Erkeklere hediye seçmek söz konusu olduğunda, iş biraz zorlaşıyor ama artık kafa karışıklığı yok. Piyasadaki değişikliklerle birlikte, artık koca için uzun bir yıldönümü hediyesi listesinden alışveriş yapabilirsiniz. Rutin çalışma araçlarından çoğu markalı ürüne kadar bütçenize göre seçebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahipsiniz..

İşte Bay Mükemmel’inize hediye etmek için bazı harika hediye fikirleri,

1. Sebepler Kitabı:

Onunla birlikte olduğunuz nedenlerle kocanızı şaşırtmak istiyorsunuz! İşte koca için mükemmel bir evlilik yıldönümü hediyesi. Kitap, sevgiyi artıracak nedenlerin bir listesiyle geliyor.

2. Bulmaca Çerçevesi:

Buradaki çerçeve, oyun scrabble’ından harfler kullanılarak yapılmıştır. Tahta bloklardaki harfler, evlendikleri tarihle bağlantılı bir isim yapmak için kullanılıyor..

3. Ev Yapımı Resim Albümü:

Bu ev yapımı resim albümü, birlikte paylaştığınız tüm geçmiş anları ona hatırlatmanıza yardımcı olur. Bu koca için en kolay ev yapımı yıldönümü hediyesi fikirleri oldu.

4. Resim Kutusu:

Yıldönümü hediyesi listesinde yeni bir fikir de resimli kutu hediyesi. Kutu evde yapılabilir veya yanlara dört resim ve merkeze bir kişiselleştirilmiş mesaj ekleyebileceğiniz piyasada da mevcuttur. Bu, ilk yıl dönümünüzde kocanıza mükemmel bir hediye..

5. İlaç Hatırlatma Kutusu:

Kocanız ilaçlarını unutuyor mu! İşte kocanız için uzaktayken gerginliğinizi azaltacak mükemmel bir yıldönümü hediyesi. Kutu, görevi kolaylaştırmak için hafta günleriyle etiketlenmiş farklı küçük kutular içerir. Kocanızın ofis zamanlamaları sıkışırsa, bu hatırlatma kutusu ilaçlarını zamanında almasına yardımcı olacaktır..

6. Deri Kemer İzle:

Saatler, erkekler için hediyelerin çok önemli bir parçası olduğunu kanıtladı. Ancak kişiselleştirilmiş bir duyusal mesajla verildiğinde yıldönümlerinde değerini artırır. Deri, bu saat için kullanılan saf malzemedir, bu saat, havalı klasik bir görünüm veren markalı saattir..

7. Onun İçin İtalyan Hediye Sepeti:

Şimdi bu onun için tüm hediyeler arasında favori olacaktı. Sepette biraz şarap ve mükemmel bir parti yapmak ya da yıldönümünü kutlayan geceleri ikram etmek için çeşitli yiyecekler bulunur. Bu hediyeyi çevrimiçi mağazadan sipariş edebilir ve kocanıza bu hediyeyi yıldönümü gününde akşam partisi saatinde teslim etme düzeltme zamanını alabilirsiniz..

8. Onun için Harita Çerçevesi:

Evliliğiniz aşk evliliği ise bu en iyi hediye olacaktır. Kocaya bu yıl dönümü hediyesi, üzerinde harita olan bir çerçeve ile geliyor, yazılarla kalpte buluştukları yere odaklanıyor. Bu çerçeveyi yaratıcı fikrinizle özelleştirebilir, buluşmanızın noktalı konumu ile kalp şeklindeki haritayı alabilirsiniz..

9. Ev Aletleri Kiti:

Kocanız küçük ev onarımları için mi koşuyor! Bu hediye onun için ideal olacaktır. Kit, evde herhangi bir küçük onarım ararken gerekli olan tüm gerekli araçları içerir. Bu alet setini normal ev işleri için sevecektir..

10. Kahve Kupa:

Kupalar, koca için yıldönümü hediyesi fikirlerinin önemli bir parçası olmuştur. Buradaki kupa, onu dünyanın en iyi kocası olarak tanımlayan kişiselleştirilmiş bir mesajla geliyor. Bu kupaya da kişiselleştirilmiş fotoğraf baskısı alacaksınız; Bu tür bir kupa ile kocanızı şaşırtın.

