Žiemos klimatas nėra tinkamas sezonas dėvėti stilingus ir dizainerio drabužius, kurie galvoja apie visas jaunas merginas ir paneles. Tačiau tai nėra visiškai tiesa, šis straipsnis visiškai atskleidžia įvairias idėjas, kaip stilingai dėvėti žieminį viršų.

Naujausia ir miela žieminių marškinėlių kolekcija moterims:

Čia išvardijame 15 geriausių žieminių viršūnių, skirtų jaunoms merginoms ir moterims, ieškančioms madingų ir madingų žieminių viršūnių.

1. Žiemos Kašmyro spausdinta viršutinė dalis:

Žiemos Kašmyro spausdintas viršus

Kašmyro vilna yra žinoma dėl savo kokybės ir geriausiai tinka žiemos drabužiams. Vienas iš populiariausių žiemos drabužių yra viršutinės dalies su 3/4 rankovėmis dizainas su atspaudu. Šio tipo viršutinė dalis su džinsais švelniam orui yra puiki apranga.

2. „Long Patchwork“ žieminis viršus su apykakle:

Ilgas Patchwork žieminis marškinėliai su apykakle

Dėl unikalios išvaizdos šiais laikais madingos ilgos viršūnės žiemai. Naudotas audinys yra vilnos medžiaga, kurios centre yra kišenės. Patchwork su siuvinėjimo darbais arba lipduku, formuojančiu gyvūnų, tokių kaip katė, šuo ar paukščiai, veido piešinius. Iškirptė turi apykaklės konstrukciją su siūlų reguliavimu.

3. Paprastas dizainerio aukšto kaklo apykaklės viršus:

Paprastas dizainerio aukšto kaklo apykaklės žieminis viršus

Ši paprasta vilna su medvilnine medžiaga yra puikus drabužis švelniai šaltai dienai moterims. Aukštos kaklo apykaklės dizainas dengia kaklą, apsaugodamas gerklę nuo šalčio ir vėjo. Šis dizainerio drabužis turi du lygiagrečius audinius, kurie atrodo kaip žiedlapio priedas.

4. Plisuotas žiemos languotas viršus:

Plisuotas žieminis languotas viršus

Languota medžiaga yra panaši į vilnonį audinį, tačiau ji yra daug lengvesnė ir palyginti ekonomiška. Šis audinys įgijo svarbą mados industrijoje kurdamas įvairių rūšių drabužius. Šio tipo languoto viršaus viršutinė medžiagos dalis yra prigludusi prie kūno ir palenda žemyn nuo klubo srities, kuri primena mini suknelę. Tai galima derinti su ilgu paltu ir džinsais.

5. Kailiniai pritvirtinti žiemos viršūnės:

Kailiu pritvirtintas žieminis viršus

Kailis yra puri medžiaga, žinoma, naudojama kuriant žiemos drabužius. Vienas iš tokių audinių dizaino yra žiemos viršus. Prie paprasto vilnos viršaus kontrastingos spalvos kailis pritvirtintas aplink kaklo sritį, viršutinės dalies šonus ir apatinę viršutinės ribos dalį. Šio tipo dizainas suteikia daugiau šilumos nei įprasta vilnos viršutinė dalis.

6. „Drop Neck“ žiemos viršūnės:

„Drop Neck“ žieminis marškinėliai

Šio tipo viršuje su dviem ar trimis vilnonio audinio medžiagomis yra suapvalintas, kad susidarytų viršus su visomis rankovėmis. Ryškiausias šio dizaino bruožas yra krentantis kaklo dizainas, kuris išlenktas banguotai. Šio tipo viršutinius drabužius geriausia dėvėti verslo vakarėlyje su džinsais. Šis krentančio kaklo dizainas geriausiai tinka mažo ir vidutinio kūno figūrai.

7. Žieminės viršutinės peties rankovės be rankovių:

Žieminė palaidinė su rankovėmis be rankovių

Ši viršutinė dalis nuo peties, pagaminta iš vilnos medžiagos, yra patogiausia ir sugeria prakaitą. Kad kaklas būtų patrauklesnis, jis turi pelerinos formos apvadą, kuriame yra papildomas medžiagos sluoksnis, einantis aplink viršutinę kūno dalį. Moteriškos žieminės viršutinės rankovės yra rankos, susiaurėjusios aplink kulkšnies sritį.

8. Nėrimo suprojektuoti žiemos viršūnės:

Nėrimo suprojektuotas žiemos viršus

Nėrimo dizainas yra populiarus daugelio amžių dizainas, pagamintas iš verpalų medžiagos, tokio tipo viršus gali būti pagamintas namuose. Kadangi tokio viršelio dizainui reikia laiko ir energijos, jį lengviau išsirinkti iš parduotuvės. Nėrimo dizainas neturi tęstinio dizaino, todėl tarp dizaino atsiranda tarpas, todėl jis tampa ne toks storas ir leidžia lengviau praeiti orui, palyginti su megztu viršumi, kad būtų geriau nešioti bako viršų ir tada pridėti žiemos sluoksnį viršuje su trumpomis arba džinsais.

