Vargu ar yra moterų, kurios nemėgsta švytėjimo ant savo odos. Tikėtina, kad tokia situacija yra ir vyrams. Kiekvienas iš mūsų trokšta švarios ir spindinčios odos, kuri atspindėtų nepriekaištingą asmenybę, kurios visi pavydi. Švytinti oda taip pat yra sveikos ir be problemų ženklas, suteikianti jums priežastį jaustis pasitikinčiai savimi ir užmegzti ryšį, kurio visada troškote.

Tačiau niekas negimsta tobulas, tačiau yra didelė tikimybė, kad šiek tiek pastangų, patarimų, gudrybių ir natūralių priemonių tikrai galima pasiekti žėrinčią odą ne palaipsniui, o iš karto. Taip, pasak tyrėjų, per naktį galima įnešti švytėjimo ant odos, o jei norite daugiau sužinoti apie tai, galite toliau skaityti vadovą, kaip per naktį gauti žėrinčią odą.

Kaip gauti švytinčią odą per naktį

Kaip gauti švytinčią odą per naktį:

Žemiau pateikiami svarbiausi patarimai ir idėjos yra gerai peržiūrimi ir parodo, kokių rezultatų jie tikisi. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai laikytis jų kruopščiai. Patikrinkite dabar:

1. Naudokite sezamo ir ryžių šveitiklį, kad per naktį gautumėte žėrinčią odą:

Naudokite sezamo ir ryžių šveitiklį, kad per naktį gautumėte žėrinčią odą:

Tai vienas iš akimirksniu švytinčių veido paketų ir šveitiklių, kuriuos galima naudoti naktį, norint pasiekti rezultatų per naktį. Ryžius ir sezamo sėklas naktį reikia mirkyti vandenyje, o ryte paversti smulkia pasta. Jis turi būti tepamas ant odos ir veido, o po 2 minučių nuplaunamas vėsiu vandeniu. Sezamas maitina odą, o ryžiai šveičia.

2. Pieno naudojimas, norint gauti žėrinčią odą per naktį:

patarimai veido balinimui 4 moteris geria pieną

Paimkite šiek tiek neriebaus pieno ir naktį plonu sluoksniu tepkite ant odos ir veido. Jis turi būti masažuojamas ant odos judesiais aukštyn, kol pienas visiškai įsigers. Ryte nuplaukite odą švelniu veido prausikliu ir nusausinkite, kad gautumėte rezultatus.

3. Gaukite daug vandens, kad per naktį gautumėte žėrinčią odą:

Gaukite per daug vandens, kad per naktį gautumėte žėrinčią odą

Prieš dieną einant miegoti apie 10–12 stiklinių vandens, ypač vandens, yra geras būdas pašalinti toksinus ir bakterijas iš odos. Tai greitas būdas gauti švytėjimą per naktį.

4. Miegokite laiku, kad per naktį gautumėte žėrinčią odą:

Miegokite laiku, kad per naktį gautumėte žėrinčią odą

Kartu su ankstyvu miegu pasirūpinkite bent 8 valandų miegu, kol atsikeliate ryte. Tai sumažins tamsių apskritimų ir patinimų tikimybę ir padidins veido švytėjimo galimybę anksti ryte.

5. Naudokite miego paketus, kad per naktį gautumėte žėrinčią odą:

Rinkoje galima rasti daugybę miegojimo paketų, kuriuos galima uždėti nuvalius švelniu veido prausikliu. Masažuokite miegmaišį ant veido judesiais aukštyn. Tai padės pakeliui susigerti odai ir nesuteiks riebumo pojūčio. Ryte nuplaukite veidą šaltu vandeniu ir valikliu, kad akimirksniu švytėtumėte.

6. Nušveiskite odą, kad per naktį gautumėte švytinčią odą:

Nuvalykite odą, kad per naktį gautumėte švytinčią odą:

Tie, kurie nori švytėjimo per naktį ant veido odos, turėtų žinoti, kad šveitimas yra vienas iš būdų, kaip atkurti švytėjimą. Tiesą sakant, tai yra vienas lengviausių ir efektyviausių būdų pasiekti savo tikslus.

7. Drėkinkite odą naktį, kad per naktį gautumėte švytinčią odą:

Drėkinkite odą naktį, kad per naktį gautumėte švytinčią odą

Odos drėkinimas padeda tinkamai maitintis ir turėtų būti atliekamas bent du kartus per dieną, vieną kartą ryte ir vieną kartą naktį. Reikėtų žinoti, kad naudojant gerą drėkinamąjį kremą ant odos galima suteikti norimą spindesį visą naktį.

8. Venkite karštų vonių naktį, kad per naktį gautumėte žėrinčią odą:

Venkite karštų vonių naktį, kad per naktį gautumėte žėrinčią odą

Karštos vonios išvalo odą, todėl oda tampa sausa ir nuobodi. Naktimis vengiant karštų vonių, oda išliks elastinga ir švelni, todėl ryte oda bus spindinti.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“