Yelek, vücuda sıcaklık ve rahatlık veren, vücudun ön kısmını kaplayan bir gömlek veya üst üzerine giyilmek içindir. Yelek genellikle yanlarda fermuarlı veya düğmeli kolsuzdur. Erkekler için, iş yeleği resmi bir gömleğin üstüne giyilir ve üstüne bir blazer giyilir, yeleğin içeride giyildiği tek durum budur..

Tamamen bir elbise veya gömleğin üzerine giyilmesi amaçlanan açık hava yeleği konusuna gelince. İç sıcak malzeme eki ile farklı malzeme türüyle dikişinin yolu, bu makalede erkeklerin ve kadınların genellikle bir dış mekan etkinliği sırasında giydiği İlk 9 dış mekan yelekleri olarak getirilmiştir..

Trendde Bay ve Bayanlar İçin En Yeni ve Koruyucu Outdoor Yelekler:

En iyi outdoor yelek tasarımlarına göz atalım..

1. Düz Polar Outdoor Erkek Yeleği:

açık hava yelekleri

Polar malzeme yüne benzer dokuya sahiptir, ancak çok daha ince ve hafiftir ve sentetik malzemeden yapılmıştır. Daha çekici hale getirmek için, tasarımcılar boyun bölgesine yaka eki ile yan fermuarlı cepler eklediler. Bu, hafif sıcaklık sırasında bir atlet gömleğinin üstüne giyilir..

2. Kadınlar için Parlak Kapitone Outdoor Yelekler:

Kadınlar için Parlak Kapitone Outdoor Yelekler

Bu tip yelek bayanlar arasında en çok giyilen ve en sevilen modeldir. İçte üç kat yün, keçe ve dokuma malzeme eki olan parlak sentetik malzeme, tam kollu bir tişörtle birlikte giyildiğinde onu sıcak ve rahat kılar. Yeleğin yanlarında yeleği kapatmak için düğme bulunur.

3. Erkekler için Thermoball Yalıtım Dış Mekan Yeleği:

Erkekler için Thermoball Yalıtım Dış Mekan Yeleği

Thermoball, yorgandan sonra en fazla yalıtkan malzemedir, bu küçük ince toplar yeterli miktarda ısı verir ve ayrıca vücudu kuvvetli rüzgara karşı korur. Bu yeleğin fermuarlı bir kapağı vardır ve yelek kolayca katlanabilir ve küçük bir çanta içinde paketlenebilir..

4. Suya Dayanıklı Kadın Açık Uzun Yelek:

Suya dayanıklı kadın açık uzun Yelek

Bu suya dayanıklı yelek, yağmurlu bir günde kullanışlı olur çünkü bu yelek bir kapüşonlu ek ile birlikte gelir. Yeleğin boyu alt orta uyluk bölgesine kadar daha uzun düşüyor. Vücuda uygun hale getirmek için kalça bölgesinden bir kemer geçer.

5. Kürk Astarlı Kadın Outdoor Yelek:

Kürklü Kadın Outdoor Yelek

Bu tür yelek, kış mevsiminde giyilen en iyi dış mekan ceketidir. Kürk astar, tam kollu bir tişört ve bir çift eldiven ile karşılaştırıldığında bir miktar sıcaklık sağladığından. Kürk kalitesi soğuğa dayanacak kadar iyi olmalıdır..

6. Kadınlar İçin Kapşonlu Yün Yelek:

Kapşonlu Kadın Yün Yelek

Bu yelek, kalın yünlü iç kısımları ve başı örtmek için giyildiğinde giyilene su veya kar tanelerinin girmesini önleyebilen kürklü kapşonlu nedeniyle tipik olarak kış aylarında tüm bayanlar tarafından giyilir. Yelek, yan cepli bir düğme eki kullanılarak kapatılır.

7. Erkekler için Kamp Açık Yelek:

Erkekler için kamp açık yelek

Bu yelek, kamp, ​​trekking, balık tutma sırasında erkekler için en iyi bilinen dış mekan aksesuar giysisidir. Fermuarlı farklı boyutlarda birçok cep ile sağlanır ve ayrıca anahtarlara asmak için kancaları vardır. Bu yeleklerin rengi, gece yürüyüş veya kamp yaparken onları tanımayı kolaylaştırdığı için genellikle parlaktır..

8. Erkekler için Çok Renkli Yün Outdoor Yelek:

Erkekler için Çok Renkli Yün Outdoor Yelek

Bu çok renkli yelek, erkeklerin favori dış mekan ceketleridir. Renk kombinasyonu parlak ve canlı olduğu için erkekler de bunu parti sırasında giymeyi sever. Bu yelek, yan cepleri olan bir balıkçı yaka ile tasarlanmıştır. Ceplerin uzunluğu her tasarımcıya göre değişir.

9. Kadınlar için Jersey-Yorgan Açık Yelek:

.Jersey-Yorgan Açık Hava Yeleği Kadın

Jersey malzemesi giysileri hafiftir, ancak neredeyse yünlü malzemeye benzer. Jersey kumaşı gerilebilir ve kapalı bir odada da giymek için uygundur, bu da bayanların bir toplantı veya toplantı sırasında bunları çıkarmasını önler. Farklı renkleri mevcuttur. Yeleğin içi sıcaklığı sağlayan yorgan ile astarlanmıştır..

Günümüzün modern dünyasında, her şey kompakt bir şekilde gelir. Bu listeye tamamen katlanabilir yelek dahildir. Bu tip rahat yelekler mağazada çanta olarak sergilenmekte, açıldığında yelek dönüşmektedir. Bu modaya uygun ve taşıması kolay yelek türü, erkek ve kadın kalabalığı arasında daha talepkar hale getiriyor..