsipalaiduoti. Yra kaukė, kuri naudojama odai atjauninti maždaug 20 minučių. Galiausiai galite naudoti insta blizgesio koncentratą, kad oda atrodytų nuostabiai.

Kaina:

435 INR už 250 gramų.

2. Kūno priežiūros Haldi Chandan Fairness veido rinkinys:

Kūno priežiūra Haldi Chandan Fairness veido rinkinys

Kūno priežiūros „Haldi Chandan“ veido rinkinys daugiausia skirtas šviesiai odos spalvai pagerinti. Jis gerai dera su oda ir pašalina negyvas odos ląsteles, jei tokių yra. Šiame kūno priežiūros veido rinkinyje yra „Chandan“ valiklis, veido šveitiklis, masažo gelis, masažo kremas, „Chandan“ veido pakuotė ir „Chandan“ odos serumas. Pagrindinė šio kūno priežiūros veido rinkinio sudedamoji dalis yra Chandan, ir mes galime pamatyti šį ingredientą kiekviename šios pakuotės kreme ir gelyje.

Naudojimas:

Tepkite valiklį ant viso veido ir kruopščiai nuvalykite veidą. Po to galite naudoti Chandan šveitiklį, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Čia galite atlikti masažą su dviejų tipų pakuotėmis, kurios yra gelis ir kremas, maždaug 10 minučių. Galiausiai užtepama „Chandan“ pakuotė ir paliekama išdžiūti maždaug 20 minučių, po to „Chandan“ serumas tepamas ant viso veido..

Kaina:

625 INR už 250 gramų.

3. Kūno priežiūros šokolado veido rinkinys:

Kūno priežiūros šokolado veido rinkinys

Kūno priežiūros šokolado veido rinkinį sudaro gyvybiškai svarbios šokolado savybės ir kiti ingredientai, tokie kaip vynuogių ekstraktas, kakavos sviestas, taukmedžio sviestas. Taip pat kitas palankus ekstraktas, kad jūsų oda švytėtų. Tai ypač skirta kovoti su raukšlėmis, kurios randamos ankstyvame amžiuje, ir tikrai neabejotinai įgausime jaunatviško spindesio.

Naudojimas:

Užtepkite valiklį per visą veidą ir visiškai nuvalykite. Naudokite pateiktą šokolado šveitiklį ir nušveiskite odą. Dabar esate pasiruošę sėdėti ir atsipalaiduoti maždaug 20 minučių su šokolado veido pakuote. Paskutinis šokolado serumas taip pat suteikia odai elastingumo.

Kaina:

595 INR už 260 gramų.

4. Kūno priežiūros vaisių SPA veido rinkinys:

„Body Care Fruit Spa“ veido rinkinys

Kūno priežiūros vaisių veido rinkinys padeda giliai išvalyti odos poras ir nušveisti negyvas ląsteles. Šiame kūno priežiūros veido rinkinyje esantys ingredientai padeda pašalinti medžiagų apykaitos atliekas iš viršutinio odos sluoksnio. Jis atgaivina ir padeda sumažinti raukšles. Veido rinkinį sudaro valiklis, šveitiklis, kremas, kaukė ir insta blizgesio koncentratas.

Naudojimas:

Kruopščiai nuvalykite veidą valikliu. Tada naudokite šveitiklį, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Ir tepkite kremą, kad sustingtų apie 20 minučių, ir vėl nuvalykite veidą. Naudokite kaukę ir leiskite išdžiūti. Baigę valyti, paskutinį kartą tepkite insta blizgesio koncentratą ant visos odos, kad atliktumėte terapiją.

Kaina:

425 INR už 200 gramų.

5. Kūno priežiūros „Papaya Spa“ veido rinkinys:

Kūno priežiūros Papaya Spa veido rinkinys

Kūno priežiūros papajos veido rinkinys yra specialiai sukurtas ir naudojamas pigmentacijai, dėmėms ir pažeistai odai gydyti. Šis veido rinkinys susideda iš papajos valiklio, šveitiklio, masažo gelio, papajos masažo kremo, papajos kaukės ir serumo. Jis papildytas natūralių papajos savybių gerumu.

