Vienas iš unikaliausių Indijos miestų, Čenajus, pasižymi labai kitokia atmosfera nei kiti. Čia galite rasti magišką tradicinio ir modernaus mišinį. Nors ir kosmopolitiškas, jis spinduliuoja kultūrą, meną ir klasikinio šokio formas. Tiesą sakant, Chennai visame pasaulyje garsėja Bharatnatyam! Tai rojus keliautojams, norintiems susipažinti su induizmo mitologijos ir religijos tradicijomis ir papročiais.

Tikrai šventyklų miestas, nesvarbu, ar tai tik keliautojas, ar iš tikrųjų religinis, galite pasirinkti ekskursiją po šventyklą būdami Čenajuje. Jei jus jaudina architektūrinė meistriškumas, apsilankykite Kapaleeshwarar šventykloje, kur rasite Dravidijos meistriškumą. Arba kaip būtų melstis aštuonioms deivės Lakšmi formoms Aštalakšmi šventykloje? Ištikimas Viešpaties Krišnos bhaktas? Garsioji Parthsarthyswamy šventykla tikrai pripildys jus ramybės ir ramybės, kaip retai kada anksčiau! Kas daugiau? Pietų Indija yra žinoma kaip vieta, kur galima rasti savo dvasinį „aš“ ir teisingai. Istoriškai teigiama, kad Cholas, Pandvas ar Pallavas dinastijų atsiradimas šiame regione kartu su daugybe šventyklų pastatė įvairiems dievams ir deivėms. Be to, Čenajus yra žinomas kaip vartai į šią pietinę Indiją ir religinį pabudimą. Štai kodėl metai iš metų miestas liudija tūkstančius bhaktų, besiruošiančių prie šių šventyklų vartų Čenajaus mieste. Tačiau tau nereikia pervargti, ji

e yra išsamus hinduistų šventyklų Čenajuje ir visame mieste sąrašas, kad jūsų kelionės planai būtų sutvarkyti.

Jei esate religingas ir tikitės aplankyti keletą gražių šventyklų, tada Čenajus turėtų būti jūsų vieta. Čia esančios šventyklos yra induizmo tikėjimo kultūros, papročių ir dvasingumo įsikūnijimas ir yra žinomos dėl turtingos mitologijos, tradicijų ir tūkstančių bhaktų, kurie čia kasmet susirenka, norėdami pažvelgti į dievus ir deives. Kai kurias garsiausias Čenajaus šventyklas tikrai verta aplankyti.

Garsiausios šventyklos Čenajuje:

Čia mes sukūrėme geriausių šventyklų, esančių netoli Čenajaus, sąrašą, kurį privalote aplankyti kitos kelionės į miestą metu.

1. Adeeswar šventykla:

šventyklos Čenajuose

Čenajaus Adeeswar šventykla yra tiksli kopija garsiosios Keralos šventyklos, pavadintos Sabari Malai, kur garbinamas Viešpats Ayyappa. Ši šventykla yra viena iš geriausių ir prestižiškiausių miesto ir yra mūsų privalomų apsilankymų sąrašo viršuje. Jis yra tik 9 km nuo miesto, Polal kaime. Jis yra labai populiarus tarp džainistų visoje Indijoje. Tiesą sakant, tai žymi džainizmo šaknis Tamil Nadu valstijoje. Jis skirtas Adi Bhagwanui, dar žinomam kaip Adeeswar arba Adi Jain.

 • Adresas: Red Hill Lake GST Road, Balaji Nagar, Chennai, Tamil Nadu 600017
 • Laikas: 6: 00–20: 30
 • Aprangos kodas: Visose Pietų Indijos šventyklose nėra skatinami jokie ypatingi reikalavimai, tačiau tinkami tradiciniai drabužiai.
 • Apytiksliai Apsilankymo trukmė: 1 valandą
 • Kaip pasiekti: Įsikūręs 9 km nuo miesto, Polal kaime. Geras susisiekimas keliais, todėl galima išsinuomoti taksi į šventyklą.
 • Šventyklos svetainė: NA
 • Geriausias laikas apsilankyti:?
 • Kiti atrakcionai: Netoliese yra Iskono šventykla ir armėnų bažnyčia

