Pietų Indijos kino pramonės aktorė populiari dėl savo talento, kūrybinio darbo stiliaus, grožio ir mados pojūčio. Mes dažnai matome, kaip aktorės puikuojasi gražia ir įvairiapusiška išvaizda ekrane ir ne ekrane, o tarp jų dažniausiai pasitaiko sarees. Saree išvaizdos ir stiliaus Pietų Indijos aktorė buvo tendencija dešimtmečius ir kartas kartu, nuo tada, kai prasidėjo kino pramonė. Tačiau tai yra nesenstantis ir klasikinis stilius, kuris niekada negali išeiti iš tendencijos.

Šiandien mes čia norime ištirti šiuolaikinę Pietų Indijos aktorę saree išvaizda. Šios išvaizdos skiriasi įvairiais tipais ir stiliais, ir jei jums patinka klasikinis mados jausmas, neturėtumėte to praleisti.

50 karštų Indijos aktorių Saree 2021 m.

Štai ir einam; mes stengėmės atnešti jums geriausią ir naujausią populiarią saree stiliaus ir išvaizdos pietų heroję. Patikrinkime šiuos stilius nuotraukomis.

1. Amala Paul:

Pietų Indijos aktorė Amala Paul Hot Saree

Puošni Amala Paul atrodo nuostabiai šioje išgalvotoje saree. Amala Paul vaidina telugų, tamilų ir malajalių filmuose ir yra viena populiariausių Pietų Indijos aktorių. Ji dažnai bando tradicinę išvaizdą ar aprangą, o jos saree išvaizda dažnai yra viena mėgstamiausių ir populiariausių. Mes mylime šią pietų heroję saree šiame stilingame ir spalvingame stiliaus pareiškime.

2. Kajal Agarwal:

Pietų Indijos aktorė Kajal Agarwal Hot Saree

Kajal Agarwal yra kino pramonė ir žinoma Pietų Indijos aktorė daugiau nei dešimtmetį. Ji sulaukė daugybės plojimų ir pagyrų už savo aktorinį stilių, mados išraišką ir grožį. Kajal Agarwal šioje saree yra visiškai spalvinga ir graži. Ji susilieja šiuolaikine mados prasme su indišku žavesiu ir prikausto stilių. Kaip jums patinka ši pietų aktorė iš šilko saree??!

3. Anjali:

Pietų Indijos aktorė Anjali Hot Saree

Anjali yra populiari Tolivudo ir tamilų kino aktorė, kuri iki šiol sulaukė gero dėmesio ir šlovės. Anjali dažnai prisipažįsta mylinti sarees ir kaip jai patinka eksperimentuoti su skirtingais saree stiliais. Tai užfiksuota neseniai įvykusioje apdovanojimų ceremonijoje ir funkcijoje, ir mums patinka, kaip tai jai labai tinka. Ką tu manai?

4. Nayanthara:

Pietų Indijos aktorė Nayanthara Hot Saree

Nayanthara, dar vadinama ponia superžvaigžde, filmavo telugų, tamilų ir malajalių filmus. Šiuo metu ji yra viena geriausiai vertinamų aktorių Pietų Indijos kino ir kino industrijoje. „Nayanthara“ atrodo nuostabiai ir drąsiai su paprastu, bet elegantišku sarees stiliumi. Mes mylime juos tokiu paprastu stiliumi ir kokia karšta ji atrodo nepaisant minimalaus stiliaus.

5. Anushka Shetty:

Pietų Indijos aktorė Anusha Shetty Hot Saree

Kas nežino Anushka Shetty? Ji kilusi iš Karnatakos regiono, pastarąjį dešimtmetį ir daugelį metų vaidino keliuose telugų ir tamilų filmuose. Anushka labiausiai mėgsta tradicinius ir Indijos stiliaus teiginius, ir mes dažnai ją matome ir pastebime sarees. Ši išgalvota švytinti saree yra viena iš mūsų mėgstamiausių. Anuška yra viena iš mūsų mėgstamiausių Pietų Indijos herojų saree.

