Įdomu, kokios yra šios vyrų išblukusios šukuosenos? Atsižvelgiant į šių dienų populiarumą ir paklausą, išblukę kirpimo vyrai yra vieni iš labiausiai priimtų ir paklausiausių. Yra keletas variantų ir būdų, kaip tai padaryti ir padaryti, nes yra keletas variantų. Jie yra stilingi ir madingi. Štai keletas geriausių vyrų išblukusių šukuosenų, kurias visi turėtų žinoti prieš pradėdami kurti savo stilių! Pasirinkite ir išsirinkite tai, kas jums labiausiai patinka, ir sukurkite stilių!

25 naujausi ir paprasti išblukę vyrų kirpimai:

Pažvelkime į šiuos 25 populiariausius vyrų ir berniukų kirpimus, kurie tinka kiekvienam plaukų tipui ir taip pat gali pakeisti jūsų išvaizdą kaip madingą ir madingą.

1. „Low Fade“ išpūtimo stilius:

Išblukusios šukuosenos 1

Jei norite išbandyti kažką naujo, išbandykite šį mažo išblukimo stilių. Šis kirpimas gali atrodyti labai šauniai, nes jo trumpos pusės ir didžiulis plaukų kiekis galvos viršuje. Jei jūsų veidas platus ar apvalus, tuomet šukuosenos jums reikia norint suliekninti veido išraišką. Be to, šis išblukęs kirpimas su barzda, kaip parodyta paveikslėlyje, leidžia jums atrodyti gana dailiai ir veržliai, ir čia nėra posūkio

 • Geriausias sezonas išbandyti: Bet koks sezonas yra geras išbandyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: Vyrai, sulaukę 20 -ies, gali atrodyti žavingai tokiu stiliumi.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Čia tinka ovalus ir deimanto formos veidas tankiais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Vyrai gali apsirengti oficialiais drabužiais, kad galėtų dalyvauti oficialiuose naktiniuose renginiuose ir susibūrimuose, kad atrodytų karštai ir dailiai.

2. Temp Fade Cut:

Išblukusios šukuosenos 2

Tai savotiška išblukusi šukuosena, kuri taip pat žinoma kaip šventyklos išblukimas. Tai labai stilingas kirpimas, kuriame yra linija aplink vyro šventyklą. Kirpimas labai išblukęs yra populiarus tiems, kurie turi storesnius ir tankesnius plaukus. Jei jums patinka puikuotis plaukų apimtimi, galite aklai jų siekti. Tai vienas iš populiariausių stilių, ir jei žmogus to nori, jis gali atrodyti labai drąsiai ar net subtiliai.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Žiema yra geriausias laikas dirbti su šiuo stiliumi.
 • Ideali amžiaus grupė: 30–40 metų vyrai gali papildyti šią išblukusią išvaizdą.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Šiam išblukimui geriausiai tinka apvalus, ovalus ir kvadrato formos veidas su garbanotais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite proginę ar kasdieninę aprangą pagal progą. Tai gana universalus stilius, todėl išbandykite biuro renginius ar atsitiktines išvykas.

3. Karinis išblukimas:

Karinis išnykimas Hiarcut

Šis išblukęs vyrų kirpimo stilius yra labai trumpas ir taip pat atrodo labai aštrus. Šis didelis išblukimas apima išblukimą, kuris yra labai arti žmogaus odos. Šis odos išblukimo kirpimas yra labai mažo ilgio, todėl jam taip pat reikia mažiau stiliaus. Jei norite gana lengvo ir patogaus stiliaus ir daug nesirūpinsite plaukų priežiūra, tada šis stilius jums tinka.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas laikas išbandyti šį.
 • Ideali amžiaus grupė: Šio kirpimo metu 30 -ies metų vyrai gali atrodyti drąsiai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Ovalo ir apvalios formos veidą galite išbandyti bet kokiais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Išbandykite šį išblukimo stilių itin atsitiktinėms progoms ir išvykoms su draugais ir šeima. Galima dėvėti kasdienius drabužius ir šio stiliaus drabužius.

