Bugünlerde moda dünyası, kadınlar için oldukça yaygın kabul gören birkaç cesur ve şehvetli üst tasarım sunuyor. Yelek üstleri bunlardan biridir. Manastır yelek üstleri sadece erkekler, özellikle de askeri erkekler tarafından giyilirdi. Ama şimdi, kadın yelek üstleri erkeklere göre daha büyük bir pazar yakaladı. Yelek üstleri çoğunlukla pamuktan yapılır, ancak polyesterden yapılan çok az şey vardır. Hindistan’da, yelek üstleri de bandi olarak bilinen Jodhpuri veya Keşmir işi ile çivili iç kısım olarak kanvasla tutturulmuş saf pamuklu malzeme ile evde yapılır..

2017 Yılının En İyi 9 Günlük Moda Yelek Trendleri

Modadaki Bayanlar İçin Şık ve Modern Yelek Üstler:

Aşağıda, dünya çapında kadınlar tarafından yaygın olarak seçilen birkaç çeşit yelek tasarımı bulunmaktadır..

1. Fit Zebra Şeritleri Yelek Tasarımı:

Zebra Şeritli Yelek Tasarımı

Bir kadın yelek üst tasarımı, kolej kızları tarafından sıklıkla giyilir. Şık bir görünüm için kot pantolon ve kapri üzerinde kot pardesü ile taşırlar. Yelek, pamuktan yapılmış bir zebranınkine benzer beyaz ve siyah şeritlere sahiptir..

2. Spor Yelek Üstleri:

Spor Yelek Üst

Herhangi bir spor aktivitesi için uygun bir yeleğe sahip olmak istersiniz! Esnek pamuktan yapılmış çeşitli renk yelpazesine sahip düz bir yelek alın. Yelek, kolların birleştiği arka kısımdan farklı bir tasarım sunar..

3. Bayanlar İçin Uzun Yelek Üstleri:

Uzun Yelek Üst

Bir parti ya da evde normal giyim için güzel yelek üstleri mi arıyorsunuz! Dizlere kadar uzunlukta uzun bir yelek alın. Yelek de birçok renk ve tasarımda mevcuttur. Figürünüze tarihler için mükemmel bir şekil veren cilt uyumu.

4. Tasarımcı Gevşek Yelek Üstü:

Gevşek Yelek Üst

Kadınlar için yelek üstleri, gevşek pamuklu malzemeden de mevcuttur. Düz yelek üstleri, gecelik olarak faydalı olan kolsuz ve gevşektir. Ayrıca jeggings üzerinde omuz silkmelere eşlik edebilir ve ayrıca egzersiz amaçlı da kullanılabilir..

5. Profesyonel Yelek Üstü:

Profesyonel Yelek Üstü

Müşterilerinize profesyonel bir yaklaşımla şık görünmek istiyorsunuz! Seçiminiz için mükemmel olan bir kadife yelek deneyin. Yelek üst takım elbiseye ayrıca mükemmel cesur bir görünüm için geniş kollu bir yaka görünümü verilir. Kurumsal toplantılar ve etkinlikler için veya hostes vb. Tarafından yaygın olarak giyilirler..

6. Kısa Kot Yelek Üstü:

Kot Yelek Üst

Oldukça trend bir yelek üst tasarımında denim malzeme yer alıyor. En iyi yelek üst tasarımına kolsuz bir görünüm verilir ve uzunluk da bele kadar verilir, bu da onu daha çapraz yapar. Güzelliğini arttırmak için kot pantolon, jegging, şort, etek vb. üzerine giyilebilir..

7. Kızlar için Funky Yelek Üstleri:

Funky Yelek Üst

Göz alıcı ama yine de sakar bir görünüme sahip olmak istiyorsunuz! Korkak bir açık yelek üst tasarımı deneyin. Yelek, her iki tarafında da birkaç kusur bulunan polyester malzemeden yapılmıştır. Yeleğin arkası üzerine file ve çiçek kıvrımları örülerek yapılmıştır. Kot pantolonlarda veya diğer gündelik kıyafetlerde yaygın olarak giyilir..

8. Şık Deri Yelek Üstü:

Deri Yelek

Size cesur ve ateşli bir görünüm veren güzel yelek üst tasarımlarından biri de deriden yapılmış olanıdır. Yelek üstü ayrıca bir kovboy görünümü için şık hale getirmek için bazı takılarla süslenmiştir. Bu tür yelek üstleri kış aylarında oldukça sık görülür..

9. Net Sırt Yeleği:

Net Sırt Yelek

Randevunuz veya partiniz için seksi bir şeyler giymek istiyorsunuz! File ve pamuğun birleşiminden oluşan bir bayan yelek üst tasarımını kapın. Orta boy otobüsün ön yüzü pamuktan, arka yüzüne ise sırtınıza şehvetli bir görünüm kazandıran örgü net bir görünüm kazandırılmıştır. Desen, kot pantolon veya kısa pantolon ile giymek için çeşitli renklerde mevcuttur..

Yelek üstleri, birçok ülkede atlet üstleri olarak da bilinir. Bazı ülkeler ayrıca bir yelek, kazak yelek, yelek, atlet ve çok daha fazlasının üzerine kayma diyor. Sayısız bayan yelek üstleri de her türlü kullanıma uygun yeni bir desen verdi. Şu anda, uzun tutam kesim yelekler de gençler arasında oldukça popüler.