Vyrų mada kalbėjo apie mados miestelį, o naujausi jų stiliai pastaraisiais metais sulaukė pasaulinio pripažinimo. Kadangi mados pasaulis visada vystosi ir keičiasi, šiandien mes netgi turime šukuosenų ir pertvarkymų, turinčių teigiamą kūno įvaizdį ir tendencijas. Šios šukuosenos riebiems vyrams yra pavyzdys.

Išmanios išvaizdos, šaunaus ir modernaus stiliaus teiginių bei madingų gestų dėka mums patinka, kaip šie kirpimai riebiems vyrams stovi nuo minios. Jie ne tik propaguoja plius dydžio mados perdarymo ir stiliaus idėjas, bet ir suteikia norimą ir greitą išvaizdą vyrams, kurie to ieško.!

10 geriausių kirpimų dvigubo smakro veido vaikinams:

Mes surinkome naujausias ir populiariausias geras šukuosenas tiems, kurie turi plius dydžio struktūrą arba yra apkūnūs ar riebūs. Čia yra naujausi mėgstamiausi, tinkantys berniukams, vyrams ir vaikinams visose amžiaus grupėse!

1. Trumpas kirpimas ploniems plaukams:

Šukuosenos riebiems vyrams

Jei turite storą veidą su riebiais veido bruožais ir plonų plaukų tekstūra, ar žinote, kad vis tiek galite atrodyti šiuolaikiškai ir protingai? Šis lengvas variantas, tačiau gaivūs trumpi kirpimai riebiems vyrams yra greiti ir tinkami daugeliui paprastą išvaizdą mėgstančių vyrų. Šoninis plaukų atsiskyrimas su šviesia barzda pagerina visą išvaizdą ir atrodo stilingai bei nervingai. Be to, šią šukuoseną lengva prižiūrėti ir ji yra labai patogi kasdien. Nesvarbu, ar tai būtų jaunos, ar vidutinio amžiaus vyrai, išvaizda neabejotinai yra nesenstanti ir čia išlieka tendencija ilgą laiką!

2. Afro įkvėptos šukuosenos idėja:

Kirpimas riebiems veido vyrams

Pasakykime jums – Afrikos įkvėptas juodų plaukų kirpimas ar šukuosena vaikinams yra amžinas ir visada madingas. Ši klasikinė ir ryški išvaizda taip pat gali tikti tiems vyrams, kurie turi riebius veidus ar kūno sudėjimą. Štai pavyzdys, ši linksma šukuosena yra pakeista pynėmis, o barzdos pridėjimas gali dar labiau pagerinti išvaizdą. Visa išvaizda sumažina veido bruožus ir suteikia ryškų, nervingą stilių.

3. Storas kirpimas su barzdos pakeitimu:

Vyriškas kirpimas riebiam veidui

Išduosime jums vieną paslaptį! Jei turite putlių ar „storų“ veido bruožų, koks gali būti daugelio vyrų galutinis tikslas? Viskas susiję su išvaizda jauna ar graži. Išbandykite tokį kirpimo variantą su stora ir tanki barzda, ir galime lažintis, kad tai gali visiškai pakeisti jūsų išvaizdą. Barzdos ir ūsų išvaizda gali uždengti veido putlumą ir sumažinti veido struktūros apvalumą. Negana to, barzdoti trumpi kirpimai riebiems vyrams taip pat visada yra klasikinė išvaizda, suteikianti nuostabią geriausią išvaizdą ir idealų stilių. Ką tu manai?

4. Druskos ir pipirų šukuosena vyresnio amžiaus vyrams:

Kirpimas riebiems veido vyrams

Praėjo tie laikai, kai manome, kad balti plaukai nėra tokie šaunūs! Šiandien dažnai matome vyrus, kurie juos priima ir išryškina visą išvaizdą, pasitelkdami naujas idėjas. Čia yra vienas iš mūsų mėgstamiausių! Suplėšyti plaukai su ilga barzda atrodys vyresnio amžiaus žmonėms ir visada išliks madingi. Kaip sakoma, nėra amžiaus atrodyti stilingai, ir tai amžinai riebiems vyrams yra tiems vyrams, kurie visada ištroškę naujų ir drąsių šukuosenų. Ar tai būtų profesinės pastangos, ar vakarėlio perdarymas; šis kirpimas yra tinkamas ir geriausiai tinka!

5. Profesionalus vyrų kirpimas:

Kirpimas riebiems vaikinams

Čia yra vienas iš mūsų mėgstamiausių profesionalių ir verslo oficialių vyrų kirpimų. Jei turite apvalią riebią veido formą ir norite atrodyti labai oriai ir profesionaliai, šis banguotas kirpimas gali būti idealus. Kirpimas sukurtas taip, kad nukirpti plaukai vienodai krentų ant abiejų kaktos pusių, tvarkingai šukuoti. Jis puikiai padengia skruostikaulius ir plačius veido bruožus, be jokių pastangų suteikia modernų, tačiau tvarkingą ir ryškų vaizdą. Ar tai būtų 30 -ies ar 50 -ies metų vyrai; šis šiuolaikinis oficialus kirpimas gali būti idealus!

