Daha fazla hediye fikrinin mevcudiyeti dikkat çekiyor, ancak ev yapımı hediyeler, duygusal olduklarından ve onları yapmak için çok çaba sarf edildiğinden en iyi hediyeyi oluşturuyor. Bu yüzden en iyi fikri seçin ve ardından bu harika hediyeleri ömür boyu sürecek hale getirin..

Sevilen Kişi için Eşsiz ve Sevimli Ev Yapımı Yıldönümü Hediyeleri:

Birkaç en iyi 9 Ev yapımı yıldönümü hediyesi kesinlikle sizden hoşlanacak.

1. Scrabble Çerçevesi:

İşte anne ve babanın yapması için harika bir ev yapımı yıldönümü hediyesi. Bu, aile üyelerinizin isimlerini içeren bir bulmaca içeren scrabble temalı bir hediyedir. Çerçeve çiçekler ve kalplerle de süslenebilir. Ebeveynleriniz için iyi bir ek yapmak için bu hediyeyi yapın.

2. Kalp Şekilleri Çerçevesi:

Kalp aşkın simgesidir; En sevdiğiniz kitaptan kesilen birkaç kalp şeklinden harika bir çerçeve yapın. Kesiklerde gösterilen sözler duygusal olacaktır. Bu şekillerden iki tanesini kırmızı ve çiftin bir görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Bu koca için iyi bir ev yapımı yıldönümü hediyesi yapar.

3. Şeker Yıldönümü Hediyesi:

Romantik bir ev yapımı yıldönümü hediyesi şeker hediyesidir. Bu şekerlerden yapılmış bir harita kartı. Eşinize şekerlerin isimlerini de içeren bir mektup yazmalısınız. Yani bununla yaratıcı olun.

4. Kart Destesi Hediyesi:

İşte evde bir deste iskambil kağıdı ile yapabileceğiniz harika bir hediye daha. Tek ihtiyacınız olan bir deste iskambil ve sonra aşk notlarını yazdırmanız ve her bir karta yapıştırmanız gerekiyor. Bu harika ev yapımı yıldönümü hediyesini onun hazinesi için yapın.

5. İlginç Kart:

Eğlenceli tarafa geçin ve sevdikleriniz için bu şirin ilginç kartı yapın. Bu eğlenceli sebze temalı kartı onun için ev yapımı bir yıldönümü hediyesi olarak yapabilirsiniz. Kart üzerindeki boyama sizin tarafınızdan suluboya veya karakalem ile yapılabilir. Bir sonraki yıldönümünüz için hediye olarak bunu deneyin.

6. Küçük Aşk Notları:

Bazı romantik aşk notları koymak için bu sevimli ve sevimli küçük zarfları yapın. Zarflar kahverengi kağıttan yapılabilir ve ardından hassas kırmızı kalp kesikleriyle birbirine bantlanabilir. Bu kesinlikle en romantik ev yapımı yıldönümü hediyesi fikri.

7. Çift Kupalar:

Anne babanız için yapabileceğiniz bu kolay yıldönümü hediyesine bir göz atın. Kupalara isim veya resim tasarımı alın, burada üzerini boyayabileceğiniz düz beyaz kupalara ihtiyacınız var. Bunlar harika bir ebeveynin yıldönümü hediyesi fikrini ev yapımı yapar. Tema eğlenceli ve romantik de olabilir.

8. Tarihlerle Dolu Kutu:

İşte onun için seveceği başka bir ev yapımı yıldönümü hediyesi fikri. Ona hurma dolu bir kutu hediye et. Devam edebileceğiniz olası tarihler hakkında küçük notlar alın. Yaratıcı olun ve onun da sevdiği fikirleri ekleyin. Bu, sevdiklerinizden iyi yorumlar alacak.

9. Resim Kolajı:

Tanıştığınız andan bugüne kadar resimlerinizden bir kolaj yapın. Bu kolaj, yıl dönümünüzü temsil eden bir sayı şeklinde olabilir. Kişiselleştirilmiş numaranıza göre, resimli kolaj hediyeleriniz için iyi bir tema alacaksınız, Duygusal ve anılarla dolu bu harika ev yapımı yıldönümü hediyesini deneyin..

Onun için veya onun için ev yapımı hediyeler kartlar, çerçeveler veya hatıralar şeklinde olabilir. Zarif görünmeleri için onları yaratıcı ve renkli yapın.