11. Elmas Kol Düğmeleri:

Pırlantalı kol düğmeleri, koca için değerli yıldönümü hediyesi fikirleri olarak kabul edilir. Kol düğmeleri, kristalde elmas üstleri verilen altından yapılmıştır. Bu, kocanız için her zaman iyi bir hediye, bu onun blazeriyle eşleşecek.

12. Kupon Kitabı:

Kupon kitabı, kocalar için çok yetenekli bir başka fikirdir. Kitap, kocanızın akşam yemeği, gece dışarı çıkma, spa, vb. gibi etkinlikler için bir dizi kuponla birlikte gelir. Kocanız kesinlikle bu kuponları beğenecek ve hafta sonu ofis saatinde akşamları ona verecek, kuponlarının keyfini çıkaracak. Pazar tatili.

13. Ahşap Aksesuar Standı:

Artık kocanıza yıl dönümü hediyesi olarak ahşap aksesuar sehpası verdiğinizde artık aksesuar aramanıza gerek yok. Stand, cüzdan, şarj bağlantılı cep telefonu, saat, teknik özellikler vb. için alanlar ile birlikte gelir. Bu, kaliteli ahşap malzemeden özel olarak yapılmıştır, bu daha pahalı değildir ve bu, kocanızın giderken her şeyi bir araya getirmesine yardımcı olacaktır. zamanında ofise gitmek.

14. Oyulmuş Kalem:

Markalı kalemler kişiye özel bir dokunuş sağladığımızda, koca için en iyi yıl dönümü hediyesi oluyor. Buradaki kalem, üzerinde kişisel bir adla da değiştirilebilen koca başlığı ile oyulmuştur. bu, günlüklerini veya notlarını yazmak için düzenli kullanımları için faydalıdır, resmi işleri için de kullanabilir.

15. Kaplan Pençesi Kolye:

Şimdi bu, kocanızın yıldönümünüzde vermesi için erkeksi bir hediye olur. Altın kolyeye, acısını azaltmak için altın kaplamalı bir kaplan pençesi verilir. Gerçek pençeler bazı ülkelerde yasaklanmış olsa da, yapay olanları da mevcuttur. Bu tür kolyeler, ofislerinde veya arkadaşlarına göstermeleri için çok kullanışlıdır..

Bu nedenle, markalı ve lüks ürünlerden basit ev yapımı bulmacalara kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli evlilik yıldönümü hediyeleri var. Erkeklere genellikle rutinlerinde kullanacakları bir şey verilir. Erkekler sınırlı bir süre kullanacakları şeyleri kullanmayı severler, daha pahalısını asla beklemezler ama bazen eşlerinin kendilerine ilgi göstermesine ihtiyaç duyarlar..

Biz kadınlar bir erkeğin hayatında alabileceği en iyi hediyeler olduğumuzda, koca için doğru evlilik yıldönümü hediyelerini bulmak zor. Şaka bir yana, bu senin evlilik yıl dönümün ve ona da bir şeyler alman şart çünkü kafasında seni prenses olarak baştan çıkarmak için planları var. 20. evlilik yıl dönümünüz olduğunu varsayalım, bu yüzden bu güzel kutlama için tebrikler ve daha niceleri için kutsamalar.

kocaya yıldönümü hediyeleri

Evlilik yıl dönümü anmanıza sadece iki veya üç gün kaldı ve makul bir şekilde hangi önemli nimetleri alabileceğinizi anlamaya çalıştınız mı? Doğru, orada bulundum, yaptım. Yine de endişelenme, senin (ve benim) bunu bir daha asla deneyimlememize gerek yok. İster birlikte ilk yılınızı, ister on beşinci yılınızı kutluyor olun, kişinize ne alacağınızı seçmek yoğun bir seçim olabilir. Genelde anma kutsamalarına çok fazla kafa yorarım. Her şey düşünüldüğünde, ilişkinizin bir festivalidir. Bu nedenle, genellikle doğum günleri ve özel günler için kıyafet veya düzenekleri ayırmaya çalışmıyorum ve bunun yerine ikimize de hitap eden bir şey seçiyorum..,

Koca için Yaratıcı Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

Kişinize ne alacağınız konusunda kafanız karıştıysa, işte size bu makalede sunduğumuz koca için evlilik yıldönümü hediyeleri için birkaç sevimli düşünce ve fikir..

koca için en iyi-düğün-yıldönümü-hediyeleri

Kalpten Satın Al

Kullanabileceği bir şey verildiğinde, ona olan sevginiz, ilginiz ve saygınız hakkında ciltler dolusu bir hediye verilmesinden memnun olacaktır. Platin, zümrüt ve çini, geleneksel olarak hediye seçenekleri için en iyi malzemelerdir. Ancak, bu gün ve çağda ona böyle pahalı şeyler hediye etmek şart değil. koca için en iyi evlilik yıldönümü hediyeleri şunlardır.

