Šį kartą ketinate kirpti plaukus? Nusprendėte dėl atjungtų šukuosenų, bet susipainiojote, kurią pasirinkti? Jokio prakaito. Mes apžvelgėme kiekvieną geriausių ir populiariausių atjungtų kainų mažinimą, kurį galite įsivaizduoti. Šie kirpimai ne tik išryškina jumyse naują asmenybę, bet ir naują stilių.

Geriausios atjungtos vyrų ir vyrų nuotraukos su vaizdais:

Pažiūrėkime į 9 populiariausias atjungtas šukuosenas, kurios yra populiarios 2021 m.

1. Šaunus netvarkingas Pompadour Undercut:

Šaunus netvarkingas Pompadour Undercut

Tai labai gražiai atrodanti atjungta kirpimo šukuosena, kad ir kaip į ją žiūrėtumėte. Šoninė galvos dalis yra vidutiniškai išblukusi, o viršutiniai plaukai suformuoti pompadour raštu. Ši iškirpta atjungta šukuosena gali atrodyti šiek tiek netvarkinga, tačiau iš tiesų yra labai stilinga ir kieta.

2. Nupjauta atgal:

Sugręžta atgal Undercut

Ši iškirpta šukuosena turi gerai atrodantį atjungtą iškirptą išblukimą, kuris atrodo kaip ir likusi šukuosena. Šonai labai išblukę, o viršutinė dalis buvo šukuota, kad puikiai atrodytų kirpimas. Šis kirpimas tikrai turi drąsos ir žavingo jausmo. Ši šukuosena puikiai atrodys ir su barzda.

3. Netvarkingas tekstūruotas šriftas:

Netvarkingas tekstūruotas šriftas

Tai labai drąsiai atrodantis vyrų atjungtas pjūvis. Šonuose yra vidutinio aukščio plikas, o viršutinė plaukų dalis yra stilizuota į „quiff“ tipo plaukų modelį. Kirpimas neabejotinai reikalauja tam tikros priežiūros, kad išlaikytų šleifą. Rekomenduojama naudoti plaukų priežiūros priemones, kad išlaikytumėte tą kvapą, kuris gali būti labai lengvai sugadintas. Visas pjūvis yra visiškai netvarkingas.

4. Šoninės dalies šukos per pjūvį:

Šoninės dalies šukos virš apatinės dalies

Jei ieškote atjungto kirpimo, tada radote geriausią. Čia galvos šonai turi mažą išblukimą, siaurėjantį viršūnės link, kur plaukai laikomi vidutiniškai ilgi ir šoninės dalies pagalba šluojami į kairę arba į dešinę. Kirpimas atrodo puikiai, ypač kai dažote plaukus ir turite gražią barzdą.

5. Klasikinis nukirptas nugaros pjūvis:

Klasikinis „Slicked Back Undercut“

Šis trumpas atjungtas pjūvis apima trumpą išblukimą šonuose, jei galva yra virš ausų, o viršutinėje galvos dalyje yra klasikinio kirpimo nugaros kirpimas. Viršutinis kirpimas eina iš priekio į nugarą, suteikdamas visiškai nuostabiai atrodančią šukuoseną. Plaukai taip pat atrodo labai dailūs ir glotnūs.

6. Šlifuotas nugaros pjūvis:

Brushed Back Undercut

Jei ieškote atjungtos apatinės vyrų šukuosenos, patikrinkite šį šukuosenos stilių. Ši šukuosena apima odos išblukimą galvos šonuose, išties ilgus plaukus ant viršaus, šukuotą į nugarą, kad atrodytų gražiai ir tūringai. Norėdami padidinti plaukų apimtį ir tekstūrą, galite naudoti įvairius plaukų gaminius ar plaukų džiovintuvą.

7. Atjungtas apatinis kirpimas ilgais garbanotais plaukais:

Atjungtas apatinis kirpimas ilgais garbanotais plaukais

Tai ilgai atjungta šukuosena. Šis kirpimas pasižymi išblukusiais šonais, tikrai išblukusi oda, o viršuje – tikrai netvarkinga šukuosena. Tai puikiai tinka tiems, kurie turi garbanotas šukuosenas. Kirpimas atrodo šiek tiek netvarkingas, o plaukus reikia prižiūrėti kasdien, kad jie nebūtų nešvarūs ir dulkėti.

8. Netvarkingas ir aštrus atjungtas pjūvis:

Netvarkingas ir aštrus „Undconnected Undercut“

Tai fantastiškai atrodanti atjungta apatinė Azijos šukuosena. Šis kirpimas suteikia plikai išblukusią šoninę išvaizdą, o viršutiniai plaukai yra suformuoti netvarkingai ir aštriai. Iš tiesų atrodo labai nepakartojamai, ir ši šukuosena suteikia jums galutinį Azijos tipo vaizdą. Šis kirpimas yra labai gražus, bet labai sudėtingas.

9. Pomp Hawk Undercut:

Pomp Hawk Undercut

Jei ieškote atjungtų šukuotų šoninių šukuosenų, išbandykite šią. Šis kirpimas suteikia visiškai išblukusias šonus su šonine dalimi, kuri padės jums sukurti viršutinius plaukus visiškai Mohawk stiliaus, kartu su pompadour savybėmis. Kirpimas taip pat atrodo labai švarus ir traukiantis akį. Tikrai pasuks kelias galvas. Plaukai taip pat gali būti dažomi pagal jūsų skonį.

Atjungtos kirpimo šukuosenos tampa vis populiaresnės kiekvieną dieną. Ir todėl jūs turite padaryti viską dėl šių naujų kirpimų. Nesvarbu, ar tai būtų pompadour stilius, ar šlifuotas nugaros stilius – jūs galite turėti viską. Šis sąrašas apima kiekvieną iš jų, todėl jums to nereikia.