Dėl paprastesnės ir sudėtingesnės atmosferos nėra nieko panašaus į armiją ir karinius kirpimus. Tai paprastesnė, bet elegantiška ir klasikinė išvaizda, kuriai būdingas trumpesnis ir ryškesnis plaukų ilgis. Kariuomenės kirpimai vyrams yra lengvai valdomi ir labai patogūs; jie puikiai tinka tiek oficialioms, tiek atsitiktinėms progoms. Prie šio išmaniojo kirpimo puikiai tinka bet kurios amžiaus grupės vyrai.

Patikrinkite šiuos kirpimus ir šukuosenas ir sužinosite juos patys!

20 geriausių „Buzz and Crew“ armijos ir karinių vyrų kirpimų:

Šiame vadove aptarsime populiariausius Indijos karinio jūrų laivyno ir oro pajėgų plaukų kirpimo stilius. Tai yra vieni iš labiausiai ieškomų gynybinių indų kirpėjų mados pasaulyje visame pasaulyje.

1. „Fade Variant“ armijos kirpimas:

Armijos plaukų stiliaus berniukai

Jei norite daugiau karinio kirpimo varianto ir norite atrodyti dar stilingai ir dailiai, tai pasirinks daugumą vaikinų. Tai stilinga ir taip pat atrodo itin madinga. Pjūvis gali atrodyti paprastas, tačiau, kaip pastebime, jis yra madingas, šiek tiek išblukęs apatinėje pusėje. Apsirenkite, kad išsiskirtumėte iš minios, atrodykite paprasčiau, tačiau nepakartojamai ir madingai. Štai kaip galite pamatyti geriausią šios išvaizdos stilių.

 • Ideali amžiaus grupė: Dėvėkite šį stilių, jei esate 20 -ųjų pabaigoje, kad tik atrodytumėte puikiai.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra geriausias laikas išbandyti šią šukuoseną.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Šį kirpimą gali išbandyti vyrai su bet kokiais lygiais plaukais ir ovaliu veidu.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite itin atsitiktinius marškinius ir kelnes ar džinsus, kad gerai praleistumėte laiką su draugais ar net pasimatymų naktimis, kad atrodytumėte dailiai ir protingai.

2. Armijos kirpimas su apipjaustyta barzda:

Armijos kirpimai vyrams

Na, čia yra dar vienas karinio kirpimo variantas, bet apipjaustyta barzda ir ūsai. Nors kitas variantas yra švarus skutimasis, čia galite dirbti su šia gerai apipjaustyta šukuosena ir barzdos stiliumi. Išvaizda yra gana stilinga ir geriausiai tinka tiems vaikinams, kurie mėgsta išlaikyti gerą apipjaustytą šiurkščią barzdą ir ūsus. Be to, tai yra visiškai mažai išblukęs kirpimo variantas, kuris gali atrodyti nuostabiai, jei gerai ir tiksliai suformuotas.

 • Ideali amžiaus grupė: Dėvėkite šį stilių 30 -ies metų vyrams.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara ir musonas yra vienas geriausių laikų išbandyti šį.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Vyrai su apvaliu ir ovaliu veidu su bet kokio tipo plaukais gali tai gerai išbandyti.
 • Tobula apranga ir progos: dėvėkite šį stilių su itin kasdieniais bėgimo kostiumais, kad atsitiktinai išeitumėte su draugais.

3. Paprastas ir protingas karinis kirpimas:

Kariniai kirpimo stiliai vyrams

Tai dar vienas galimas karinės šukuosenos variantas. Jei nesukate daug galvos dėl stiliaus ir atrodote kitaip, galite pereiti prie šio stiliaus. Vyrai, kuriems nelabai patinka stilius ir mados pojūtis, ir tie, kurie yra užsiėmę tvarkaraščiais, nori turėti paprastus stilius, čia geriausiai tinka šiai šukuosenai. Išbandykite šį, ir jums tikrai patiks komforto lygis, kurio galima siekti atliekant šį kirpimą.

 • Ideali amžiaus grupė: Išbandykite šį stilių tik 20–30 metų vyrams.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasaros ir žiemos yra tinkamas laikas tai išbandyti.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Dėvėkite šį stilių vyrams kvadratiniame ir ovaliame veide su bet kokio tipo plaukais.
 • Puikūs drabužiai ir progos: dėvėkite šį stilių biuro metu su oficialiais drabužiais ar gerais marškiniais ir kelnėmis.