6. Namita:

Pietų Indijos aktorė Namita Hot Saree

Namita yra viena populiariausių praėjusių metų aktorių Pietų Indijos filmuose. Ji yra žinoma dėl savo karštų ir stilingų seksualių vaidmenų, pasižyminčių drąsiais personažais ir fantastiškais talentais. Namita atrodo unikali ir madinga saree stiliais, ir tai yra vienas iš tokių paveikslų, kurie tapo mūsų mėgstamiausiais.

7. Shriya Saran:

Pietų Indijos aktorė Shriya Saran Hot Saree

Shriya Saran vaidino filmuose tiesiai iš telugų, tamilų ir net Bolivudo nacionalinio kino. Ji yra žinoma dėl savo liekno ir moteriško stiliaus pareiškimo ir dažnai dėvi vakarietišką aprangą. Tačiau ar kada nors matėte mūsų mėgstamą grožį karštose sarees? Ši išvaizda šiuo metu yra viena iš populiariausių; Šriya atrodo ne mažiau kaip princesė.

8. Priyamani:

Pietų Indijos aktorė Priyamani Hot Saree

Priyamani garsėja moteriška ir jaukia išvaizda bei išvaizda. Nuo to laiko, kai ji įžengė į kino teatrą, ji daug kartų matoma su saree apranga. Jos meilė jiems yra gerai žinoma. Ši nuostabi saree Priyamani yra matoma renginio metu ir nuo to laiko yra viena populiariausių internete.

9. Samanta:

Pietų Indijos aktorė Samantha Hot Saree

Kaip apie Samantha sarees? Universali aktorė yra tamiliečių. Tačiau jis populiariai veikia net Tolivudo filmuose. Samantha eksperimentai su keliais atrodo drąsiai ir nedvejodami, nuo įmantrių, aptakių saree stilių iki tradicinių. Ji taip pat be vargo viską atlieka! Mums patinka, kaip jaunatviška ir elegantiška Samatha dera su sarees.

10. Triša:

Pietų Indijos aktorė Trisha Hot Saree

Trisha daugiausia dėmesio skyrė tamilų ir telugų filmams, dažnai pasirodė filmuose, renginiuose ir televizijos interviu sarees. Ji pripažino savo meilę pagrindiniams sarees ir madai nepaprastai. Tai vienas iš tokių saree paveikslų, kuriuos gavome iš savo mėgstamos aktorės, ir mums patinka, kaip gražiai ji tai atlieka. Ji iš tikrųjų yra viena gražiausių „Saree“ aktorių.

11. Aditi Rao Hydari:

Aditi Rao Hydari

Nors „Hyderabadi“, Aditi Rao Hydari yra garsus Indijos kino veidas tiek Tolivudo lygmenyje, tiek Bolivude. Ji turi karališkos ir prabangios išvaizdos atspalvį ir didingą išvaizdą, kai tik demonstruoja bet kokį stiliaus pareiškimą. Aditi Rao sarees yra viena iš tokių nuostabių išvaizdų, su kuriomis mums patinka susidurti. Ji atrodo stulbinančiai graži ir madinga, be jokios abejonės.

12. Tamana:

Tamana

Tamanna tapo šlovės veidu iš savo pradinio filmo „Laimingos dienos“. Po to, kai ji vaidino Bahubali, ji netgi išgarsėjo visoje šalyje. Deja, mes dažnai nepastebime Tamannos iš Indijos drabužių ir sarees. Tačiau kai ji tai daro, ji atrodo išskirtinai ir kerinčiai. Štai viena tokia nuotrauka, skirta akims gydyti. Ar jums patinka?

13. Bhavana:

Bhavna

Malajų kilmės aktorė Bhavna mėgsta indišką drabužį ir sarees ir dažnai taip lengvai demonstruoja įvairius universalius saree vaizdus. Štai vienas toks naujausias stiliaus pareiškimas, kurį įsimylėjome! Bhavna yra žinoma dėl savo moteriškos, tačiau drąsios ir prabangios išvaizdos, mėgstančios eksperimentinę ir universalią madą.

14. Kotryna Teresė:

Kotryna Teresė

Net ir sarees, ne visi gali dėvėti dizainerį šiuolaikiškai atrodančius stilingus sarees. Neseniai pamatėme, kaip Catherine Teresa nešioja šią gražią tonizuotą saree išvaizdą, ir mes negalime jos nesigilinti. Jei jums patinka tokie pasirodymai su diva stiliumi ir švytinti didinga išvaizda su karštu jaunatvišku mados pojūčiu, tai būtina išsiregistruoti.

