Aşk ve kavgalar, tartışmalar ve anlaşmalar ile 40 yıldır birlikte güçlü kalmak kutlamak için büyük bir neden. Ruby Yıldönümü halk arasında bilindiği gibi kesinlikle özeldir. 40. evlilik yıl dönümünde, eşiniz veya anne babanız için ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi göstermek için harika benzersiz ve kişiselleştirilmiş hediye fikirlerimiz var..

40. evlilik yıldönümü hediyeleri

40 yıllık birliktelik ve daha nice yıllar, bu 40. Evlilik Yıldönümünü her çift için çok özel bir gün yapan şeydir. 40. Evlilik Yıldönümü hediyesi benzersiz olmalı ve hediye, sevgili ücretlerinizi de özel kılmalıdır. Yakut taşının ışıltısı veya kırmızı rengin parlaklığı ile 40. evlilik yıl dönümünüzü unutulmaz kılın..

40. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Koca için yenilikçi 40. evlilik yıldönümü hediyeleri:

1. 1979 tarihli orijinal bir gazete:

en iyi 40. yıl dönümü hediyeleri

1979’daki düğün tarihinizden orijinal ve otantik bir gazete, kocanızı şaşırtmak için harika bir hediye olabilir. Kağıt, Yakut Yıldönümünüz için güzel bir yakut renkli kutu içinde gelir..

2. Orijinal gazete ile eski bir şarap:

kocaya 40. yıl hediyesi

Düğün tarihinize kadar orijinal bir gazete ile bir şişe lüks kırmızı şarap. 40. Yıldönümünde bir koca için daha iyi bir hediye olabilir.

3. Bir Yakut Güneş Saati:

Onun için 40. yıl dönümü hediyeleri

Kişiselleştirilmiş bir mesajla kabartmalı yakut bir güneş saati, kocanız için en iyi 40. Yıldönümü hediyesidir..

4. Kahve Kupa:

erkekler için 40. yıl dönümü hediyeleri

‘14.600 gün birlikte ama kim sayar’ mesajlı bir kahve kupası, kocanıza olan sevginizi ve minnettarlığınızı ifade etmenin güzel ve hesaplı bir yoludur..

5. Kişiselleştirilmiş şampanya flütleri:

koca için 40. evlilik yıldönümü hediyeleri

Birlikte bir içkinin tadını çıkarmayı seviyorsanız, kocanıza şampanya için bu güzel oyulmuş cam flütleri hediye edin..

Karısı için inanılmaz 40. evlilik yıldönümü hediyeleri:

6. Kişiselleştirilmiş Belçika çikolataları:

eşine 40. evlilik yıldönümü hediyesi

Karınızın tatlı bir dişi var mı? Yakut Yıldönümünüzde onu şımartmak için kişiselleştirilmiş lüks Belçika Çikolataları ile onu şaşırtın.

7. Kişiselleştirilmiş Cheeseboard tahtası:

eşine 40. yıl hediyesi

Karın bir yemek delisi mi? O zaman bu harika Kişiselleştirilmiş ahşap peynir tahtası seti ile sevimsiz sevgilinizi ona gösterin.

8. Komik 40. Yıl Dönümü Tişörtü:

eşine 40. evlilik yıldönümü hediyesi

Bu komik 40. Yıl Dönümü Tişörtü, karınızın Yakut Yıldönümünüzde ona içten bir kahkaha atması için mükemmel bir hediye..

9. Düğün yılınızın dağıtılmamış kuruşundan kolye:

Eşine 40. evlilik yıldönümü geleneksel hediyesi

Karınızı, düğün yılınıza kadar geri çevrilmemiş kuruştan yapılmış bir madalyonu ve üzerine 40’ı kazınmış bir kolye ile şaşırtın..

10. Özelleştirilmiş kesme tahtası:

40. yıl dönümü kadınlar için fikirler

Uzman ev yöneticinize, ona olan sevginizin 40. yılını işaret eden bu Kişiselleştirilmiş oyma kesme tahtası ile hediye edin.