4. „Faux Hawk Fade“ stilius:

„Faux Hawk Fade“ stilius

Šis vyrų trumpo išblukimo kirpimo stilius apima ilgesnius nei įprastai plaukus ant galvos. Ir tai suteikia labai futuristinę, tačiau labai kuklią išvaizdą. Norint pasigirti šia išvaizda, reikia buzz nupjauti galvos šonus, o puikuotis tik plaukų viduriu. Be to, tekstūra suteikia jai daugiau matmenų. Jei norite mažai priežiūros, tačiau labai madingos išvaizdos, tuomet galite lengvai pasirinkti tokį kirpimą.

 • Ideali amžiaus grupė: 20 -mečiai vyrai puikiai tinka šiai išvaizdai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Bet kokio tipo veidas ir banguoti plaukai čia gali atrodyti trapūs.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Nesvarbu, ar tai būtų žiema ar vasara, šis stilius geriausiai tinka vyrams bet kuriuo metu.
 • Tobula suknelė ir proga: Bet koks kasdienis drabužis tinka šiam stiliui su bet kokiais atsitiktiniais išėjimais.

5. „Afro Fade“ šukuosena:

„Afro Fade“

Tai vienas iš geriausių kūginių išblukimų tipų, kuriuos kada nors rasite. Šis išblukimas atsiranda dėl natūralaus apimties, afro plaukų struktūros, dėl kurios išblukimas suteikia jiems ryškų ryškumą ir trumpas šonus, kad būtų sukurta graži pusiausvyra. Jei turite afro plaukus, tada šis trumpas išblukimas atrodys puikiai ir puikiai tinka bet kokiai progai. Jis atrodo stilingas ir elegantiškas tuo pačiu metu ir suteikia madingą atmosferą.

 • Ideali amžiaus grupė: 20 -mečiai vyrai čia gali atrodyti žiauriai.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Šiam stiliui geriausiai tinka žiema ir musonas.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Ovalus ir deimanto formos veidas su garbanotais plaukais atrodo gana nuostabiai su kirpimu.
 • Tobula suknelė ir proga: Vyrai gali dėvėti oficialią ar atsitiktinę aprangą, nes tai geriausiai tinka progai. Taigi galima greitai eiti į biurą ar atsitiktines išvykas su draugais.

6. „Pompadour Fade Cut“:

„Pompadour Fade“

Tai yra viena iš unikalių pompadour fade šukuosenų, kurias galite gauti. Ir tai kartu su pompadour stiliais suteikia jai puikią išvaizdą. Šio „pompadour“ kirpimo variantų gali būti daugybė, tačiau čia mes kalbame apie intensyvesnę šios išvaizdos versiją. Tai yra vienas iš labiausiai pageidaujamų patogių kirpimų viduryje.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas metas išbandyti šį stilių visiems vyrams.
 • Ideali amžiaus grupė: 20–30 metų vyrai čia gali atrodyti drąsiai ir nuostabiai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Prie šio kirpimo puikiai tinka ovalo formos veidas su banguotais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite tai tik su atsitiktine apranga pasimatymų vakarams ar atsitiktinėms išvykoms su draugais.

7. „Quiff Fade“ šukuosena:

Quiff Fade

Tai viena gražiausių vyrų išblukusių šukuosenų. Šis kvapas yra puiki madinga pompadour alternatyva. Tik pridėjus kirpimą blizgesį, stilius padidėja šuoliais. Išvaizda tampa labiau subalansuota ir šlifuota. Kifas turėtų prisitaikyti prie jūsų veido formos – apvalesniems veidams patiks aukštas, o ilgesniems – mažas. Jei nenorite eiti į išblukimo stilių, tai yra vidutinio išblukimo kirpimas jums.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Šiam „pompadour fade“ kirpimui tinka bet koks sezonas.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Bet kokia veido forma ir banguoti plaukai yra visiškai tinkami.
 • Ideali amžiaus grupė: 20–30 metų amžiaus vyrai čia gali atrodyti drąsiai ir dailiai.
 • Tobula suknelė ir proga: Tai atrodo drąsiai oficialiai dėvėti su kaklaraiščiu. Vyrai gali dalyvauti tokio stiliaus įmonių renginiuose.

8. Banguotas išblukimo kirpimas:

Banguotas išblukimas

Tai viena iš fantastiškiausių vyrų išblukusių šukuosenų. Šie banguoti plaukai yra labai gražiai atrodanti šiuolaikinė šukuosenų tendencija, o kai tai derinama su išblukimu, tada jie atrodo geriau. Ši išvaizda gali pasigirti šukuojant visą plaukų viršų, taip pat naudojant natūralią plaukų bangą stulbinančiai išvaizdai, o trumpos pusės suteiks blizgesio. Be to, jei banguoti ilgi plaukai išnyks, taip pat galite lengvai pereiti prie šio stiliaus. Ši banguota tekstūra suteikia elegancijos.

