Vestuvių dieną ar prieš tai nuotakos neturi ką veikti, bet galbūt yra užimčiausios iš visų ant grindų esančių žmonių. Jų stresas susijęs ne tik su išoriniais reikalais, bet ir vyksta daug vidinių neramumų, dėl kurių ji nerimauja.

Viso to metu ji taip pat yra didelė užduotis, dėl kurios ji nerimauja, būtent taip viskas prasidės prasidėjus vestuvėms. Tai apima jos bendrą išvaizdą per funkcijas ir kadangi viso to neįmanoma pasiekti per vieną dieną, tai ką reikia padaryti prieš ranką, kad jos didžioji diena atrodytų tobulai.

Įžymūs vestuvių makiažo paketai Indijoje

Taigi, kad būsimų nuotakų darbas būtų lengvas, čia pateikiami geriausi geriausių prekės ženklų makiažo ir vestuvių paketai, kurie užtikrins jūsų pasitenkinimą.

Geriausi vestuvių makiažo paketai Indijoje:

1. „Lakme“ vestuvių paketai:

  • Norėdami pasiruošti puikiai atrodyti didžiąją dieną, „Lakme“ siūlo „Pre-Bridal Aura“ ir „Pre-Bridal Golden Glow“ paketą
  • Norėdami pažvelgti į žandikaulio žvilgsnį svarbiausiomis dienomis ir funkcijomis „Engagement“ – „Sagan“ – priėmimo paketas ir vestuvių paketas.
  • Paskutinės minutės DE-stresoriaus vestuvių auros paketas
  • Nuotakoms, neturinčioms daug laisvo laiko prieš vestuves, gausite tokius paketus kaip: „The Bridal Golden Glow Package“ ir „Pre-Bridal Premium Package“
  • Vestuvių platinos švytėjimo paketas, skirtas bendram puoselėjimui ir vidiniam grožiui: tiems, kurie gali skirti daug laiko prieš vestuves.
  • Individualūs ekspertų patarimai dėl specialių dalykų, kurių negalima daryti prieš vestuves, kurie taip pat veikia kaip streso mažinimo seansas.
  • Specializuotos paslaugos šeimai ir draugams

2. „Kaya Skin Clinic“ vestuvių paketai:

60 dienų vestuvių ritualai:

Pakuotė skirta tonizuoti odą, kad ji atrodytų nepriekaištingai per 60 dienų. Priklausomai nuo jūsų odos tipo, gydymas atliekamas vidiniam švytėjimui.

30 dienų vestuvių ritualai:

Šis paketas skirtas odos priežiūrai, kad ji atjaunėtų ir atrodytų šviežia visą laiką iki vestuvių dienos.

15 dienų vestuvių ritualai:

Turėdama milijonus dalykų ir rūpintis užduotimis, nuotaka neturėtų atrodyti pavargusi ir nuobodi. Šis paketas užtikrina blizgesį ir energiją būsimos nuotakos veide.

Vestuvinis auksas:

Pakuotė skirta jūsų veidui ir kūnui atrodyti spindinčiam ir be specifikacijų. Į komplektą įeina įvairios plaukų šalinimo lazeriu procedūros, kad nuotaka jaustųsi dieviškai ir pasitikėtų savimi.

Nuotakos švytėjimas:

Tai vėlgi 30 dienų paketas, pritaikytas nuotakai-kuo geriau. Jį sudaro kruopštus odos papildymas, kad įgautų vidinį švytėjimą ir nuotaka taptų visų dėmesio centre savo natūraliu grožiu.

3. „Tattva“ vestuvių paketai:

„Tattva“ siūlo įvairius paslaugų derinius, kurie būsimai nuotakai siūlo daugiau nei vieną trukmės pasirinkimą pagal jos pageidavimus ir patogumą. Šie paketai yra:

Išsamus 45 dienų paketas: Susideda iš 4 spindinčio veido terapijos seansų vidiniam švytėjimui, 2 nugaros poliravimo, kūno plovimo, masažo, karšto akmens pedikiūro, manikiūro ir plaukų procedūrų seansų.

20 dienų paketas: Susideda iš 3 veido procedūrų, vienos nugaros poliravimo, kūno plovimo, masažo karštais akmenimis, manikiūro, plaukų SPA ir gėlių pedikiūro..

10 dienų greitas paketas: Vieną sesiją sudaro specialus nuotakos veido, kūno poliravimas, kūno masažas, pedikiūras, manikiūras ir galvos masažas.

Tikimės, kad šie vestuvių paketai yra savarankiški ir išsprendė jūsų įtampą. Tai nėra išsamus, tačiau kadangi jie yra labai reitinguojami ir paklausiausi, užtikrinsite, kad esate saugiose rankose ir kad jūsų didžiąją dieną nekils eksperimentų ir įtampos..