6. Ilga garbanota šukuosena riebiems veido vyrams:

Geriausias kirpimas riebiems vyrams

Vyriška ilgaplaukė išvaizda šiais laikais yra nauja pasaulinė tendencija. Dėl unikalios išvaizdos ir modernaus stiliaus vyrai, kurie nori turėti karštą ir madingą išvaizdą, gali pasirinkti šį pakeitimą. Turėdami garbanotų plaukų tekstūrą ir ilgesnius plaukus, išbandykite šį kirpimą kartu su stora ir tanki barzda. Keliautojo užuomina ir „boho“ vibruojanti išvaizda, mums patinka tai, kaip viskas susiję su nauja, bet gražia stilinga išvaizda. Ką tu apie tai manai? Ar tai jaunesniems, ar vidutinio amžiaus vyrams; ši riebi veido išvaizda bet kuriam vyrui neabejotinai bus reikšmingas smūgis visiems.

7. „Quiff“ kirpimas su šviesos išblukimu:

Kirpimas riebiam veidui Vaikinas

Dėl šio lengvo kirpimo ir išblukimo šonuose ši lengvai valdoma ir patogi šukuosena taip pat gali puikiai derėti su apvalios ir riebios formos. Jei turite plonus ar mažiau plaukų ar norite, kad trumpas kirpimas atitiktų universalų kasdienį stilių, šis jau populiarus vyrų kirpimas gali būti tinkamiausias. Jauni vyrai gali atrodyti dailiai, jaunatviškai ir stilingai ir idealiai tinka atsitiktinėms išvykoms, vakarėliams ar net biuro drabužiams.

8. Mohawk su barzdos šukuosena:

Kirpimas riebiems vaikinams

„Mohawk“ tikriausiai yra viena laukiamiausių ir populiariausių šukuosenų naujajame tūkstantmetyje. Vyrai iš beveik visų šalių ir regionų yra pastebimi sportuojantys nuo paprasto žmogaus iki garsenybių. Taigi tuo labiau tinka vyrui su apkūniu ar stambiu veidu. Štai vienas toks variantas, su kuriuo susidūrėme. Atrodo, kad „Mohawk“, suporuotas su tankiu barzda, yra sėkmingas derinys; mums patinka tai, kad jis atrodo ne unikalus, bet ir saldus su nauja išvaizda. Nesvarbu, ar esate 20–30 ar 50 metų amžiaus; ši geriausia vyrų šukuosena riebiam veidui gali būti tinkama ir puikiai tinka tiems, kurie nori turėti eksperimentinį stilių!

9. Trumpas kirpimas:

Geriausia šukuosena riebiems vyrams

Šią minimalią išvaizdą būtina įtraukti į visus mūsų lengvai prižiūrimus kirpimo sąrašus. Oda išblunka iki šviesiai blizgančio kryžminio derinio ir trumpi apipjaustyti plaukai, tai yra kasdienė išvaizda, dažnai pastebima mūsų vyrams. Čia taip pat sportuojama tos pačios rūšies barzda, derinama su kirpimu, ir mums patinka tai, kaip ji pagerina bendrą išvaizdą, kad geriausiai tiktų vyrams, kurių veidas storas ar storas. Ypač jei esate maždaug 40 metų amžiaus, tai taip pat gali būti ideali biuro šukuosenos ir kirpimo idėja!

10. Vidutinio ilgio kirpimo idėja:

Kirpimas vaikinams su storais veidais

Jei turite stačiakampę ar pailgą veido formą su putliomis išvaizdomis, galite išbandyti šį vidutinio ilgio kirpimą. Šoninis šukuotas stilius ir banguota tekstūra nukrito šalia ausų, todėl ši kasdienė išvaizda atrodo karšta ir protinga, atsižvelgiant į naujųjų dienų šiuolaikines tendencijas. Ar tai būtų pusiau formalios ar oficialios progos ar vakarėliai; šis kirpimas gali priversti minią atrodyti elitišku ir žaviu. Šis vyrų kirpimas riebiam veidui idealiai ir puikiai tinka vyresnio amžiaus grupėms!

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šiuos idealius ir šiuolaikiškus kirpimus ir šukuosenas riebiems vyrams. Nesvarbu, ar tai būtų putli išvaizda, ar riebi/plius dydžio kūno struktūra, šios šiuolaikinės idėjos puikiai tinka naujai besiformuojančiam mados pasauliui, ir mes galime lažintis, kad minioje galite išsiskirti madingai. Praneškite mums, kaip jums tai patinka ir ką apie tai manote; mums patinka išgirsti jus!