Naudojimas:

Užtepkite valiklį, kad iš esmės išvalytumėte odą, tada naudokite šveitiklį negyvų ląstelių šveitimui. Gaukite papajos masažo kremą ir švelniai patrinkite jį ant odos maždaug 20 minučių. Nuvalę veidą, galite užtepti kaukę, kuri turi būti palikta išdžiūti. Galiausiai turėtumėte tepti papajos serumą, kuris suteikia paskutinį prisilietimą.

Kaina:

INR 585 už 250 ml

6. Kūno priežiūros Pearl Spa veido rinkinys:

Kūno priežiūros Pearl Spa veido rinkinys

Kūno priežiūros „Pearl“ veido rinkinys turi natūralią formulę, kuri švelniai valo odą, nešvarumus ir kitus nešvarumus. Tai padeda apšviesti odą ir taip pat padeda gydyti netolygią pigmentaciją. Jis sutraukia atviras poras, išlygina ir pagerina odos tekstūrą. Rinkinį sudaro valiklis, šveitiklis, perlamutrinis kremas, kaukė ir insta blizgesio koncentratas.

Naudojimas:

Valymo kremą tepkite ant viso veido ir nuvalykite. Tada švelniai įtrinkite šveitiklį, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Dar kartą tepkite kremą ir masažuokite apie 20 minučių. Kruopščiai nuvalydami veidą, uždėkite kaukę ir leiskite jai išdžiūti dar 10 minučių. Galiausiai užtepkite insta blizgesio koncentrato gelį, kad apsaugotumėte odą nuo aplinkos taršos.

Kaina:

461 INR už 200 gramų

7. Kūno priežiūros Insta balinimo programos veido rinkinys:

Kūno priežiūros Insta balinimo programos veido rinkinys

Kūno priežiūros balinimo veido rinkinys tinka visų tipų odai. Jis pagamintas naudojant nanotechnologiją, į kurią įeina žolelių balinimo kompleksas.

Naudojimas:

Veidui valyti tepkite kūno priežiūros odos balinimo veido rinkinio valiklį. Tada naudokite šveitimo šveitiklį maždaug 10 minučių. Užtepkite papildomą gelį, po kurio maitinamasis kremas masažuojamas apie 20 minučių. Visiškai nuvalykite veidą, naudokite kaukę odos stangrinimui. Galiausiai užtepkite intensyvaus atnaujinimo serumą.

Kaina:

INR 795 už 250 gramų.

8. Kūno priežiūros aukso veido rinkinys:

Kūno priežiūros aukso veido rinkinys

Kūno priežiūros auksinis veido rinkinys atgaivina ir maitina spindinčią ir švytinčią veido spalvą su 99,9% tikro aukso. Suteikia auksinį švytėjimą ir padeda išlaikyti odos drėgmę. Jame yra valiklis, auksinis šveitiklis, auksinis kremas, auksinis veido gelis ir auksą puošianti kaukė.

Naudojimas:

Valiklis taikomas tam, kad iš pradžių nuvalytų veidą. Šveitiklis naudojamas odos šveitimui, po to masažo kremas švelniai įtrinamas ant odos maždaug 20 minučių. Ir po to, kai nuvalysite veidą, tepamas kūno aukso veido rinkinio gelis. Gražinanti auksinė kaukė tepama ant viso veido ir paliekama išdžiūti.

Kaina:

599 INR už 200 gramų.

9. Kūno priežiūros „Diamond Spa“ veido rinkinys:

Kūno priežiūros „Diamond Spa“ veido rinkinys

Kūno priežiūros deimantinis veido rinkinys valo odą, šveičia, papildo ir maitina čia esančiu balinančiu odos kremu. Jame taip pat yra kaukė ir serumas, kurie padeda intensyviai atnaujinti odą.

Naudojimas:

Valymui tepkite valiklį. Naudokite šveitiklį, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Masažuokite kremą maždaug 20 minučių ir vėl nuvalykite veidą. Uždėkite kaukę ir leiskite išdžiūti. Nuvalydami jį, ant veido tepkite insta blizgesio koncentratą.

Kaina:

240 INR už 48 gramus

Iš šių asortimentų galime pasirinkti savo produktus, kurie labai tinka mūsų subtiliai odai. Visų rūšių veido procedūros suteikia odai natūralų pašviesintą ir jaunatvišką spindesį. Jie taip pat siūlo puikias kūno priežiūros priemones, kurios suteikia lygesnę odą.