Jei esate drąsus žmogus, mėgstate laukinius teiginius, norite maištauti mados tendencijose ir išrasite asmeninį stilių savaip, šios pankiškos šukuosenos yra jums. Šie unikalūs, novatoriški ir eksperimentiniai kirpimai yra šiuolaikiški ir modernūs. Nors kartu jie skaičiuoja dešimtmečius, jie iš viso gavo naują mados pasaulio atnaujinimą.

Naujosios kartos jaunimas ir tūkstantmečiai yra susiję su tuo, ką jie galvoja, ir mėgsta sportuoti drąsius teiginius. Šie skirtingi pankų kirpimo būdai skirti tokiems asmenims, kurie negali išlikti ramūs, tačiau yra skirti eksperimentams ir linksmybėms!

10 populiariausių vyrų šukuosenų:

Vakarėliams ar oficialiai išvaizdai, atsitiktiniam ar madingam stiliaus pareiškimui klasikinės pankų vyrų šukuosenos visada išlaikė laiko išbandymą. Sužinokite mūsų mėgstamiausius šio sezono pasirinkimus!

1. Asimetriškas Mullet Punk kirpimas:

Asimetriškas Mullet Punk kirpimas

Kodėl ne tik moterys, bet ir vyrai šiais laikais yra ne mažiau madingi. Jie mėgsta sportuoti naujus stilius ir eksperimentuoti su išvaizda. Jų veržlus ir drąsus mados jausmas taip pat yra plačiai vertinamas. Čia yra pirmasis iš mūsų mėgstamiausių punk kirpimo būdų vyrams su vidutiniais plaukais. Asimetriška iškirpta išvaizda su keleto tendencija yra apie unikalų ir novatorišką madingą stilių. Ką jūs manote apie tai?

2. Pank roko šukuosena vyrams:

vyrų pankiškos šukuosenos

Nors „Rockstar“ šukuosenos jau yra žinomos, šios 50–60 metų populiarios pankroko šukuosenos vyrams taip pat yra gražios ir elegantiškos. Ši šukuosena derinama su trumpais kirptais plaukais, barzda ir ūsais bei šukuosena, todėl ji yra senovinė ir suteikia klasikinę atmosferą visiems, kurie ją dėvi! Tie vaikinai ir vyrai su apvaliu, kvadratiniu trumpu veidu yra idealūs ir puikiai tinka šiai išvaizdai.

3. Mėlyni punkiniai plaukai Azijos vyrams:

pankų plaukų vyrai

Azijos vyrai šiandien yra ne mažiau madingi. Negalima ignoruoti jų protingo ir žavaus stiliaus. Ši mėlynų plaukų spalvos padori pankiška šukuosena yra mūsų mėgstamiausia šiandien, tai ne tik paprasta ir lengva padaryti, bet ir tiems vyrams, kurie nemėgsta pernelyg drąsių stilių, tačiau mėgsta kitokią tendenciją. Nors šoniniai plaukai šviesiai blunka, mūsų dėmesį gana patraukia šukuotas spyglių stilius prie kaktos!

4. Paprasti šoniniai šoniniai plaukai:

pankroko šukuosenos vyrams

Jei turite užsidegimo atrodyti jaunatviškai, madingai ir dar madingai, būdų yra daugybė. Šis garsenybių įkvėptas šoninis pakraščio vaizdas pasižymi švelniu pankišku mados tonu, todėl kiekvienas atrodo gražus ir užburiantis. Gaivinanti išvaizda yra greita ir patogi, o aplink ją yra ryškių ir šiuolaikiškų atspalvių. Jei turite pailgą ar stačiakampę veido formą, vaikinai, kurie jums labiausiai tinka, nepraleiskite šios!