2. Kapaleeshwar šventykla:

Kapaleeshwar šventykla buvo pastatyta VII amžiuje kaip dedikacija induistų deivei Karpagambal. Ši deivė yra dar viena Parvati forma, kuri taip pat pripažįstama kaip Durga arba Šivos žmona. Šventykla yra Mylapore mieste Chennai ir yra tikrai egzotiška ir nuostabios išvaizdos. Architektūra ir gopura yra spalvingas malonumas akims. Jis taip pat turi didelį baką vakaruose ir yra apsuptas plačių gatvių iš visų keturių pusių. Visas vaizdas nepaprastai žavus. Tiesą sakant, Dravidijos architektūros forma yra tai, kas kasmet pritraukia tūkstančius istorikų ir kelionių mėgėjų į šią dievišką vietą. Šventykla kasdien veda šešias pujas. Vakarinė puja yra pati gražiausia patirtis, kai atliekamos Shodasa Upacharos su mojuojančiomis šviesomis.

 • Adresas: Kapaleesvarar Sannadhi Street, Vinayaka Nagar Colony, Mylapore, Chennai, Tamil Nadu 600004
 • Laikas: Puja paslaugos 5:00, 6:00, 8:00, 12:00 ir 21:00. Šventykla dirba visus metus nuo 6 iki 13 val. Ir nuo 16 iki 20 val.
 • Aprangos kodas: Skatinama tradicinė apranga
 • Apytiksliai Apsilankymo trukmė: 12 valandų
 • Kaip pasiekti: Čenajaus oro uostas yra už 16 km. Šventykla yra už 6,4 km nuo Čenajaus centrinės geležinkelio stoties, o traukiniai į Mylaporę išvyksta kas 15 minučių. Taip pat yra tiesioginis autobusas.
 • Šventyklos svetainė: http://kapaleeswarartemple.com/
 • Geriausias laikas apsilankyti: Jaunas mėnulis, pilnatis ir Pradosos diena (13 -oji jaunaties diena) – ypatinga tarnyba ir daugybė bhaktų. Jie taip pat rengia 10 dienų festivalį (Panguni Peruvizha) kovo-balandžio mėn., Tai yra vertinga patirtis.
 • Kiti atrakcionai: Gaudiya Mutt, Šv. Jurgio katedra ir Šri Parthasarathy šventykla yra visai netoli. Taip pat galite apžiūrėti Mylapore rajoną ir apsipirkti Luz kampe, viename iš seniausių prekybos rajonų.

3. Parathasarthy šventykla:

Parthasarathy šventykla yra garsioji Viešpaties Krišnos šventykla. Jis buvo pastatytas 8-ajame amžiuje Triplicane mieste, Čenajuje. Žodis „Parathasarthy“ reiškia žymaus mitologinio veikėjo Arjunos vežėją. Šventyklos struktūra yra gana ekstravagantiška ir ši šventykla yra vienas geriausių stiliaus, technikos ir vaizdų šventyklų šablonų. Tai viena seniausių Čenajaus struktūrų. Gopuramas (bokštai) ir mandapos (stulpai) yra sumaniai išraižyti ir paprastai reprezentuoja standartines pietų Indijos šventyklas. Apsilankymas šioje šventykloje tikrai bus nuostabi patirtis, nes ji taip pat yra geriausių Čenajaus šventyklų sąraše.

 • Adresas: Singarachari gatvė, Čenajus 600005, Indija
 • Laikas: 6–20 val.
 • Aprangos kodas: Venkite drabužių trumpo ar odos. Tinkamas kasdienis ar tradicinis drabužis gali veikti.
 • Apytiksliai Apsilankymo trukmė: <1 valandą
 • Kaip pasiekti: „Triplicane“ ir „Vivekanandar Illam“ yra artimiausios autobusų stotelės. „Triplicane“ yra gerai sujungtas keliais. Šventykla yra 4Kms atstumu nuo Chennai centrinės geležinkelio stoties.
 • Šventyklos svetainė: http://www.sriparthasarathytemple.tnhrce.in/index.html
 • Geriausias laikas apsilankyti: Šventykloje vyksta daug festivalių, tokių kaip 10 dienų pavasario šventė (SRI GAJENDRA VARADAR UTHSAVAM), vasaros festivalis ir plūdės festivalis. Geriausia aplankyti tamilų mėnesį Chittirai (balandžio – gegužės mėn.), Kai vyksta didžioji deivės šventė.
 • Kiti atrakcionai: Marina paplūdimys yra tik už 0,8 km, kad galėtumėte ištirti.

