„Anushka Shetty“ tapo tobulumo prekės ženklu kino pramonėje! Ši jogos mokytoja tapusi aktorė pristatė daugybę populiarių filmų, tokių kaip Arundhati, Bahubali, Bhagamathi ir kt. Kartu su aktorine meistryste Anushka Shetty garsėja nepriekaištingu grožiu. Nors ji gali be vargo nešioti bet kokią aprangą, Anushka yra geriausiai žinoma dėl savo meilės sarees. Ji dažnai matoma puikuojantis savo aiškiai apibrėžtomis kreivėmis įvairiuose sarees, tokiuose kaip šifonai, šilkas, „Kanjeevarams“ ir net paprastos medvilnės sarees, tiek ritėje, tiek realiame gyvenime. Šiame straipsnyje mes ištirsime keletą geriausių Anushka Saree nuotraukų, kad vėl įsimylėtumėte ją!

Elegantiškos Anushka Shetty nuotraukos Saree:

Jei esate aršus Anushka Shetty gerbėjas, esame tikri, kad jums patiks šis straipsnis! Naršykite mūsų naujausią Anushka Shetty saree nuotraukų kolekciją, kad surastumėte daugiau priežasčių ją mylėti!

1. Devasena realiame gyvenime:

Tikro gyvenimo Devasena

Anuškos, kaip Devasenos, vaidmuo Bahubali yra svarbus jos karjeros etapas. Karališkojo grožio vaidmenį ji užmušė kaip torto gabalėlį. Jos įžanginė išvaizda, kai ji kovoja su piktadariais po baltu šydu, verčia mus praleisti širdies plakimą. Jos rožinė saree su mėlyna palaidine tapo šio vaidmens plakato išvaizda. Savo paprastu, bet aristokratišku papuošalų pasirinkimu ir, žinoma, savo požiūriu ji atrodo kaip princesė!

2. Anushka Shetty White Saree:

Anushka Shetty White Saree

Anushka Shetty protingai ragina reklamos renginiui sumaišyti neklystantį raudonos ir baltos spalvos derinį. Ji suporavo paprastą, siuvinėtą baltą saree su kukliai padaryta raudona palaidine, kuri puikiai dengia. Metalinis priekinis užtrauktukas aprangai suteikia papildomo faktoriaus. Nepraleiskite jos patogaus, tačiau prašmatnaus apipavidalinimo stiliaus. Jos raudonos aukštakulnės basutės pakėlė bendrą grožį keliais centimetrais!

3. Anushka Shetty per pusę Saree:

Anushka Shetty per pusę Saree

Anushka Shetty atrodo kaip tobula kaimo gražuolė šioje ryškiai raudonoje ir rožinėje pusiau saree. Aktorė pasirinko nesusitvarkyti, pasirinkusi paprastą šukuoseną ir aksesuarus. Nors palaidinė laikoma blaivaus modelio, lehenga pridedama šiek tiek siuvinėjimo. „Voni“ yra paprastas, kaip kontrastingas elementas abiem kūriniams. Ji užbaigė savo išvaizdą dailiai padarytais plaukais, stiklo apyrankėmis ir auksine grandine.

4. Oranžinė gražuolė:

Oranžinė gražuolė

Anuška ypač žinoma dėl savo šilko saree kolekcijos. Čia pastebima Anushka, kuri komerciniam renginiui dėvi gražiai pagamintą šilko sare Kanjivaram. Ji pasirinko tvarkingą makiažą ir atvirus plaukus. Be grandiozinės saree, čia nėra daug priedų. Ji tiesiog padėjo savo firminę šypseną ir gražią perlų apyrankę, kad užbaigtų išvaizdą.

5. „Show Stopper Look“:

„Show Stopper Look“

Čia pastebima, kad Anushka per artimo draugo vestuvių renginį išmeta milijoninę šypseną. Ji buvo matoma įprastu minimaliu apsirengimo stiliumi. Ji, juoda Benaras saree, buvo puikiai papildyta įmantriai siuvinėta „Zardosi“ darbine palaidine. Ji nusprendė apsisaugoti nuo visų priedų, išskyrus piršto žiedą ir auskarų porą. Štai kodėl mes ją labiau mylime!

6. Elegantiškas Bhagamathi žvilgsnis:

Elegantiška Bhagamathi išvaizda

Anushka filme „Bhaagamathie“ atrodo sensacingai. Anushka ne tik sukūrė sau ženklą ekrane kaip apsėsta moteris, bet ir padėjo atgaivinti prarastą rankų darbo sarees šlovę. Atlikdama Chanchala vaidmenį, Anushka buvo matoma vilkinti rankomis iš medvilnės pagamintus sarees su „Ikkat“ stiliaus palaidinėmis, todėl ji atrodė profesionaliai ir oriai. Ji ištraukė kiekvieną filmo išvaizdą ir jos stilius buvo labai vertinamas.

7. Puikus persikų žvilgsnis:

Tobula persikų išvaizda

Čia yra nuostabi nuostabi persikų saree koralų oranžinio atspalvio, kur saree persikumas yra puikus, jei ne blaivus ir fantastiškas. Saree savaime puošia keletą smulkių gėlių meno kūrinių linijų išmintingai balta spalva, kuri puikiai dera su matiniu oranžiniu saree išvaizda ir tuo pačiu daro saree išvaizdą gražią ir neįkainojamą.

