Man patinka žiemos vestuvių idėja, ryškių spalvų naudojimas ir vėjas ore, tačiau žiemos vestuvės turi savo trūkumų. Žiemą mūsų oda yra įtrūkusi ir sausa, todėl žiemos nuotakos makiažas laikomas šiek tiek sudėtingu. Visa tai neturėtų trukdyti jūsų vestuvėse atrodyti rūkančiai karštai; juk tai diena, apie kurią svajoji … tiesa?

Geriausi žiemos vestuvių makiažo patarimai

Norėdami atrodyti tobulai per savo vestuves, turite turėti omenyje kai kuriuos veiksnius, ir šiandien aš pasidalinsiu keliomis gairėmis, kurios veiks kaip žavesys.

Drėkina ir šveičia: Sausa žiema lengvai išdžiovina mūsų odą, o tai gali sukelti paraudimą, išblukimą, ir norint išvengti tokios situacijos, svarbu imtis prevencinių priemonių. Per kelias savaites iki vestuvių pradėkite reguliariai drėkinti ir šveisti odą, nes tai pagerins jūsų veido spalvą. Juk nenorite makiažo tepti ant sausos ir pleiskanojančios odos, tiesa? Kuo geresnė jūsų oda, tuo geresnis makiažas.

žiemos nuotakos makiažas

Dešiniojo pagrindo makiažas: Kadangi mūsų oda žiemą džiūsta, tikrai svarbu pasirinkti makiažą pagal temperatūrą. Naudokite drėkinamąjį gruntą, nes tai padeda išvengti sausos ir pleiskanojančios odos; oda tampa šilkiniai lygi, o pagrindas lengvai slysta panaudojus gruntą. Kai kalbu apie pamatą, turiu omenyje žiemos pamatą … Taip, pagrindinį makiažą reikia keisti pagal orą. Pasirinkite silikoninius pagrindus, nes juos lengva dirbti, ypač žiemą, ir pasirinkite miltelių pagrindą, nes skysti pamatai neveikia šaltu oru.

Lūpos: Ar nenorite, kad D-DAY lūpos suskilinėtų? Taigi rinkitės lūpų dažus, kuriuose yra bičių vaško, o ne vazelino, nes bičių vaškas užtikrins jūsų lūpų drėkinimą ir drėkinimą. Pasirinkite ryškaus atspalvio lūpų dažus, nesvarbu, ar jie ryškiai raudoni, ar ryškiai koraliniai, nes jie atrodo gerai vestuvių metu ir pasirinkite ilgai išliekantį atspalvį. Jei norite, kad lūpų dažai išliktų ilgiau, naudokite LIPLINER, Taip. Net jei jums nepatinka tai dėvėti, naudokite lūpų kontūrą, nes tai išgelbės gyvybę.

Geriausi žiemos vestuvių makiažo patarimai 3

• Užtepkite lūpų gruntą arba pagrindą lūpoms išlyginti

• Dabar išklokite lūpas lūpų kontūro pagalba, atitinkančia jūsų lūpų dažų atspalvį

• Užtepkite lūpų dažus ir nusausinkite lūpų dažų perteklių audinio pagalba

• Iš naujo tepkite lūpų dažus ir jūsų lūpų dažai išsilaikys visą dieną

Akių makiažas: Rinkitės akių pieštukus ir tušą, kurie yra atsparūs vandeniui ir dėmėms, nes „Bidaai“ metu nubyrėsite ašaras ir nenorite atrodyti kaip kažkas jus mušė. Vandens linijai naudokite rudos spalvos akių kontūro pieštuką, jei esate vidutiniškai tamsus, o jei akys mažos, naudokite baltą akių pieštuką, kad jos atrodytų didesnės. Taip pat galite pasirinkti tamsiai tamsiai mėlyną tušą, kad suteiktų didesnių akių efektą, nenešiokite rudo tušo, nes tai atrodys blogai ar pavargs. Venkite akių šešėlių, kuriuose yra vazelino, nes jie nerekomenduojami esant šaltam orui, o naudokite pudrą.

Skaistalai: Vestuvės nereiškia rožinių skruostų, rinkitės natūralaus atspalvio skaistalus. Norėdami žinoti savo natūralų atspalvį, suimkite skruostus, kol pamatysite tam tikrą spalvą ir tai yra jūsų natūralus atspalvis. Žiemą venkite kreminių skaistalų ir eikite į putas, nes jie nesausins ​​jūsų odos.

Keletas greitų patarimų:

  • Neperkaitinkite savo šaltos patalpos, nes tai pablogins jūsų sausos odos problemą. Žinau, kad žiemos metu norisi šilumos, tačiau tam reikia rasti savo kambariui ir odai tinkamą temperatūrą.
  • Drėkina drėkina ir drėkina. Tepkite losjonus ir kremus ant šiek tiek drėgnos odos, nes ji lengvai susigers.
  • Žiemą naudokite produktus be alkoholio, nes produktai, kurių pagrindą sudaro alkoholis, paprastai pašalina odos drėgmę.
  • Gerkite daug ir daug vandens, žiemą mes nesijaučiame gerti vandens, tačiau tai dehidratuoja mūsų odą, kuri gali atrodyti nuobodu.

Šypsokitės ir vykdykite patarimus, ir jūs sukrėsite savo D dieną.