Vyriškų bandelių šukuosena! Tai šukuosenos vyriškos bandelės rūšis, kai visi plaukai suspaudžiami, o tada pririšami prie galvos vainiko kartu su gumine juostele ar kaklaraiščiu. Šios šukuosenos yra madingos ir moderniausios alternatyvos vyrams, kurie mėgsta šiuolaikinę madą ir drąsią išvaizdą. Jie prideda naują ir nepakartojamą išvaizdą vyrams, kurių plaukų ilgis yra nuo vidutinio iki ilgio, kad jie galėtų užsivilkti vyrišką bandelę. Ši šauniausia šukuosena pastaruoju metu buvo gana populiari, ir net mėgstamos įžymybės puikiai puikuojasi ant raudonų kilimų. Ar nenorite jų visų patikrinti? Štai ir einame!

9 skirtingų vyrų viršutinių mazgų šukuosenos plaukai su vaizdais-

Turite turėti bent 10 colių ilgų plaukų, kad galėtumėte tinkamai sportuoti su šiomis šukuosenomis vyrams. Taigi pasirinkite šį geriausią plaukų stilių.

1. Išblukusi žmogaus bandelė:

vyriška bandelė nukirsta

Šio tipo vyriškos bandelės šonuose šonai išblukę, ant viršaus išryškinti ilgi plaukai. Galite pasirinkti aukštą, žemą arba vidutinį išblukimą. Trumpesnės pusės labai paryškins vyrą vienuolę viršuje. Šiam kirpimui reikia guminės juostelės, kad plaukai išliktų savo vietoje, o tai yra geriausia plaukų kaklaraištis vyriškoms bandelėms. Be to, šie geriausio kirpimo vyriški kirpimai puikiai tinka vyrams, turintiems ilgus plaukus ir veidą. Ši šukuosena vyriškoms bandelėms tiks bet kokia proga, nesvarbu, ar tai būtų vestuvės, ar vakarėliai. Puiki šio vyriško kirpimo kirpimo amžiaus grupė bus nuo 22 iki 32 metų. Žiema yra geriausias sezonas sportuoti šios vyriškos šukuosenos vyrišką bandelę.

2. Vyriška bandelė, kuri yra nepakitusi:

vyriškų bandelių stiliai

Ši vyrų kirpimo šukuosena išlieka mėgstamiausia, kai bandelių šukuosenos vyrai pradeda labai aukštai galvos šonuose, o likę plaukai nusiskuta iš šonų. Ši šukuosenos kirpimo vyriška šukuosena puikiai tinka vyrams, turintiems ilgą veidą kartu su plonais ir ilgais plaukais. Norint išlaikyti plaukus vietoje, reikės vyriškos bandelės plaukų juostos. Ši šukuosenos nugara puikiai tiks vestuvėms ir oficialiems renginiams. Šios vyriškos bandelės šukuosenos amžiaus grupė bus nuo 22 iki 35 metų. Ši kirpta vyriškų bandelių šukuosena geriausiai tinka vasaros sezonui.

3. Vyriška bandelė ilgais plaukais:

Vyriškų bandelių tipai

Šio tipo netvarkingų bandelių vyrams ilgų garbanotų plaukų bandelė paprastai yra susieta su plaukų juosta ir nieko kito. Štai kodėl tai yra populiariausia japonų bandelių šukuosena. Jei žmogus turi itin ilgus, storus plaukus ir mielą, ilgą veidą, tada šis stilius bus puikus. Šios vyriškos kuokštės ilgi plaukai tikrai puikiai tinka vakarėliams ir socialiniams renginiams. Geriausia amžiaus grupė bus nuo 25 iki 40 metų. Šiam vyriškiui trumpais plaukais galima mėgautis bet kuriuo metų laiku, nesvarbu, ar tai būtų vasara, ar žiema.