8. Koralų rožinė išvaizda:

Koralų rožinė išvaizda

Štai dar viena šio sezono išvaizda, kurią puošia gražuolė Anushka Shetty. Saree atrodo nuostabiai švelnios koralinės oranžinės spalvos ir šiltai rožinio atspalvio su tinklelio ir šifono raštais. „Saree“ posūkis yra paprastas modelio darbas ir baltos spalvos papuošimai, panašūs į akinančius deimantus galaktikos būdu.

9. Juodasis grožis:

Juodasis grožis

Juoda yra ta spalva, kuri atrodytų tiesiog elegantiška, todėl saugiausia spalva, su kuria galima žaisti eksperimentuojant su išvaizda, nėra geresnė už šį atspalvį. Štai šios juodos spalvos Anushka atrodė fantastiškai su detaliais piešiniais. Pasienyje yra graži raudona spalva, dėl kurios saree pop.

10. Prašmatnus vaizdas:

Prašmatnus žvilgsnis

Kai tik manėte, kad Anushka tiesiog karšta, ji patraukė šį itin prašmatnų vaizdą, dėl kurio ji atrodė ne tik elegantiška, bet ir žavinga. „Saree“ kūnas turi giliai žalią atspalvį, dėl kurio saree tampa šiltas ir giliai atspalvis, o išilgai linijos yra zari puoštos sienos.

11. Raudonasis šifonas:

Raudonasis šifonas

Anushka Shetty neseniai lankėsi telefono reklaminiame susitikime, kuriame pasipuošė koralų fuksijos rožine saree su išsamiais blizgančiais meno kūriniais. Saree riba atrodo užburianti, taip pat ir perspektyva. Zari papuošta, aptaki ir liekna riba šios raudonos šifono saree fone leidžia jai atrodyti taip gražiai. Tai puiki išvaizda apsilankyti geriausio draugo vestuvių priėmime, ir jūs taip pat galite tai išbandyti.

12. Užimta juoda:

Užimta juoda

Ši saree yra tradicinė pietų Indijos saree, kuri atrodo užimta visais garsiais meno kūriniais, nupieštais ir išgraviruotais. „Saree“ daugiausia pasižymi minimaliu dizainu, retkarčiais išklotomis baltomis ir šviesiai auksinėmis gėlėmis. Tas pats auksas yra labai ekstravagantiškai iliustruotas saree ribose, o visa saree yra užsiėmusi baltu darbu.

13. „Neon Chic“:

„Neon Chic“

Štai šioje nuotraukoje aktorė Anushka dėvi neoninės spalvos pop mėlyną saree. „Saree“ yra paprasta ir naivi, nes jos šonai šiek tiek puošia puošmenas, kad saree atrodytų gražiai ir prašmatniai.

14. Platus meno kūrinys:

Platus meno kūrinys

Ši pusė saree prasidėjo kaip paprasta, švelni aksominė juoda viršutinė pusė, bet kai mes nusileidome žemyn, apatinė saree pusė nušlavė mus nuo kojų, kai labai talentinga Anushka pademonstravo šį platų gėlių kūrinį fone nuogas.

15. Vestuvių išvaizda:

Vestuvių išvaizda

Jei nerimaujate, ką dėvėti vestuvių kvietime, paimkite čia pavyzdį iš Anuškos, kuri yra geriausiai apsirengusi šia autentiška Čenajaus šilko saree. Apatinėje pusėje esanti saree spindi aukso spindesiais, o purpurinės rožinės spalvos viršutinė pusė atrodo gražiai.

Anushka Shetty Saree stiliaus patarimai:

Jei norite atsigręžti į jos demo deivės išvaizdą, kodėl laukti? Norėdami pradėti, vadovaukitės šiais mūsų ekspertų mados patarimais:

  • Tiesiog sekite mantrą „Paprasta yra gražu“! Anushka visada tiki, kad jis yra minimalus ir elegantiškas
  • Jei dėvite sunkią saree, rinkitės palaidinę su maža klaida ir atvirkščiai
  • Atsisakykite tų prabangių „maggam“ darbo palaidinių ir verčiau rinkitės paprastus kirpimus bei alkūnines rankoves
  • Pasirinkite tvarkingus priedus, tokius kaip auksinė grandinė ar perlai
  • Plaukus laikykite atvirus arba dailiai suformuokite su sankaba
  • Griežtai jokių sunkių chokerių, deimantų ar kitų akį traukiančių papuošalų
  • Nepamirškite savo gražios šypsenos!

Vis dar Anuškos pagirios? Mes lažinamės, kad esate! Anushka yra gražus žmogus iš išorės, o jos asmenybė yra gana įkvepianti. Ji atvira eksperimentuoti ekrane, tačiau realiame gyvenime pasirinko būti savimi. Jos sarees kolekcijoje daugiausia yra rankų darbo natūralių audinių, tokių kaip šilkas ar medvilnė, kurie dažnai pastebimi juos dėvint. Ji taip pat yra „mažiau yra daugiau“ žmogus ir nemėgsta demonstruoti savo ūgio. Jei turite kokių nors jos mėgstamiausių Anushka Shetty nuotraukų, praneškite mums komentarų skiltyje ir mielai pridėsime jas prie šio sąrašo!