Atvira virtuvė tapo naujausia šių dienų tendencija, nes ji siūlo puikų universalumą ribotai erdvei ir mūsų gyvenimo būdui. Norint padidinti funkcionalumą, būtina tinkamai suprojektuoti šias sritis taip, kad jos būtų suderintos su likusia namo dalimi. Formuojant atvirą virtuvę būtinos protingos projektavimo idėjos, padedančios išnaudoti kuo daugiau savo funkcijų, tuo pačiu išlaikant vientisą ir tvarkingą erdvę. Skamba sudėtingai? Nebijokite, nes mes supaprastinome viską, kas susiję su atviros virtuvės idėjomis, pateiktame toliau pateiktame straipsnyje, skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

Naujausi atviros virtuvės dizainai 2020 m

Atviros virtuvės išdėstymo idėjos:

 • Pirmiausia suplanuokite savo išdėstymą, kad galėtumėte paskirti paruošimo, maisto gaminimo ir valgymo vietas, kad vėlesniuose etapuose išvengtumėte painiavos.
 • Stenkitės, kad jis būtų kuo paprastesnis ir paprastesnis, ir nepersistenkite dekoro. Priešingu atveju virtuvė gali atrodyti nesuderinama su likusia namo dalimi.
 • Galite apibrėžti ir atriboti atvirą virtuvės erdvę su skirtingomis grindimis, tačiau įsitikinkite, kad ji per daug nesutampa su esama, ir abu papildo vienas kitą.
 • Virtuvės išdėstymas turėtų būti funkcionalus ir draugiškas šeimai.
 • Pasirinkite spalvų paletę ir virtuvės baldus, atsižvelgdami į likusio namo spalvas. Jūs nenorite, kad virtuvė atrodytų svetima nuo likusio namo.
 • Gerai suprojektuokite savo virtuvės darbo elementus pagal naujausias turimas technologijas.
 • Svarbiausia, laikykitės savo biudžeto, nes jį labai lengva nuvilti, ypač kai internetas labai palengvino apsipirkimą.
 • Padarykite virtuvės erdvę patogią vaikams, sukurdami kreives ir pertvarkydami pavojingas zonas virtuvėje, kad jos būtų apsaugotos nuo vaikų.

Geriausi atviros virtuvės dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir modernių atviros virtuvės dizaino jūsų namams, kurie suteiks jums labai reikalingų idėjų kuriant namus.

1. Indijos namų atviros virtuvės dizainas:

Atviros virtuvės dizainas Indijos namams

Šioje modernioje virtuvėje yra centrinė sala su kriaukle ir laikymo spinta, taip pat skirta valgomojo erdvei. Šaldytuvas ir laikymo įtaisai montuojami prie sienos, taupant erdvę, šalia yra virimo ir paruošimo zona. Šis planas yra gaivus ir atviras, nesijaučia ankšta, nes tarp valgymo zonos ir virtuvės išdėstymo nėra sienų. Sala tarnauja tam, kad būtų galima atskirti svetainę nuo valgomojo erdvės, taip pat papildo funkciją. Elegantiškos pilkos spalvos ir prie jų priderinti šviestuvai suteikia išskirtinę išvaizdą visai teritorijai.

2. Atviros virtuvės interjero dizainas:

Atviros virtuvės interjero dizainas

Šioje šiuolaikinėje virtuvėje virtuvės darbo elementuose buvo sumontuoti medžio dirbiniai su oro ištraukikliu ir sumontuotomis spintelėmis, kurios taupo erdvę. Sėdimoji zona atitinka medžio apdailą. Dekoratyviniai pakabinami žibintai suteikia virtuvės erdvei dramatiškumo ir tuo pačiu suteikia puikų apšvietimą. Prabangūs baldai, prabangūs kilimėliai ir stumdomos stiklinės durys, atsiveriančios į sodo zoną, užbaigia jaukią virtuvės išvaizdą.

3. Atviros virtuvės dizainas mažam namui:

Atviros virtuvės dizainas mažam namui

Vienas iš pagrindinių šio išdėstymo tikslų buvo maksimaliai išnaudoti ribotą turimą erdvę. Prie sienos montuojamos laikymo spintelės efektyviai tarnauja šiam tikslui. Atskyrimo zona tarp virtuvės ir likusio namo taip pat yra valgomasis. Prabangios baro kėdės dera prie virtuvės stalviršio, o dekoras – prie svetainės spalvos ir sukuria darnią atmosferą. Dideli stilingi langai, praleidžiantys natūralią šviesą, yra idėja, kurią verta pavogti iš šios atviros virtuvės idėjos.