 • Ideali amžiaus grupė: 30 -ies metų vyrai gali atrodyti drąsiai su šiuo stiliumi.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas laikas išbandyti šį stilių.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Ovalus veidas ir bet kokie banguoti plaukai gali atrodyti nuostabiai šio stiliaus.
 • Tobula suknelė ir proga: Vyrai gali stilingai apsirengti, kad atrodytų puikiai ir dalyvautų oficialiuose vakarėliuose.

9. Mažos išblukimo šukuosenos:

Mažos išblukimo šukuosenos

Šis mažai išblukęs stilius turi mažą kūgį ir ilgesnes proporcijas. Žmonės, turintys barzdas, gali tai išbandyti, nes tai yra tvarkinga minimalizmo tendencija. Plaukus rekomenduojama stilizuoti tekstūrinėmis priemonėmis, kad padidėtų tekstūra. Be to, netgi galite pritaikyti ir padaryti to paties stiliaus šukuoseną iš šono, jei norite šiek tiek drąsiau pasirinkti madą.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra puikus pasirinkimas išbandyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: 20 metų amžiaus vyrai yra išskirtiniai ir puikiai tinka šiam stiliui.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Nesvarbu, ar tai apvalus, ar ovalo formos veidas, šis kirpimas atrodo gerai ir tinka visų tipų plaukams.
 • Tobula suknelė ir proga: Vyrai gali tai išbandyti laisvalaikio išvykoms ar pasimatymams, dėvėdami tiek oficialią, tiek kasdieninę aprangą.

10. „Undercut Fade“ šukuosena:

Undercut Fade

Ši išblukusi šukuosena XXI amžiaus vyrui atrodo labai prašmatniai ir stilingai. Išblukimai yra ilgesnio ilgio ir labai lankstaus pobūdžio, todėl juos galima naudoti su įvairiais stiliais, įskaitant įpjautą išvaizdą. Tai vienas iš mažai išblukusių kirpimų, kurie yra gana patogūs.

 • Ideali amžiaus grupė: Išbandykite šį išblukusį kirpimą 30 -ies metų vyrams.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra geriausias laikas dirbti su stiliumi, atsižvelgiant į tai, kaip jie yra lengvi ir patogūs.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Vyrai, turintys ovalų veidą ir brilianto formos veidą su banguotais plaukais, gali atsikratyti šių stilių!
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite atsitiktinius drabužius ir šortus ar kelnes, kad praleistumėte laiką su draugais ar gerai praleistumėte laiką.

11. Trumpas ir netvarkingas odos išblukimas:

Trumpa ir netvarkinga odos išblukimo šukuosena

Šis trumpalaikio kirpimo stiliaus stilius atsižvelgia į trumpus plaukus ir netvarkingą šukuoseną. Šiai išvaizdai nereikia stiliaus ir vis tiek gali atrodyti labai gražiai dėl savo trumpų šonų ir tekstūros viršutinėje plaukų dalyje. Atrodo labai stilingai, tikrai. Jei norite pakeisti stilių, galite net kirpti kirpimą iki nulio.

 • Ideali amžiaus grupė: 20 -mečiai vyrai tam tiko geriau.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas laikas išbandyti šį.
 • Tobula suknelė ir proga: Išbandykite tai kasdienėse išvykose su kasdieniais drabužiais.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Prie šio stiliaus lengvai tinka bet koks veido ir plaukų tipas.

12. Atskirtas Pompadour su odos išblukimu:

Pompadour išsiskyrė su odos išblukimu

Šis trumpas išblukęs kirpimas iš tikrųjų atrodo labai šlifuotas ir stilingas. Pompadūras taip pat puikiai dera su juo. Šio tipo derinys atrodo labai tvarkingas ir švarus dėl trumpų šonų ir šoninių dalių, tačiau taip pat yra labai madingas pagal šiandienos tendencijas. Tai taip pat tęsiasi įgulos iškirptų linijų išblukimo eilėse, o tai yra gana įspūdinga. Šios profesijos vyrai taip pat gali aklai rinktis šį stilių.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Bet koks sezonas yra puikus išbandyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: 30 -ies metų amžiaus vyrai čia gali atrodyti dailiai ir gerai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Vyrai su ovalo formos veidu čia gerai atrodo banguotais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite jį su formaliais drabužiais ir suriškite, kad atrodytumėte madingai. Dalyvaukite maloniuose išgalvotuose renginiuose, kad atrodytumėte puikiai.