4. Vyriška bandelė trumpais plaukais:

bandelių stiliaus vyrai

Tai puiki alternatyva ilgaplaukėms vyriškoms bandelėms tuo atveju, jei žmogus neturi kantrybės užsiauginti ilgus plaukus. Galvos šonai išblukę, ir net su mini bandele žmogus atrodys puikiai. Šie trumpų plaukų bandelių stiliai puikiai tinka vyrams, turintiems ilgą, barzdotą veidą ir trumpus plaukus. Šioms baisioms šukuosenoms vyrams taip pat reikia guminės rankos ar plaukų juostos, kad ji išliktų vietoje. Amžiaus grupė turėtų būti nuo 28 iki 45 metų. Šia trumpų plaukų vyriška bandele galima mėgautis rudens ar musono sezono metu ir ji puikiai tiks oficialiems vakarėliams.

5. Barzda kartu su vyriška bandele:

vyrų šukuosenos bandelė su barzda

Tai banguotų plaukų vyriškų bandelių rūšis, apimanti ilgus plaukus, pririštus prie galvos viršaus, kartu su ilga barzda. Šios azijietiškos bandelių šukuosenos apima plaukų juostos ar guminės juostelės naudojimą, kad ji būtų vietoje, kartu su barzdos priežiūros rinkiniu, skirtu ir barzdai prižiūrėti. Ši vyriška viršutinio mazgo bandelė puikiai tiks vyrams, turintiems gerą barzdą, ilgus plaukus ir ilgą veidą. Geriausia šio vyriškos lyties plaukų grupė bus nuo 25 iki 40 metų. Vasara yra geriausias sezonas dėvėti šią vyrišką bandelę garbanotiems plaukams ir puikiai tiks vestuvėms.

6. „Man Bun“ su „Mohawk“ stiliumi:

bandelė vyrų plaukams

Šios vyriškos plaukų šukuosenos skutimosi šonai, galvos šonai yra kruopščiai nuskusti, o plaukai yra panašūs į Mohawk. Tada papildomi plaukai gražiai pririšami prie viršutinės galvos dalies. Plaukams išlaikyti reikia nedidelės gumytės. Ši vyrų šukuosenų bandelė puikiai tinka vyrams vidutinio dydžio plaukams, kartu su barzdotu veidu. Amžiaus grupė turėtų būti nuo 22 iki 40 metų. Šiuos azijietiškus bandelių plaukus galima sportuoti daugiausia socialiniuose vakarėliuose ir jie turėtų puikiai tikti žiemai.

7. Vyriška bandelė su dideliu išblukimu:

vyriška šukuosenos bandelė

Ši ilgų plaukų bandelė apima labai didelį išblukimą išilgai galvos šonų, o pagrindiniai plaukai yra sutelkti galvos viršuje su apatiniu kirpimu. Tada ilgų plaukų bandelių stiliai pririšami prie galvos viršaus. Ši šukuosena puikiai tinka vyrams, turintiems ilgą barzdą ir ilgus plaukus. Vyriškos bandelės viršutinio mazgo šukuosena surišama plaukų segtuku arba surišama kartu. Geriausias šios šukuosenos pašalinimo amžius būtų nuo 25 iki 35 metų. Ši vyriška bandelė garbanotais plaukais puikiai tinka vestuvėms ir socialiniams vakarėliams. Pavasaris, ruduo ir žiemos yra geriausias sezonas mėgautis šia tiesių plaukų vyriška bandele.

8. Plaukai surišti ant viršaus su vyriška bandele:

plaukų bandelių stiliaus vyrai

Šio tipo vyriškos bandelės vyriškos ilgos šukuosenos bandelė, plaukai laikomi ilgi ir plaukai surišami iki galvos viršaus. Šonai nėra išblukę ir taip pat laikomi ilgi plaukai. Ši šukuosenos bandelė ant galvos puikiai tinka vyrams, turintiems ilgus plaukus, kartu su ilga barzda ir veidu. Plaukams reikės šukuosenos, kad plaukai išliktų vietoje. Geriausias šios šukuosenos amžius yra nuo 25 iki 40 metų. Ši japoniška plaukų bandelė puikiai tinka vestuvėms ir vakarėliams ar bet kokiai kitai progai. Be to, geriausi sezonai šiam vyriškiui ploni plaukai būtų bet koks sezonas.