16. Fotoğraf Çerçevesi:

kocası için platin-fotoğraf-çerçeveleri

Geleneksel misin, o zaman yapabileceğin şey platin veya çini bir fotoğraf çerçevesi alıp içine onun resimlerini koymak. Onun beşikte olduğu andan bugüne kadar bir dizi resim kolajı, onu canlandırıyor ve ona daha fazla sevgi gösteriyor, çerçeveyi hediye ederken ona bir öpücük ekiyor..

17. İsimli Kahve Kupaları:

çift-kahve-kupalar-evlilik-yıldönümü-hediyeleri-kocası

Kahveyi sizin kadar sevmesi şartıyla, bir porselen kahve kupası hediye olarak iyi olurdu. Kupanın üzerine adını ve fotoğrafını kazıyın ve o özel günde ona ilk kahvesini ikram edin. Yanına oturun, kollarına alın ve sıcak demlenmesini yudumlamasını izleyin, bunlar kaybetmek istemeyeceğiniz paha biçilmez anlardır. Kahvesini içerken, aldığın platin saati gizlice ona verebilirsin. Sevinçten nasıl zıpladığını izleyin, çünkü erkekler de blinge bayılır. Bu, sevgi dolu koca için en iyi evlilik yıldönümü hediyelerinden biridir..

18. Romantik Bir Akşam Yemeği Planlayın:

koca için-romantik-akşam yemeği planı

Ara sıra biraz çevirin ve Çin’den yapılmış hediyeler almak yerine, ona Çin’de yapılmış veya onunla ilgili ürünler alın. Erkekler maceracıdır ve sürprizleri de severler, bu yüzden onu bu akşam romantik bir akşam yemeği için bir Çin lokantasına götürün. Dövüş sanatları filmleri ve şovları içeren bir hediye sepetine koyun; onu bu gece ejderha olmayı denemesi için motive et.

19. Sevgi dolu Müzik Albümü:

müzik-albüm-düğün-yıldönümü-kocası-hediyeleri

Müzikten hoşlanıyorsa, en sevdiği grupları ve platine ulaşan müzik sanatçılarını kontrol edin. Bir kez daha bir DIY sepeti yapın ve tüm o albümleri içine yerleştirin, yatak odasında yatağın yanında, özenle sarın ve ardından sizi nasıl sevgiyle yıkadığını izleyin. Bu, koca için basit ama toplaması zor olan başka bir en iyi yıldönümü hediyesi..

20. Verdiği Yaramaz Hediyesinin Ne Kadar Güvenli Olduğunu Göster:

kocası için-nasıl-güvenli-verdiği-yaramaz-hediye-göster

Sana verdiği o çekici iç çamaşırı hala sende mi, çoğu kadın kocalarının ilk iç çamaşırını hatıra olsun diye hiç kullanmaz mı? Sizde de varsa, biraz yaramaz ve düşündürücü bir şekilde romantik olun diyebiliriz. İç çamaşırını platin tonlu kağıda sarın ve ona hediye edin. Belki daha sonra bir öneri olarak kağıda bir tutam dudak izi onu ilgi çekici ve buharlı hale getirebilir..

21. Sevimli Koleksiyon:

sevimli-koleksiyon-evlilik-yıldönümü-kocası-hediyeleri

Topladığı platine giden spor resimli temalar ya da belki çizgi romanlar ya da platin olan hatıralar için dergi abonelikleri iyi paketlenmeli ve ona hediye edilmelidir. Erkekler ve koleksiyonları, vakaların yüzde doksanında mezara kadar gider, bu yüzden bu da kocanız için evlilik yıldönümü için harika bir hediye fikri olur..