4. Pjaustytas armijos kirpimas:

Amerikos kareivių kirpimas

Taip pat galite šiek tiek sumaišyti mados jausmą su kirpimu. Čia matomas panašus Indijos karinio kirpimo variantas. Čia, nors apačioje yra geras išblukimas, yra šoninis atsiskyrimas ir plaukai yra gerai nukirpti, kurie yra nupjauti užpakalinėje pusėje į šoną. Išbandykite šį stilių, kad madą ir paprastumą sujungtumėte vienu žvilgsniu. Tai taip pat labai patogu ir gali būti lengvai prižiūrima greitai.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Nešiokite šį stilių bet kuriuo sezonu, kaip norite.
 • Ideali amžiaus grupė: Vyrai nuo 20 iki 40 metų, kiekvienas gali tai išbandyti.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Tie, kurie turi bet kokio tipo veidą ir banguoti plaukai, geriausiai tinka šiam stiliui.
 • Tobula apranga ir progos: Vyrai gali dėvėti šį stilių su geromis kelnėmis ir marškinėliais, eidami su šeima ar draugais.

5. „Slick Back Fade“ stilius:

Oro pajėgų plaukų kirpimas

Na, mes žinome, kiek jaunesnės ir šiuolaikinės kartos vaikinai yra didžiulis gerbėjas, norintys atsisakyti stiliaus. Čia mes sugalvojame panašią armiją ir karinius vyrų kirpimus. Tai geras nugaros slyvų mišinys, tvarkingai nušlifuotas ir atliktas. Plaukai gerai nukirpti. Šis stilius taip pat atrodo itin madingas ir madingas, o ne tik švelnus ar paprastas. Vyrai, norintys komforto, bet šiek tiek stiliaus, gali išbandyti šią išvaizdą

 • Geriausias sezonas išbandyti: Šį stilių dėvėkite geriausiai žiemą.
 • Ideali amžiaus grupė: Jaunesniems 20 -ies metų vyrams gera tai išbandyti.
 • Tobula apranga ir progos: Galima reguliariai lankytis tokio stiliaus koledže, dėvint atsitiktinius marškinius ir kelnes.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Išbandykite šį stilių, jei turite ovalų ir deimantinį veidą ir banguotus ar lygius plaukus.

6. Įžymybių armijos kirpimas:

Oro pajėgų šukuosena

Čia yra mūsų garsaus ir mėgstamiausio kriketo žaidėjo MS Dhoni nuotrauka. Ar tikite, kad jie taip pat gerbia šiuos geriausius karinius kirpimus? Jie iš esmės laikosi šių nurodymų, atsižvelgiant į komforto lygį ir stilių, kurį galima lengvai parodyti. Išbandykite šiuos stilius gerai, jei mėgstate turėti aštrų ir aptakų stilių. Jie yra lengvi, patogūs, gali būti keičiami, nes lengvai keičiasi veido plaukai.

 • Ideali amžiaus grupė: Dėvėkite šį stilių tik 30 metų vyrams.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara ir musonas yra tinkamas laikas dirbti su šiuo stiliumi.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Tie, kurie turi ovalų veidą tik su bet kokio tipo plaukais, geriausiai gali tai išbandyti.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite šį stilių su gražiais marškinėliais ir šortais ar kelnėmis, kad eitumėte su draugais ar pasimatymuose. Ši išvaizda suteikia gražią ir modernią atmosferą.

7. Išmanusis kirpimas su barzda:

Armijos berniuko plaukų kirpimas

Vėlgi, vienas iš mūsų mėgstamiausių ir įžymybių žvilgsnių iš kriketo žaidėjo Virato Kohli. Jei nerimaujate dėl retėjančių plaukų ir sumažėjusios plaukų linijos, dabar gerai žinote, ką geriausia daryti ir daryti. Ši kariška kirpimo šukuosena Indija yra viena geriausių tiems, kurie nori puikuotis plaukais, bet nerimauja dėl retėjančių plaukų. Taigi, jei ir jūs turite tokių rūpesčių, galite nesunkiai pasipuikuoti šiuo stiliumi.

 • Ideali amžiaus grupė: Nešiokite šį stilių bet kuriai amžiaus grupei vienodai.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vyrai šią šukuoseną geriausiai gali išbandyti vasarą.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Šį stilių gali išbandyti vyrai, turintys bet kokį veidą ir banguotus plaukus.
 • Tobula apranga ir progos: Išbandykite šį stilių su gerais laisvalaikio marškinėliais ir džinsais, kad gerai sportuotumėte išvykose su draugais ar vakarėliais.

