Kas nesvajoja apie didelę virtuvę su madingais prietaisais ir aukštomis lubomis? Tiesą sakant, daugelis iš mūsų yra susiję su mažomis virtuvės zonomis dėl uždarų butų ar namų erdvių. Bet ar žinojote, kad naudojant tinkamas dizaino idėjas galima protingai išnaudoti ribotą erdvę? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie geriausius mažos virtuvės dizainus, kad niekada nebegalėtumėte jaustis klaustrofobiškai savo virtuvėje.

Naujausi mažų virtuvių dizainai

Mažos virtuvės dizaino planai:

 • Visų pirma, viską organizuokite strategiškai, kad išvengtumėte netvarkos ir netvarkos.
 • Virtuvėje nėra daugiau vietos saugykloje, todėl kur tik įmanoma, rinkitės maksimalias saugojimo spinteles.
 • Sutelkite virtuvę į pagrindinius dalykus, ir jūs tikrai nustebsite dėl turimos nepanaudotos vietos.
 • Patobulinkite visą savo aparatūrą ir būkite elegantiški, kad sutaupytumėte vietos.
 • Įtikinkite virtuvę spalvomis, kad ji taptų klasikinė.
 • Pabandykite išnaudoti kiekvieną turimą paviršių, tačiau išlaikykite jį tvarkingą ir prašmatnų.
 • Leiskite sklisti natūraliai šviesai, todėl mažiausios erdvės atrodo sustiprintos.

Naujausi Indijos mažų virtuvių dizainai:

Mažiausias virtuvės erdves galima paversti tinkamomis dizaino idėjomis. Turime keletą gudrybių, kurios garantuoja jums keletą geriausių mažos virtuvės dizaino idėjų, paminėtų žemiau.

1. Mažos modulinės virtuvės dizainas:

Mažos modulinės virtuvės dizainas

Ši maža modulinė virtuvė pasižymi itin moderniu dizainu. Virtuvės prietaisai sumaniai paslėpti, o iki lubų esančios spintelės maksimaliai padidina erdvės išnaudojimą. Ribotoje stalviršio erdvėje sumaniai sumontuota kriauklė, viryklė ir paruošimo zona, kad ji neatrodytų netvarkinga. Jame taip pat yra saugojimo zona, o gretimas langas praleidžia šviesą, kad paryškintų erdvę. Pilka plieno spalva atrodo išskirtinai prašmatniai ir moderniai, o tai pabrėžia prie lubų priderinti pilki meno kūriniai.

2. Mažas Indijos virtuvės dizainas:

Mažos Indijos virtuvės dizainas

Ši maža virtuvė yra išradinga idėja taupyti erdvę, tačiau erdvė atrodo atvira ir erdvi. Mažas gaubtas, laikymo spintelės ir lentynos, skirtos pakabinamiems puodams ir keptuvėms, yra puiki idėja taupyti prekystalį. Pilkos spintelės kontrastuoja su žaliąja centrine sala ir suteikia vietovei nerimastingą išvaizdą. Sala taip pat yra saugojimo vieta, tuo pačiu tarnaujant kaip valgomojo zona. Pakabinami žibintai sukuria išskirtinį apšvietimą, apšviečia visą teritoriją, kad ji būtų šviesi.

3. Mažos virtuvės interjero dizainas:

Mažos virtuvės interjero dizainas

Pakopinės lentynos yra puikus būdas sutaupyti vietos, sudėjus lentynas viena ant kitos, kaip matyti čia. Visi virtuvės prietaisai sumaniai paslėpti kartu su stalviršiu, kuriame taip pat yra kriauklė ir viryklė. Centrinės salos dekoras yra spalvingas, o tai papildo keistą virtuvės pusę. Pakabinami stelažai indams laikyti yra funkcionalūs ir taip pat suteikia šiek tiek kontrasto sąrankai. Visą erdvę praskaidrina pro stalviršį pro didžiulius langus sklindanti šviesa, vizualiai sustiprinanti plotą.