4. Ayyappan šventykla:

Čenajaus ayyappa šventyklų sąraše Ayyappan šventykla yra skirta indų dievui Dievui Ayyapanui. Tai pirmoji jam skirta šventykla. Jame taip pat yra Viešpaties Vinayakos ir Lordo Subramaniano stabai. Šventykla yra tikrai meniška ir gražios išvaizdos. Gražūs raižiniai ir paveikslai bei gerai prižiūrima ir švari patalpa daro jį maloniu apsilankymu visiems. Matoma, kad „Ayyappa“ bhaktos knibžda šioje šventykloje dėl jos paprastumo ir autentiškumo. Tai seka tradicinėmis pamaldomis, atliekamomis Kerela stiliaus Ayapppan šventyklose. Architektūra taip pat sukurta atsižvelgiant į tipišką Kerelos pojūtį ir praktiką, įskaitant 18 laiptelių į šventovę. Didžiulėje meditacijos salėje vyksta piligrimai per festivalius, kuriuos liudija muzikos pasirodymai ir renginiai. Lengvai pasiekiamas miesto centre ir visiškai ramus, tai puiki vieta aplankyti, jei tikitės ištirti daugiau Kerelos kultūros.

 • Adresas: 18, SIR MADHAVAN ROAD, MAHALINGAPURAM, NUNGAMBAKKAM, CHENNAI 600 034.
 • Laikas: 4–11 val. Ir 17–21 val
 • Aprangos kodas: Tinkamiausia tradicinė apranga
 • Apytiksliai Apsilankymo trukmė: 1 valandą
 • Kaip pasiekti: lengvai pasiekiamas iš miesto autobusų ar MRT iš visų Čenajaus vietų. Artimiausia stotis yra Kodambakkam (1 km arba 5 minutės kelio automobiliu nuo šventyklos).
 • Šventyklos svetainė: http://www.ayyappantemplesabs.org/index.php
 • Geriausias laikas apsilankyti: Perpildytas, bet žinomas kaip labai palankus Mandala pooja mėnesiais. Gruodžio 27–29 d. Yra jų šventykla Utsav.
 • Kiti atrakcionai: Jagannath šventykla, Kanathuris yra už 2,9 km.

5. Shirdi Sai Baba šventykla:

Tai gerai žinoma Sai Baba šventykla Čenajuje, esanti Mylapore. Jis buvo pastatytas mylint didžiojo Sai Babos atminimą ir yra pagamintas iš gryno balto marmuro. Šventyklos sienos viršuje yra auksinė arka. Šventykla yra viena iš dviejų šventovių, kurios mieste buvo pastatytos jo vardu. Šią 1952 m. Pastatė ištikimas Sai Babos bhaktas Narasimhaswami. Chettiar prekybininkas paaukojo sumą statybai ir nuo to laiko ji tapo viena patikimiausių garbinimo vietų. Skirtingai nuo kitų vietų, čia bhaktams leidžiama paliesti sai baba stabą. Yra šventa ugnis, kuri nuolat dega, o Agni puja sekmadieniais. Bhaktai savo dievybei taip pat gali pasiūlyti girliandas ir drabužius. Labai ypatingas paminėjimas apie šią šventyklą yra tai, kad ji sveikina ir palaiko ir skirtingus religinius tikėjimus bei įsitikinimus. Jie ne tik leidžia kitų religijų pasekėjams įeiti, bet ir susitaria, kad jie, laikydamiesi Sai Babos, galėtų sekti savo tikėjimą. Kiekvieną ketvirtadienį skaitomas Koranas

musulmonų šventasis 16.30 val. ir kiekvieną sekmadienį Biblija skaitoma garsiai. Dabar, jei dėl to šventykla neišsiskiria, kas gali būti? Šventyklą tikrai turėtų aplankyti visi tie, kurie laiko save tvirtais Sai Babos pasekėjais.

