Ar mes bent kartą gyvenime nepavydėjome tos tobulos merginos jūsų mokykloje ar kolegijoje, kurios odoje visada buvo toks nepriekaištingas švytėjimas. Ar ne visi ją už nugaros apkaltinome kaltindami savo grožį dėl vaistinių makiažo ir tyliai gyrėme už tai, kaip ji atrodė taip nepriekaištingai ir patraukliai. Tada grįždavome namo ir šluostydavome liūdėdami dėl savo nuobodžios niūrios odos. Mes kovojome, rėkėme ir maldavome savo tėvus nupirkti mums tam tikrą produktą.

Nuo gimnazijos niekas nepasikeitė. Anuomet tai rėmė mūsų tėvai, o dabar mes išleidžiame daug pinigų iš savo uždarbio, kad tik atrodytume nepriekaištingai nepriekaištingai, kaip ta mergina iš jūsų vidurinės mokyklos ar kolegijos. Nors kai kurie yra gimę ir palaiminti elegantiška oda, daugumai iš mūsų merginų tenka ją apipjaustyti tomis, kurios mums buvo suteiktos. Bet kaip sakome, likimas yra mūsų rankose ir niekas kitas, išskyrus mes, negali jo pakeisti į gerąją pusę.

12 geriausių namų gynimo priemonių nepriekaištingai odai

Komercinis pasaulis žada mums turtus ir privilegijas, kurios atrodo siurrealistinės, kad tik gautume daug pajamų iš mūsų pirkinių. Kai kurie garantuoja mums sąžiningumą per savaitę, o kiti sako, kad spuogai sumažės per naktį. Kai kurie sako, kad dėmės vakare išnyksta, o kiti sako, kad viskas, ko jums reikia, yra kelios minutės jūsų laiko. Tačiau, be viso to, ar mūsų močiutės neprašydavo mūsų laikytis ekologiškų metodų, kaip išgydyti save? Atėjo laikas atkreipti dėmesį į jų žodžius ir paversti mūsų ilgą degančią svajonę realybe.

Namų gynimo priemonės nepriekaištingai odai:

Štai keletas geriausių namų priemonių nepriekaištingai odai, kaip nurodyta toliau.

1. Aloe Vera namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai:

Aloe Vera namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai

Matote blizgančių žurnalų popieriaus modelius? Pažiūrėkite, kaip jų oda vengia jausmingo nepriekaištingumo, sumaišyto su sodriu minkštu įdegiu ir tobulu iškaltu veidu. Na, nors jie yra fotografuojami, kai tik dedasi papildomų pastangų, galite pasiekti tą pačią lygią odą. Aloe Vera yra stebuklingas augalas odos priežiūros srityje. Jo antimikrobinės, antibakterinės savybės išlaiko odą minkštą ir elastingą, suteikia sveiką švytėjimą. Visos jūsų dėmės, spuogai, randai bus pasirūpinti. Tepkite tiesiai ant odos ir leiskite išdžiūti. Tai viena geriausių namų priemonių nepriekaištingai odai.

2. Tamsaus šokolado namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai:

Maistas švytinčiai odai - tamsus cholokatas

Visą tą laiką, kai nusipirkote „Bourneville“, ne kartą supratote, kad vieną dieną tai gali padėti įgyvendinti jūsų nepriekaištingos odos svajonę. Su amžiumi jūsų oda turi šiek tiek raukšlėtis ant kampelių. Ant kaktos gali atsirasti smulkių linijų. Kol nepasieksite šios stadijos, palaiminkite juodąjį šokoladą, kad pasirūpintumėte nelygia oda. juodi šokoladiniai saldainiai, kuriuose yra daug kakavos, veikia kaip stresą atpalaiduojantys vaistai, o tai reiškia, kad kolagenas bus mažiau skaidomas. Jame taip pat gausu flavonolių, antioksidantų, kurie palaiko odos drėgmę ir elastingumą.

3. Uogų namų priemonė nepriekaištingai odai:

Uogos - maistas švytinčiai odai

Kalbėdami apie antioksidantus, atspėkite, kas dar yra jų praturtintas? Uogos yra potencialus antioksidantų šaltinis. Į šį sąrašą įtrauktos visos, įskaitant braškes, mėlynas ir juodas, spanguolės ir avietės. Šiose uogose esantis antioksidantas gali žymiai sutrumpinti jūsų regėjimą ir apsaugo nuo odos bėrimų ir suaugusiųjų spuogų. Tai geriausios namų priemonės nepriekaištingai odai per naktį.