5. Afro įkvėptas juodo punkto kirpimas:

pankiškos šukuosenos vyrams

Nors mados pasaulis plačiai vystosi, šiandien nėra nieko pastovaus. Jūs klystate, jei manote, kad pankiški plaukai skirti tik Vakarų pasaulio berniukams ir vyrams. Visuose regionuose jis tampa populiarus, ir šis afrikietiškas ar afropunkhair kirpimas juodų plaukų vaikinams taip pat yra mūsų mėgstamiausias. Šios šukuosenos, išblukusios į šonus ir priekinius smaigalius, puikiai tinka tiems vyrams, kurie mėgsta lygius ir nuostabius stiliaus teiginius. Išbandykite, jei turite garbanotų ir banguotų plaukų tekstūrą, kvadratinį ar stačiakampį veidą, tikrai išsiskirtumėte iš minios!

6. Šviesūs trumpi panki plaukai vyrams:

pankiško kirpimo vyriškis

Ne tik merginos, bet ir vyrai gali didžiuotis šviesiais plaukais. Šis trumpas pankų kirpimas su šoniniais pakraščiais vyrams yra jaunatviškas ir taip pat labai protingas. Visiems jauniems berniukams paauglių amžiaus grupėje, su apvalia ar ovalia veido forma, jei jums patinka mados žaidimas, kas geriau, nei išbandyti tokią šiuolaikišką išvaizdą? Ši devintojo dešimtmečio pankų šukuosenų įkvėpta išvaizda neabejotinai išskirs jus iš bendraamžių ir atrodys žavingai!

7. Šiuolaikinis pankų kirpimas vyrams:

vyriškos pankroko šukuosenos

Jei esate meno ar muzikos srityje, vyriškos trumpos pankiškos šukuosenos jau yra žinomos ir populiarios jūsų arenoje. Tada kyla klausimas – kaip išsiskirti konkurencingame mieste? Čia jums ideali išvaizda. Spalvoti plaukai su ryškia išvaizda ir šurmuliu, kuriuos įkvėpė madinga tendencija, yra nauji mieste ir jau yra labiausiai ieškomi. Tai suteikia elegantišką ir jaunatvišką išvaizdą, tačiau šiuolaikiško stiliaus. Be to, su patogia išvaizda vyrai, turintys pailgą ar kvadratinę veido formą, neturėtų to praleisti.

8. Madingas pankas ilgiems plaukams su barzda ir ūsais:

Jaunas pankų rokeneris šypsosi. Izoliuotas pilkame fone

Jei turite ilgus plaukus ir norite pasigrožėti drąsiu ir dailiu žvilgsniu, čia yra idėja. Šukuosena išvaizda karūnoje su apatiniu kirpimu ir ilga barzda yra tai, kas išskiria stilių. Tankią barzdą auginti gali būti sudėtinga, tačiau ši šukuosenėlė su kirpimu idealiai tinka vidutinio ir vyresnio amžiaus vyrams, 40–50 metų vyrams. Tačiau tai gali padėti jums atrodyti jaunatviškai ir labai madingai! Argi ne šaunu?!

9. Trumpos pankų šukuosenos vaikinams:

pankiškos šukuosenos vaikinams

Mes suprantame, kad kartais pankiška drąsi išvaizda gali priblokšti. Tačiau norite išbandyti naują stilių, kuris gali būti naudojamas kasdieniam mados pojūčiui ir reguliariai. Jei taip pat jaučiatės ir mėgstate panašiai atrodyti tokioje mados rinkoje, šis trumpas pankų kirpimas jums reikalingas. Nors ši pankų šukuosena atrodo unikali ir išskirtinė, ji idealiai tinka vyrams, kurie dirba oficialias profesijas, tačiau sugeba atrodyti madingai mados pasaulyje!

10. Punk Mohawk:

Punk šukuosenos vyrams

Laikykimės tiesos ir tiesos – naujasis „punkMohawk“ yra bene geidžiamiausias vyrų pankų šukuosenų sąraše. Turėdamas drąsią ir drąsią, patrauklią išvaizdą ir tendencijas, kurios yra futuristinės vizijos, šis itin modernus ir revoliucinis kirpimas vaikinams yra skirtas tiems, kurie nemėgsta apsipirkti. Eikite su laukinėmis tatuiruotėmis, smakro barzda ir be ūsų – ieškokite to papildomo centimetro vibracijų ir madingo stiliaus pareiškimo. Kaip tau patinka šis ?! Be to, jei turite plonus plaukus, šis plaukų perdarymas yra idealus ir jums!