4. L formos atviros virtuvės dizainas:

L formos atviros virtuvės dizainas

Mums patinka atviros virtuvės koncepcijos, kurios sklandžiai įsilieja į likusį namą, kaip šis. L formos dizainas su integruota laikymo ir prietaisų koncepcija leidžia atrodyti funkcionaliai ir praktiškai. Geriausia, kad visi būtini virtuvės prietaisai yra paslėpti dekore be jokių pastangų, todėl ši idėja išsiskiria. Tamsus dekoro ir projektoriaus šviesų akcentas suteikia virtuvei elegantišką, modernią ir prašmatnią išvaizdą.

5. U formos atviras virtuvės dizainas:

U formos atvira virtuvė

Ši konkreti U formos maža virtuvė yra gana šviesi ir kviečianti ir sklandžiai įsilieja į centrinę svetainės zoną. Jame yra visi funkciniai elementai, esantys didelėse virtuvėse, pvz., Oro ištraukiklis, sandėliavimo zona, dvi kriauklės ir tt Mums patinka, kaip orkaitė gražiai paslėpta sienoje, lengvai prieinama prie jos, tačiau sutaupoma daug vietos. Spalvų paletė atitinka likusio namo spalvą ir suteikia jaudinančią išvaizdą.

6. Atviros virtuvės įėjimo dizainas:

Atviros virtuvės įėjimo dizainas

Mums labai patinka ši atviro įėjimo virtuvės koncepcija, kurią lemia dizainas ir spalvų paletė. Medžio apdaila yra šviesesnio atspalvio virtuvėje ir nuo likusios gyvenamosios erdvės ribojama prie įėjimo su tamsesne medžio apdaila. Įėjimas suteikia šiek tiek kontrasto valgomojo zonai ir yra funkcionalus, taip pat su įmontuotomis laikymo spintelėmis. Įėjimo viršuje esančios meno plokštės traukia akį ir atrodo nervingos bei vėsios.

7. Komercinis atviros virtuvės dizainas:

Komercinis atviros virtuvės dizainas

Čia dizaineris naudojo monochromatinę paletę, kad virtuvė būtų lengvai pririšta prie likusio namo. Tamsios medienos apdaila atrodo prašmatniai ir kviečianti, o virtuvės prietaisai susilieja su medžio dirbiniais. Pakabinami žibintai ir lengvesnės grindys šiek tiek kontrastuoja su koncepcija ir pagerina bendrą vietos estetiką. Stilingas valgomojo baras suteikia labai modernią virtuvės išvaizdą.

8. Šiuolaikinė atvira virtuvė:

Šiuolaikinė atvira virtuvė

Puošnios šios virtuvės detalės yra sklandžios visoje vietoje ir į ką reikia atkreipti dėmesį. Mozaikinis granito dizainas tęsiasi nuo virimo zonos iki centrinės salos ir valgomojo zonos, todėl erdvė atrodo labiau išplėsta nei yra iš tikrųjų. Atitinkamos kėdės ir viršutiniai žibintai papildo šios modernios miesto erdvės vaizdą. Geriausia dalis yra papildoma šios virtuvės koncepcijos saugykla ir patobulintas funkcionalumas.

9. Naujausi atviros virtuvės dizainai:

Naujausi atviros virtuvės dizainai

Ši virtuvė įrodo, kad jums nereikia skirti ilgos erdvės virtuvės zonai. Čia virtuvė tinka jaukiam namų kampeliui, ją riboja valgomojo zona ir šaldytuvas, kuris tvirtai priglunda prie kambario krašto. Ši idėja yra puiki, nes virėjas, dirbdamas virtuvėje, gali kalbėtis su šeima ir svečiais. Didelė valgomojo erdvė taip pat sukuria atsitiktinę aplinką, kad svečiai galėtų kalbėtis, net jei vietos yra nedaug. Pilka kėdė gražiai kontrastuoja su virtuvės balta spalva ir suteikia prašmatnų vaizdą.

10. Atvira virtuvės dizaino siena:

Atviros virtuvės sienų dizainas

Jei turite nedidelę virtuvės erdvę, apsvarstykite galimybę pastatyti virtuvę aplink sienas. Čia skaitiklio išdėstymas yra išilgai sienų, o centrinė sala tarnauja kaip separatorius, taip pat atsitiktinis sėdėjimas. Sieninės spintelės taupo vietą, o langai išilgai vienos sienos praleidžia natūralią šviesą, apšviečiančią visą plotą. Medinė apdaila natūraliai patenka į centrinę gyvenamąją zoną ir lengvai sujungia virtuvę su likusiu namu.

11. Baltos atviros virtuvės idėjos:

Baltos atviros virtuvės idėjos

Ši šviesiai balta virtuvė spinduliuoja žavesiu, jo sėdynės, sandėliavimas ir stalviršis yra pagaminti iš marmurinės baltos spalvos. Atviros lentynos ir platus gaubtas kartu su šviestuvų lemputėmis puikiai papildo dekorą. Tamsios medinės durys ir mėlyna viryklė šiek tiek kontrastuoja su balta virtuve, todėl ji atrodo prašmatniai ir poliruota.

