Yıldönümü temalarının listesi herkes tarafından bilinir ve ikinci yıl dönümü teması pamuktur. Bu, çiftler tarafından birbirlerine pamuktan yapılmış eşyaları hediye ettikleri için kutlanır. Böylece birbirinize kullanılabilecek keten eşyaları veya herhangi bir formda pamuktan yapılmış çerçeveleri hediye edebilirsiniz..

En Yeni ve Eşsiz Pamuk (2. Ayıklama) Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Sevgiliniz için birkaç güzel pamuklu yıldönümü hediyesini aşağıda bulabilirsiniz..

1. Bilet Stub Kolaj Yastığı:

İkinci yıl dönümü hediyesi pamukla doldurulmuş bir yastık olabilir. Pamuklu yıldönümü hediyesi, yastığın tasarımıyla oynayabileceğiniz için harika. Burada tüm seyahatlerinizden bir bilet taslakları kolajı var.

2. Aile Çerçevesi:

Pamuklu arka plana sahip bu süper sevimli çerçeveyi deneyin. Kumaş parçaları kesilerek ve ardından sevimli iskeletler yapılarak aile bireylerinin her birinin resimleri yapılıyor. Bu gerçekten iyi bir pamuk yıldönümü hediyesi fikri. Bu hediyeyi yatak odasında duvara asın, sevdiklerinizin yüzünde güzel bir gülümseme olacak..

3. Onun İçin Yıldönümü Pantolonu:

Onun için bu pamuklu yıldönümü hediyesi ile cesur olun. Burada ‘Bay’ olarak özelleştirilmiş erkek boksörleriniz var. ve üzerlerinde Mrs.’ yazılı. Kocanızı şaşırtmak için güzel bir resim de yazdırın.

4. Harita Çerçevesi:

İşte bir döngü üzerine çerçevelenmiş eski bir harita. Onun için bu pamuklu yıldönümü hediyesi, tanıştığınız yeri hatırladığınızı göstereceği için havalı. Kalp şeklinde kırmızı pamuklu iple işaretli yere alabilirsiniz. Sevdikleriniz için bu temaya özel hediyeyi deneyin.

5. Bornoz Seti:

Eşinize, baş harflerinizle monogramlanmış harika bir yumuşak pamuklu bornoz seti hediye edin. Pamuklu evlilik yıldönümü hediyesi eşiniz tarafından sevilecek. Bu da oldukça kullanışlı olan uzun ömürlü bir öğedir..

6. Kalp Çerçevesi:

Güzel bir tığ işi pamuklu kalp yapın ve ardından ikinci yıldönümünüzde sevginizi göstermek için çerçeveleyin. Pamuklu evlilik yıldönümü hediyesi, bir şiirin güzel satırlarını da ekleyerek güzelleştirilebilir. Bunu kırmızı yapın ve göze çarpacak.

7. Yıldönümü Çorapları:

İkinci yıldönümünüz için ona bu sevimli çoraplardan bir çift hediye edin. Bu çifti alın ve kocanız ofise gitmeye hazır olduğunda ona hediye edin. Pamuklu malzemeden yapılmış bu çift, temaya mükemmel bir şekilde uyuyor. Mükemmel pamuklu evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri yaparlar. Farklı renklerde de deneyin.

8. Pamuk Örtüsü:

Birine bu muhteşem pamuklu atışı hediye etmek, daha sonra üzerine bayılacak. Bu özellikle soğuk aylarda sizi sıcak tutmak için kullanışlıdır. Bu atışta çiftinizin adı ile kişiselleştirilmiş teklifler alacaksınız, bu nedenle alabileceğiniz türlere göz atın ve bunu pamuklu yıl dönümü hediyesi fikir listenize ekleyin..

9. Nevresim Takımı:

Çiftin yıldönümlerini kutlaması için kişiselleştirilmiş nevresim takımı alın. Bu nevresim takımı, bir kraliçe yatak örtüsünün yanı sıra iki yastık kılıfı içerir. Kapakların üzerinde ‘Koca’ ve ‘Karı’ kelimeleri yazılıdır. Yatak örtüsünde çiçeklerin etrafına ‘Sonsuza kadar mutlu’ kelimeleri basılmış.

Pamuklu yıl dönümü hediyesi fikirleri gerçekten çok sevimli ve romantik. Yastık veya nevresim hediye edebilir, hatta bazı çerçeveleri deneyebilirsiniz. Yaklaşan yaz sezonu için sevgilinize hediye olarak pamuklu tişörtleri deneyin. Yaratıcı olun ve sevdiklerinize unutulmaz bir şey hediye edin.