13. Kūginis išblukimas:

Kūginis išblukimas

Tai savotiškas kūginis išblukimo kirpimas, turintis plaukus šonuose ir galvos gale, kuris lėtai mažėja nuo šventyklos link apačios, kad būtų parodyta oda aplink kaklo sritį. Kūginis prigludimas gali būti aukštas, žemas arba net viduryje. Šio tipo šukos per išblukimą gali būti naudojamos tiek biure, tiek savaitgaliais. Dėvėkite šį stilių, jei norite ieškoti stiliaus ir elegancijos. Vyras čia sportuoja su tokiu stiliumi, yra patogūs ir paprasti drabužiai, tačiau atrodo patraukliai

 • Geriausias sezonas išbandyti: Žiema yra tinkamas laikas išbandyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: Vyrai, sulaukę trisdešimties, gali sukrėsti ir užčiuopti išvaizdą.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Vyrai, turintys tik ovalo formos veidą, čia puikiai tinka bet kokio tipo plaukams.
 • Tobula suknelė ir proga: Tai tinkama šukuosena, skirta įprastam biurui atrodyti tik su oficialiais drabužiais.

14. Aukšto kūgio išblukimo pjūvis:

Didelis susilpnėjimas

Šis siaurėjančio išblukimo kirpimas atrodo puikiai ir stulbinančiai, jame yra prailginta ilgio išblukimo linija, kuri lėtai mažėja, kai eina žemyn link ausų. Ši išvaizda gali būti naudojama su gražiu atėjimu ar net gražiu kvapu, kad viskas atrodo nuostabiai. Tai pakeičia iškirptą išblukusią šukuoseną su išblukimu šone ir viršutiniais plaukais. Ir tai puikiai tinka nerdy išvaizdai ir tiems, kurie nori atrodyti rimtai.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas laikas dirbti su šiuo stiliumi.
 • Ideali amžiaus grupė: 20 -ies metų amžiaus vyrai čia gali atrodyti gerai ir padoriai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Ovalo formos veidas yra būtina šio stiliaus sąlyga su bet kokiais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Šis vyrų išblukęs kirpimas gali būti dėvimas tik oficialiai rengiant oficialius renginius.

15. „High Top Fade Cut“:

Išblukimas viršuje

Šis labai išblukęs kirpimas skirtas parodyti. Tai taip pat parodo jūsų asmenybę. Šis išblukimas suteikia jums labai gražų drąsų stilių, kuris dažniausiai patinka vyrams, turintiems afro tekstūros tipo plaukus ar net tankias garbanas, taip pat ilgus plaukus. Šio tipo stilius taip pat buvo stilizuotas išblukusiomis pusėmis. Jei turite garbanotus plaukus ir norite išblukti dėl jaunatviškos išvaizdos ir protingesnės versijos, tai bus tinkamiausia.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas metas gerai dirbti su šiuo išblukimu.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Šiam kirpimui tinka bet koks veidas ir garbanoti plaukai.
 • Ideali amžiaus grupė: 20 -mečiai vyrai yra tinkami tik lyginant su kitais šio stiliaus vyrais.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite paprastus ir kasdienius drabužius šeimos ir draugų išvykoms

16. Didelis išblukimas su Quiff:

Didelis išblukimas su Quiff

Šio tipo labai išblukusiems kirpimams priskiriama pompadūra kartu su šriftu. Šis šūdas gaunamas valant plaukus kaip banga. Šis stilius atrodo beveik panašus į futbolininko Davido Beckhamo. Be to, aštrus ir didelis išblukimas privers galvas pasukti. Tie, kurie ieško paprastos ir elegantiškos išvaizdos, kuri nereikalauja priežiūros, tačiau atrodo madingai, tai kaip tik jums.