12. Atvirų virtuvės baldų dizainas:

Atviras virtuvės baldų dizainas

Ši moderni atviros virtuvės koncepcija puikiai demonstruoja apšvietimą ir spalvas. Neutralūs tonai visuose virtuvės darbiniuose elementuose leidžia išskirti žalsvai mėlynos spalvos laikymo spinteles. Viršutiniai stiklo žibintai ir atviros lentynos valgomojo erdvei suteikia žavesio. Skirtingas grindų modelis žymi virtuvės zoną ir papildo likusią grindų dangą. Stilingos baro kėdės suteikia virtuvei elegancijos ir suteikia sklandumo tarp svetainės ir svetainės erdvės.

13. Didelės atviros virtuvės dizainas:

Didelės atviros virtuvės dizainas

Ši išskirtinė atvira virtuvė yra nesenstančio stiliaus virtuvės perdarymas. Virtuvės prietaisai yra lengvai paslėpti baltos virtuvės zonoje, o centrinė sala yra atsitiktinė svetainės erdvė, kurioje taip pat galima laikyti daiktus. Išplėstinėje virtuvės zonoje yra didžiulis valgomojo stalas, todėl patogiau linksminti savo svečius. Pakabinami žibintai prideda eterinę ir svajingą išvaizdą visai vietai. Dekoras susilieja su likusia namo dalimi ir yra lengvai pasiekiamas.

14. Pusiau atviros virtuvės dizainas:

Pusiau atviros virtuvės dizainas

Ši pusiau atvirų virtuvių spalvų tema yra balta su tamsaus medžio akcentais ir kartais pasitaiko spalvų. Jis atrodo neįtikėtinai elegantiškas ir madingas su centrine sala ir stilinga valgomojo zona. Grindys suteikia kontrastą šviesesniems medžio tonams. Spalvotas stiklo langas ir raudoni šou elementai suteikia erdvei drąsos ir prideda stilingo įvaizdžio. Prie tamsių akcentų derantys šviestuvai ir medinės kėdės virtuvėje suteikia prašmatnios ir kviečiančios atmosferos.

15. Atviros virtuvės spalvų dizainas:

Atviras virtuvės spalvų dizainas

Tai purus, aptakus ir išskirtinai atrodantis atviros virtuvės išdėstymas. Šviesiai mėlynos spintelės padidina kambarių erdvumą ir erdvumą. Levandų ir tamsiai mėlynos spalvos kėdės erdvei suteikia dimensijos ir spalvų išraiškos. Ilga, valgoma virtuvės sala yra daugiafunkcinė. Aštrūs, pakabinami šviestuvai taip pat konkuruoja dėl dėmesio, kaip ir aptakūs bei modernūs virtuvės prietaisai.

Atviros virtuvės dekoravimo idėjos:

 • Įsitikinkite, kad jūsų apdaila per daug nenukrypsta nuo įprastos ir sujungia visą erdvę kaip harmoningą visumą.
 • Pasimėgaukite linksmais, šiuolaikiškais dizainais, kurie gražiai išryškina visą virtuvės išvaizdą.
 • Užtikrinkite, kad virtuvės apdaila derėtų su likusio namo apdaila.
 • Baldai taip pat turėtų būti funkcionalūs ir erdvūs.
 • Pabandykite atkreipti dėmesį į virtuvės valgomojo zoną, kurioje linksminate svečius, o ne darbo vietą. Ištaisykite šią teoriją dekoravimo metu.
 • Laikykite tai paprasta ir neužterškite vietos per daug. Laikykite jį rafinuotą ir prieinamą.

Atviros virtuvės pertvarkymo idėjos:

 • Pirmiausia nustatykite prioritetus savo poreikiams ir sudarykite sąrašą, ko jums reikia.
 • Suplanuokite viską, pradedant sėdimomis vietomis ir sandėliavimu, baigiant apšvietimu ir dekoru.
 • Pabandykite atnaujinti visus virtuvės prietaisus ir pakelti aparatūrą.
 • Pridėkite spalvotų spalvų, kad ji būtų prašmatni ir madinga.
 • Norėdami sutaupyti laiko ir pinigų, rinkitės patvarius stalviršius ir baldus.
 • Pasirinkite tinkamas grindis ir lubas. Jie taip pat turėtų papildyti vienas kitą ir likusią gyvenamąją erdvę.
 • Įtraukite savo kūrybiškumą ir asmenybę į koncepciją, kad pridėtumėte asmeniškumo.
 • Sukurkite daugybę saugojimo galimybių ir pakankamai sėdimų vietų, kad galėtumėte linksminti savo svečius.

Kažkas teisingai pasakė, kad virtuvė yra namų širdis. Yra keli virtuvės projektavimo būdai, tačiau vienas iš geriausių būdų yra atviros virtuvės kūrimas. Ar pritaikysite savo virtuvei atvirą virtuvės išdėstymą, naudodami aukščiau paminėtus patarimus? Paminėkite toliau pateiktose pastabose!