Skirtingos kūginės išvaizdos variantai galėjo būti populiarūs per amžius, tačiau klasikiniai kūginiai kirpimai yra vieni geriausių ir nesenstančių šukuosenų. Universalią išvaizdą ir gražią išvaizdą lengva prižiūrėti ir pateikti pliušinį bei įmantrų stilių. Ši išvaizda dažnai vadinama džentelmeno kirpimu, atsižvelgiant į jo tvarkingą ir orią išvaizdą.

Jei nekantraujate daugiau sužinoti apie šiuos gražius stilius, mūsų populiariausių klasikinių vyriškų kirpimų sąrašas gali jums padėti.

9 geriausi vyrų kūginiai kirpimai su vaizdais:

Čia yra geriausi klasikiniai kūginiai kirpimai vyrams, todėl galite pasirinkti geras galimybes pakeisti seną madingą išvaizdą į naują ir madingą.

1. Išpūsti kirpimą:

susiaurinti vyrų kirpimo stiliai

Išpūstas kirpimas yra naujas madingas klasikinis vyriškas kirpimas. Šios konstrukcijos viršuje bus ilgi plaukai, o ilgis sumažės, kai kalbama apie apačią. Plaukų priekis atrodys kaip siaurėjantys plaukai, o ilgis – pagal jūsų pasirinkimą. Tai tinka tiek garbanotiems, tiek tiesiems plaukams.

2. Klasikinis susiaurėjimas:

klasikinis vyriškas kirpimas

Šie klasikiniai kūginiai kirpimai vyrams bus kaip ilgi plaukai tik viršuje. Aplink siaurėjančią dalį plaukai bus labai trumpi ir jūs galite nuspręsti, kokio ilgio plaukus norite išlaikyti. Ši šukuosena yra tinkamas pasirinkimas, kad pastebėtumėte, kur einate.

3. Klasikinis kūginis pjūvis:

vyrų trumpas kirpimas

Tai klasikinis vyrų kūginis kirpimas su šonine dalimi. Ši šukuosena labai tinka tiems, kurie nori, kad kūgio formos kirpimas atrodytų net darbe. Tai tinkama šukuosena verslininkui. Ji turi galią priversti jus atrodyti formaliai ir atsitiktinai tuo pačiu metu.

4. Mažo kirpimo kirpimas:

vyrų kirpimas žemai siaurėjančiu

Jaunuoliai su garbanotais plaukais visada norės išbandyti ką nors šviežio. Jei norite pratęsti siaurą kirpimą, galite išbandyti šį mažo kūgio stilių. Skirtingai nuo siaurėjančių plaukų viršuje, jie turi siaurėjančius plaukus su nedideliu plotu aplink juos. Galite sutrumpinti tą sritį, kad ji būtų trumpesnė. Taip atrodysite dailiai ir stilingai.

5. Prancūziškas pasėlis trumpais plaukais:

vyriškas kirpimas su kūginiu išblukimu

Tai naujas klasikinių vyrų „Taper“ šukuosenų eksperimentas. Jūs žinote, koks prancūziškas kirpimas šis kirpimas yra prancūziško kirpimo ir siaurėjančio kirpimo derinys. Viršutinė dalis yra ilga, o aplinkiniai plaukai bus labai trumpi arba švariai nusiskuto. Tai madinga atsitiktinė klasikinė kūginė išblukimo šukuosena ir tinkamiausia jaunimui, mėgstančiam išbandyti naujus savo plaukų eksperimentus

6. Sportiškas storas kūginis kirpimas:

vyrų siaurėjančios kirpimo nuotraukos

Sportuojantiems jie lengvai mėgsta trumpus plaukus. Tai jiems labai tinka. Šis kūginis kirpimas tinka storiems ir šiek tiek garbanotiems plaukams. Šis kūginis kirpimas yra ne tik viršuje, bet plaukų ilgis yra didesnis viršuje ir pradeda mažėti mažėjant. Plaukai nugaroje bus labai trumpi.

7. Holivudo šukavimo stilius:

kūginiai kirpimai vyrams

Ar esate Holivudo gerbėjas? Tai yra kirpimas, kurį galite išbandyti, jei norite nukopijuoti kokį nors Holivudo aktorių. Tai reikalauja tam tikrų pastangų priežiūrai. Jums reikia šukuoti plaukus atgal, o ilgis priklauso nuo jūsų pageidavimų. Ilgis yra didesnis viršuje ir mažėja, kai nusileidžia iki apačios.

8. Vintage Taper Cut:

vaikinai siaurėjantys kirpimai

Jaunai kartai, kuriai reikia viršaus, ji bus stilinga ir gali susitvarkyti kaip smaigaliai naudojant gelį. Sureguliuokite plaukų ilgį viršuje ir apačioje, o plaukų ilgis bus labai mažas. Tai šukuosena, esanti geriausio vyrams skirto kirpimo šukuosenoje.

9. Ilgas kūginis kirpimas:

siaurėjantys kirpimai vaikinams

Vyrai su ilgais plaukais nenori kirpti plaukų. Tai dizainas, kurio pagalba jie gali išlaikyti norimą plaukų ilgį. Viršutinis ilgis gali būti toks, kokio norite. Jei jums patinka ilgi plaukai, tada jie išlieka ilgi, tačiau turėtumėte koreguoti plaukų formą naudodami tinkamus kremus. Tai yra jaunų žmonių šukuosena ir madinga tokia išvaizda su gera saulės akinių pora.

Kūginė šukuosena yra klasikinis dizainas, kurį turėtų išbandyti kiekvienas vyras. Yra daug modifikacijų, kurias galite išbandyti. Visi minėti dizainai yra keletas pasirinkimų, iš kurių vyrai gali nukirpti plaukus. Būkite ilgi ar trumpi plaukai, šis kirpimas tinka visų tipų plaukams. Būk madingas ir klasikinis tuo pačiu metu.