 • Adresas: 51B, V C Garden Street, Alamelu Mangapuram, Mylapore, Chennai – 600 004.
 • Laikas: 5–13 val. Ir 16–21 val. Kiekvieną dieną, išskyrus ketvirtadienius. Ketvirtadieniais laikas yra nuo 5 iki 22.30 val.
 • Aprangos kodas: Jokio aprangos kodo, bet padorus drabužis neskatinamas
 • Apytiksliai Apsilankymo trukmė: 1-2 valandos
 • Kaip pasiekti: lengvai pasiekiamas keliais ir autobusais, nes yra gana centre. Jis yra už 500 metrų nuo Thiru Mayilai vietinių traukinių stotelės.
 • Šventyklos svetainė: https://www.facebook.com/pg/SaiMandhiratMylapore
 • Geriausias laikas apsilankyti: Kiekvieną ketvirtadienį šventykloje vyksta bhajanai ir annadhanam (šventė, kurioje valgo 1500 žmonių), mėgaudamiesi nemaža bhaktų minia. Ram Navami (kai bhaktai švenčia Sai Babos gimtadienį), Navaratri ir Vijaya Dashmi taip pat švenčiami iškilmingai.
 • Kiti atrakcionai: Netoliese yra Ramakrišnos šventykla. Mėgaukitės ir tyrinėkite Mylapore rajoną (yra apsipirkimo ir valgymo galimybių).

6. Kalikambalo šventykla:

Šventykla, skirta induistų dievybėms Kaligambal ir Kamateswarar, iš pradžių buvo pastatyta ant jūros kranto, bet buvo perkelta 1640 m. Viena iš populiariausių istorinių šventyklų Čenajuje, dabar įsikūrusi šurmuliuojančioje finansinėje gatvėje. Ši vieta žinoma dėl savo apsilankymo didžiojo Maratos valdovo Šivaji, kuris atvyko čia garbinti 1667 m. Spalio 3 d. Sakoma, kad kadaise nuožmią dievybės formą dabar pakeitė ramesnė forma, deivė Kamakshi. Tai dar viena senovinė šventykla Čenajuje.

 • Adresas: 212, Thambu Chetty Street, Near DHL Express Courier, Chennai, Tamil Nadu 600001
 • Laikas: 5–12 val. Ir 16–21 val
 • Aprangos kodas: Lengviausias tradicinis drabužis geriausiai tiktų
 • Apytiksliai Apsilankymo trukmė: Maždaug 1-2 valandos
 • Kaip pasiekti: Lengvai pasiekiamas keliu iš visų Čenajaus dalių. Metro autobusų paslaugos ir traukiniai gali jus nuvežti Čenajaus paplūdimio geležinkelio stotyse, ty maždaug 500–1 km nuo šventyklos. Netoli šventyklos patogiai rasite automobilius, kabinas ir rikšas.
 • Šventyklos svetainė: Netaikoma
 • Geriausias laikas apsilankyti: Vaisaki, kai vyksta „Kinni Ther“ procesija. Navaratri taip pat yra unikaliai švenčiamas šventykloje.
 • Kiti atrakcionai: Naršykite Birmos turgų, garsėjantį užsienio prekėmis, raštinės reikmenimis, metalais, metalo gaminiais ir tt didmeninėmis kainomis. Taip pat galite patikrinti Čenajaus uostą, esantį vos už 1,6 km.

7. Ashtalakshmi šventykla:

Ashtalakshmi šventykla yra gerai žinoma ir nusistovėjusi Čenajaus šventykla. Jis skirtas deivei Lakšmi, kuri yra Viešpaties Višnu sutuoktinė. Ji yra turtų ir žinių dievybė. Astha reiškia vieną iš aštuonių šios gražios deivės formų ir yra turtinga šventykla, kurią tikrai reikia aplankyti. Šventykla yra vos už kelių metrų nuo Basant paplūdimio. Taigi graži Bengalijos įlankos pakrantės aplinka daro atmosferą dar labiau užburiančią. Pati šventykla yra patraukliai pagaminta iš kelių spalvų pakopų, o struktūra buvo sukurta taip, kad primintų šventąjį „Om“ simbolį. Kas daugiau? Galima išgirsti trykštantį bangų garsą net tada, kai jos pasiklysta šioje dieviškoje aplinkoje.