8. Šoninis išblukimas:

Armijos stiliaus plaukų kirpimas

Čia matomas tamsiai šukuosenos varianto paveikslėlis. Jei nenorite per daug dėmesio skirti stiliui ir norite paprastos ir nesudėtingos išvaizdos, galite lengvai pereiti prie šio stiliaus. Negalvokite du kartus, jei esate žmogus, kuris nenori daug auginti plaukų ar palieka galvos skausmą reguliariai kirpdamas plaukus. Tiesiog atlikite šį darbą ir būsite sutvarkytas ateinančioms savaitėms ir mėnesiams.

 • Ideali amžiaus grupė: Čia geriausiai tinka tie, kuriems yra 40 metų.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Nešiokite šį stilių vasarą ir musoną.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Geriausiai tai gali išbandyti vyrai su ovaliu ir apvaliu veidu su bet kokio tipo plaukais.
 • Tobula apranga ir progos: Šis universalus stilius geriausiai tinka biure ir oficialiai dėvėti, pavyzdžiui, kostiumus ir marškinius.

9. Stilingas netvarkingas spygliuotas kirpimas:

Geriausias armijos plaukų kirpimo stilius

Mes visi mėgstame netvarkingą kirpimą, ar ne? Čia yra Indijos karinio jūrų kirpimo variantas. Tie, kurie nori derinti stilių, gali kada nors išbandyti šį stilių. Čia matome, kad gerai išblukęs išpjovimas, o vyrų viršuje – netvarkingi, lygūs smaigaliai. Jauni berniukai, mėgstantys eksperimentuoti su išvaizda, geriausiai gali lengvai išbandyti šį stilių. Nereikia galvoti du kartus, nes čia yra visiškai nauja mada su išblukimu ir smaigaliais.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Nešiokite šį stilių bet kuriuo sezonu, kaip norite.
 • Ideali amžiaus grupė: Jauni 20 -ojo dešimtmečio vaikinai yra tinkami eiti tokiu stiliumi.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Geriausiai tinka tie, kurie turi deimantinį ir pailgą veidą su lygiais, šilkiniais plaukais.
 • Tobula apranga ir progos: Vyrai ir vaikinas skenuoja dėvėdami atsitiktinius marškinėlius ir džinsus, norėdami eiti į kolegijas ar šventes.

10. Tvarkinga ir protinga šukuosena:

Indijos armijos plaukų kirpimo nuotraukos

Čia yra visas naujas kareivių šukuosenos variantas. Jei jums patinka tvarkingas ir protingas berniukas, atrodantis be stiliaus, tai jums. Šis yra tvarkingai prižiūrėtas ir apipjaustytas, ir tiems jauniems berniukams, kurie nori, kad nebūtų paprasto ir lengvo. Išbandykite šį stilių ir greitai pajusite komforto lygį. Tai suteikia jums paprastą ir unikalią išvaizdą

 • Ideali amžiaus grupė: Išbandykite šį stilių 20 metų vaikinams ir 30 metų vyrams.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Bet koks sezonas yra tinkamas lengvai atlikti šią šukuoseną.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Čia geriausiai tinka vyrai su apvaliu ir kvadratiniu veidu banguotais plaukais.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite atsitiktinius marškinius ir šortus, kad eitumėte į kolegijas ar lengvai lankytumėtės oficialiuose darbuose.

11. Šoninis kirpimas:

Indijos armijos šukuosenos vaizdas

Čia yra dar vienas kareivio kirpimo šukuosenos variantas. Jei esate tarp tų, kurie nori šiek tiek išblukti ir nedaug plaukų ant galvos, tuomet galite eiti ir pasirinkti šį stilių. Nors jame taip pat nėra didelio skirtumo, vienintelis dalykas yra tai, kad po juo yra daugiau išblukimo. Išbandykite tai, jei norite daug paprasčiau ir be laiko gaišti, ieškokite savęs. Pirkite šį stilių tik tada, kai esate jaunas ir ne per senas.

 • Ideali amžiaus grupė: Dėvėkite šį stilių, jei esate tik 20 metų amžiaus.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vaikinai geriausiai gali išbandyti šį stilių vasarą.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Vaikinai su apvaliu ir stačiakampiu veidu su bet kokiais plaukais gali tai išbandyti.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite šį stilių su marškiniais ir kelnėmis, kad eitumėte į interviu ar biuro renginius.