22. Sağlıklı Hediye:

sağlıkkartı-düğün-yıldönümü-hediyeleri-kocası

Ara sıra sağlık kontrollerine ihtiyacı varsa, iyi olma ve yaşam amacını kutlayan bir sağlık sigortası kartını tercih edin. Aynı şey için sigorta şirketinizle konuşun ve hangisinin her şey dahil bir anlaşma olduğunu seçin. Sağlığın olduğu yerde bolluk vardır.

23. Arkadaşlarıyla Gezi Planlayın:

arkadaşlarıyla-plan-seyahati

Onu yakın arkadaşlarıyla, sadece erkek çocuklarla bir geziye gönderin. Bir otele veya çiftlik evine bir gezi düzenleyin, dekor sanatçılarını arayın ve yeri çini, platin veya zümrüt tonlarında düzenleyin ve erkeklerin boğazını sıkması için bol miktarda yiyecek bulundurun. Adamının erkekleriyle vakit geçirmesine izin vermek gibisi yok.

24. Erkekler Gece Partisi Düzenleyin:

evlilik-yıldönümü için-erkek-gece-partisi-düzenlemek

Bir bekarlığa veda partisi verin; erkeklerin “zorla bekar” bir gecenin tadını çıkarmaları için bir tema yapın. Herkesin platin veya zümrüt tonlarında geldiğinden emin olun ve siz ve kızlar kendi kız kurusu yöntemlerinizle eğlenirken erkeklerin eğlenmesine izin verin..

25. Aşk Mektubu:

aşk-mektup-evlilik-yıldönümü-koca-hediyeleri

Kocasına evlilik yıldönümü hediyesini gösteren bir mektup düşünün. Harflerin her harfi için sırasıyla ilişkiniz/evliliğinizle bağlantılı bir kelime bulun. Örneğin, suç ortağınızın burcu olabilecek Aeries için A, ilk kez tanıştığınız yer vb..

26. Gurme Git:

go-gurme-düğün-yıldönümü-kocası-hediyeleri

Kocanız için, birlikte bir akşam yemeğini karşılamak için gerçekten ideal bir fırsatı değerlendirmek konusunda çok duygusal bir şey yapmaktan daha iyi bir yıldönümü hediyesi ne olabilir? Bu nedenle, sevdiğiniz kişi ister iyi yemek yemeyi, ister sevgiyle ev yapımı bir akşam yemeğini, isterse yıldızların altında rahat bir yemek yemeyi kabul ediyor olsun, etkinliği hak eden bir akşam yemeği randevusu ayarlayın..

27. Anılar Yapın:

koca için-anılar-düğün-yıldönümü-hediyeleri

Şimdiye kadar ilişkinizde birlikte yaşadığınız tüm eğlenceyi övmek için en ideal yaklaşımlardan biri, kocanız için en iyi yıl dönümü hediyesi olabilecekleri birlikte yeni deneyimler kazanmaktır. Bu, gösteri, tiyatro veya etkinlik biletleri satın almak, yemek kursuna gitmek veya sınırsız bir hafta sonu kaçamağı yapmak anlamına gelse de, ikinizin de gerçekten takdir edeceği bir şey seçmeye çalışın. Bu, evlilik yıldönümünde koca için en güzel hediyelerden biridir..

28. Çift Öğeler:

minderler-düğün-yıldönümü-hediyeleri-kocası

Onun ve onun eşyaları, koca için en tatlı ve en iyi yıldönümü hediyelerini yapar. Bu ‘harika sabah mükemmel’ ve ‘merhaba çekici’ minderler, monogram kupaların aranjmanı gibi sevimli. Ayrıca, bu satırlarda kendiniz için bir dokunuş da puanlarsınız..

29. Anıları Yeniden Oluşturun:

koca için-anıları-yeniden-yarat

İlk randevunuzu çoğaltın. O zaman yaptığınız şeyleri tam olarak yapın. Basit ve eğlenceli ilk buluşma egzersizleri normalde tekrarlanması kolaydır ve herhangi bir çift için son derece duygusaldır. İlk randevunuzda ziyaret ettiğiniz yere aynı şekilde gidin ve ona aynı şekilde teklif edin ve bu tarihi en romantik zaman yapın. Bu yoğun rekabet dünyasında koca için harika bir yıl dönümü hediyesi.

30. Kitap:

kitap