Labai dažnai tarp vyrų yra ploni plaukai, nes ne visų vyrų plaukai yra stori ir tankūs. Taigi vyrai su plonais plaukais kartais gali pagalvoti, kad su plaukais nėra daug ką veikti arba jie neturi daug galimybių išbandyti stilių. Šis mąstymas gali būti netiesa. Žemiau rasite keletą geriausių stilių, kuriuos galite išbandyti ploniems plaukams.

Naujausios ir stilingos šukuosenos vyrams su plonais plaukais:

Turime pažvelgti į 9 populiariausias šukuosenas vyrams su plonais plaukais.

1. Trumpas pjūvis su Edgy Quiff:

šukuosenos vyrams su plonais plaukais

Jei turite plonus plaukus, galite pasirinkti trumpą kirpimą su nerimu. Taip pat galite išbandyti kitą šio trumpo kelio triuką. Tiesiog pabandykite balinti galus, kurie veikia kaip optinė apgaulė. Tokiu būdu tamsių šaknų plaukai atrodo storesni, todėl plaukai atrodo stori.

2. Mažėjantis plaukų kirpimas:

Vyrų šukuosena plonais plaukais2

Jei jūsų plaukai yra normalaus tankumo, bet pradėjo slinkti, galite pabandyti vidutiniškai trumpą kirpimą. Nupjaukite galus, nukreiptus į kaktą ir šiek tiek į šoną, kaip ir Ewan McGregor. Kitas variantas, kurį galite apsvarstyti, yra dėvėti „buzz“ kirpimą. Tam jums tikrai reikės stilisto. Taip pat galite apsvarstyti galimybę tepti gelį, kad stilius būtų tinkamas.

3. Trumpas skustuvas:

Vyrų šukuosena plonais plaukais3

Skustuvo apdaila visada veikia stilingai ir iškart patraukia akį. Užtepkite šiek tiek gelio ir šukuokite bei nusausinkite plaukus aukštyn. Stilius ir pasitikėjimas yra du šios išvaizdos komponentai.

4. Aštri roko žvaigždė:

Vyrų šukuosena plonais plaukais4

Spygliuota šukuosena yra puikus būdas suteikti plaukams šiek tiek vizualinio tūrio. Matthew Bellamy sujungia kūrybinę netvarką viršuje ir turi aptakias šventyklas su trumpu nervingu kvapu. Gelis tai blizgus ir švarus išvaizdą.

5. Tvarkinga paruošta šukuosena su šonine dalimi:

Vyrų šukuosena plonais plaukais5

Jei turite plonus plaukus, bet ir ploną veidą, galite tai išbandyti. Šis stilius pabrėžia jūsų skruostikaulius ir stiprią žandikaulį. Tai atrodo labai vyriška ir oficiali. Galite naudoti plaukų gelį, kad suteiktumėte blizgesį ir leiskite jam stovėti.

6. Tekstūruotas viršus:

Vyriška šukuosena plonais plaukais6

Jei turite pilnus ir plonus plaukus, ši išvaizda geriausiai tinka, nes jos pranašumas yra tekstūra.

7. Atgręžta atgal:

Vyrų šukuosena plonais plaukais7

Jei turite ilgus plaukus, kodėl gi nepasinaudojus šepetėliu ir stilizuokite jį geliu ar kremu, kad gautumėte aptakų ir stilingą išvaizdą. Tai puikiai tinka net ir skeliant šonus arba tiesiog šukuojant nugarą tiesiai iš vainiko srities. Tai yra naudingiau, kai kai kurios plaukų dalys atsitraukia, nes tai padės užmaskuoti pliką vietą.

8. Shag:

Vyrų šukuosena plonais plaukais8

Jei jau nustatėte, kad jūsų plaukai retėja, galite apsvarstyti sluoksnius, dar žinomus kaip lovos galvutė arba gauruotas kirpimas. Priekyje bus nukirpti ilgi plaukai, kurie nukris ant kaktos, o nugara – vidutinio ilgio. Naudokite stiliaus gelį ir suteikite jam netvarkingą išvaizdą. Tai atitrauks jūsų retėjančius plaukus. Tai maskavimas ploniems plaukams.

9. „Buzz Cut“:

Vyrų šukuosena plonais plaukais9

Šukuosena tinka visoms amžiaus grupėms, veidai nukirpti ir puikiai tinka visoms progoms. Tai mažai priežiūros reikalaujantis stilius, nes tai galite padaryti namuose ir be jokio stilisto ar stiliaus gelio ar kremo. Nupjaukite šonus ir nugarą, o viršuje – storesnius karčius.