Ar žinai, kaip gauti gražų veidą? Gražus veidas! Kiekvienas šiame pasaulyje yra beprotiškas, kad gautų gražų veidą. Tai yra, nes; veidas yra jūsų asmenybės veidrodis. Kaip žinote, gera išvaizda ateina su gražiu veidu, švytinčia oda ir šypsena. Todėl pabandykime keletą įprastų patarimų, kad sukurtume jums gražią išvaizdą ir neturėtumėte pinigų odos gydymui.

kaip gauti gražų veidą

Šiais laikais ne tik moterys, bet ir vyrai taip pat yra suinteresuoti gražiu veidu, todėl jie taip pat išleidžia daug pinigų, kad atkurtų odos išvaizdą, tekstūrą ir išvaizdą. Daugeliui žmonių sunku gauti gražų veidą, tačiau yra keletas būdų, kurie yra naudingi norint gauti gražų veidą.

Kaip gauti gražų veidą:

Čia yra mūsų geriausi patarimai, kaip gauti gražų veidą.

1. Tinkamas valymo tvarkaraštis padeda išmesti visą dieną ant odos atsiradusią taršą. Kiekvieną dieną nuvalykite veidą 3 kartus mažiausia suma.

2. Venkite gilaus makiažo, nes jis gali pakenkti jūsų odai, taip pat saugokitės nuo nemalonaus muilo, nes jame yra aštrių chemikalų, tokių kaip natrio karbonatas, kurie sausina odą, pašalindami drėgmę..

3. Išplaukite audinį karštu vandeniu. Nedelsdami uždėkite ant veido ir paspauskite. Taigi vanduo ir garai iš tikrųjų padeda nuplauti nešvarumus, pradedant veido poromis. Saugokitės, kad tai darydami srautas nebūtų karštas.

4. Norėdami sužadinti odą, turite ją nušveisti ir pasiūlyti sveiką spindesį. Tiesiog vieną ar du kartus per savaitę nušveiskite odą. Perteklinis šveitimas gali būti lygesnis, kad atsirastų išbėrimų.

5. Visiškai neplaukite veido karštu vandeniu, be to, jis yra atsakingas už tai, kad jis išdžiūtų. Visą laiką naudokite įprastą, kitaip šaltą vandenį, kuris atjaunina jūsų odą ir padaro ją rausvesnę, todėl oda tampa skaistesnė.

6. Būkite atokiau nuo balinimo prie veido, jei jūsų veido spalva yra šviesi, o jūsų veido balinimo rezultatas – rudi plaukai, spindintys saulės šviesoje ir atrodantys nepatraukliai tiesesnei odai.

7. Reguliariai garuokite veidą. Į indą įpilkite virinto vandens ir padėkite veidą nuo rankšluosčio. Jūs galėsite patirti daug šilumos į veidą, tarsi jis garuotų. Tai labai puikus būdas sumažinti spuogus ir bet kokius randus, nes karštis kovoja su oda, o maždaug nužudo.

gauti gražų veidą

8. Maišydami vandenį ir cukrų, paruoškite ploną pastą. Gerai išmaišykite ir išleiskite šiek tiek vandens. Šveiskite šį mišinį ant veido sferiniu judesiu ant skruosto, sukurtą 60 sekundžių. Po to nuvalykite ir dar kartą atlikite papildomą skruostą kartu su kakta. Tai ne kas kita, kaip šveitiklis.

9. Reguliariai drėkinkite odą, nes ji padeda išlaikyti jūsų odą švelnią ir gražią, kaip ir senstant. Naktį naudokite drėkinamąjį kremą, kad jis liktų nuo prakaito ir purvo, kuris ant veido susiduria visą dieną.

10. Norint turėti gražų veidą, labai svarbu kiekvieną naktį miegoti apie 7–8 valandas. Nuo to laiko, miegant, oda atsinaujina ir atjaunėja.

11. Užtepkite apsaugos nuo saulės priemones, turinčias plataus spektro faktorių 30. Būdami lauke, ginkite odą kremu nuo saulės. Patvirtinkite, kad patepėte kremą nuo saulės bent 15 minučių anksčiau, nei žengsite linkę į saulę. Pasirinkite apsaugos nuo saulės priemonę, kurioje nėra aliejaus ir kuri nėra komedogeninė, todėl ji nesustabdys jūsų porų.

12. Valgykite sveikesnį maistą, pavyzdžiui, žuvį, šviežias daržoves ir vaisius. Poilsio metu galite valgyti papildomai, išskyrus mažiau riebalų, kalorijų ir cukraus. Kai kuriuose maisto produktuose yra mažai kalorijų. Venkite jų tiek, kiek tikėtina. Venkite valgyti daug greito maisto, pavyzdžiui, picos, bulvių traškučių, pyragų, sausainių, pyragų ir kt.