Dienai pasiruošusios poros gali padaryti vestuvių progą nepamirštamą su personalizuotais vestuvinių žiedų rinkiniais. Tinkamas žiedas gali priversti juos visada sujungti vienas su kitu kaip žiedai. Tą dieną pažadai visada bus prisimenami, kai žiedas sužibs ant jų pirštų. Gražus ne tik brangių metalų, bet ir mažo biudžeto žiedų dizainas gali būti naudojamas nuostabiems vestuvinių žiedų rinkiniams poroms gaminti.

Specialūs žiedų rinkiniai vestuvių poroms:

Čia mes dalijamės keletu skirtingų metalų vestuvinių žiedų.

1. Jo ir jos vestuvinių žiedų rinkinys:

Jo ir jos vestuvinių žiedų rinkinys

Vestuviniai žiedai poroms gali būti fantastiško dizaino su platinos auksu kiekvienam nuotakų ir jaunikių žiedui. Jaunikio žiedas gali būti pagamintas iš paprasto poliruoto platinos lydinio, o nuotakų žiedai gali būti pagaminti iš dvigubų derančių žiedų, kurių vienas yra su dideliu deimantu, o kitas – su deimantais.

2. Individualus vestuvių poros žiedų rinkinys:

Individualus vestuvinių porų žiedų rinkinys

Individualūs vestuvinių žiedų rinkiniai poroms gali būti pagaminti vestuvių dieną, kuri bus prisiminta visą gyvenimą. Žiedai, skirti poroms su nuotakų žiedu, gražiai pagaminti iš deimantų, o jaunikiai žiedas padoriai poliruotas paprasta platina ir vienu deimantu centre.

3. Populiarūs vestuvių porų žiedų rinkiniai:

Populiarūs vestuvinių porų žiedų rinkiniai

Karštas mėgstamiausias vestuvinių žiedų rinkinys poroms yra dviejų atspalvių žiedai. Dalis baltojo aukso ir geltonojo aukso kartu sudaro gražią porą. Nuotakų žiedas montuoja gražų princesę iškirptą baltą deimantą, o jaunikių žiedas yra paprastas ir platus.

4. Dviejų širdžių dėlionės poros vestuvinių žiedų rinkinys:

Dviejų širdžių dėlionės poros vestuvinių žiedų rinkinys

Vestuviniai žiedai poroms gali būti suprojektuoti paprastai ir blaiviai, o jų dizainas turi kitokią ir gražią prasmę. Dvi širdies pusės ant žiedų sujungtos gauna vieną. Graži žiedų idėja taip pat sujungia dvi širdis, sukurdama vieną.

5. Porų DNR vestuvinių žiedų rinkiniai:

Porų DNR vestuvinių žiedų rinkiniai

DNR vestuvinių porų žiedai yra unikalus žiedų dizainas, skirtas poroms, norinčioms tarpusavyje sujungti vestuvinius žiedus. Vyriškas ir moteriškas žiedas, panašūs vienas į kitą, yra labai gražiai pagaminti, kad derėtų tarpusavyje.

6. Poros vestuvinių žiedų rinkinys:

Vestuvinių žiedų žiedų rinkinys

Vestuviniai žiedai poruojasi tarpusavyje skirtingu būdu. Vyriškas žiedas yra pagamintas iš juodos ir sidabrinės gėlių rašto vidinėje pusėje, o moteriškas žiedas iš išorės. Gražus kūrinys, kai suporuotas, sujungiamas kaip vienas.

7. Atitinkamų vestuvinių porų žiedų rinkinys:

Tinkamas vestuvinių porų žiedų rinkinys

Tinkamus poros vestuvinius žiedus taip pat galima pagaminti tokiu paprastu, bet ekstravagantišku būdu. Plona juosta su nuobodu apdaila ir turi tam tikrą tašką, kuris išryškėja kaip deimantas, o kitame žiede yra tikri deimantų akcentai. Už žiedų esmė ta, kad jie yra blizgučiai vienas be kito.

8. Porų vestuvių graviruotų žiedų rinkinys:

Porų vestuvių graviruotų žiedų rinkinys

Graviruotų porų vestuvinių žiedų rinkinys taip pat gali būti graži idėja, atitinkanti vestuvinius žiedus. Žiedai, kurių užpakalinė dalis yra mėlynos spalvos už išgraviruoto žiedo dizaino, atrodo puikiai. Pagaminti iš sidabro, žiedai gali suteikti gilios atminties.

9. Porų vestuvinių žiedų rinkinys:

Porų vestuvinių žiedų rinkinys

Rožinio aukso poros vestuvinių žiedų rinkiniai atrodo neįtikėtinai su rožinio atspalvio auksu. Deimantai, išmarginti žieduose, taip pat atrodo nuostabiai. Čia jaunikio žiedas turi vieną deimantą, o nuotakų žiedas yra išgraviruotas keliais deimantais.

Galite padaryti nuostabų dizainą su vestuviniais žiedais poroms, kad jūsų diena būtų prisiminta amžinai. Yra ir kitų deimantinių žiedų rinkinių, tokių kaip raktų ir užrakto žiedų dizainas. Suasmeninti žiedai su pirštų atspaudais taip pat atrodo kitaip. Žiedai, kurie kartu tampa vienu dizainu, yra unikalios poros žiedų idėjos, o žiedai, ant kurių yra porų vardai ir inicialai, taip pat atrodo nuostabiai.