 • Ideali amžiaus grupė: 20 metų amžiaus vyrai puikiai tinka šiam stiliui.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Nesvarbu, ar tai būtų vasara, ar žiema, galite tai išbandyti bet kuriuo metu.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Širdies, ovalo ir apvalios formos veidas banguotais plaukais yra geras čia.
 • Tobula suknelė ir proga: Vyrai gali dėvėti laisvalaikio drabužius reguliariai lankydamiesi biure ir kolegijoje.

17. „Blow-out Fade“ šukuosena:

Išpūtimas

Tai skirta vidutinio blukimo kirpimo stiliui. Yra daug šio varianto variantų, tačiau tai tarsi originaliausias to stiliaus vaizdas. Ilgi plaukai ant viršaus kartu su išblukusiomis pusėmis padarys puikią vėsią ir spalvingą šukuoseną. Tai taip pat gali būti pakeista iki trumpo išblukimo, jei norite tai padaryti paprasčiau ir lengviau. Taigi tai gana universalus stilius. Tačiau tai suteikia visapusiškesnę išvaizdą.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Žiema yra tinkamas laikas išbandyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: 30–40 metų vyrai čia gali atrodyti šokiruojantys.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite tai oficialiai atrodydami su oficialiu drabužiu ir kaklaraiščiu.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Nesvarbu, ar jis būtų ovalus, ar apvalus, jis puikiai atrodo visiems vyrams, turintiems bet kokio tipo plaukus.

18. Vidutinio išblukimo kirpimas:

Kirpimas viduryje

Tai savotiškas vidutinio išblukimo stilius, kai išblukimas prasideda virš ausų. Ir tai yra madingas požiūris į trumpus ir tiesius kirpimus. Rekomenduojama naudoti plaukų gelį ar putas, kad visi plaukai būtų kontroliuojami ir išlaikomi. Taip pat galite stengtis plaukus pakelti geliu ar pomada, kad galėtumėte toliau juos pritaikyti ir atrodyti taip, kaip norite.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra puikus metas išbandyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: Vyrai, sulaukę 20 -ies, gali atrodyti drąsiai ir dailiai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Čia tik ovalo formos veidas tinka bet kokio tipo plaukams su barzda.
 • Tobula suknelė ir proga: Vyrai gali dėvėti oficialius ar kasdienius drabužius abiem renginiams, kaip jie nori. Tai puikiai tinka oficialiems renginiams, biurui ar net maloniems atsitiktiniams išvykoms.

19. Šoninės dalies išblukimo kirpimas:

Šoninė dalis išnyks

Šis šoninės kirpimo išblukimas yra madingo kirpimo tipas, kai jis gali pasigirti ilgesniais plaukais viršuje. Šis kirpimas suteiks jums daugiau lankstumo stiliaus ir dizaino požiūriu, o naudojant tvirtą laikymo pomadą, jūs gausite aptakesnius ir stilingus plaukus. Šis šoninių dalių stiliaus pakeitimas, kaip parodyta paveikslėlyje, yra naudingas vaikinams, norintiems, kad jis atrodytų padorus, protingas ir madingas.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vyrai gali tai padaryti geriausiai žiemą.
 • Ideali amžiaus grupė: Tie, kuriems per trisdešimt metų, puikiai papildo šią išvaizdą.
 • Tobula suknelė ir proga: Vyrai gali tai dėvėti oficialiais tikslais su oficialiais drabužiais.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Čia puikiai tinka ovalus ir deimanto formos veidas su visų tipų plaukais.

20. Mažas odos išblukimas su barzda:

Mažas odos išblukimas su barzda

Šis kirpimas gali atrodyti puikiai, jei žmogus turi ilgus plaukus ant galvos. Odos išblukimas, kuris pasirenkamas, visada turi būti žemiau, kad stilius būtų subtilesnis. Tai atskleis daugiau aplink ausis ir taip parodys daugiau nei standartinis pjūvis. Atrodo tiesiog nuostabiai. Tie, kurie turi didesnę barzdą, kaip parodyta paveikslėlyje, puikiai tinka šiai išvaizdai, o jūs taip pat galite atrodyti nuostabiai naudodami šį stilių

 • Ideali amžiaus grupė: 30 metų vyrai gali atrodyti gerai.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Žiema ir musonas puikiai tinka šiam stiliui.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Ovalo formos veidas yra geras čia, nei bet kokia kita išvaizda su bet kokio tipo plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Vyrai, kaip visada, gali dėvėti šį stilių vakarėliams ir išvykoms su kasdieniu švarku ir marškinėliais.

