Yelekler temel olarak vücudun üst kısmına giyilen kolsuz giysilerdir. Bunlar, onlara gösteriş eklemek için bir şekilde ceket gibi gömlek ve tişörtlerin üzerine giyilir. Ülkemizin moda sektöründe hızla yükselen yelek giyme trendi, günümüzde popüler ve çok şık bir giyim seçimidir..

Bay ve Bayan Gri Yeleklerin En Yeni ve Moda Tasarımları:

en iyi 9 gri yelek tasarımına bakalım.

1. Takım Tarzı Gri Yelek:

Takım elbise tarzı gri yelek

Bu klasik bir erkek resmi takım elbise yeleğidir. Genellikle takım elbise gömleğinin veya düğmeli gömleğin üzerine giyilir, düğmeler orta önden aşağı inerken, bir kemer onu tutar ve arkadan ayarlanabilir. Günümüzde blazersiz ve kravatsız giyilse de klasik gri takım elbise yeleğinin üzerinde genellikle benzer renkte bir blazer bulunurken içine de kravat takılabilir..

2. Gri Uzun Yelek:

gri uzun yelek

Bu, şık ve rahat görünmek isteyen kadınlar için klasik bir oversize giysidir. Kolsuz ve genellikle giydiğiniz üstten daha uzun olan bu, düğmeli veya düğmesiz tutulabilen dökümlü gri bir yelek üst. Bu sade ama muhteşem yeleğin taşan görünümü, size büyüleyici ve rahat bir görünüm kazandırır..

3. Günlük Gri Yelek:

Günlük Gri Yelek

Bunlar genellikle takım elbise yeleği gibidir, ancak takım elbise yeleğinin verdiği kolalı ve resmi histen daha rahat ve eskitilmiş bir görünüme sahiptir. Bunlar tişörtler, V yakalar ve hatta formalar üzerine giyilebilir. Erkek gömlekleri ile açık gri bir yelek atın ve sevimli çocuk görünümü için düğmelerini açık bırakın..

4. Resmi Giyim Gri Yelek:

gri yelekler

Oldukça uzun zamandan beri trend olan bir diğer klasik yelek, bayan resmi giyimindeki resmi gri yelek, pantolonların yanı sıra eteklerin üzerine de giyilebilir ve aynı derecede şık ve seksi görünür..

5. Kirpi Tarzı Gri Yelek:

Puffer tarzı gri Yelek

Gri Kirpi yelek, son zamanlarda Erkek giyim modasında yükselen ve gelen popüler bir bisiklet ceketi yedeğidir. Yeleğin hafif hissi, giymeyi kolaylaştırır ve size hem bir bisiklet ceketi koruması hem de yeleklerin stil ifadesini verir..

6. Gri Tüvit Yelek:

Gri Tüvit yelek

Yeleğin tüvit astarı, ona karakter vererek, stil ifadesini kıyafetlerinizin geri kalanına verir. Bu bayanlar için olup, bayan yelekleri ve ceketleri söz konusu olduğunda en popüler seçeneklerden biridir..

7. Asimetrik İnce Gri Yelek:

Asimetrik İnce gri yelek

Bu bir asi takım elbise yeleği. Yeleğin bir tarafı asimetrik desenli, diğer tarafı aşacak şekilde desenlidir ve klasik takım elbise yeleği gibi ortadan değil yandan düğmelidir. Asimetrik açık gri bir yelek, bir takım elbise üzerinde gösterişli olmasının yanı sıra son derece resmi görünüyor ve en iyi yanı, kravat takmak zorunda olmamanız..

8. Kadın Normal Giyim Gri Yelek:

Kadın Normal Giyim Gri Yelek

Kadın balon yeleği daha çok normal kıyafetlerin üzerine giyilen bir ceket gibidir. Kumaşın paraşüte benzer dokusu ona şişkin bir görünüm verir, dolayısıyla yelek çeşidinin adını alır. Bunlar, sahilde veya açık havadaki bir yerde gündelik içki ve akşam yemeği partilerinde giyildiğinde şık görünür..

9. Unisex Deri Gri Yelek:

Unisex Deri Gri Yelek

Bunlar en iyi yelek türleridir. Deriden yapılmış, parlak ve tamamen yeni bir stil ve ifade düzeyi ile bunlar hem erkek hem de kadın olabilir. Genel olarak deri yelekler siyah renkte daha popüler olsa da, gri erkek yelekleri ve hatta yeşil erkek yelekleri, kontrast oluşturan ve hafif dokulu bir gömlekle kombinlendiğinde aynı derecede iyi görünür..

Yelekler, çeşitli kıyafetlerin üzerine giyilen kolsuz üst gömleklerdir, Daha önce, bir yelek giymek resmi bir kıyafet ifadesi olarak kabul edildi, çünkü sadece erkekler tarafından takım elbise gömleklerinin üzerine giyildi. Ancak yelekler yeni bir moda ifadesi haline geldi ve erkekler ve kadınlar tarafından giyildi..