Triša, vardas yra subtilaus Pietų Indijos grožio sinonimas! Į sąrašą įtraukta aktorė kino industrijoje pasižymėjo savo stulbinančiai gera išvaizda ir, žinoma, savo aktorine meistryste! Triša taip pat pelnė populiarumą ne ekrane dėl nepriekaištingo mados pojūčio. Jūs tikrai pastebėsite Trisha Krišnaną saree išvaizda, kuri įkūnija tikrą Indijos divą! Nesvarbu, ar tai būtų reklaminis renginys, ar privačios vestuvės, Trisha tikrai žino, kaip įveikti savo saree stilių! Šiame straipsnyje mes pateikiame kai kuriuos geriausius jos įvaizdžius saree, taip pat keletą stiliaus patarimų!

Gražios Trisha nuotraukos Saree:

Trisha myli sarees ir visada yra matoma su nauju priedu įvairiuose socialiniuose renginiuose. Žemiau pateikiamos kelios populiarios Trisha nuotraukos įvairiuose sarees, rodančios, kaip ji tiksliai sukrečia Indijos ponios išvaizdą.

1. VTV Trisha Saree:

trisha saree

Trisha sukūrė sensaciją atlikdama Jessie vaidmenį VTV (Vinnaithaandi Varuvaaya). Ši ruda ir žalia Chanderi saree yra populiariai žinoma kaip „Trisha Saree“ dėl savo ypatingo populiarumo. Trisha atrodo nuostabiai šioje saree ir padarė teisingą aprangą. Mums tiesiog patinka jos „paprastumas“!

2. Trisha Half Saree:

trisha hot saree

Kaip galime pamiršti Trišos kaimo gražuolės išvaizdą kai kuriuose filmuose? Trisha turi putojančią pusę, kurią ji dažnai atskleidžia per savo pusiau saree aprangą. Ši mėlyna lehenga stiliaus apranga sukurta taip, kad jos personažas būtų gyvas. Jame nėra jokių papildomų papuošimų ir laikomasi jos minimalistinių mados pasirinkimų.

3. Trisha rožinėje Saree:

trisha krishnan saree

Trisha atrodė nuostabiai su rožine koralų saree, kurią ji suporavo su gražia akmenine palaidine. Ji pasirinko sunkų „Polki“ chokerio komplektą ir atitinkamą „Maatha pathi“. Jos nuostabios akys ir blizgantis nosies smeigtukas daro ją tobula nuotaka!

4. Trisha medvilnėje Saree:

trisha krishnan karšta saree

„ThisTrisha“ naujausia saree „VTV“ vėl yra vienas iš labiausiai prisegtų dizainų! Raudona ir juoda medvilninė saree turi neapsakomą eleganciją, kurią Trisha nešė dar maloniau. Ji sustiprino glam koeficientą savo gražiomis spynomis ir savo susimąstančia nuotaika. Ši maža „Jessie“ grandinė ir medalionas yra viskas, ko reikėjo saree priedams.

5. Trisha Floral Saree:

trisha baltoje saree

Triša atrodė kaip vaikščiojantis sodas šioje nuostabioje gėlių saree. Sunki palaidinė papildė blaivią Georgette saree. Trisha laikėsi savo minimalistinio stiliaus su savo valties kaklo palaidinės modeliu ir auskarų pora. Ji išlaikė natūralų makiažą, o jos milijoninė šypsena buvo gražesnė nei jos apranga!

6. Trisha in Green Saree:

trisha žalia saree

Ar šioje nuotraukoje Triša neatrodo kaip nukritusi nimfa? Šiuo vestuviniu žvilgsniu aktorė atrodė sensacingai. Ji sportavo su elegantiška „Kanjeevaram“ su palaidine „Banaras“. Jos aksesuarai atitiko temą ir buvo prikrauti deimantų ir polkių. Jos nepriekaištingas apipavidalinimo stilius ir švytinti šypsena yra viskas, ko mums reikia!

7. Ombre visą kelią:

trisha seksuali saree

„Ombre“ yra naujesnis „saree“ dizainas, tačiau tai netrukdo šiai aktorei naudoti dizainą, kad pavogtų savo gerbėjų širdis. „Sarees“ tradiciškai yra indiški drabužiai, o naujos spalvos reiškia modernizavimą, o ši aktorė nenori prarasti dienos mados.