12. Korėjos armijos kirpimas:

Karinių kirpimų nuotraukos

Čia yra korėjietiškas kirpimo variantas. Šis oro pajėgų kirpimas yra itin madingas ir stilingas. Dabar, jei norite kažko labai stilingo ir madingo, norite turėti stiliaus pareiškimą sau ir pažymėti save madoje, tada nieko panašaus į šį kariuomenės kirpimo asortimente. Išbandykite tai be jokios abejonės, jei norite atrodyti stilingai, dailiai, karštai ir taip pat itin madingai. Niekada nesigailėsite patyrę šiuos stilius

 • Ideali amžiaus grupė: Dėvėkite šį stilių, jei esate tik 20 ir 30 metų pradžioje.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Šiai šukuosenai puikiai tinka vasaros ir žiemos
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Vaikinai su apvaliu veidu geriausiai tinka storiems banguotiems plaukams.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite šį stilių su kelnėmis ir gražiais marškiniais, kad taip pat gerai atrodytumėte kasdienėse išvykose ir vakarėliuose.

13. „Buzz“ armijos kirpimas:

Geriausi kariniai kirpimai

Čia matomas Tolivudo garsenybių aktorius Allu Arjun. Štai variantas, kai jis nešioja Indijos oro pajėgų kirpimą. Ir tai yra geriausia šukuosena vyrams. Jei norite sekti ir atsakyti tuo pačiu, galite lengvai eiti pirmyn tokiu pačiu būdu. Jis atrodo stulbinančiai ir stilingai, ar galėtume kada pagalvoti ir manyti, kad galime atrodyti taip madingai net ir kirpdami oro pajėgas? Na, čia yra jūsų atsakymas. Išbandykite tai ir jums taip pat patiks.

 • Ideali amžiaus grupė: 30 metų vyrai geriausiai tinka šiam stiliui.
 • Geriausias sezonas išbandyti: musonai yra tinkamas laikas išbandyti šį.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Išbandykite šį kirpimą, jei lengvai turite bet kokio tipo veidą ir plaukų tipą.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite šį stilių su madinga apranga, kad eitumėte į pasimatymų vakarus ar vakarienės renginius.

14. Šviesiai išblukęs kirpimas:

Trumpas karinis „Buzz Cut“

Na, čia ateina kitas mūsų mėgstamiausias Pietų Indijos aktorius Suriya. Matosi, kad čia puikuojasi mums armijos šukuosena. Čia matosi, kad jis atrodo itin madingas ir stilingas, spygliuoti plaukai gerai pakelti, o aplink jį šiek tiek iškirpta. Tai vėlgi ne tik stilinga, bet ir labai patogu bei karšta. Mes negalime sustoti, bet žavėtis jo išvaizda ir įsimylėti jo stilių. Išbandykite šią šukuoseną ir jums tikrai patiks ta pati.

 • Ideali amžiaus grupė: Geriausiai dėvėkite šį stilių 30–40 metų vyrams.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Galite išbandyti šį stilių bet kuriuo sezonu, kaip norite, nes jis tinka visą laiką.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Vyrai su ovaliu ir kvadratiniu veidu su bet kokio tipo plaukais gali tai išbandyti.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite gražius džinsus ir marškinėlius su striukėmis, kad čia atrodytumėte madingai. Dalyvaukite šių stilių vakarienėse ar vakarėliuose, kad atrodytumėte puikiai.

15. Paprastas ir modernus kirpimas:

Karinės įgulos kirpimo šukuosena

Dabar ateina kitas mūsų kariuomenės kirpimo variantas. Čia matytas berniukas turi paprastus, gražiai subalansuotus plaukus. Čia stiliui neskiriama daug darbo ir dėmesio. Jei jums mažiausiai rūpi stilius ir norite ką nors išbandyti, tai dar viena alternatyva. Išbandykite tai, kad atrodytumėte paprastai, bet stilingai ir protingai, be jokių pastangų ir laiko. Kai tai padarysite, tikrai galite su tuo susieti

 • Geriausias sezonas išbandyti: Išbandykite tai bet kuriuo sezonu, kaip norite lengvai.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite atsitiktinius marškinėlius ir džinsus, kad čia atrodytumėte puikiai.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Tam geriausiai tinka bet kokio plauko ir ovalo formos vyrai.
 • Ideali amžiaus grupė: Dėvėkite tai jauniems koledžo besimokantiems berniukams, sulaukusiems 20 -ies, ar net paaugliams.