15. Bindu Madhavi:

Bindu Madhavi

Bindu Madhavi gerai pasirodo telugų ir tamilų kino teatruose. Ji yra žinoma dėl savo unikalių ir drąsių vaidmenų naujausiuose filmų pasirinkimuose. Bindu dažniausiai demonstruoja savo stilių sarees, ir tai yra viena iš jos šiuolaikiškų, nervingų išvaizdų. Jai patinka išbandyti išgalvotus šilko sarees, ir tai spustelima žiniasklaidos pristatymo renginyje. Be jokios abejonės, jie jai labai tinka.

16. Charmi Kaur:

Charmi Kaur

Praėjusį dešimtmetį Charmi Kaur buvo populiariai žinoma kaip telugų kino vaidmenų veidas. Na, net ir dabar ji visiškai neišnyko. Kartkartėmis ji pasirodo nuostabiai ir žavi savo madinga ir stilinga išvaizda. Ši „saree“ išvaizda „Charmee“ yra gana tradicinė ir graži!

17. Divya Spandana:

Divya Spandana

„DivyaSpandana“ yra populiari kanadigų ir tamilų kino aktorė, neseniai ėjusi Parlamento nario pareigas. Ji mėgsta indišką išvaizdą, o daugumoje savo filmų „DivyaSpandana“ pasirodė sarees ir pusiau saree stiliais. Štai vienas iš tokių, kuriuos galite mylėti!

18. Hari Priya:

Hari Priya

Hariprija yra nauja aktorė, dirbanti kanados ir telugų filmuose. Jos išskirtiniai indėniški bruožai, tradicinė išvaizda ir išvaizda dažnai žymi ją kaip unikalią iš savo bendraamžių. Hari Priya asmeniškai myli sarees stilių, be kitų eksperimentinių madingų pasirodymų. Tai yra viena iš jos asmeniškai mėgstamiausių ir populiariausių saree išvaizdų.

19. Hansika:

Hansika

Kas nepažįsta Hansikos? Nepaisant trumpalaikės karjeros, Šiaurės Indijos gražuolė padarė savo ženklą telugų kino industrijoje. Hansika daugiausia žinoma dėl savo drąsaus ir karšto madingo pasirodymo vakarietiškuose drabužiuose. Tačiau jos saree indyniuoti stiliai taip pat tapo miesto kalbomis, kai ji juos gana gerai perkėlė. Štai vienas toks!

20. Jyothika:

Jyothika

Žiūrėti, kaip Jyothika vaidina kino ekrane, yra mūsų visų akių malonumas. Ji yra universali aktorė, gerai pristatyta kūrybiškumu, menu, grožiu ir elegancijos jausmu. Jyothika dažnai pastebima sarees, ir čia yra viena iš mūsų mėgstamiausių stilingų išvaizdų. Taigi, ką apie tai manote?

21. Ileana:

Ileana karšta Saree

Bolivudo aktorė Ileana iš tiesų pirmą kartą buvo žinoma ir pristatyta Pietų filmuose. Jos vaidmuo telugų filmuose yra populiarus ir gerai įvertintas. Ileana dažnai mėgsta vakarietišką aprangą ir nervingą patogią aprangą; tačiau jos sarees išvaizda yra ne mažiau žinoma. Žinoma, kad ji eksperimentuoja su karštais, nervingais stiliais, ir čia yra vienas iš tokių pavyzdžių.

22. Keerthi Suresh:

Keerthi Suresh karšta Saree

Malajų, telugų ir tamilų aktorė Keerti Suresh yra populiari dėl savo etninės ir klasikinės išvaizdos, subtilios mados ir paprastumo. Keerthi asmeniškai myli sarees kaip mados pareiškimą ir dažnai pasirenka juos išbandyti filmuose ir asmeniniame gyvenime. Mums patinka, kaip gerai jas atlieka ir malajalių aktorė.

23. Kavya Madhavan:

Kavya Madhavan karšta Saree

Mes sakome – niekas negali turėti drąsaus stiliaus su paprastomis sarees, tokiomis kaip Kavya Madhavan. Štai vienas toks pavyzdys, galintis įrodyti, kad esame teisūs. Kavya Madhavan puošniai atrodo Indijos drabužiuose, daugiausia tada, kai ji stilizuoja juos nepakartojamai ir pavyzdingai!

