Indija yra įvairi šalis, turinti įvairias kultūras. Visų kultūrų gyvenimo būdas ir vestuvių stiliai skiriasi. Pavyzdžiui, „Marwari“ vestuvės visiškai skiriasi nuo bengalų ar Keralos vestuvių. Šiandien mes diskutuosime ir aptarsime, kaip taikyti „Kerala“ nuotakos makiažą.

Kerala yra valstybė, žinoma dėl savo skonio ir kultūros. „Kerala“ nuotakos paprastai dėvi baltą sarį su aukso spalvos krašteliu ir auksiniais papuošalais. Vestuvės paprastai rengiamos ryte arba dieną. Taigi makiažas neturėtų būti per daug blizgus. Tai turėtų būti padaryta taip, kad ji derėtų su apranga ir nuotaka išsiskirtų iš minios. Elegancija yra vienas žodis, kurio Kerala nuotaka griežtai laikosi.

Taigi čia yra nedidelė pamoka, kuri išmokys jus padaryti „Kerala“ nuotakos makiažą.

Kaip padaryti Kerala vestuvinį makiažą

Kaip padaryti Kerala vestuvinį makiažą:

Reikalingi dalykai:

 • Veido prausiklis
 • Geras drėkiklis
 • Korektorius
 • Akių šešėlis
 • Akių pamušalas
 • Lūpų dažai
 • Kompaktiška pudra/ birūs milteliai
 • Gruntas
 • Lūpų balzamas
 • Tušas
 • Kajal
 • Lūpų blizgis
 • Lūpų pieštukas

Išvalyti:

Norint nuvalyti nešvarumus ir nešvarumus nuo veido, reikia gerai nuplauti veidą. Išdžiovinkite veidą rankšluosčiu. Sekite jį geru toniku.

Drėkinantis:

Užtepkite gerą drėkinamąjį kremą pagal odos tipą, kad oda būtų hidratuota ir neliktų šiurkščių dėmių.

Gruntas:

Ant pagrindo reikia tepti gruntą, kad makiažas išliktų ilgiau.

Korektorius:

Tam, kad paslėptumėte tamsius pleistrus ir trūkumus, turėtumėte naudoti gerą firminį korektorių. Jis turėtų būti naudojamas aplink akis, dėmeles ir kt.

Fondas:

Reikėtų būti labai atsargiems renkantis gerą firminį pagrindą. Tai turėtų derėti su jūsų odos tonu. Paprastai tonas turėtų būti aukštesnis už odos spalvą. Ne 2–3 atspalviai, nes tai suteikia labai klaidingą vaizdą.

Fondas turi būti tepamas taškais sukamaisiais judesiais. Norint sumaišyti pagrindą su oda, galima naudoti rožių vandenį.

Akių makiažas:

Ši dalis tikrai užima didžiąją laiko dalį. Su juo reikia elgtis atsargiai, kad akys būtų subtilios, tačiau elegantiškos.

Akių šešėliai: reikėtų rinktis žvilgančius rudus arba bronzinius akių šešėlius. Akių šešėlių negalima tepti šalia antakių. Naudokite akių šešėlių šepetėlį, kad gerai susimaišytų. Viena akių šešėlių linija taip pat turėtų būti uždėta ant apatinio voko.

Akių pamušalas: reikia uždėti vidutinio storio akių kontūro pieštuką. Nenukreipkite jo į išorę, nes norime, kad dienos metu viskas būtų paprasta.

Kajal: Turi būti taikoma vidutinio storio kajal linija. Reikėtų rinktis neperšlampamą ir dėmėms atsparią kajalę.

Tušas: Užtepkite du sluoksnius gero garbanojimo tušo.

Skaistalai:

Turint omenyje dienos laiką, reikėtų pasirinkti atspalvį arčiau natūralaus skaistalo. Užtepkite ant skruostikaulių, kad gerai išryškėtų.

Laisvi milteliai/ presuoti milteliai:

Užtepkite šiek tiek purios pudros arba presuotos pudros. Įsitikinkite, kad jo netaikote per daug. Tik truputį pamirkyk.

Lūpų dažai:

Prieš tepant lūpų dažus, būtina patepti gerą lūpų balzamą, kad lūpos būtų minkštos ir drėkinamos. Reikėtų tepti liplinerį. Reikėtų pasirinkti subtilų atspalvį. Galima dėvėti persikų ar persikų atspalvius, rožinės arba raudonos spalvos mišinį. Užtepkite lūpų dažus naudodami lūpų dažų šepetėlį. Blizgesys neprivalomas. Naudokite blizgantį popierių, kad pašalintumėte lūpų dažų perteklių.

Užtepkite purios pudros sluoksnį ir tada užtepkite blizgančiu popieriumi, kad lūpų dažai išsilaikytų ilgai.

Bindi:

Didelė raudona bindi yra esminė Kerala nuotakos dalis. Galiausiai išvaizda baigta pavogti milijonus širdžių. Pasinaudokite šiais patarimais, kad sukurtumėte ypatingą makiažą, kuris nuostabiai, bet subtiliai atrodytų svarbiausią jūsų gyvenimo dieną. Gera šukuosena taip pat turėtų būti parinkta taip, kad atitiktų makiažą ir aprangą. Dienos pabaigoje visa tai turėtų atrodyti elegantiška.