Moterys mėgsta būti lepinamos, o staigmena atrodo tinkama. Dabar, kai ji taps jūsų žmona arba neseniai ją vedėte, laikas parodyti jai, kad visada galvojate apie jos laimę, ir kaip geriau tai parodyti, surengti vakarėlį.

Labas !! Jos gimtadienis baigsis po kelių dienų, o jūs norite, kad jos pirmasis gimtadienis būtų ypatingas. Ypatinga, nes dabar ji yra moteris, ištekėjusi už tavęs ir čia tu vadini šūviais. Nustebinkite ją, nepamiršdami, kad tai ypatinga jos diena, bet padarydami ją ypatinga. Čia pateikiami keli patarimai, kaip suplanuoti jos gimtadienį po sužadėtuvių/vedybų.

Patarimai:

1. Suplanuokite slaptas atostogas dviese. Daugeliu atvejų gimtadieniai patenka į darbo dieną, o tai reiškia, kad ji neturės laiko vakarėliams, nes darbas vilioja kitą dieną. Ką galėtumėte padaryti, tai turėti galvoje egzotišką savaitgalį dviems. Paskambinkite artimiausiam kelionių agentui arba ieškokite tokių galimybių internete. Išvykite penktadienio vakarą ir grįžkite sekmadienio vidurdienį, ilsėkitės vienas kito rankose iki vidurnakčio ir atsikelkite žvalūs, kad pirmadienį pasiektumėte tikrąjį gyvenimą. Tai darydama, ji būtų nustebinta ir sužavėta, tai būtų tobulas gimtadienis ir jūs galite paskatinti romantiką ir karštą aistringą meilę, kol jūs abu gurkšnojate gėrimą stebėdami besileidžiančią saulę. Paprašykite kurorto užsiimti veikla romantiškoms poroms, pabendrauti su kitomis nakvynės namuose esančiomis poromis, atnešti jai skanų pyragą, suvalgyti nuo jos, pasimėgauti romantiškumu ir nuotykiais, ji yra jūsų ir ji visada būtų tokia dėkinga

2. Taip pat galite slapta paskambinti jos artimiausiems draugams ir šeimos nariams. Pakvieskite juos visus per savo gimtadienį pietauti ar vakarieniauti. Tegul visi žino, kad tai yra paslaptis ir nė vienas žodis neturėtų pasiekti jos ausų. Paprašykite, kad kas nors suplanuotų maistą ir vyną, kas nors padėtų išsirinkti jos mėgstamą aprangą ir dar kas nors padėtų papuošti vietą prieš atvykstant tos dienos panelei. Kad ir kaip skambėtų klišiškai; tai formulė, kuri niekada neklysta. Dienos pabaigoje ji džiaugtųsi, kad jūs būtumėte jos sielos draugas, kažkas, kam rūpi viskas, ko jai reikia gyvenime.

3. Supakuokite jai „viskas įskaičiuota“ dienos SPA procedūrą. Nuo ryto iki vakaro; padarykite jai labai reikalingą manikiūrą, pedikiūrą, kūno masažus ir terapijas, kurios sugrąžintų ją į gyvenimą. Prisijunk prie jos; yra daug SPA centrų, kurie leidžia poroms kartu gydytis. Malonu leisti laiką su ja, ir ji taip pat tai įvertintų. Pasakykite SPA vadovui, kad jūsų panelei tai ypatinga diena, jie tikrai sugalvos vieną ar dvi staigmenas. Padėkite SPA sesiją stebuklinga su jų pagalba. Aplink tą vietą pastatykite aromatines žvakes, leiskite jai atsipalaiduoti, kol grojate Kongo bongo ir linksminate ją.

4. Daryk ką nors neklaužadaus ir laukinio, kai abu esate vieni. Būkite baro šokėja, parodykite jai keletą karštų judesių, paleiskite aštrią muziką, atidarykite butelį vyno ir mėgaukitės naktimi.

Tai tik jūs du:

Jei tą dieną norite turėti ją tik jums, suplanuokite tai, kas ją džiugintų. Atminkite, kad gimtadienio proga ji gali pasiilgti savo artimųjų ir artimųjų. Suteikite jai šiek tiek vietos ir leiskite jai priimti skambučius, kai jie ateina. Tai jos diena, ir dabar, kai ji lieka su jumis, jai tikrai labai trūktų motinos namų.

Leiskite jai pajusti, kokį puikų vyrą ji turi, šį kartą įrodykite jai!!