Plaukų dažymas ir formavimas niekada neišeina iš mados, taip pat stilių, iš kurių galima rinktis, skaičius neribojamas. Yra keletas stilių, kuriuos galite sukti su tam tikro tipo plaukais ar tam tikra plaukų spalva. Štai devynios tokios šukuosenos, skirtos vidutiniškai raudoniems plaukams.

Naujausios ir gražios vidutinio raudonumo šukuosenos tendencijoje:

Pažvelkime į 9 populiariausias vidutinio raudonumo šukuosenas.

1. Netvarkingos bangos:

vidutinės raudonos šukuosenos

Ši išvaizda yra paplūdimio dienos ar dienos nugalėtojas. Paėmę garbanojimo geležį, sukurkite paplūdimio bangas per visus plaukus. Perbraukite rankas per bangas, kad atrodytų netvarkingai. Norėdami šiai išvaizdai pasukti, pradėkite sukti savo plaukų dalį nuo viršaus iki apačios iki ausies. Užfiksuokite sekciją kaiščiu. Netvarkingos bangos išryškins skirtingus jūsų raudonų plaukų atspalvius.

2. Laisvos garbanos:

raudonos šukuosenos2

Tai labai paprasta, bet elegantiška išvaizda vidutinio ilgio plaukams. Imdamiesi garbanojimo geležies, pradėkite garbanoti plaukus. Triukas yra pradėti garbanoti nuo vidurio iki pabaigos. Taip pat galite padalyti plaukus per vidurį arba perbraukti į šoną pagal savo plaukus.

3. Šoninis valymas:

raudonos šukuosenos3

Ši išvaizda tikrai sukels galvas. Norėdami tai padaryti, pradėkite garbanoti plaukus, pradedant nuo apačios. Kai sukate plaukus, perkelkite juos į vieną pusę ir apipurkškite plaukų laku, kad jie liktų vietoje. Dabar, naudodami „Bobby“ smeigtukus, pritvirtinkite visus plaukus reikiamoje padėtyje. Jei turite kirpčiukus, galite ištiesinti kirpčiukus, kad jie atrodytų labiau apimties.

4. Viršutinis mazgas:

raudonos šukuosenos4

Ši išvaizda yra jūsų gelbėtojo išvaizda. Norėdami pradėti, surinkite visus plaukus į aukštą arklio uodegą, perbraukite plaukus, kad suteiktų jiems tekstūros. Dabar suriškite plaukus viršugalvyje. Kai jūsų plaukai bus saugūs, suvyniokite likusią arklio uodegą aplink plaukų kaklaraištį. Pritvirtinkite kaiščiais, kad jie liktų vietoje.

5. Pusiau aukštyn pusiau žemyn:

raudonos šukuosenos5

Tai labai paprasta, bet elegantiška išvaizda, puikiai deranti su vidutinio ilgio plaukais. Norėdami tai padaryti, išdžiovinkite plaukus, kad suteiktų jiems apimties. Dabar, naudodami rankas kaip šepetį, paimkite plaukų vainiko dalį ir suriškite mazgą. Naudokite mielą plaukų kaklaraištį, kad pagyvintumėte. Palikite apatinę plaukų dalį taip, kaip yra. Jūs pasiruošę savo dienai.

6. Pinti juosta:

raudonos šukuosenos6

Norėdami tai padaryti, švelniai šukuokite plaukus ir suriškite juos. Dabar paimkite storą plaukų dalį už ausies ir pradėkite pinti iki galo. Dabar perkelkite pintą sekciją į kitos ausies nugarą ir pritvirtinkite ją kaiščiais. Jei norite, pakartokite procesą su kita puse. Atsukite plaukus ir dar kartą šukuokite. Užtepkite šiek tiek plaukų lako, kad užtikrintumėte savo išvaizdą.

7. Boho Braid:

raudonos šukuosenos7

Norėdami tai padaryti, atrodykite vidurinėje plaukų dalyje. Paimkite storą plaukų dalį iš vienos plaukų pusės, padalykite ją į dvi dalis. Pinti kiekvieną dalį iki galo ir surišti su elastine guma. Pakartokite procesą su kita puse. Dabar užfiksuokite abi puses kaiščiais už ausies. Šukuokite plaukus, kad jie atrodytų užbaigti.

8. Šalikas:

raudonos šukuosenos8

Tai labai lengva, bet kitokia šukuosena vidutinio ilgio plaukams. Atgal šukuokite plaukus. Sulenkite šaliką iki norimo storio. Uždėkite skarelę galvos apačioje, paimdami ją per ausies galą, užriškite šaliką galvos viršuje. Dar kartą šukuokite plaukus, kad užbaigtumėte išvaizdą.

9. Kompiuteris:

raudonos šukuosenos9

Norėdami tai padaryti, paimkite priekinę plaukų dalį. Erzink tai. Išlyginkite viršutinę dalį ir patraukite atgal ir užfiksuokite kaiščiais. Atitinkamai šukuokite likusius plaukus.

Tai yra keletas šukuosenų, kurios gerai atrodys ant vidutinio raudonumo plaukų. Atėjo laikas eksperimentuoti su savo plaukų spalva ir šukuosenomis. Tegul šios šukuosenos išryškina jūsų plaukų spalvą.