24. Lavanya Tripathi:

Lavanya Tripathi karšta Saree

Lavanya Tripathi yra Šiaurės indė, įsimylėjusi Pietų kiną. Ji pasirodė keliuose telugų filmuose ir dažnai pastebima indų drabužiais, tokiais kaip sarees ir kostiumai. Ši tradicinė jos saree išvaizda yra viena iš mūsų mėgstamiausių ir populiariausių.

25. Khusboo:

„Kushboo Hot In Saree“

Lažinamės, kad niekam nereikia Khusboo aprašymo. Khusboo Sundar yra populiari aktorė, politikė ir prodiuserė, daugiausia ji pasirodo pačiame „Sarees“. Pati jos kūryba apibūdina save, o tai yra gana pavyzdinga, o jos individualizuotas indiško stiliaus pareiškimas su tradiciniais ir išgalvotais sarees yra nepaprastai gražus.

26. Laxmi Rai:

„Laxmi Rai Hot In Saree“

Ši graži, tačiau paprasta saree „Laxmi Rai“ yra nuostabi. Laxmi Rai atrodo stulbinančiai indėnų drabužiuose sarees, ir mes matome ją puikuojantis renginiuose ir šou. Ji suporuoja ir stilizuoja saree su išskirtiniais papuošalais ir dizainerių drabužiais, kurių negalime atitraukti nuo jos akių!

27. Lakshmi Menon:

„Lakxmi Menon Hot In Saree“

O kaip ši karšta Lakshmi Menon išvaizda raudonoje saree? Jei jums patinka drąsi ir aštri šiuolaikinė išvaizda, labai svarbu sukurti saree teisę. Vienas iš tokių pavyzdžių yra tas, kurį puikavosi mūsų pietų aktorė Lakshmi Menon! Lažinamės, kad ji yra viena mėgstamiausių karštų Indijos aktorių saree.

28. Meera Jasmine:

Meera Jasmine karšta Saree

Malajų gražuolė Meera Jasmine daugiausia pasirodė telugų ir molivudo filmuose. Daugeliu atvejų ji niekada nesidrovėjo demonstruodama meilę sarees. Štai vienas toks paveikslas, ir mes mėgstame šį tradicinį indišką grožį paprastu ir elegantišku stiliumi.

29. Malavika:

Karšta Malavika Saree

Šis paveikslas, kuriame Malavika atrodo užburiančiai tradicinėje saree, yra žodžių neišsakoma. Malavika, nors ji ir neatrodo labai saree, ji jai labai tinka. Štai vienas iš tokių pavyzdžių, ir mes negalime įrodyti, kad klystame! Ką manai apie šią karščiausią Saree aktorę??

30. Nithya Menon:

Nithya Menon karšta Saree

Nithya Menon yra gerai vertinama už įvairiapusį darbą, aktorinį talentą ir grožį. Dėvėdama saree, ji atrodo puošni ir elegantiška. Čia yra viena iš jos naujausių nuotraukų saree, ir mums patinka, kaip ji atrodo graži ir protinga.

31. Neetu Chandra:

Aktorė Neetu Chandra Black Saree Hot Pics

Neetu Chandra pasirodė daugelyje telugų, tamilų ir Bolivudo filmų. Daugiausia pietų aktorė retai vilki sarees, tačiau ji atrodo ne mažiau kaip didinga ir stilinga. Išgalvota saree išvaizda jai labai tinka, ir mes matome, kaip jose atrodo nervingas ir dailus Neetu!

32. Poonam Bajwa:

Poonam Bajwa Hot In Saree

Nors Šiaurės Indija ir Pandžabis, Poonam Bajwa yra nusistovėjusi aktorė telugų ir tamilų filmuose. Apie jos išskirtinius bruožus, liekną išvaizdą ir garbanotus plaukus dažnai kalbama apie mados miestelį. Poonam atrodo išskirtinai ir gražiai sarees, ir čia yra vienas iš tokių pavyzdžių. Bendra išvaizda yra gana elegantiška ir elegantiška!