4. Neem Leaves namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai:

Neem Leaves namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai

Vienas iš tinkamų vaistinių augalų, susijusių su grožio priežiūra, yra neem medis. Neem lapai buvo plataus grožio proceso dalis, ypač Indijos tradicijoje, kur jo antimikrobinės ir bakterinės savybės puikiai tinka odos priežiūrai. Visada lengviau iš jo pasigaminti pastą kartu su ciberžole ir pienu ir užtepti trūkumus, kad jas išnaikintumėte. Tai viena geriausių namų priemonių nepriekaištingai odai.

5. Bulvių namų priemonė nepriekaištingai odai:

Bulvių namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai

Štai dar vienas jūsų mėgstamiausias daiktas tiesiai iš virtuvės stalo. Bulvės yra labai naudingas elementas, kai reikia apšviesti odą. Dažnai karščio ir prakaito metu pastebėjote, kad oda pajuoduoja ir patamsėja tam tikrose vietose, pavyzdžiui, po akimis ir viršutinės lūpos srityje. supjaustykite bulvių gabaliukus, sutrinkite arba išspauskite sultis ir tepkite ant tam tikrų sričių ir leiskite išdžiūti. Tai viena geriausių namų priemonių nepriekaištingai ir švytinčiai odai.

6. Saldžiųjų bulvių namų priemonė nepriekaištingai odai:

Saldžiųjų bulvių namų priemonė nepriekaištingai odai

Saldžiosios bulvės, priklausančios bulvių šeimai, taip pat padeda pasiekti norimą poveikį, nes jose yra daug vitamino C, jos veikia kolageno gamybą, taip raukšles ir raukšles. Kaip ir jo šeima, saldžiosios bulvės taip pat padeda išspręsti veido odos problemas.

7. Papajos namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai:

Papajos namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai

Visą tą laiką nerimavote dėl saulės įdegio ir nežinojote, kad jūsų šaldytuve sėdinti papaja gali išspręsti jūsų problemas. Papajoje, kaip ir saldžiosiose bulvėse, gausu vitamino C ir ji veikia kaip didžiausia šviesinanti priemonė, jei įdega saulė arba atsiranda tamsios dėmės ant odos. Jis ne tik maitina ir daro odą minkštą ir elastingą, bet ir šviesina bei balina.

8. Ciberžolė namuose, skirta nepriekaištingai odai:

Ciberžolė namuose, skirta nepriekaištingai odai

Iš tradicinių Indijos šaknų ateina dar vienas produktas, kuris tiesiog sėdi jūsų prieskonių lentynoje ir žiūri į jus, kol nerimaujate dėl savo problemų. Spuogai yra dominuojanti problema, su kuria susiduria daugelis žmonių net suaugus. Tam geriausias vaistas yra ciberžolės pasta, sumaišyta su pienu. Tai viena geriausių namų priemonių nepriekaištingai odai.

9. Migdolų namų priemonė nepriekaištingai odai:

Migdolų namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai

Štai dar vienas riešutų veislės produktas – migdolai, padedantys žymiai išgydyti odos rūpesčius. Tai praturtinta vitaminu E ir omega-3 riebalų rūgštimis. Tai viena geriausių namų priemonių nepriekaištingai ir švytinčiai odai.

10. Sandalmedžio namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai:

Sandalmedžio namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai

Sandalmedis yra dar viena namų priemonė puikiajai odai. Tai taip pat iš esmės yra Indijos tradicija. Jį galite įsigyti bet kurioje netoliese esančioje vaistinėje. Jis randamas arba sumaltas, arba kubeliais. Padarykite iš jo pastą ir tepkite tiesiai. Tai viena geriausių namų priemonių nepriekaištingai odai.

11. Citrinų sulčių namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai:

Citrinų sulčių namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai

Kadangi tai citrusiniai vaisiai, nenuostabu, kad jie yra pripildyti esminių vitamino C. savybių. Jūs netgi galite naudoti citriną saulės įdegiui. Tai taip pat gydo jūsų dėmes ir išlygina bei išlygina odą.

12. Pomidorų sulčių namų priemonė nepriekaištingai odai:

Pomidorų sulčių namų gynimo priemonė nepriekaištingai odai

Likopenas yra pagrindinis produktas, kuris išlaiko raukšles ir smulkias raukšleles ir tuo pat metu yra turtingas antioksidantų šaltinis, pomidorai ar pomidorų sultys taip pat gali kontroliuoti tuos užsispyrusius gabalėlius.