40. Yıldönümlerinde çiftler için harika hediye fikirleri:

11. Kişiselleştirilmiş kemik Çini çaydanlık:

Çiftler için 40. yıl dönümü hediyeleri

Bu Kişiselleştirilmiş Kemik Çini çaydanlık, Ruby evlilik yıldönümlerinde çiftler için harika bir hediyedir..

12. Oyulmuş kristal şampanya flütleri:

Çiftler için 40. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bay ve Bayan kazınmış ve isim ve tarih ile Kişiselleştirilmiş bu Kişiselleştirilmiş kesim kristal şampanya flütleri, 40. evlilik yıldönümlerinde bir çifte hediye vermek için mükemmel bir flüt..

13. Özelleştirilmiş evlilik Yıldönümü Baskısı:

Çiftler için 40. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri

Bireysel gereksinimlere göre özelleştirilmiş bu 40. evlilik yıldönümü baskısı, her aileye uyacak mükemmel bir hediyedir..

14. Kişiselleştirilmiş kutu çerçevesi:

Çiftler için 40. evlilik yıldönümü çerçevesi

Yakut kalpli bu Kişiselleştirilmiş kutu çerçevesi, bir çift için yakut yıldönümlerini kutlamak için mükemmel bir hediye..

15. Kişiselleştirilmiş şişe ışığı:

40. evlilik yıldönümü için yakut hediyeler

Bu benzersiz Kişiselleştirilmiş hafif şişe, onlara 40 yıllık birlikteliklerini hatırlatan mükemmel bir hatıra olacak..

Ebeveynler için benzersiz 40. Yıldönümü hediyeleri:

16. Özel kolaj fotoğraf tuvali:

Ebeveynler için 40. yıl dönümü hediyeleri

Bu 40 yıllık kişiselleştirilmiş fotoğraf kolajı kanvas duvar sanatı, ebeveynleriniz için 40. evlilik yıldönümlerinde mükemmel bir hediye. Geçmişlerinden bazı güzel anılar ekleyin ve deneyimlerini daha da unutulmaz hale getirin.

17. Kişiselleştirilmiş klon:
Ebeveynler için 40 yıl dönümü hediyesi

Ebeveynlerinizin bu Kişiselleştirilmiş minyatür klonları, 40. evlilik yıldönümlerinde ebeveynlerinizi şaşırtmak için en iyi hediye olabilir..

18. Kişiselleştirilmiş baskı:

Ebeveynler için 40. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri

Kişiselleştirilmiş fotoğraf çerçevesi, 2 boyutta ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda renkte gelir. Anne babanıza bu hediyeyi 40 yıllık aşklarını ve beraberliklerini anlatan güzel bir yazı ile hediye edin..

19. Soy ağacı:

Ebeveynler için 40 yıl yıldönümü hediyesi

Bu tamamen özelleştirilebilir güzel aile ağacıyla aile hikayenizi anlatın ve ailenizi sevin.

20. Retro vinil plak duvar saati:

Ebeveynler için 40. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu oymalı retro vinil duvar saati, onları eski günlerine götürecek ve ailenizin anılarını yeniden yaşamasını sağlayacaktır..

Arkadaşlar için en iyi 40. Yıldönümü hediyeleri:

21. Özelleştirilmiş fotoğraf çerçevesi:

arkadaşlar için 40. evlilik yıldönümü hediyeleri

Çiftin yolculuğunu işaretleyen bu yakut fotoğraf çerçevesi, 40. evlilik yıldönümlerinde arkadaşlarınız için mükemmel bir Kişiselleştirilmiş hediyedir..

22. Kahve kupası:

arkadaşlar için 40 yıl evlilik yıldönümü hediyeleri

Komik başlıklı bu kahve kupası, birinin 40’ında olmasını dilemenin eğlenceli bir yolu.

yıl dönümü.

23. Karikatür portre:

40. yıl dönümü hediyeleri

40. evlilik yıldönümlerinde arkadaşlarınıza fotoğraflarının komik bir karikatür portresini hediye edin.