8. Nude Gold Saree:

trisha su saree

Nuogos auksinės sarees visada yra puikios demonstracijos ir ši saree yra dar vienas unikalus meno kūrinys. Saree sustiprina šias puikias aktorės išvaizdą, todėl ji atrodo visiškai akinamai, palyginti su bet kuo kitu, tačiau saree taip pat jaučiasi labai ramiai, suteikdama žmonėms ramybės jausmą.

9. Juodos gėlės Saree:

trisha juoda saree

Gėlių šou skleidžia moteriškumą ir to siekia ši diva, naudodama saree, norėdama parodyti, kokia nepriekaištingai graži ir tiesiog miela gali būti moteris. Gėlių šou yra puiki saree ir tikrai yra meno kūrinys, suderinantis moteriškumą su elegancija ir tiesioginiu grožiu.

10. Auksinė Saree:

trisha šilko saree

Netgi scenoje ši puiki aktorė visiškai pakelia saree išvaizdą į visiškai naują lygį. Auksinės saree spalvos yra absoliutus jaudulys, kai norisi papildyti ją supančią aplinką, dar vieną puikią saree dėvėjo ši nuostabi aktorė.

11. Raudonasis šilkas Saree:

trisha raudonoje saree

Jausmingas žvilgsnis yra vienas iš labiau Trisha pasirodymų ekrane, parodantis, kad ji yra ne tik aktorė veteranė, bet ir diva. Praėjus 7 metams versle, ši išskirtinė aktorė žino, kaip atrodyti tikrai gerai.

12. Tinklinis gėlių saree:

trisha tinkle saree

Tinklinis modelis yra dar viena labai jausminga saree, išryškinanti tikrąjį šios puikios aktorės grožį. Tinklinis modelis saree iš tikrųjų yra įvairių modelių ir spalvų, leidžiančių pasirinkti pagal savo skonį. Tai vienas iš mėgstamiausių Trisha saree.

13. Saldus violetinis:

trisha krishnan saree

Tai yra vienas iš naujausių jos drabužių spintos priedų, saldus violetinis yra labai ekstravagantiškai paprasta saree, kuri išryškina šios nepriekaištingos aktorės spinduliuojančias savybes ir įkvepia visas Indijos moteris labiau pasitikėti savimi.

14. Vien tik juoda Saree:

trisha saree juoda

Suteikite šiai pietų Indijos diva galimybę puikiai atrodyti bet kokiame socialiniame ar oficialiame renginyje, ir ji tikrai sukrės savo išvaizdą. Šioje nuotraukoje vien tik juoda saree, kurią myli visi, yra puikus šventinės aplinkos papildymas, suteikiantis jai aplinkos spalvų.

15. Mėlyna Saree:

trisha blue saree seksuali

Vėsesnio atspalvio sarees iš tikrųjų vėl yra įvairių spalvų. Ši ypatinga saree, kurią vilki ši puiki aktorė, iš tikrųjų išryškina tikrąją tradicinės Indijos saree prasmę ir parodo, kad sarees yra ne tik skirti ypatingiems įvykiams, bet ir gali būti dėvimi kasdien, bet jokiu būdu neatrodant nuobodžiai ar nuobodžiai..

Trisha Saree stiliaus patarimai atrodo:

Vykdykite šiuos stiliaus patarimus, kad įkvėptumėte šios divos:

  • „Trisha“ stiliaus tikslas yra išlaikyti jį minimalų ir elegantišką. Taigi, nykščio taisyklė – vengti perviršio!
  • Palaidinė turi būti sunki ir saree paprasta arba atvirkščiai!
  • Pasirinkite paprastus sarees, nes jie yra universalesni.
  • Jei norite išbandyti blaivų stilių, tiesiog atsisakykite tų priedų ir pabandykite šukuoseną. Jis visada veikia!
  • Palikite pallą vienu žingsniu, kad atsitiktinai atrodytumėte su savo saree.
  • Rinkitės tvarkingas, prigludusias palaidines, kurios nėra pernelyg gausios!

Tai yra keletas geriausių Trisha išvaizdų saree! Triša pelnė didžiulę žvaigždę dėl savo natūralių aktorinių sugebėjimų. Be to, ji taip pat žinoma dėl savo kaimynės grožio, kuris šiais laikais yra retas elementas. Dažnai pamatysite ją dėvinčią paprastas sarees ir palaidines. Ji įkvėpė daugelį jaunuolių pasirinkti saree kelią, ypač per VTV. Tikimės ateityje pamatyti daugiau jos filmų ir, žinoma, nuostabių sarees!