4. Mažo buto virtuvės dizainas:

Mažo buto virtuvės dizainas

Jei tokiuose mažuose apartamentuose, kaip šis, nėra vietos valgymo stalui, šalia vienos iš sienų sumontuokite valgomojo stalą, kad sutaupytumėte vietos, ir pridėkite aukštų kėdžių. Sandėliavimo spintelės yra tvarkingai sukrautos iki lubų, o visi prietaisai yra įkišti į stalviršį, neišsikišdami. Šviesiai rožiniai stalviršiai atitinka sienų spalvą, o aukštos kėdės suteikia kontrastą. Lubų žibintai apšviečia teritoriją ir prideda linksmą elementą.

5. Mažas šiuolaikinis virtuvės dizainas:

Mažos šiuolaikinės virtuvės dizainas

Įkraukite savo asmenybę į virtuvę, nors esate nuomininkas. Šią itin mažą virtuvę sudaro L formos funkcinė zona, kuri taip pat yra viryklė ir valgomojo zona. Sandėliavimo spintelės abiejose mažo gaubto pusėse efektyviai išnaudoja erdvę. Šiuolaikinis pakabinamas apšvietimas ir baltas dekoras palaiko atvirą, šviežią virtuvės pojūtį, nors ir supakuotas į mažą kambario kampą. Virtuvės prietaisai yra tvarkingai išdėstyti stalviršyje, suklaidina visą plotą ir atrodo stilingai bei tvarkingai.

6. Mažos L formos virtuvės dizainas:

Mažos L formos virtuvės dizainas

Norėdami sutaupyti vietos, sumažinkite iki minimalaus minimumo, kaip matyti šioje L formos virtuvės zonoje. Mažoje virtuvėje yra būtiniausių dalykų, tokių kaip viryklė, kriauklė ir sandėliavimo spintelės. Spintos iki lubų užima maksimalią erdvę. Didelis langas ir grynas baltas šviesą atspindintis dekoras garantuoja, kad jūsų erdvė bus didesnė nei įprasta. Šis minimalistinis požiūris padeda sumažinti netvarką ir išlaikyti tvarkingą bei nepriekaištingą teritoriją.

7. Mažos U formos virtuvės dizainas:

Mažos U formos virtuvės dizainas

Ši maža U formos konstrukcija padeda išspausti papildomą saugyklą, išnaudojant erdvę visose kambario pusėse. Šaldytuvas, kriauklė ir kiti prietaisai yra tvarkingai sukrauti ir suteikia jaukumo. Balta ir pilka tema pertraukiama raudonos spalvos pliūpsniais, kaip matyti aukščiau, ir suteikia jai naują žvilgsnį. Aukščiau esantys stovai ir prieskonių rūšiavimo sistemos padeda maksimaliai padidinti saugojimą ir supaprastina išvaizdą.

9. Mažos atviros virtuvės dizainas:

Mažos atviros virtuvės dizainas

Šis daugiafunkcinis pusiasalis virtuvėje siūlo vietą paruošti, virti ir valgyti ant stalviršio. Sandėliavimo spintelės ir gartraukis yra įkišti į sieną ir neišlenda. Poliruotas paviršius atspindi šviesą ir suteikia virtuvės erdvei gaivumo bei erdvumo. Tamsūs baldai kontrastuoja su kitais neutraliais dekoro tonais. Medinės apdailos išmatos suteikia erdvei spalvingumo ir suteikia jai stilingos išvaizdos.

10. Mažos sodybos virtuvės idėja:

Mažos sodybos virtuvės idėjos

Ši elegantiška sodybos virtuvė sujungia aparatūrą, laikymo spinteles ir prietaisus į sienas. Nedidelė virtuvės erdvė patenka į centrinę salą, kur derantis baltas stalas taip pat yra valgomojo zona ir laikymo vieta. Dekoras išsiskiria šviesiu fonu ir poliruoto medžio grindimis. Toks nedidelės virtuvės dizainas taupo daug vietos, išlaikydamas erdvės šviežumą ir atvirumą.

11. Mažos pilkos virtuvės idėja:

Mažos pilkos virtuvės idėjos

Mažiau yra daugiau, kai reikia suprojektuoti mažą erdvę. Pilkas įvairių atspalvių dekoras suteikia pakankamai teiginio, tačiau išlieka minimalistinis ir sumažintas. Šiame kompaktiškame dizaine yra utilitarinė zona su virykle ir laikymo spintelėmis, taip pat centrinė sala su kriaukle ir valgomojo zona. Aukštos išmatos dera prie grindų ir suteikia šiai sričiai prašmatnumo. Tamsus apsiaustas ir gėlės suteikia spalvingumo kitaip monochromatinei virtuvės zonai ir sukuria išskirtinę virtuvės zoną.

