Telugų kultūra apima daug paprastumo visoje vestuvių kultūroje. Vestuvių dėmesio centras, t. Y. Nuotaka taip pat yra apsirengusi labai paprastai. Kalbant apie jos makiažą, papuošalai, šukuosenos ir kostiumai yra labai turtingi ir elegantiški, todėl veido makiažas turi būti labai lengvas, kad būtų išvengta labai prašmatnios išvaizdos..

Čia pateikiami pagrindiniai žingsniai, kuriais galite patys pasidaryti telugų nuotakos makiažą namuose.

telugu nuotakos makiažas

1. Valymas:

Prieš pradėdami makiažą, gerai nuvalykite veidą ir kaklą. Tai svarbu norint pašalinti nešvarumus ir nešvarumus nuo veido ir gauti lygų pagrindą. Po valymo patrinkite veidą ledo kubeliais, kad uždarytumėte atviras poras. Užtepkite labai lengvą drėkinamąją priemonę be SPF.

2. Korektorius:

Antrasis žingsnis yra korektoriaus naudojimas dėmėms ir vietoms, tokioms kaip nosies apačioje ir šonuose, žemiau apatinės lūpos, po akimis, akių vokais, žandikaulio linija ir skruostikauliais. Taikykite korektoriaus judesius, sutelkdami pagrindines problemines sritis.

3. Fondas:

Visą veidą naudokite pagrindo taškus ir gerai sumaišykite su korektoriumi. Naudokite švarią ir drėgną makiažo pagalvėlę ir švelniais glostymo judesiais, kad veidas būtų lygus. Naudokite makiažą ir korektorių, kurie tinka jūsų odai, o ne šviesesniam tonui. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad juose nėra SPF, nes bazinis makiažas su SPF padarys šviesias nuotraukas.

4. Compaq:

Galiausiai padenkite pagrindą biria pudra. Taikykite jį panašiu glostymo judesiu. Naudodami didelį šepetėlį, pašalinkite priedus nuo veido ir kaklo, kad išvaizda netaptų tortinė.

5. Akių šešėliai:

Norėdami pradėti nuo akių makiažo, ant vokų ir po akimis tepkite purią pudrą. Pirmiausia ant dangtelių tepkite pagrindinę spalvą. Naudodami gilesnį atspalvį ant išorinio kampo, pridėkite akių gylį, maišydami jį į vidų. Tada tepkite blizgančią spalvą ant antakių kaulų ir kruopščiai sumaišykite. Jei reikia, akims paryškinti naudokite kitą žymeklio citatą.

6. Kohl, akių pieštukas ir tušas:

Paprastai akims paryškinti naudojamas miltelių pavidalo akių kontūro pieštukas. Plonu šepetėliu ant akių vokų ir po akimis tepkite miltelinį pamušalą. Tada skystu pamušalu uždėkite ploną kontūrą ant akių vokų. Naudokite blakstienų tušą ant viršutinių ir apatinių blakstienų, o akių makiažą užbaikite paskutiniu Kajal prisilietimu.

7. Akių korekcija:

Yra įvairių variantų, kuriais galite patobulinti antakius. Norėdami pagilinti blakstienas, galite naudoti miltelinį pamušalą, juodus akių šešėlius, turinčius šiek tiek blizgesio, Kajal pieštuką ar akių antakių pieštuką. Dėl to akys tampa ryškesnės ir ryškesnės.

8. Skaistalai:

Ant skruostikaulių naudokite nuogus skaistalus arba tuos, kurių atspalviai yra labai šviesiai rausvos ar persiko spalvos. Venkite tamsių atspalvių; kurie daro išvaizdą tamsesnę. Iš esmės tai tik veido bruožų sustiprinimas. Taip pat kelis kartus paspauskite nosį, po smakru ir kaktą. Dėl to veidas spindi fotografuojant.

9. Lūpų pieštukas, lūpų dažai ir blizgesys:

Lūpoms vienintelis svarbiausias dalykas yra teisingas atspalvis. Nerekomenduojama naudoti labai tamsių atspalvių, todėl naudokite tokį, kuris puikiai dera prie aprangos ir tinka ir odos tonui. Užtepkite pagrindą ant lūpų, lūpų kontūru naudokite lūpų kontūrą. Tada padenkite pagrindą nuo lūpų dažų, naudodami lūpų šepetėlį, kad rezultatas būtų tolygus. Naudokite labai mažai blizgesio, kad lūpos atrodytų putlios.

Šiems nesudėtingiems veiksmams atlikti reikia pagrindinių makiažo žinių, o jūs būsite sutvarkyti su makiažo dalimi savo didelei dienai. Stenkitės nenaudoti drąsių ir tamsių spalvų, nes telugų nuotakos yra puikus paprastumo pavyzdys.