Nenuostabu, kad merginos vestuvių dieną visada atrodo gražiausios, tačiau yra ir filmų, kurie įkvepia išvaizdą ir yra svajonių įvaizdis daugumai merginų. Bolivudo filmai visada turi laimingos pabaigos dalį, kai aktorius ir aktorė susituokia didingu stiliumi. Čia yra didžiausios Bolivudo žvaigždės, kurios ekrane atrodė stulbinamai vestuvių aprangos ir makiažo metu. Visų jų makiažas buvo labai natūralus ir minimalus, o tai dar labiau pagerina išvaizdą. Skaitykite apie geriausias nuotakas, kurias pastaruoju metu matė Bolivudas.

1. Aishwarya Rai Bachchan:

Aishwarya Rai Bachchan

Tikrai ne pačios paprasčiausios nuotakos, bet Aishwarya Rai Bachchan makiažas Jodha Akbar buvo minimalus ir tiesiog tinkamas. Ji atrodė karališkajam grožiui tikrąja to žodžio prasme dėl jai suteikto paprasto ir žemiško žvilgsnio.

2. Deepika Padukone:

Deepika Padukone

Pietų Indijos nuotaka, kurią naujausiame hite pavaizdavo Deepika Padukone, buvo labai tradicinė ir turtinga. Makiažas yra labai paprastas, kaip mes galime pamatyti realiame gyvenime, o jos kostiumas ir papuošalai papildo bendrą atsikėlimą.

3. Katrina Kaif:

Katrina Kaif

Filme „Anglų gražuolė“ atrodo labai trokštama nuotakos kostiumu. Spalvos yra švelnios, o jos natūralų grožį sustiprina labai mažas prisilietimas. Akys buvo paryškintos, o blizgus lūpų prisilietimas atrodo labai jausmingas.

4. Rani Mukherjee:

Rani Mukherjee

„Bengali Beauty“ atrodo visiškai pritrenkiančiai, kai tamsios auksinės spalvos ir nuogi lūpų dažai derinami su nuotakos drabužiais. Raudona yra tipiška Indijos spalva nuotakoms, o minimalios jos savybės yra patobulintos.

5. Preity Zinta:

Preity Zinta

Filme ji vaidina musulmonų nuotaką ir visiškai atsistoja. Makiažas turi ryškias akis ir lūpas, o bendras vaizdas yra labai ryškus. Burbuliuojanti mergina atrodo stulbinančiai žalia ir slyvų satino suknele.

6. Kajolis:

Kajolis

Ji iki šiol yra paprasčiausia nuotaka sąraše. Bendra išvaizda yra labai atsitiktinė, kai akys naudojamos tamsios spalvos. Bendra Kajol išvaizda yra labai paprasta, o jos makiažas taip pat priklauso nuo kostiumo. Savybės buvo paryškintos minimaliu makiažu, tačiau ji atrodo stulbinančiai.

7. Madhuri Dixit:

Madhuri Dixit

Blizgančios akys ir drąsi lūpų spalva leidžia jai atrodyti švelniai, jausmingai ir subtiliai. Apranga yra labai drąsi, todėl makiažas išlaikomas blaivus, kad išlaikytų minkštą išvaizdą. Ji atrodo labai nekalta dėl blizgančių akcentų.

8. Priyanka Chopra:

Priyanka Chopra

Maharaštros nuotakos turi labai paprastą kostiumą, papuošalus ir makiažą. Priyanka Chopra atrodo stulbinančiai net ir labai paprasta makiažo ir apskritai atsikėlimo metu. Ji turi paprastą akių makiažą, o pataisymai atliekami tik siekiant pagerinti skruostikaulius ir bruožus.

9. Kareena Kapoor:

Kareena Kapoor

Nors kostiumas ir papuošalai vestuvėms keliasi į filmą yra labai turtingi ir etniniai, makiažas yra labai minimalus. Blizgesys ant lūpų ir tik dešinė akis sukuria paprastą ir elegantišką išvaizdą. Natūraliam Kareenos grožiui reikia labai mažiau skaistalų, kad pagerėtų skruostikauliai ir žandikaulio linija.

Šios Bolivudo gražuolės suteikė nuotakos įvaizdžiui naują gyvenimą su savo nuostabiais avatarais šiuose filmuose ir sukūrė visiškai naują įvaizdį Indijos nuotakoms. Jie yra ne tik mėgstami dėl nuotakos vaidmens, bet ir visada yra nuotakų sezono tendencijos.