12. Mažos amerikietiškos virtuvės dizainas:

Mažos amerikietiškos virtuvės dizainas

Ši kompaktiška konstrukcija pasižymi storu, virimo paviršiumi ir tvarkingai į sieną įmontuotais bei sutvarkytais prietaisais. Centrinėje zonoje yra tamsaus medžio akcentai, kurie atskiria valgomojo zoną nuo virimo paviršiaus. Aukštos baltos kėdės dvelkia elegancija, o oranžinės spalvos pakabinami žibintai prideda spalvų į virtuvės sienų ir grindų neutralius tonus.

13. Mažos kampinės virtuvės idėja:

Mažos kampinės virtuvės idėjos

Tiesiog todėl, kad turite mažą virtuvę, dar nereiškia, kad joje negali būti visų patogumų, apie kuriuos svajojote savo virtuvei! Ši minimalistinė virtuvė sujungia saugojimo vietas ir virimo paviršius į vieną. Nespalvota sąranka atrodo šviesi ir erdvi dėl balto dekoro fono ir supaprastinto dizaino. Tai yra jūsų jaukus kampelis viename kambario kampe, vis dar jaučiantis erdvus ir švarus.

14. Maža minimalistinė virtuvė:

Minimalistinė virtuvė

Kreminė spalvų paletė atspindi šviesą ir daro mažą virtuvės erdvę labiau užpildytą. Čia, laikant spinteles virš kriauklės ir virimo zonos, maksimaliai išnaudojamos vietos. Virtuvės prietaisai ir papildoma saugykla tvarkingai įkišti į vieną sienos pusę. Centrinėje saloje taip pat yra saugojimo galimybių ir ji yra valgomojo zona. Prabangios aukštos kėdės baltai virtuvei suteikia spalvų ir elegancijos. Kepimo zonos ir laikymo zonos fonas yra tamsaus medžio akcentais ir suteikia prabangų pojūtį.

15. Japonų virtuvės dizainas mažai erdvei:

Japonų virtuvės dizainas mažai erdvei

Šiame japonų virtuvės modelyje virtuvės prietaisai ir sandėliavimo spintelės yra suvyniotos į vieną sieną, kad būtų optimaliai išnaudota erdvė. Valgomojo staliuke yra rausvos kėdės, o rožinė tapyba ant sienos suteikia spalvų ir kontrasto bruožų monochromatinei aplinkai. Šią genialią koncepciją tikrai norėsite pavogti, juo labiau, jei trūksta vietos prekystaliui.

16. Mažos Europos virtuvės dizainas:

Mažos Europos virtuvės dizainas

Didelis langas nuo grindų iki lubų, rožinė šviesa pakabinta nuo lubų, suteikia virtuvei svajingo, eterinio prisilietimo. Abi pusės yra išklotos skaitikliais ir virš kriauklių lentynų, kad būtų kuo daugiau saugojimo galimybių. Ryškiai balti dažai skatina atvirumo jausmą ir suteikia elegantišką, šviežią išvaizdą visai sąrankai. Balto marmuro stalviršiai, liuminescencinis apšvietimas leidžia virtuvei atrodyti erdviai ir erdviai.

17. Mažos itališkos virtuvės dizainas:

Mažos itališkos virtuvės dizainas

Šioje atviros koncepcijos virtuvėje yra aukštos spintelės iki lubų. Dideli langai sukuria erdvės iliuziją ir apšviečia visą teritoriją. Nerūdijančio plieno prietaisai traukia akį, o dekoras yra baltos spalvos, kad būtų šviežias ir ryškus. Stalviršyje taip pat yra saugojimo įrenginių, kriauklė ir viryklė, todėl jis efektyviai išnaudoja erdvę. Įleidžiami lubiniai šviestuvai virtuvės erdvei suteikia žavesio.