24. Kişiselleştirilmiş yastık kılıfı:

arkadaşlar için kişiselleştirilmiş 40. yıl dönümü hediyeleri

Özelleştirilmiş 40. evlilik yıldönümü yastık kılıfı, yakut yıldönümlerini kutlayanlar için harika bir hediye.

25. Metal yakut gül:

40 yıllık evlilik hediyesi fikirleri

Bu metal yakut gül harika bir hatıra ve Yakut Yıldönümlerini kutlayan çifte olan sevginizi ifade etmenin güzel bir yolu..

İşte eşiniz tarafından kesinlikle takdir edilecek en yeni 40. evlilik yıldönümü hediyesi.,

26. Kişiselleştirilmiş Yakut Kalp Plakası:

Kişiselleştirilmiş Yakut Kalpli Plaka

Bu kişiselleştirilmiş kemik çini tabak, çiftin 40. evlilik yıldönümünü kutlamak için güzel yakut renkli kalplerle boyanmıştır. Romantik çizgiler ekleyebilir veya basılı dileklerle sade tutabilirsiniz. Çiftin adı da burada vurgulanıyor. Bu hediyeyi bir demet çiçekle sunun; hediyeniz için güzel bir görünüm verir.

27. Swarovski Kristal Hediyesi:

Swarovski Kristal Hediye

İşte Swarovski kristallerinin kullanıldığı göz alıcı bir 40. yıl dönümü kristal hediyesi. Küçük sarkan kalpler çok özel görünüyor. Parlak kırmızı yakut kristalleri yuvarlak ayar için mükemmeldir. Kırmızı renkli kristaller ışık gibi parlıyor ve parlıyor; bu sevgiliniz için harika bir hediye.

28. Yakut Kırmızı Cam:

Yakut Kırmızı CamBu harika yakut bardağı veya bardağı eşinize 40. yıl dönümü hediyesi olarak alın. Kırmızı cam yıldönümü dilekleriyle basılmıştır. Bardağı ıvır zıvır tutmak veya içmek için kullanabilirsiniz. Bu bardağı online alışveriş yöntemiyle satın alabiliriz; şekil ve boyutta da daha fazla koleksiyon alacaksınız.

29. Seramik Kupalar:

Seramik Kupalar

Kırmızı kalpli bu seramik kupalar, eşinize verebileceğiniz harika 40. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri. Bu, yıl dönümü için dekore edilmiş ve uygun bir kutuda gelir. Kırmızı kalpli beyaz kupa çarpıcı ve güzel görünüyor. Bu, 40. evlilik yıldönümü gününde sevgilinize güzel bir Çevre Dostu hediye..

30. Lüks Şampanya:

Lüks Şampanya

Bu yıldönümünde kocanız veya karınız için lüks bir şampanya şişesi alın ve etiketleyerek kişiselleştirin. Bu yakut kırmızısı etiket, 40 evlilik yıldönümü hediyesi fikri için en iyi sonucu verir. Şampanya, önemli bir durum için olduğu gibi lüks ve zengin olmalıdır. Bu en yüksek markalı şampanya ile evlilik yıldönümü akşamınızı kutlayın.

31. Yakut Yüzük:

Yakut YüzükBu muhteşem, göz alıcı pırlantalı yakut yüzükle karınızı mutlu edin. Yüzüğün ortasındaki büyük yakut değerli taş harika bir açıklama yapıyor. Yakutu çevreleyen minik elmaslar, onunla mükemmel bir şekilde tamamlanıyor. Bu özel günde ona daha fazla ilgi gösterelim, bundan daha iyi 40. yıl dönümü hediyesi fikirleri ne olabilir??

32. Kutlama Kağıdı Ağırlığı:

Kutlama Kağıt Ağırlığı

Bu kutlama kağıt ağırlığı kocanız için harika bir hediye. Oyulmuş cam kağıt ağırlığı yuvarlak şekildedir ve masanın üzerinde çarpıcı görünür. Bunu, üzerine beyaz bir yıl kazıyarak 40. yıl dönümü hediyesi olarak verebilirsiniz. Küçük hediye fikri de daha fazla bağlılık sağlar.

