Makiažas jaudina visas nuotakas prieš vestuvių dieną. Tikriausiai taip yra todėl, kad jie niekada to nepadarė, o eksperimentuoti su vizažistais nebūtinai tiks visiems.

Taigi, čia yra keletas paprastų žingsnių, kuriuos galite atlikti ir patys pasidaryti savo nuotakos makiažą. Viskas, ką jums reikia naudoti, yra geras makiažo priemonių rinkinys, kad išvaizda išliktų ilgai ir būtų gaivi visos ceremonijos metu.

Kaip padaryti Punjabi vestuvinį makiažą

Pandžabo vestuvių makiažo patarimai ir technikai:

1. Bazė:

Prieš tepdami pagrindinį makiažą, kruopščiai nuvalykite veidą ir šiek tiek sutepkite drėkinamuoju kremu. Tada patrinkite ledo kubelius ant veido, kad uždarytumėte poras ir jaustumėtės švieži. Užtepkite korektorių probleminėse vietose, kad oda ir kaklas būtų tolygus. Vietoj taškų naudokite korektoriaus judesius, kad mišinys būtų tolygus.

Tada tepkite pagrindą ant viso veido, ypač aplink akis, kaklą ir žandikaulio liniją taškais. Tada, naudodami drėgną makiažo pagalvėlę, patrinkite ją ant odos, kad susimaišytų. Tai suteiks veidui lygų pagrindą ir ryškią išvaizdą.

Galiausiai pagrindo makiažą užklijuokite Compaq. Naudokite pagrindą atitinkantį atspalvį. Venkite miltelių, nes tai gali atrodyti labai pyragaičiai.

2. Akys:

Toliau eina akys. Norėdami pradėti, tepkite purią pudrą ant akių vokų ir po akimis.

Pandžabų nuotakos makiažas turi ryškų blizgantį prisilietimą prie akių, todėl naudokite lengvą pagrindą virš vokų, ypač vidinį akių kampą.

Norėdami suteikti akims dimensiją, naudokite tamsesnį atspalvį ant išorinio kampo ir sumaišykite. Iš naujo uždėkite vidinius ir išorinius kampų atspalvius ir sumaišykite, kad gautumėte tamsesnę apdailą.

Antakių kaulams naudokite blizgučius, atitinkančius aprangą. Panašų pagrindą tepkite ant antakio kaulo, tada blizgučius ir gerai išmaišykite, kad gautumėte sklandų paviršių.

Naudokite 2 sluoksnius juodo tušo, o ant vokų – juodą arba rudą akių kontūro pieštuką.

Norėdami užbaigti akių makiažą, po akimis užtepkite tamsios kohl arba Kajal ir, jei reikia, užbaikite spalvoto Kajal citata.

3. Skruostai:

Kad žvilgesys atrodytų, skruostus reikia paryškinti išmintingai, kad veidas neatrodytų labai nuobodus. Taigi įsitikinkite, kad naudojate pagrindinį atspalvį arba atspalvį su persikų rožine spalva.

Pirmiausia tepkite pagrindinį toną ant žandikaulio linijos. Pradėkite nuo vidaus ir judėkite aukštyn, į kaktą. Tai pagerins veido bruožus ir padarys veidą ilgesnį.

Ant skruosto obuolio to paties modelio tepkite bronzantą su švelniu blizgančiu apdaila. Nenaudokite labai blizgančio ar labai tamsaus atspalvio. Taip atrodysite nuobodžiai. Taip pat venkite naudoti kremo pagrindu pagamintus skaistalus. Veidas akimirksniu atrodys riebus ir tamsus.

4. Lūpos:

Galutiniam prisilietimui naudokite tinkamą lūpų dažų atspalvį ir tepkite taip.

Naudokite pagrindą ant lūpų ir sutepkite pudra.

Naudodami lūpų kontūrą, apibrėžkite lūpas. Negalima kontūruoti išorinėje pusėje, kad suformuotumėte lūpas, todėl lūpos atrodys plačios.

Tada naudokite pagrindinę spalvą ir ant apatinės lūpos plonu lūpų šepetėliu užtepkite tolygų sluoksnį. Užtepkite tamsesnį sluoksnį ant viršutinės lūpos, todėl lūpos atrodys putlios.

Užbaikite blizgesiu ant apatinės lūpos ir sumaišykite su šepetėliu. Naudokite labai lengvą blizgesį ant viršutinės lūpos.

Dabar esate pasiruošęs savo didelei dienai. Atlikę šiuos greitus ir paprastus veiksmus, atrodysite profesionaliai, neišleisdami pinigų brangiems salonų paketams. Visų pirma, jei atliksite makiažą savarankiškai, tai tikrai duos šimtą procentų patenkinamą rezultatą.