16. Nupjautas kirpimas:

„Soldier Army Cut Fade“

Jei norite, kad mūsų stilius būtų karinio kirpimo, bet turintis vingių ir įmantraus požiūrio, galite lengvai to siekti. Šis stilius pridedamas su iškirptu išblukimu ir turi švelnų nugaros stilių su šiek tiek pakraščio. Pridėkite tai prie savo stiliaus sąrašo, kad taptumėte populiaresnis, gražesnis ir karštesnis. Tai gana stilingas ir yra populiarus armijos kirpimo stilius šiuolaikiniame mados pasaulyje. Vyrai, kurie mėgsta turėti stilingą atmosferą, gali tai išbandyti.

 • Ideali amžiaus grupė: Geriausiai dėvėkite šį stilių 30 -ies metų vyrams.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Bet koks sezonas tinka šiai šukuosenai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Tie, kurie turi ovalų ir deimantinį veidą ir bet kokio tipo plaukus, gali tai išbandyti.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite šį stilių su kasdieniais marškinėliais ir džinsais, kad eitumėte į biurus ar išvykas.

17. Užsienio armijos kirpimas:

„Low Fade“ karinis kirpimas

Čia yra dar vienas karinio išblukimo variantas. Tai svetimas karinio kirpimo stilius, ypač tiems, kurie geriausiai tinka ploniems ir garbanotiems plaukams. Šis stilius padengs jūsų plaukų slinkimo problemą. Išblukęs kirpimas taip pat atrodys stilingai ir madingai ir jums labiausiai tinka. Taigi, jei norite atnaujinti savo žaidimą ir stilių pagal naujas tendencijas, galite lengvai tai išbandyti.

 • Ideali amžiaus grupė: Išbandykite tai, jei esate 30–40 metų pabaigoje.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra geras laikas dirbti su šia šukuosena.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Vyrai su ovaliu veidu čia labiausiai tinka su pailgomis savybėmis.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite tai su oficialiais biurais ar net atsitiktiniais išvykomis.

18. „Bald Fade“ šukuosena:

Aukštas ir griežtas kirpimas

Tai yra karinės įgulos pjovimo variantas. Vyrai, sulaukę vidutinio amžiaus, gali išbandyti šį stilių. Tai nėra per daug drąsu ir garsu, bet gana madinga ir puikiai tinka vidutinio amžiaus vyrų veido bruožams. Išbandykite šį stilių, jei turite tankius ūsus ir barzdą, atitinkančią tokio tipo įgulos kirpimą. Čia yra šviesesnis išblukimas šonuose ir apipjaustyti plaukai šalia vainiko srities. Jums tikrai patiks šis rezultatas.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Bet koks sezonas tinka šiai šukuosenai.
 • Ideali amžiaus grupė: Išbandykite šukuoseną, jei esate 40–50 metų amžiaus.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Vyrai, turintys bet kokio tipo veidą ir veido bruožus, gali išbandyti šį universalų stilių.
 • Tobula apranga ir progos: Vyrai gali ją papildyti oficialiais biurais, kad atrodytų geriausiai ar dalyvautų konferencijose.

19. Stilingas armijos kirpimas:

Navy plaukų kirpimo stilius

Šis karinio karininko kirpimas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Nuo to laiko karinis kirpimo skaičių žaidimas keičiasi ir atrodo stilingai bei moderniai, suteikdamas aštrių ir glotnių vibracijų. Tai vienas iš panašių kirpimų, kuris atrodo stulbinančiai ir moderniai. Priekinėje dalyje yra iškirpimas ir simetriška graži subalansuota apdaila. Išbandykite tai, jei norite turėti unikalią išvaizdą.

 • Ideali amžiaus grupė: Išbandykite šią šukuoseną, jei esate 20–30 metų pabaigoje.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasarą ir musonus gera išbandyti.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Vyrai gali išbandyti šį išmintingą kvadratinį ir ovalų veidą su jaunomis veido savybėmis.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite tai su madinga vakarietiška apranga, kad atrodytumėte geriausiai eidami į pasimatymą ar vakarėlius.

20. Mažas išblukimas su garbanų šukuosena:

Navy kirpimo stilius

Jei turite garbanotus plaukus, šis komandinis kirpimas gali būti geriausias jums. „Commando“ šukuosena šiuo metu yra viena populiariausių. Tai geriausiai tinka ten, kur yra iškirptas išblukimo stilius ir garbanoti plaukai gerai nukirpti viršuje. Išbandykite stilių, jei norite atrodyti stilingai. Netgi jauni berniukai gali geriausiai išbandyti šią išvaizdą, kad atrodytų paprastai, tačiau moderniai ir stilingai. Jums tikrai patiks rezultatas, kai tai bus padaryta.

