Spor salonunda egzersiz yaparken kendinizi harika ve güvende hissetmek istiyorsanız, spor salonu yeleği temel bir rol oynar. Piyasada, kadın ve erkek spor kıyafetlerinde farklı serilerden daha kaliteli bir koleksiyon bulacaksınız. Rahat kıyafetleri seçerken spor salonu için Yelek size görünüm ve mükemmel uyum sağlar. Bu tür spor kıyafetleri spor salonunda dikkat çekiyor, akılda kalıcı eşofmanlarla da iyi görünüyor. Egzersiz yaparken gösterişli görünmek için kesinlikle mükemmel görünümlü rahat bir yelek giymek istersiniz..

Spor Salonu İçin En İyi Erkek Yelek Tasarımları:

İşte Hindistan’daki erkekler için en iyi spor yeleği tasarımları.

1. Yuvarlak Boyun Spor Yeleği:

spor salonu yelekleri

Spor salonunda, vücut yapınız için çok çalışmanız gerekir. Doğru yelek giymek hem cilt hem de vücut hareketleri için faydalı olacaktır. Spor yelekleri erkeklere en çok yapılan yuvarlak yakalı yeleklerdir. Boynunuza yapışmıyorlar ve çok rahatlar. En iyi tasarımlarla her türlü kumaşta yapılırlar..

2. V Yaka Spor Yeleği:

V Yaka Spor Yeleği - spor salonu

Spor salonu için erkek yeleği artık bazı spor salonlarında zorunlu hale geldi. Ayrıca iyi tarafından görürsek iyi olur. Bol veya bol giysiler nedeniyle kazalar meydana gelebilir, bu nedenle spor yeleği şarttır. Endişelenmeyin, en sevdiğiniz v yaka stilinden ayrılmak zorunda değilsiniz. Spor salonu yeleği artık göz alıcı görünen v yakalı stillerde bile üretiliyor.

3. Vücut Geliştiriciler için Kolsuz Spor Yeleği:

Kolsuz Spor Yeleği

Vücudunuzu zaten inşa ettiyseniz ve sıkı bicepsleriniz varsa ancak bunu başkalarından saklamak istemiyorsanız, bu kolsuz spor yeleği sizin için en iyi seçenektir. Git ve kolsuz spor salonu giyerek pazılarını göstererek kızını etkile.

4. Tam Kol Spor Yelek Üstü:

Tam Kol Spor Yeleği

yeni başlayan biri misin Spor salonuna giderken yağlı veya ince pazılarınızı göstermekten biraz utanıyor musunuz? Lütfen adımlarınızı geri atmayın, vücudunuzu tonlamak için iyi bir girişim. Bu tam kollu jimnastik yeleği, utanç duygusuyla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Hatta bir erkek dış mekan yeleğidir. Dışarı çıkarken bile giyebilirsin.

5. Kapşonlu Jimnastik Antrenman Yeleği:

Kapşonlu Spor Yeleği

Erkekler kapüşonlu ceketler, tişörtler için deli oluyor ve bu tarzdaki mümkün olan her elbiseyi buluyor. Artık dileğiniz gerçek oldu, spora giderken giyebileceğiniz kapüşonlu jimnastik yeleği yapıldı. Kolsuzdur ve önden fermuarlıdır. Görünümünüze çekicilik katacak tişörtlerde üst giyim olarak bile kullanabilirsiniz..

6. Vücuda Gömme Spor Yeleği Sporları:

Bedene Uygun Spor Yeleği

Spor salonunda çalışırken veya sadece parkta koşarken bile vücuda oturan yelekler çok rahattır. Cildinize yapışırlar, size çok iyi bir his verir. Bu mavi spor yeleği, çekici görünen bir balık pulu desenine sahiptir..

7. Spor Salonu için Gerilebilir Yelek:

Gerilebilir Spor Yeleği

Antrenman yaparken çok fazla vücut hareketi yapmak zorunda kalıyorsunuz ve çok dar ve esnek olmayan bir yelek bunda sorun yaratıyor. Bu gerilebilir yelek, vücudunuzun kumaşlardan kaynaklanan herhangi bir sorun olmadan hareket etmekte özgür olduğu spor salonu antrenmanları için özel olarak tasarlanmıştır..