 • Adresas: 212, Thambu Chetty Street, Near DHL Express Courier, Chennai, Tamil Nadu 600001
 • Laikas: 6:30 – 12:00 ir 16:00 – 21:00 Penktadieniais – sekmadieniais, ryto valandos pratęsiamos iki 13 val.
 • Aprangos kodas: Kuklus drabužis. Venkite trumpų drabužių ir stenkitės rengtis konservatyviai.
 • Apytiksliai Apsilankymo trukmė: Maždaug 1-2 valandos
 • Kaip pasiekti: Lengvai pasiekiamas keliu ir apie 10 km nuo miesto centro. Galima išsinuomoti taksi į šventyklą ir pasiekti jį labai lengvai.
 • Šventyklos svetainė: http://ashtalakshmitemple.tnhrce.in/
 • Geriausias laikas apsilankyti: Navaratri, Deepavali ir Šri Krišna Jayanti liudija ypatingas šventes ir dekorą šventykloje. Jei ieškote geriausio oro, apsilankykite nuo lapkričio iki vasario. Jei norite pabėgti nuo minios, planuokite ankstų rytą ar sekmadienį.
 • Kiti atrakcionai: Marundeeswarar šventykla yra vos už 1 km. Taip pat galite aplankyti Elioto paplūdimį, esantį už 1 km. Kaip apie apsilankymą šventykloje išmokti gaminti tradicinį Pietų Indijos maistą? Galite užsisakyti pamoką vos už 0,6 km nuo „Keliaujančio šaukšto“.

8. Madhya Kailash šventykla:

Čenajų Šivos šventyklų sąraše Madhya Kailash šventykla yra viena. Tai gražus šventyklos kompleksas Čenajuje. Tamilų kalba jis taip pat žinomas kaip Nuddukayilai ir atstovauja plačiai ir turtingai induizmo kultūrai ir istorijai. Venkata Ananda Vinayakar yra pagrindinė dievybė, apsupta Viešpaties Šivos, Surya, Devi ir Vishnu šventovių. „Vinayaka“ yra „Om“ forma ir švęsdami šventykloje buvo įjungti garsieji aštuoni varpai. Šventykla išgarsėjo savo „Adhyantha Prabhu“ stabu. Išskirtinis šio dievo bruožas yra tas, kad jis dešiniajame rėmelyje reiškia Viešpatį Ganešą, o kairėje – Viešpatį Hanumaną. Architektūra puiki, o šventyklos išvaizda nuostabi. Vinayaka Chaturthi dieną saulės spinduliai patenka į pagrindinį stabą, todėl šventykla tampa dar palankesnė ir garsesnė. Interjeras gražus ir ramus.

 • Adresas: Sardar Patel Rd, Sriram Nagar, Tharamani, Chennai, Tamil Nadu 600113
 • Laikas: 5.30–12.00 val. Ir 16.00–20.00 val
 • Aprangos kodas: Tiktų kuklūs drabužiai, tradiciniai drabužiai.
 • Apytiksliai Apsilankymo trukmė: 1 valandą
 • Kaip pasiekti: Lengvai pasiekiamas keliu. Kasturba Nagar geležinkelio stotis yra arčiausiai tų, kurie važiuoja traukiniu. Į šią šventyklą išsinuomokite taksi ar MTC autobusus.
 • Šventyklos svetainė: http://www.mkpk.vanamali.in/
 • Geriausias laikas apsilankyti: Vinayak Chaturthi
 • Kiti atrakcionai: Indijos technologijos institutas yra vos už 1,15 km, o Guindy nacionalinis parkas – vos už 2,7 km.

9. Vadapalani Murugan šventykla:

Ši šventykla ką tik prasidėjo kaip šiaudinė pašiūrė, kai buvo pastatyta apie 1890 m. Taigi ji turi didelę istoriją ir iškilumą. Santuokų Čenajuje santuokų sąraše Vadapalani Murugan šventykla yra svarbi. Tai garsi Murugan šventykla Čenajuje. Dauguma tamiliečių mėgsta čia rengti santuokos ceremonijas, kuriose kasmet dalyvauja maždaug 7000 porų. Tai ne tik populiarus santuokų taškas, bet ir išpopuliarėjęs dėl to, kad jį globoja kino žvaigždės. Įprastas atvejis, kai Pietų Indijos aktoriai ateina pasimelsti čia prieš filmo pasirodymą. Jis taip pat yra įtrauktas į būtinų aplankyti senųjų Čenajaus šventyklų sąrašą dėl savo turtingo maždaug 125 metų palikimo. Visada žinoma, kad turistai ir bhaktos lanko šventyklą. Šventykla tikrai nuostabi!