 • Ideali amžiaus grupė: Šiam stiliui tinka berniukai ir vyrai iki 25 metų.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasaros ir žiemos gali būti geriausia šio stiliaus išvaizda.
 • Tobula apranga ir progos: Dėvėkite tai su kasdieniais kolegomis reguliariai lankydami kolegiją.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Tie, kurie turi apvalų, ovalų ir deimantinį veidą su jaunomis savybėmis, gali pabandyti.

Papildomi patarimai:

Dabar pateikiami keli pasiūlymai, kaip geriausiai išlaikyti ir formuoti armijos kirpimus,

 1. Armijos kirpimas gali būti lengviausias ir patogiausias stilius. Tačiau tai reikalauja vienodos priežiūros ir priežiūros.
 2. Dauguma armijos kirpimo būdų yra išblukę arba su išblukimu.
 3. Todėl būtinai eikite pas gerą stilistą kirpti plaukus ir įsitikinkite, kad rezultatas bus tobulas.
 4. Pabaigoje užtepkite gelio, jei turite smaigalių ar pakraščių. jie atrodys lygūs ir blizgūs
 5. Niekada neignoruokite įprastos plaukų priežiūros. Reguliariai tepkite plaukų aliejų, kad galvos oda ir plaukai būtų gerai maitinami ir sudrėkinti
 6. Reguliariai kirpkite plaukus. Kirpimas kartą per šešias ar septynias savaites yra svarbus, jei norite išlaikyti tą patį kirpimą.

Kariuomenės kirpimo sąrašas gali būti išsamus. Tačiau šis sąrašas suteikia jums geriausią madingą ir stilingą armijos šukuoseną, kuri šiuo metu yra madinga. Jie yra visiškai gražūs, gražūs ir stilingi. Jie suteikia jums šiuolaikinių nervingų nuotaikų ir praėjo dabar, kai kariuomenės kirpimas gali būti nuobodus ar neįdomus madoje, jei esate kažkas, kas nori išlaikyti paprastą plaukų priežiūrą ir atrodyti, tačiau atrodyti stilingai ir nervingai, tada nieko panašaus į kariuomenės šukuoseną išbandyti.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar armijos plaukų kirpimo kostiumai gali būti jaunesni nei 20 metų berniukai??

Ans: Armijos kirpimas turi keletą variantų, tinkančių skirtingoms amžiaus grupėms. Taigi net vyrai ir jauni berniukai iki 20 metų taip pat gali tai išbandyti saugiai ir atrodyti stilingai. Jei esate jaunesnis nei 20 metų, galite geriausiai atrodyti dailiai, švelniai, smailiai ar gerai subalansuotai,.

Q2. Ar armijos kirpimo kostiumas gali būti plokščias viršuje su briaunomis?

Ans: Plokščias kariuomenės kirpimas šiuo metu populiarėja ir yra stilingas. Priklausomai nuo jūsų veido formos, galite nuspręsti, kokius pakraščius galbūt norėsite pakęsti. Tačiau stilius puikiai dera su gerais pakraščiais viršuje.

Q3. Ar „Buzz Cut“ su armijos stiliumi tinka 60 metų vyrams?

Ans: „Buzz“ kirpimas yra gana universalus stilius. Taigi bet kokio amžiaus vyrai gali tai išbandyti ir vis tiek atrodyti labai dailiai ir karštai bet kurioje amžiaus grupėje. Galite saugiai išbandyti „buzz“ pjūvį.

Q4. Ar vyrai su apvaliu veidu gali visiškai kirpti „Buzz“ armiją??

Ans: Vyrai, turintys apvalų veidą, paprastai nemėgsta šukuosenos. Taip yra todėl, kad veidas gali atrodyti labiau suapvalintas ir dėl to jis neatrodo pailgas bet kokiu kampu. Ši šukuosena gali būti ne geriausias pasirinkimas vyrams su apvaliu veidu.

Q5. Ar „Undercut“ išblunka spygliais, tinka vyrams su kvadratiniu veidu?

Ans: Taip. Sumažėjimas gali tikti skirtingoms veido formoms. Tačiau stilistas prireikus šiek tiek pakeis. Galite pasirinkti lengvesnį apatinį kirpimą ir daugiau spyglių, kad geriausiai atitiktų jūsų veido formą.