9. Ilgos tunikos valcavimo apykaklės žiemos viršūnės:

Žieminė viršutinė tunika suvyniota apykaklė

Tai geriausios žiemos viršūnės moterims šaltą dieną. Medžiaga, naudojama tam, yra storas vilnos audinys, susiuvamas į laisvą viršūnę, kurią galima dėvėti stumiant viršutinę dalį virš galvos. Rankos turi išlenktą dizainą su išlenkta apykakle. Kadangi tai nėra šoninės siūlės, tokio tipo viršutinė dalis yra dėvima ant marškinėlių ar bako. Šis tunikos dizainas yra panašus į šliaužiančio dizaino sukneles.

10. Gyvūnų spausdinimo vilnonės žiemos viršūnės:

Gyvūnų spausdinimo vilnonis žiemos viršus

Ši su gyvūnais marginta viršutinė dalis yra geriausi žieminiai marškinėliai mergaitei, dažniausiai dėvimi žiemos sezono metu. Kadangi jis pagamintas iš storos vilnos medžiagos, tokio tipo viršus galima derinti su baikerių striuke ir džinsais, kad būtų galima atsitiktinai susitikti lauke su draugais.

11. Megzti žieminiai pasėliai:

Megztas žieminis pasėlis

Augalinės viršūnės yra žieminiai drabužiai, dažniau dėvimi jaunų merginų dėl madingos ir įmantrios perspektyvos. Apipjaustymo viršus paprastai nukrenta tiesiai virš klubo linijos. Merginos derina pasėlių viršūnes su aukštu juosmeniu tiesiais džinsais arba mini sijonu su batais. Ši viršutinė juosmens dalis pagaminta iš grynos vilnos medžiagos, megztos į glaudžiai supakuotą dizainą, suteikiančią daug šilumos net ir be striukės.

12. Įstrižinės siūlės žiemos viršūnės:

Įstrižainės siūlės žieminis viršus

Šio tipo žieminiai viršutiniai drabužiai moterims yra unikalūs ir išryškina kitokį modelį nei įprastas žieminis. Čia naudojama medžiaga yra stora ryški išblukusi spalva iš mano aksominės medžiagos. Skirtumas, susiuvamas viršuje, yra siūlės linija, einanti įstrižai nuo apatinio vienos pusės galo, kertančio per vidurį ir baigianti kitoje peties pusėje. Iškirptė yra uždaro dizaino, padedanti apsaugoti gerklę nuo šalto oro.

13. Megztas viršus su nėrinių rankovėmis:

Megztas viršus su nėrinių rankovėmis

Paprasta megzta vilnonė viršutinė dalis visada yra pirmasis audinio modelio pasirinkimas žiemos sezono metu, kad būtų maloniau atrodyti, rankovės susiuvamos naudojant nėrinių medžiagą. Nėrinių spalva gali būti panaši į viršutinę arba kontrastingos spalvos. Bet kuri iš šių rūšių yra prieinama rinkoje. Paprastai iškirptė yra apvali.

14. Paprastas pledas su suplėšytomis rankovėmis:

Paprastas pledas su suplėšytomis rankovėmis

Languotos medžiagos yra lengvos, tačiau nešiojamos šaltu oru suteikia daug šilumos. Šis paprastas languotas medžiagos viršus paryškintas dizaino rankovėmis. Jie turi daugybę vienodo dydžio pjūvių, kurie sudaro iškirptą dizainą, atskleidžiantį odą tarp pjūvių, o tai yra labiausiai paplitęs dizainas šiais laikais. Šio tipo viršutinė žiema dėvima kartu su vaikino džinsais arba suplyšusiu plonu džinsu.

15. Nėrimo žiemos pasėlių viršus:

Nėrimo žiemos pasėlių viršus

Ši nėrimo viršutinė dalis yra viena iš labiausiai paplitusių žieminių viršutinių drabužių, kurią dėvi jaunos paauglės merginos, nes ji turi savitą dizainą, pagamintą iš siūlų audinio, kuris suteikia storumo viršūnėms, tačiau tarp jų yra daug tarpų dėl susiuvimo modelio . Ši kirpimo viršutinė dalis yra sukurta su visomis rankovėmis, pagamintomis iš tos pačios siūlų medžiagos. Merginos gali priderinti tamsią bako viršutinę dalį prie nėrimo žieminių derlių, kuri suteikia kietą išvaizdą.

Kodėl vis dar galvojate nusipirkti drabužių žiemai ?? Atėjo laikas apsilankyti parduotuvėse ir išsirinkti vieną iš 15 aukščiau išvardintų žieminių topų, kad galėtumėte išbandyti ir mėgautis žiemos atostogomis, demonstruodami spalvotą megztą ar nertą dizaino viršūnę ir mėgaukitės asmenukių praleidimu su džinsais ar sijonu. šypsokis!!