Ar norite pakeisti savo kūdikio veido spalvą? Tikriausiai norėsite šiek tiek sušvelninti, nepažeisdami jų minkštos odos. O gal kai kurie kūdikio sąžiningumo patarimai? Nauja mama visada pasiruošusi išbandyti savo kūdikiui viską. Nors tai gali būti įdomu, tai taip pat gali būti saugu. Mes kruopščiai parengėme saugų ir švelnų jūsų kūdikio odos tonizavimą, nesukeliant jų jokio dirginimo. Kūdikio oda yra labai jautri ir linkusi į infekcijas. Tačiau mes susiaurinome geriausią būdą, kaip tinkamai atlikti darbus, kurie tikrai padės išgauti teisingą kūdikio odą.

Lengvesni būdai pagerinti kūdikio veido spalvą ir švytėjimą

Geriausi patarimai, kaip suteikti kūdikio odai švytėjimo:

Čia yra mūsų 8 geriausi patarimai ir namų gynimo priemonės, kad kūdikiai gautų sąžiningą odą.

1. Buitinės pastos arba Ubtan:

Yra žinoma, kad pienas, gramų miltai ir ciberžolė veikia kaip tonizuojančios medžiagos. Ciberžolė yra natūralus sąžiningumo ingredientas, o žalias pienas – natūralus valiklis. Tai natūraliai pagerins jo odą.

Kaip paruošti pakuotę-

  1. Paimkite drungną pieną, gramą miltų (besan), ciberžolę (haldi), 1 arbatinį šaukštelį.
  2. Sumaišykite, kad susidarytų smulki pasta.
  3. Užtepkite ir švelniai masažuokite visą kūną.

Palikite išdžiūti 10 minučių ir nuplaukite šaltu vandeniu.

2. Vaisių sultys:

Tai maistas švelnios odos kūdikiui, kuris gamina antgamtinę mantrą kūdikiams, vyresniems nei 3 mėnesiai.

Štai kas padės-

Maitinkite savo vaiką vynuogių sulčių gerumu, kuris sustiprins epidermio tekstūrą. Vaisiai, tokie kaip obuoliai ir apelsinai, taip pat pranašesni už kūdikio odos sveikatą iš vidaus.

Atminkite, kad tai tinka kūdikiams, vyresniems nei trys mėnesiai. Iš pradžių nėra geresnio maisto už motinos pieną.

3. Karšto aliejaus masažas:

Karštas masažo aliejus ne tik ramina, bet ir atgaivina. Tai labai rekomenduojama bet kuriuo kūdikio augimo laikotarpiu. Jūsų kūdikiui patiks lepinimas!

Kaip daryti?

  1. Įmasažuokite karštą aliejų (švelniai karštą) ant kūdikio kūno.
  2. Švelniai paspauskite ir masažuokite rankas, kelius ir kulkšnis.

Masažas su karštu aliejumi padidins jautrios kūdikio odos drėgmę ir užtikrins tinkamą eterinių aliejų išsaugojimą ir išlaikymą odoje. Įprastas masažas karštu aliejumi užtikrins žvilgančią ir gaivią odą. Tai darydami nepamirškite stebėti savo kūdikio. Pamatykite, kaip kruopščiai mėgaujatės procesu.

kaip susilaukti gražaus kūdikio

4. Be muilo Prašome:

Žinoma, kad muilas lupia ir išdžiovina jautrią kūdikio odą. Pieno ir rožių vandens derinys idealiai tinka jūsų kūdikiui. Taip pat kaip alternatyvą muilui galite išbandyti glicerino kūdikių batonėlius ir pieno kremo turtingą kūdikio skalbiklį.

5. Kūno paketai:

Taigi jūs žinote, kokia jautri kūdikio oda. Kartą per savaitę palepinkite jos odą švelnia kūno pakuote, kuri veiksmingai praturtins kūdikį sodriu blizgesiu ir ramiai šviesia oda..

Kaip paruošti veido pakuotę?

  1. Paruoškite pastą iš sandalmedžio, ciberžolės, šafrano ir pieno
  2. Kruopščiai tepkite ant kūdikio kūno.
  3. Palikite išdžiūti 10 minučių.

Pamatysite, kaip keičiasi jūsų kūdikio odos tonas ir kaip jis/ji aktyviai kovoja su odos infekcijomis.

6. Švelnus saulės vonia:

Kuriant vitaminą D. Jūsų vaikui svarbus geras saulės spindulių kiekis. Nepamirškite jo neapsaugoti nuo pernelyg didelių saulės spindulių, kitaip jūsų vaikas įdegs. Pasimėgaukite saulės voniomis, po to drungnu kūno plovimu. Tai skirta gerai odai!

kaip natūraliai padaryti kūdikio odą šviesią

7. Geriausia maudymosi temperatūra:

Atminkite, kad kūdikio oda niekada neturėtų būti veikiama labai karšto ar šalto vandens. Jie turi poveikį jų odai. Sausumas gali įtikinti jūsų kūdikio odos nuobodumą ir tamsą. Todėl svarbu juos gydyti atpalaiduojančiu drungnu vandeniu. Nevaržoma vandens šiluma išstumia gyvybę iš trapios kūdikio odos. Nepamirškite jų veidui naudoti tik drungno vandens.

8. Drėgmė, kad kūdikio oda būtų natūrali:

  • Drėgmė odoje yra būtina mums visiems. Itin sausa oda dirgina ir gali sukelti niežulį, todėl jūsų kūdikis yra labai sudirgęs.
  • Būtinai investuokite į geros kokybės kūdikių odai tinkančius drėkinamuosius kremus, kurių švelnūs ingredientai sugrąžins prarastas maistines medžiagas, todėl oda atrodys gaivi.

Jautri kūdikio oda nusipelno daug dėmesio ir priežiūros. Šie kūdikio odos patarimai visada yra saugūs, todėl rinkitės tik geriausią ir saugokitės odos sudirginimo ar raudonų dėmių simptomų.