9. Vyriška bandelė su pynė:

pinti bandelių vyrai

Šios juodos spalvos vyriškos spalvos šukuosenos apima tai, kad plaukai keičiami į pintines, o pintos plaukų sruogos yra susietos galvos viršuje su likusia pagrindinių sruogų dalimi. Šiam juodos spalvos bandelių kirpimui nereikia jokio priedo, kad jis būtų vietoje. Kirpimas trumpomis vyriškomis bandelėmis puikiai tinka vyrams, turintiems ilgus plaukus ir švarų, trumpą veidą. Šios vyriškos spalvos kukuliai juodi plaukai puikiai tinka amžiaus grupėms nuo 20 iki 35 metų. Be to, ruduo ir žiemos yra geriausias sezonas išbandyti šią plonų plaukų bandelę.

Papildomi patarimai:

Jei planuojate pasidaryti vyriškų bandelių šukuoseną, turėtumėte laikytis šių patarimų:

  1. Visada būtinai atlikite kirpėjo, kuris ketina kirpti, fono patikrinimą. Geriausia vieta rasti atsiliepimus būtų internete.
  2. Būtinai praneškite kirpėjui apie norimą vyriškų bandelių stilių. Taip pat galite nešiotis paveikslėlį, jei jums sunku jį apibūdinti.
  3. Būtinai praneškite savo kirpėjui, jei turite kokių nors plaukų problemų, susijusių su garbanotiems vyrams skirtomis bandelėmis ir jūsų plaukų priežiūra..
  4. Būkite konkretus dėl norimo išlaikyti plaukų ilgio.

Todėl nesunku pastebėti, kad užsiauginti ilgus plaukus juodaplaukėms vyriškoms bandelėms ar šviesių plaukų vyriškoms bandelėms nėra lengva. Jūs turite būti visada atsidavęs ir kantrus tam, ką darote, taip pat turite išlaikyti sveiką gyvenimo būdą. Pirmiau minėti skirtingi stiliai padės jums pasirinkti geriausią jūsų skoniui, pavyzdžiui, vyrišką bandelę su raudonais plaukais, ir tada jūs visada galite pasinaudoti geriausios kirpėjos patarimais. Taigi, ką manote apie aukščiau pateiktą geriausių vyriškų šukuosenų sąrašą ir papildomas detales? Ar tau tai patinka? Praneškite mums su visais nuoširdžiais atsiliepimais.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Koks yra geriausias būdas užauginti vyrišką bandelę?

Ans: Net ir vidutinio plauko vyriškos bandelės auginimas užtrunka, nes reikia, kad plaukai būtų kuo ilgesni. Tam reikės kantrybės, todėl norėdami gauti norimą plaukų ilgį, turite palaukti daug mėnesių. Taip pat galite naudoti geras plaukų priežiūros priemones, kad jūsų plaukai būtų geros formos.

Q2. Ar turėtumėte išlaikyti sveiką gyvenimo būdą augindami savo vyriškus kuokštus storus plaukus?

Ans: Taip, labai svarbu išlaikyti sveiką gyvenimo būdą, kad paskatintumėte plaukų augimą. Štai kodėl jums reikia subalansuotos mitybos, taip pat geros mankštos ir miego. Padidėjusi kraujotaka ir mityba iš maisto padarys savo.

Q3. Ar būtina kirpti plaukus kas tris mėnesius, kad tęstumėte augimą?

Ans: Taip, kas tris mėnesius turėtumėte nukirpti ketvirtadalį colių plaukų galiukų, kad išvengtumėte plaukų galiukų skilinėjimo, kuris gali pribloškti augimą. Taip pat galite pasikonsultuoti su kirpėju, kuris patars patarti, kiek reikia nukirpti vyriškus kaspinukus tiesiais plaukais ir išlaikyti papildomus plaukus..