18. Mažos stačiakampės virtuvės dizainas:

Mažos stačiakampės virtuvės dizainas

Šis nedidelis virtuvės dizainas yra gana meniškas ir įspūdingas, nes jame yra įvairių elementų, kad būtų sukurtas elegantiškas pareiškimas. Stalviršis ir prietaisai gaminami tamsoje, o likęs dekoras yra baltas, kad būtų kontrastas. Stilingas stalas vakarienės zonoje sukuria jaukų kampelį, kad valgydami negalėtumėte pabendrauti. Gėlių tapetai papildo kambario eleganciją, o unikali pakabinama šviesa pagerina vietovės ryškumą. Ši virtuvė apima prabangos viziją, nebūdama per daug užpildyta ir blizgi.

19. Skandinaviška maža virtuvė:

Skandinaviška maža virtuvė

Ši moderni skandinaviška virtuvė yra klasikinis sumontuotos funkcionalios virtuvės pavyzdys. Dešinėje yra virimo zona, kurios centre yra nedidelis stalas, kuriame galima pavalgyti. Pakabinami krepšiai ir prie sienos sumontuotos laikymo spintelės maksimaliai išnaudoja erdvę ir gana efektyviai iškraipo erdvę. Dekoras dekoruotas įvairių atspalvių medžio apdaila ir suteikia virtuvei nesenstantį, klasikinį patrauklumą. Spalvų pompos mažai erdvei suteikia įdomumo ir vizualios erdvės.

20. Mažos virtuvės apdaila:

Mažos virtuvės apdaila

Šioje gražioje virtuvėje yra spintos ir skaitikliai, nulakuoti gražiu mėlynu atspalviu. Tapetai suprojektuoti pagal to paties ledinio mėlyno atspalvio geometrinį modelį ir papildo kambario žavesį. Žaliuzės ant lango ir variniai meno kūriniai, pakabinami nuo lubų, suteikia kambariui jaunatviškos atmosferos, o į vidų patekusi saulės šviesa suteikia virtuvės ryškumo. Gražių meniškų tapetų derinys su lengvu backsplash, suporuotas su baltais skaitikliais ir plieniniais prietaisais, atveria erdvę.

Mažos virtuvės atnaujinimo idėjos:

 • Jūs visada galite pasidžiaugti senąja virtuve, pridėdami spalvingų dekoracijų arba pakeisdami plyteles ar sienų spalvą.
 • Maksimaliai padidinkite suoliuko erdvę ir supaprastinkite aparatūrą, kad susidomėtumėte vizualiai.
 • Pridėkite prabangios apdailos, kad pridėtumėte rafinuotumo.
 • Įdiekite akį traukiantį centrinį elementą, kad atitrauktumėte dėmesį nuo ribotos erdvės.
 • Tinkamas apšvietimas gali padaryti stebuklus dėl jūsų mažos virtuvės vizualinio patrauklumo.
 • Būkite kūrybingi su sėdimų vietų išdėstymu, kurį galima efektyviai pastumti po stalu, kad būtų išnaudota erdvė.
 • Keletas aukščiausios klasės priedų, tokių kaip įleidžiami lubų žibintai ar spalvingi kabančios sodinamosios, gali suteikti jūsų mažai virtuvei stilingo įvaizdžio.
 • Pasirinkite mažus prietaisus, kuriuos galima pritvirtinti prie sienos.
 • Naudokite rafinuotus, gražius modelius ant grindų ar sienų, kad padidintumėte virtuvės erdvės eleganciją.
 • Pasinaudokite kiekvienu kampeliu, pakabinkite puodelius, pridėkite puodų stelažus ir išnaudokite kiekvieną savo spintelės centimetrą.

Ar planuojate atnaujinti ar statyti virtuvę nuo nulio, bet nesulaikydami vietos? Nelaukite daugiau ir paverskite nedidelę virtuvės erdvę savo svajonių virimo erdve. Parodykite savo meninį talentą ir stilių, suprojektuodami ribotą plotą į gražią, funkcionalią erdvę su įspūdinga estetika. Ar jums patiko mūsų sumanūs mažos virtuvės dizaino įsilaužimai? Praneškite mums, kuris iš jų jums labiausiai padėjo toliau pateiktose pastabose!