8. Erkek Pamuklu Spor Yeleği:

Pamuklu Spor Yeleği

Hepimiz pamuğu teri emdiği ve vücudun hafif hissettirdiği için cildin kumaşı olarak görüyoruz. Özelliği nedeniyle erkekler için jimnastik yeleği yapmak için tasarlanmıştır. Pamuklu spor salonu birçok stilde yapılmıştır ve renklerin yanı sıra farklı baskılara da sahiptir. Başka bir yelek ile karşılaştırıldığında daha da ucuzdurlar. Hatta günlük hayatta gömlek ve t-shirtlerinizin altına giyebileceğiniz erkek takım elbise yeleğidir..

9. Baskılı Spor Yeleği:

Baskılı Spor Yeleği

Baskılı bezler bu kıyafetin görünümünü güzelleştirir. Şık bir çocuksanız ve spor yeleğinizin bile şık görünmesini istiyorsanız, bu baskılı spor yeleği sizin için en iyisidir. Her yeleği farklı ve güzel yapan birçok baskı tasarımı vardır..

10. Fermuarlı Spor Yeleği:

Fermuarlı Spor Yeleği

Herhangi bir tişört veya yeleğe takılan fermuar, giymeyi çok rahat hale getirir. Fermuarlar takılıysa, bezleri başın üstünden giymeniz gerekmez ve sadece omuzdan giymeniz yeterlidir. Bu fermuarlı spor yeleği çok çarpıcı görünüyor ve iyi görünmenizi sağlayacak.

11. Örgü Spor Yeleği:

Örgü Spor Yeleği

Ağ, bir kumaşı oluşturan çapraz bir liflerdir. Ağ, ince ağ veya kalın ağ olabilir. Bu spor salonu yeleği şeffaftır ve sekiz paket absinizi göstermek için çok iyidir. Bu siyah file spor yeleği harika ve çok güzel görünüyor.

12. Kolsuz Uzun Spor Yeleği:

Uzun Spor Yeleği

Uzun jimnastik yeleği hip hop görünümü verir. Eğer bir pop şarkıcısıysanız ve bu görünümü spor salonuna götürmek istiyorsanız, o zaman bu uzun jimnastik yeleği. Bu uzun jimnastik yeleği uzunluğu kalçalara kadar. Bu, çok rahat olan gevşek uzun bir spor yeleğidir..

13. Thermal Erkek Spor Yeleği:

Termal Spor Yeleği

Erkek yün yeleği kış aylarında çok ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yeleği yaz aylarında kullanırsanız vücudunuzu forma sokar. Egzersiz yaparken vücudunuzun daha fazla yağ yakmasını sağlar..

14. Polyester Spor Yeleği:

Polyester Spor Yeleği

Polyester, çok pürüzsüz ve spor salonu yeleği yapmak için en iyi olan bir kumaştır. Polyester kumaş spor yelekleri gerilebilir ve cilt dostudur. Cildin nefes almasını sağlar. Bu kumaş üzerine bol baskılar alabilirsiniz..

15. Markalı Büyük Kol Delikli Spor Yeleği:

Büyük Kol Delikli Spor Yeleği

Büyük kollu jimnastik yeleği, diğer yeleğe göre çok farklı bir yelek. Gevşek bir yelektir ve orta damara ve hatta sevgiliye kadar uzanan büyük deliklere sahiptir ancak boyun diğerleri gibi kısadır. El hareketinizi çok kolaylaştırır.

Tüm erkekler, gösterişli görünmek için altı paket veya sekiz paket abs, tonlar pazı ve diğerleri oluşturmak ister. Bu, spor salonunda uygun bir egzersiz yaparak başarılabilir ve spor salonuna gelince, oradaki kızları etkilemek için bile uygun bir kıyafet istersiniz. Erkek jimnastik yeleğinin pek çok çeşidi ve stili vardır ve bu yelekler piyasada sular altında kalır ancak spor yaparken en rahat yeleği giymek iyi olur..