33. Pranitha:

Pranitha karšta Saree

Graži aktorė Pranitha atrodo ekstravagantiškai ir moteriškai. Sumažinta struktūra ir elegantiška išvaizda labai gerai atitinka jos skonį su paprastomis ir stilingomis sarees. Kaip tau ji patinka sarees?

34. Rakul Preet:

„Rakul Preet Hot In Saree“

Rakul Preet jau įsitvirtino Telugu kine, ir mes dažnai matome ją dėvinčią tradicinę išvaizdą. Vienas tokių – nuostabios aktorės sarees ir stilius. Rakulis tuose sarees atrodo gražiai ir žaviai, ir mes nejuokaujame. Pamatykite patys!

35. Raashi Khanna:

Raashi Khanna karšta Saree

Iki šiol mes jau supratome, kaip gerai Raashi Khanna mėgsta indų drabužius! Mes dažnai ją pastebime paprastuose ir elegantiškuose stiliaus pareiškimuose. Raashi atrodo akinamai karšta ir tobula sarees. Ji neša juos visus labai gerai – nuo tradicinių ir paprastų drabužių sarees iki išgalvotos išvaizdos ir dizainerių drabužių. Turime jos naujausią nuotrauką, kuri visiškai nušlavė nuo mūsų kojų.

36. Ramya Krišna:

Ramya Krišna Karšta Saree

Ramya Krišna yra žinoma aktorė, populiari telugų filmuose. Ji buvo gana garsi daugelį metų kartu ir vis dar yra vienas populiariausių filmų pasirinkimų. Ramya Krišna dažnai pastebima su meile sarees, įvairiapusiška ir daugybe gražių išvaizdų. Štai vienas toks jūsų dienai praskaidrinti!

37. Regina Cassandra:

Regina Cassandra Hot Saree

Regina Cassandra yra populiari naujojo amžiaus aktorė telugų ir tamilų filmuose. Ji yra žinoma dėl savo pailgų veido bruožų, dailios išvaizdos, moteriško stiliaus pareiškimo ir aštrios, gražios išvaizdos. Regina sarees atrodo nuostabiai ir sensacingai. Pamatykite patys!

38. Richa Gangopadhyay:

Richa Gangopadhyay Hot Saree

Bengalų gražuolė Richa Gangopadhyay padarė savo vietą Pietų filmuose, ypač telugų filmuose. Ji yra žinoma dėl savo kūno įvaizdžio ir natūralios vaidybos. Nors ir ne labai dažnai, Richa pasirodė Indijos saree drabužiuose, ir mums patinka, kaip ji puikiai įgauna natūralų stilių.

39. Pooja Hegde:

Pooja Hegde Hot Saree

Pooja Hegde, „Mis Indija“ vicečempionė, savo karjeroje išsiskyrė vaidindama filmuose. Ji yra žinoma ir šiuo metu viena geidžiamiausių telugų filmų aktorių. Pooja garsėja diva tikra išvaizda ir elegantišku, prašmatniu stiliumi. Jos stilius „sarees“ kolekcijoje yra visiškai gyvas ir stulbinantis. Pažvelk!

40. Taapse Pannu:

„Taapse Pannu Hot Saree“

Taapsee, dabar tarp geriausių Bolivudo aktorių, savo karjerą pradėjo nuo Pietų Indijos telugų ir tamilų filmų. Dažnai mes matome divą sarees ir pripažinkime; negalime nuo jos atitraukti akių. Ji atrodo kvapą gniaužianti! Ką tu manai?

41. Niveda Thomas:

Niveda Thomas Hot Saree

Niveda Thomas yra gerai žinoma telugų, tamilų ir malajalių filmų aktorė. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek aktorės karjeroje Niveda dažnai pastebima sarees, ir mes viešai žinome jos meilę šiems drabužiams. Elegantiški ir žavingi stiliai bei grakšti sarees išvaizda yra kažkas neprilygstamo. Ką tu manai?

42. Sai Pallavi:

„Sai Pallavi Hot Saree“

Pietų Indijos aktorė Sai Pallavi jau dabar yra sensacinga ir populiari visuomenės veikėja. Ji yra gerai žinoma dėl savo natūralaus vaidybos stiliaus, paprastos ir elegantiškos išvaizdos bei žemiško požiūrio. Sai Pallavi sarees atrodo tiesiog grakščiai ir kvapą gniaužiančiai. Ji puikiai demonstruoja savo stilių su minimalia išvaizda ir bendra jaunatviška išvaizda.