21. Stulbinantis vidutinis išblukimas:

Stulbinantis „Mid Fade“ kirpimas

Tai unikali vidutinio išblukimo šukuosena. Ir tai yra daugiasluoksnis vidutinio išblukimo kirpimas, kurį labiausiai mylės ir sportuos vyrai, turintys puikią plaukų apimtį. Jei neturite plaukų apimties, visada galite naudoti įvairias priemones, kad padidintumėte jų apimtį. Šią išvaizdą gaukite, jei turite plonus plaukus arba labai mažėja plaukų linija. Tie, kuriems rūpi plaukų slinkimas šonuose, taip pat gali ieškoti šios stilingos versijos.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra geras laikas išbandyti šią apžvalgos aikštelę.
 • Ideali amžiaus grupė: Tai turi dėvėti 30–20 metų amžiaus vyrai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Banguoti ir tiesūs plaukai tinka bet kokiai veido formai.
 • Tobula suknelė ir proga: Vyrai, dėvintys oficialius drabužius, atrodo stilingai. Todėl dėvėkite jį biuro konferencijoms ar susitikimams.

22. Odos išblukimas:

Odos išblukimas Undercut

Ši vyrų iškirpta šukuosena, dar vadinama pliko likimo kirpimu, yra išblukimo rūšis, kuri labai greitai susiaurėja. Visi plaukai ausų viršuje yra nukirpti arba nuskusti. Jei norite dramatiškesnio stiliaus ir išvaizdos, galite pasirinkti, kad odos išblukimas būtų aukščiau galvos. Šis „buzz cut“ išblukimas yra tarp tų vaikinų, kurie domisi naujojo amžiaus mada ir stiliumi. Tai puikiai tinka, jei jūsų profesija yra muzika ir šokis.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra geras laikas išbandyti šią apžvalgos aikštelę.
 • Ideali amžiaus grupė: 20 -ies ir 20 -ies metų amžiaus vyrai čia gali atrodyti drąsiai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Tam puikiai tinka bet kokia veido forma ir plaukų tipas.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite tai tik dėvėdami kasdienius drabužius DJ vakarams ar muzikos vakarams.

23. Aukšta viršuje su dideliu išblukimu:

Aukšta viršuje su dideliu išblukimu

Tai labai išblukusi šukuosena, kur tokio tipo kirpimas siekia 80–90-ųjų hip-hopą. Dabar jis vėl grįžo su nauju moderniu posūkiu. Šis kirpimas turi sklandų aukštą išblukimą išilgai galvos šonų ir nugaros. Likusią plaukų dalį rekomenduojama formuoti kuo aukščiau. Jei turite ilgus garbanotus plaukus, galite juos išblukinti, kaip parodyta čia, kad jie būtų standūs ir įmantrūs.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Nešiokite šį stilių bet kuriuo sezonu, kaip norite.
 • Ideali amžiaus grupė: 20 -ies metų amžiaus vyrai čia gali atrodyti dailiai ir stilingai.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite jį kasdieniam dėvėjimui tik vakarėliams ir panašiems renginiams.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Šiam kirpimui geriausiai tinka ovalus, apvalus ir deimanto formos veidas su garbanotais plaukais.

24. Didelis išblukimas su dalimi:

Didelis išblukimas su dalimi

Tai vienas iš išblukusių kirpimų tipų. Tai skirta žmonėms, norintiems daugiau ryškumo ir ryškumo, taip pat šiuolaikiško prisilietimo su šonine dalimi į viršų. Iš tiesų labai paprasta išvaizda, tačiau gali būti labai profesionali ir vis dar madinga. Pareigūnai, lakūnai, karinio jūrų laivyno vyrai ir panašūs darbai puikiai atrodo su tokiu išblukimu. Tai atrodo gana profesionaliai, ar ne?!

 • Ideali amžiaus grupė: Vyrai iki 40 metų čia gali atrodyti gerai.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra geriausias laikas išbandyti šį išblukimą.
 • Tobula suknelė ir proga: Norėdami dirbti su šiuo stiliumi, dėvėkite oficialius marškinius ir kaklaraištį.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Prie šio universalaus kirpimo tinka bet kokia veido forma ir plaukų tipas.

