Nuo seno gero hip -hopo iki roko stiliaus ir niūrios išvaizdos prašmatnios ir senovinės šukuosenos išaugo. Tarp jų yra „rockabilly“ šukuosenos. Tai visiškai naujas kietas; jie yra neįprasti, unikalūs, švieži, puošnūs ir derliaus. Vyrai, norintys pabėgti nuo įprasto gyvenimo ir išbandyti naujus stilius, kas yra geriau nei „rockabilly“ kirpimas?

Turime keletą naujų populiarių ir tikimės, kad jums patiks!

9 paprastos 1950 -ųjų „Rockabilly“ stiliaus šukuosenos vaikinams 2021 m.

Čia mes išvardijome 9 geriausius „rockabilly“ kirpimo būdus ilgiems ir trumpiems vyrų plaukams. Šios šukuosenos yra senovinės, tačiau visada suteikia madingą išvaizdą.

1. „Rockabilly Pompadour“:

rockabilly šukuosena

Tai mažiausiai sudėtingos ir klasikinės „rockabilly“ šukuosenos, kurios visiškai tiks bet kuriam vyrui. Turėtumėte tiesiog sumažinti neryškumą, palikdami plaukus pakankamai ilgai, kad būtų plikas. Naudokite platų plaukų gelio kiekį, kad gautumėte tą vyraujančią šlapią rockabilly išvaizdą.

2. Didelis „Fohawk“:

rockabilly kirpimas

Aukšta šukuosena yra neabejotinas reikalavimas kai kuriems vyrams, turintiems ilgus plaukus. Norėdami turėti tokias „rockabilly“ šukuosenas, šonai turi būti trumpi, bet nenusiskutę! Palikite plaukus ant viršaus pakankamai ilgai, kad gautumėte didelį tūrį. Tai turėtų būti apie 8-10 colių. Stiliuokite jį aukštyn, naudodamiesi plaukų dušu.

3. Eik moderniai:

vyrų rockabilly kirpimai

Atsitiktinai, jei nenorėtumėte dubliuoti Elvio, tačiau tuo pat metu siekiate, kad a la režimo kirpimas būtų panašus į tikrą muzikos mylėtoją, šis pažangus stilius yra skirtas jums. Jei esate profesionalus muzikos dainininkas ar gitaristas, tokio tipo šukuosena gali jus šokinėti.

4. Ivy lyga:

rockabilly kirpimo patinas

Jei jums patinka „Ivy League“ stiliai, tačiau tuo pat metu reikia šiek tiek rockabilly prisiliesti prie jūsų kirpimo; tuo metu ši apdaila yra geriausias jūsų sprendimas. Tiesiogiai sumažinkite suliejimą ir palikite maždaug 5 nuskaitymus, kad viskas būtų baigta. Jei esate verslo žmogus ir norite atrodyti jaunas savo verslo taryboje, išbandykite šią šukuoseną, kad patrauktumėte savo komandos dėmesį.

5. Išpjovimas su šonine dalimi:

lengvos rockabilly šukuosenos

Šią pažangią išvaizdą labai lengva padaryti ir neatsilikti nuo trumpos Rockabilly šukuosenos. Tai šoninis trumpų plaukų ilgio kirpimas, jūs turite padaryti aptakų kirpimą, palikdami ne tiek daug plaukų, kad viskas būtų baigta. Tai atrodo šiek tiek netvarkinga, tačiau ši bus tinkama jaunuoliams, studijuojantiems kolegijoje.

6. Spiky Taper Fade:

lengvi rockabilly plaukai

Šiuo ryškiu sumažėjusiu neryškumu naudojasi dabartinės muzikos žvaigždės; tačiau nuo rockabilly laikų jie pasirodė prastai. Skaidrus sumažėjęs suliejimas perduodamas su dideliu geriausiu. Tai geriausias pasirinkimas žiemos sezono šukuosenai.

7. Tvarkingas prieš netvarkingą:

ilgos rockabilly šukuosenos

Jei nesate pagrindinis plaukų gelio, kuris buvo labai žinomas rockabilly laikais, mėgėjas, pabandykite ką nors kita. Galite padaryti aukštą kirpimą, bet išlaikyti jį vietoje, palietę plaukų dušą. Išvaizda gali būti šiek tiek chaotiška, tačiau jūs tikrai nepagailėsite savo plaukų.

8. Kūrybinis Fohawkas:

rockabilly šukuosena vyriška

Šis išradingas „fohawk“ tikrai privers kelias galvas pasukti jūsų kryptį. Užuot paveikę visą darbo dieną, kad sumažintumėte suliejimą, turėtumėte atlikti pusiaukelę. Norint sukurti tinkamą stilių, jums reikia plaukų eksperto.

9. Paprasta pradžia:

rockabilly stiliaus šukuosenos

Tai nėra tikras „rockabilly“ kirpimas vyrams, tačiau nuo to galite pradėti. Galbūt norime jums parodyti, kad bet koks rockabilly kirpimas gali būti pagamintas iš labai paprasto ir nepakartojamo stiliaus.

Taigi dabar jūs susipažinote su visų rūšių vyrų rockabilly šukuosenomis. Be šio natūralaus pompadour ir daugelio kitų „Rockabilly“ kirpimų vyrams, taip pat labai patrauklu. Taigi išbandykite juos ir tapkite vakarėlių traukos centru.