43. Tabu:

Tabu Hot Saree

Nereikia jokio aprašymo apie Tabu. Aktorė yra visoje šalyje žinoma garsenybė ir vaidino keliuose Pietų Indijos ir Bolivudo filmuose. Nepaisant amžiaus, Tabu vis dar atrodo jaunatviška ir kvapą gniaužianti, kai viešai pasirodo renginiuose ir šou. Jos saree išvaizda iš tiesų yra viena geriausių mados mieste!

44. Pragya Jaiswal:

Pragya Jaiswal Hot Saree

Mums patinka, kaip sklandžiai stilinga Pragya Jaiswal atrodo sarees. Šiaurės Indijos grožis gerai įsitvirtino Pietų filmuose ir dažnai dievina paprastus ir etninius sarees stilius. Žavinga išvaizda, suteikta kartu su šiais drabužiais, tikrai verta dėmesio!

45. Rashmika Mandanna:

Rashmika Mandanna Hot Saree

Šiomis dienomis kanadiečių gražuolė tikrai populiarėja. Savo miela ir gražia išvaizda ji padarė savo ženklą telugų, tamilų ir kanadų filmuose. Rashmika asmeniškai myli sarees, ir mes matome, kaip ji puikiai juos formuoja ir puikiai puošiasi šiais drabužiais. Graži ir protinga išvaizda puikiai tinka jos elegantiškam stiliui.

46. ​​Shalini Pandey:

Shalini Pandey Hot Saree

Nors ji dar nepasirodė keliuose filmuose, Shalini Pandey jau buvo įsitvirtinusi Pietų kino industrijoje. Jos putojantis ir jaunatviškas, nekaltas žvilgsnis sužavėjo daugelį mūsų. Shalini atrodo kvapą gniaužianti ir be vargo ir sarees. Štai vienas iš tokių pavyzdžių.

47. Vedhika:

Vedhika Hot Saree

Lažinamės, kad visi labai gerai prisimenate Vedhikos aktorę. Vedhika neseniai buvo pastebėta šios fantastinės saree įvykio metu, ir mes tiesiog negalime nuo jos atitraukti akių. Ji iki šiol išlieka jaunatviška ir puošni, be jokių pastangų ir grakščiai nuleidžia bet kokią tendenciją.

48. Shruthi Hariharan:

Shruthi Hariharan Hot Saree

Shruthi Hariharan, kanados kino aktorė, garsėja gražia ir elegantiška išvaizda, savo individualizuotu stiliumi ir bendrais prašmatniais mados teiginiais. Nors ir ne labai dažnai, galima pamatyti Shruthi sarees. Ir kai tai matome, negalime nuo jos atitraukti akių. Ji atrodo kvapą gniaužianti ir gyvybinga tokiais gražiais, tačiau paprastais pliušiniais vaizdais.

49. Rachita Ram:

Rachita Ram Hot Saree

Čia yra karštos saree išvaizdos Rachita Ram nuotrauka, kurios neturėtumėte praleisti. „Rachita“ visiškai prikaustė nerūpestingą ir prašmatnų stilių, kad grakščiai atitiktų indų drabužius. Negalima sustoti, bet pasigrožėti jos drąsiu stiliaus teiginiu ir pasirinktomis derančiomis išvaizdomis!

50. Anupama Parameswaran:

„Anupama Parameswaran Hot Saree“

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – kaip mes galime praleisti Anupamą Parameswaraną? Pietų gražuolė jau garsėja savo etniniu ir tiesiog elegantišku stiliumi. Ji dažnai pastebima Indijos drabužiais, ir daugelis iš mūsų žino apie jos meilę sarees. Štai jos naujausia nuotrauka, kurią gavome, kaip jums patinka?

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šią gražią ir nuostabią Pietų Indijos aktorę sarees. Karštas ir gražus įtaigus stiliaus pareiškimas, kurį pateikia saree, negali konkuruoti su jokiu kitu indišku drabužiu, ir šios gražuolės tikrai tai įrodė! Kokios tavo mintys?