 • Adresas: Palani Andavar Koil St, Vadapalani, Chennai, Tamil Nadu 600026
 • Laikas: 5–12 val. Ir 16–21 val
 • Aprangos kodas: Padorūs, kasdieniai ar tradiciniai drabužiai
 • Apytiksliai Apsilankymo trukmė: 1-2 valandos
 • Kaip pasiekti: Čenajaus centrinė ir Egmore stotis yra arčiausiai tų, kurie važiuoja traukiniu. Tiek oro uostas, tiek stotis yra maždaug 40 minučių kelio automobiliu. Į šią šventyklą išsinuomokite taksi ar autobusą.
 • Šventyklos svetainė: http://vadapalaniandavartemple.tnhrce.in/
 • Geriausias laikas apsilankyti: Brahmotsav švenčiamas didingai 11 dienų per Vaikasi mėnesį.
 • Kiti atrakcionai: Forumo prekybos centras yra vos už 0,4 km, o tai yra vienas iš paprasčiausių būdų apsipirkti Čenajuje

Taigi nuspręskite planuoti Čenajų kaip kitą stotelę, kad surastumėte savo paguodos jausmą! Gražių paplūdimių, širdžiai mielų Pietų Indijos karių ir tradicijas rėkiančios kultūros šalis. Chennai siūlo tiek daug, bet dabar jūs žinote, kas iš tikrųjų verčia jį ieškoti tiems, kurie ieško dar daugiau. Istorikai, tikintieji ir sudėtingos architektūros gerbėjai – Chennai privers jūsų pasaulį suktis! Dėl daugybės šventyklų yra tiek daug ko pasimėgauti. Maldas aukokite savo labiausiai gerbiamoms dievybėms, o ypač toms, kuriomis tikite. Žiūrėkite iš nuostabos į tokias sumaniai atliktas struktūras, žavėkitės meistriškumu mūsų senovės protėvių ir kaip niekada anksčiau žvilgtelėkite į induizmo kultūrą ir tradicijas. Pasiklyskite dieviškume ir kas žino, galbūt tiesiog atrasite dvasinį „aš“, apie kurio egzistavimą niekada nežinojote!

Naudokite šį įdomų sąrašą, kad jau pradėtumėte savo piligriminę kelionę Čenajuje ir jo apylinkėse. Pasidalykite savo patirtimi, kad galėtume suteikti dar daugiau vertės būsimiems skaitytojams. Mums visada patinka išgirsti jus. Sėkmingų kelionių ir daug meilės!

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kuri šventykla Čenajuje kasmet pritraukia didžiausią minią žmonių?

„Thirumala Thirupathi Devasthanam“, esantis prie Šri Svamis Pushkaarini krantų. Jis yra populiarus dėl to, kad ištisus metus pasiekia maksimalų žingsnį. Šventykla ypač užimta festivalių, švenčių ir šeštadienių metu. Tai žinoma kaip mini Tirupathi iš Chennai ir bhaktų bei turistų, kurie eilėje traukia patalpas, kad pamatytų. Gopuramos, sienos ir stulpai šaukia išskirtinio dizaino architektūrą ir raižinius. Viešpaties Venkatachalapathi šventovė čia labai panaši į Tirupathi.

2. Ar žinojote, kad Čenajuje yra speciali šventykla, skirta „vaistų dievui“, ypač tiems, kurie serga ar serga?

Taip, „Marundheeswarar“ šventykla yra tikrai viena iš tokių, kur rasite daugybę bhaktų, kenčiančių nuo įvairių negalavimų, kurie meldžiasi su viltimi pasveikti ir pasijusti geriau. Čia Viešpats Šiva garbinamas kaip Viešpats Marundheeswarar – visų ligų gydytojas ir mokantis apie stebuklingos medicinos praktiką. Taigi ši šventykla yra žinoma dėl savo galios išgydyti savo bhaktų sveikatos problemas.

3. Kurios Čenajaus šventyklos yra struktūrizuotos dravidų architektūroje?

Įsivaizduokite piramidės formos bokštus ir smėlio, granito ar muilo akmens paletę. Dravidų architektūra būtent tokia. Būdingas pietų Indijos šventyklų stiliui, tačiau taip iš prigimties pribloškiantis akiai. Istorikai ir architektūros apsėstieji žino, ko mes esame apsėstas. Žinoma, kad Kapaleshwar šventykla Čenajuje apskritai yra dravidų architektūros simbolis. Tai, švelniai tariant, nuostabi ir būtina aplankyti tik pasigrožėti jo meistriškumu, jei nieko kito. Tačiau kitos Čenajaus šventyklos taip pat laikosi dravidų stiliaus. Kandakottam šventykla Džordžtaune yra dar vienas gražus pavyzdys.