Vidutinis plaukų ilgis yra įdomus, ir daugelis moterų nori, kad jie nebūtų nei ilgi, nei trumpi. Jie teikia pirmenybę vidutinio ilgio pečiams, kurie liečia pečius. Visų tipų plaukams reikia skirtingo stiliaus, kad jie atitiktų jūsų plaukus ir savybes. Išbandykite bet kurį iš žemiau pateiktų stilių ir įsitikinkite, kaip atrodote.

Kaip formuoti vidutinio ilgio plaukus

1. Sluoksniuotas ir tekstūruotas:

Kaip formuoti vidutinius plaukus 1

Plaukų sluoksniavimas suteikia plaukams papildomos apimties ir gerai atrodo bet kokio ilgio plaukuose, tačiau ypač sustiprina vidutinio ilgio šukuosenas. Plaukų tekstūra gali būti atliekama įvairiais metodais, o geriausia – paryškinant juos tinkama spalva. Be to, galuose galite pasirinkti plunksnų skustuvą.

2. Aptakus stilius:

Kaip formuoti vidutinius plaukus 2

Tiesūs plaukai visada yra madoje, kad ir kokia būtų proga ar sezonas mados pasaulyje. Taigi, jei jums patinka vidutinio ilgio plaukai ir turite gerus storus plaukus, galite nuspręsti išlaikyti aptakų stilių. Norėdami šiek tiek pasikeisti, galite turėti kampinius pakraščius ir likusius plaukus laikyti surištus į uodegą.

3. Nugaros stiliaus garbanos:

Kaip formuoti vidutinius plaukus 3

Vidutinio ilgio plaukai atrodo gerai, jei jie yra garbanoti ir šukuoti atgal. Karūniniai plaukai gali būti prisegti plaukų segtukais arba išmaniu aksesuaru. Jei reikia, jūsų plaukai taip pat gali būti garbanoti. Tačiau tuomet turėtumėte galvoti apie tam tikros įrangos naudojimą, kad reguliariai išlaikytumėte išvaizdą.

4. Bobas iš šonų:

Kaip formuoti vidutinius plaukus 4

Geras pasirinkimas formuojant vidutinio ilgio plaukus yra visiškai juos atskirti į šonus. Tai leidžia atrodyti jaunesniam, taip pat suteikia protingesnę išvaizdą. Sunkesnė pusė atrodo kitaip nei ta, kurioje yra mažiau plaukų. Ši šukuosena labiau tinka jaunesnėms moterims ir moterims, kurios visada gali susidoroti su atvirais plaukais.

5. Sunkūs kirpčiukai ir banguotas stilius:

Kaip formuoti vidutinius plaukus 5

Sunkūs kirpčiukai ant kaktos atrodo protingai ir gali suteikti jūsų plaukams tankesnę išvaizdą. Tai geras pasirinkimas moterims, kurios mėgsta vidutinio ilgio plaukus ir turi ilgą kaktą. Kirpčiukų kraštai gali būti buki arba suteikti formą. Likusiuose plaukuose bus nedidelės bangos, kurios daromos lyginimo arba garbanojimo mašina.

6. Ombre paryškinti galai:

Kaip formuoti vidutinius plaukus 6

Juodos ir ombre derinys atrodo gražiai ir gali būti sportuojamas su vidutinio ilgio plaukais. „Ombre“ akcentai gali būti suformuoti galuose, suteikiant dvigubą efektą. Jis taip pat gali būti paryškintas plonomis spalvų juostelėmis ant tiesių ar banguotų plaukų.

7. Vidutiniai plaukai per vidurį:

Kaip formuoti vidutinius plaukus 7

Vidutinio ilgio šukuosenos atrodo gerai, kai jos išsiskiria iš centro. Tai suteikia plaukams matmenis, kurie leidžia jaustis užtikrintai. Plaukai gali būti natūraliai tiesūs arba banguoti arba net garbanoti, ir visi jie gali būti padalinti į centrą. Tokią šukuoseną lengva padaryti namuose ir ji atrodo gražiai visur.

8. Makaronų stilius:

Kaip formuoti vidutinius plaukus 8

Ne visi gali nešioti labai garbanotus plaukus, bet tie, kurie gali atrodyti protingai, ypač šokinėjantys vidutinio ilgio plaukai. Šią parinktį galite pasirinkti, jei mėgstate garbanotus plaukus arba natūraliai turite tokio tipo šukuosenas. Vidutinio ilgio plaukus galima lengvai laikyti atvirus ir jiems nereikia ypatingos priežiūros.

9. Arklio uodega:

Kaip formuoti vidutinius plaukus 9

Jei esate pernelyg biustas ir nenorite šiandien eiti į saloną vienas, tuomet galite tiesiog surišti aukštą arklio uodegą. Tai leidžia jums nesirūpinti tinkama plaukų priežiūra be jokių papildomų pastangų ir tikrai atrodysite gražiai surištais plaukais ir kai kuriais atvirais pakraščiais. Jei norite iškirpti ilgas šukuosenas į vidutinio ilgio, galite lengvai jas pritaikyti pagal vieną iš aukščiau paminėtų šukuosenų. Jie yra paprasti ir visada atrodo gerai.