33. Yıldönümü Pastası:

Yıldönümü Pastası

İşte 40. yıl dönümünde hediye edebileceğiniz tatlı bir kutlama pastası. Bu çarpıcı pastanın üzerinde sade bir dekorasyon var. Kırmızı ve beyaz kombinasyonu güzel çalışıyor ve kırmızı fondan gül öne çıkıyor. Bu, en iyi 40. evlilik yıldönümü fikirlerinden biri olabilir.

34. El Yapımı Kalp Süsü:

El Yapımı Kalp Süsü

El yapımı olan her şey her zaman takdir edilir. Kenarında kırmızı güller olan bu sevimli el yapımı kalp süsü, 40. yıl dönümü hediyesi olarak mükemmel. Çiftin isimleriyle birlikte merkezdeki herhangi bir satırı ekleyebilirsiniz. Süslemeyi asmak için bir şerit kullanın.

Evlilik Yıldönümünün her yılı özel bir anlam taşır ve anlamlı şekillerde kutlanır. Her evlilik yıldönümünün belirli bir temaya dayalı hediyeleri vardır ve bu şekilde 40. evlilik yıldönümü hediyeleri yakutlara dayanmaktadır. Bu muhteşem kırmızı renkli değerli taşlar, mücevher veya sanat eseri olarak hediye edilebilir. Kırmızı renk tema olarak da kullanılabilir ve birçok hediyelik eşya düşünülebilir..

40. evlilik yıldönümü nasıl kutlanır:

40. evlilik Yıldönümü, yakut yıldönümü olarak da bilinir. 40 yıllık aşk ve beraberliğin anısına kesinlikle bir kutlama gerekiyor. 40. evlilik yıldönümünü kutlamak için bazı benzersiz fikirler:

  1. Yakut Yıldönümü olduğu için çiçekler, kartlar ve hediye paketinde yakut ışıltısı veya kırmızı parıltı kullanın.
  2. Bir yakut kırmızı şarap tost
  3. Kağıt tabakların ve bardakların yakut kırmızısı rengiyle işaretlendiği bir piknik planlayın
  4. Daha iyi bir yarım yakut yüzük veya bilezik veya kolye hediye edin.
  5. Yakut kırmızısı mürekkeple bir şeyler yazın ve Yakut renkli bir çerçeveye çerçeveleyin.

40. Evlilik Yıldönümünüzde yapabileceğiniz şeyler:

40 yıllık birlikteliği kutlamak için aşağıdaki şeylerden herhangi birini yapabilirsiniz..

  • Daha iyi olan yarınızla romantik bir kaçamak planlayın ve yalnız gidin. Çocuklar, torunlar veya arkadaşlar – kimseye izin verilmez. Sadece ikiniz birlikte gidip gala zamanı geçirin. Güzel gün batımının tadını çıkarın, sahilde el ele yürüyün ve geçmiş yılları yeniden yaşayın.
  • Eşsiz bir yakut temalı parti düzenleyin ve ailenizi ve arkadaşlarınızı davet edin. 40 yıllık aşka özel bir yakut pasta için arayın. Herkesin evlilikleri hakkında konuştuğu ve bazı güzel anıları paylaştığı partide bir konuşma oturumu yapın.
  • Giyin ve birlikte biraz sakin ve huzurlu zaman geçirin. Bir akşam yemeği randevusuna gidin veya bir evsizler barınağını ziyaret edin.

Herkes hayatının 40 güzel yılını daha iyi yarısıyla geçirecek kadar şanslı değil. Bir tane aldığınızda, her şeye gücü yeten için şükretmelisiniz ve bu 40. evlilik yıl dönümünüzü, hayatta elde ettiğiniz dönüm noktasını beslemek için güzel ve benzersiz bir şekilde kutladığınızdan emin olmalısınız..