25. Didelis išblukimas su baimėmis:

Didelis išblukimas su baimėmis

Tai yra viena iš geriausių išblukusių šukuosenų, su kuriomis kada nors susidursite. Jei bet kuriuo metu norėjote išgąsdinti savo baimę, tai šukuosena. Jei pridėsite didelį išblukimą, tai nuims visas baimes nuo jūsų pečių, palengvins jūsų gyvenimą ir taip suteiks jums labai modernią šukuoseną. Tačiau įsitikinkite, kad tai darote tik atsitiktinai, o ne savo profesiniam darbui.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Tiek vasara, tiek žiema tinka šiam stiliui.
 • Ideali amžiaus grupė: 20–30 metų vyrai tai gali padaryti tik gerai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Čia puikiai tinka ovalus ir apvalios formos veidas su garbanotais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Prie šios atsitiktinės išvaizdos tinka kasdieniai drabužiai. Todėl darykite tai tik susibūrimams ir įprastoms išvykoms.

Papildomi patarimai:

 1. Išblukusios vyrų šukuosenos tinka visoms veido ir plaukų formoms, kaip matėme, tačiau profesionalios stilistės patarimai visada yra geri ir rekomenduojami.
 2. Pabaigoje vyrai gali pridėti plaukų lako, kad įsitikintų, jog stilius išlieka.
 3. „Buzz“ kirpimas ir kirpimas šventykloje netinka brandiems vyrams.
 4. Jei norite tą pačią šukuoseną išlaikyti ilgai, būtinai ją reguliariai kirpkite.
 5. Neplaukite plaukų šampūnu, nes tai gali sukelti plaukų slinkimą ir kitus rūpesčius.
 6. Šie stiliai taip pat reikalauja priežiūros, kaip įprasta. Taigi nepraleiskite reguliaraus apsilankymo plaukų SPA ir aliejaus kaukėse.

Šios vyrų išblukusios šukuosenos yra gana žinomos ir naujos mieste. Jie yra madingi, o šiuose išblukusių kirpimų modeliuose yra keletas variantų. Taigi pateikiami jums labiausiai ieškomi ir madingi stiliai. Taigi išsirinkite vieną ir išbandykite šiandien. Praneškite mums, kaip jums jie patinka. Papasakokite daugiau apie savo patirtį su šiomis šukuosenomis.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar „buzz cut“ ir „įgula“ yra vienodi?

Ans: Niekas nesupainioja buzz ir įgulos, kad būtų vienodi. Abu jie atliekami su kirpimo mašinomis, tačiau įgulos kirpimas bus skirtingo ilgio per visą galvą ir trumpesnis nugaroje. Įgulos pjūvis yra mini buzz kirpimo variantas, bet ne visiškai tas pats.

Q2. Mano plaukai retėja. Kuris išblukimo stilius man labiausiai tinka?

Ans: Tiems, kurie turi susirūpinimą dėl retėjančių plaukų, čia yra keletas geriausių išblukusių variantų. Pasirinkite karinį „Buzz“ kirpimą, nes jiems nereikia stiliaus ir priežiūros. Jie lengvai eina ir yra gana patogūs.

Q3. Kiek laiko užtrunka, kol išblukusi atauga plaukai?

Ans: Jei norite visiškai ir visiškai auginti plaukus, tai gali užtrukti nuo keturių iki šešių mėnesių. Tai gali padėti pakeisti jūsų plaukų išvaizdą, kaip manote ir jums reikia.

Q4. Ar išblukimo variantai tinka jauniems vaikinams iki 18 metų?

Ans: Išblukimo kirpimas turi keletą variantų, jie tinka skirtingoms amžiaus grupėms ir tinka skirtingoms veido formoms ir plaukų tipams. Galima lengvai eksperimentuoti su jaunais vaikinais. Taigi eikite į priekį ir pasitarkite su savo salono vaikinu, kad sužinotumėte, kas jums labiausiai tinka jūsų amžiuje

Q5. Didesniam išblukimui ir šoniniams išblukimams reikia daugiau priežiūros?

Ans: Bet kokiam išblukimui reikės tokios pat priežiūros ir priežiūros, kaip įprastai. Tačiau tam skirtas laikas yra labai trumpas. Jei neturite daug plaukų ir išblukimas dažniausiai yra šonuose ir apačioje, tai jums bus labai lengva.