Keerthi Suresh yra naujoji bloko aktorė, kuri audringai ima tamilų ir telegu kino industriją. Be visos sėkmės filmuose, ji taip pat atrodo stulbinančiai gražiai dėvėdama sarees. Savo mielu veidu ir atsipalaidavusiu stiliumi Keerthi Suresh rinkinyje „saree“ daugiausia dėmesio skiria tradicinėms šilko sarees su gražiai atrodančiais perlų papuošalais, įskaitant karolius ir auskarus. „Saree“ „Keerthi Suresh“ taip pat dėvi ryškių spalvų viršutines palaidines pusiau rankovėmis, o plaukai išlieka palaidi arba suveržti į bandelę. Ji taip pat mėgsta naudoti raudonus arba smėlio spalvos lūpų dažus, kurie suteikia jai prislopintą išvaizdą.

Naujausia Keerthi Suresh kolekcija Saree su vaizdais:

Čia yra geriausi Keerthi dizainai sari nuotraukose.

1. Keerthi Suresh „Half Saree“:

Keerthi Suresh „Half Saree“

Ar ieškote geriausio pusiau saree dizaino? Peržiūrėkite Keerthi Suresh saree nuotraukose ir tikrai gausite ją sau. „Saree“ sukurtas naudojant šilką ir tinklelio medžiagą geltonai. Kad pusė saree būtų patraukli, ji siuvinėjama visame kūrinyje. Sunki siuvinėta palaidinė papildo nuostabią saree išvaizdą. Geriausiai tinka vestuvėms, ši saree taip pat gali papildyti jūsų spalvingą išvaizdą festivalių metu.

2. Keerthi Suresh „Silk Saree“:

Keerthi Suresh „Silk Saree“

Norite turėti įmantrius, bet patrauklius vestuvinius drabužius? Išbandykite šį „Keerthi Suresh“ šilko sari. Saree yra pagaminta iš gryno šilko medžiagos ir sukurta pagal Kanchipuram dizainą specialiai nuotakoms. „Saree“ yra žalia spalva su lapų atspaudais, o „pallu“ yra daugiaspalvės juostelės su plačia auksine siena, pagamintos iš nedidelio dizaino. „Saree“ yra geriausias nuotakų pasirinkimas, taip pat ji atliekama svarbiems festivaliams.

3. Keerthi Suresh Pink Saree:

Keerthi Suresh Pink Saree

Norite atrodyti kuo paprasčiau? Išbandykite šį „Keerthi Suresh“ rožinį sari, kad pamatytumėte elementarią išvaizdą. Sukurta iš medvilnės medžiagos, saree suteikia paprastą tekstūrą. Vienintelis dalykas, pridėtas prie saree, yra stora auksinė siena. Visa saree yra paprasta kartu su auksine siena, kuri geriausiai tinka elegantiškai išvaizdai. Kadangi saree yra pagaminta iš medvilnės, ji geriausiai tinka mažiems renginiams, festivaliams ar progoms vasarą.

Žiūrėti daugiau: Kajal Agarwal Saree

4. Keerthi Suresh „Red Saree“:

Keerthi Suresh Raudonoje Saree

Ar esate pamišęs dėl spaudinių ir ieškote paprasto dizainerio kūrinio su visais šiais deriniais? Pažvelkite į šį saree Keerthi Suresh, kuris tikrai patenkina visus jūsų poreikius. Saree yra pagamintas iš šifono medžiagos ir raudonos ir baltos spalvos. Saree patli yra raudonos ir baltos spalvos čekių atspaudai, o palu yra visiškai raudonas su baltais akmenimis. Puikus dizainerio kūrinys, ši saree geriausiai tinka vakarėliams, taip pat kitiems nedideliems renginiams.

5. Keerthi Suresh Saree „Rajini Murugan“:

Keerthi Suresh Saree „Rajini Murugan“

Tada ši saree tikrai bus jūsų sąraše. „Saree“ yra pagaminta iš šilko medžiagos ir suprojektuota mėlyna spalva, saree yra šiek tiek atspausdinta ant palu, o likusi saree paliekama paprasta. Vėlgi, saree taip pat turi šiurkščią auksinę sieną. Ši saree, puikiai tinkanti atrodyti bet kokia proga, yra populiari festivaliams ar bet kurioms vestuvių progoms.

6. Keerthy Suresh Saree Mahanatyje:

Keerthy Suresh Saree Mahanatyje

Ar jums patinka dėvėti lengvas ir viliojančias sarees? Kaip apie šią Keerthi Suresh saree Mahanatyje? Šis saree yra lengvas, pagamintas iš šifono medžiagos. Vėlgi, kad saree būtų žavinga, jai suteikiami dideli gėlių atspaudai. Tai suteikia geriausią išvaizdą su panašaus modelio mažo rašto palaidine. Balta spalva suteikia jai eulogistinę išvaizdą. Nesvarbu, ar tai būtų asmeniniai, ar verslo renginiai, šią saree galima lengvai atlikti vakarėliams, kad būtų žavinga išvaizda.

7. Keerthi Suresh Green Saree:

Keerthi Suresh „Green Saree“

Ieškote priimtino spalvų derinio geriausiam saree? Išbandykite šį „Keerthi Suresh“ žalią saree. Saree suteikiamas šviesiai žalios ir raudonos spalvos derinys, todėl jis tampa žavesnis. Kai visa saree yra žalia, palu ir kraštas yra raudoni, ant jų yra aukso spalvos smulkių atspaudų. Vėlgi, šilko saree taip pat suteikiama sunki palaidinė, kuri padidina saree svarbą. Ši šilko saree geriausiai tinka vestuvėms, festivaliams ar svarbioms pooja progoms.

8. Keerthi Suresh Kerala Saree:

Keerthi Suresh Kerala Saree mieste

Norite savo išvaizdai suteikti tradicinio prisilietimo? Ar patikrinote šį Keerthi Suresh Kerala saree? Pagaminta iš medvilnės medžiagos, ši išskirtinė saree sukurta atsižvelgiant į Kerala tradicijas. Paprastos saree centre yra auksinis taškinis dizainas, o kraštui – auksiniai nėriniai. Ši Kerala saree gali būti atliekama tradiciškai atrodant festivaliuose, ypatingomis progomis ir papročiais.

9. Keerthi Suresh geltonoje Saree:

Keerthi Suresh geltonoje Saree

Šifono sarees buvo tinkamiausios reguliariai dėvėti. Ir tai yra geriausia patogi saree tarp Keerthi Suresh saree vaizduose. Šifono saree suteikiama geltona tekstūra su gėlių atspaudais. Vėlgi, visai saree suteikiama gėlių siena su panašia palaidine. Maži baltų, žalių ir raudonų gėlių atspaudai daro saree patrauklesnę. Tai geriausia saree reguliariai dėvėti ar net išvykoms ar mažiems renginiams ar vakarėliams.

10. Keerthi Suresh „Golden Saree“:

Keerthi Suresh „Golden Saree“

Ar taip pat norite dėvėti ką nors malonaus ir madingo? Tiesiog pažvelk į šį kūrėją Keerthi Sureshą auksinėje saree ir tikrai patirsi. Visa saree yra aukso spalvos, be sienų ar kitų siuvinėjimų. Puiki saree yra su nedideliais aukso spalvos įspaudais. Saree suteikia prabangų vaizdą su smulkiai išsiuvinėta palaidine. Geriausiai tinka vestuvėms, saree taip pat priskiriama nuotakos drabužiams. Tai taip pat geriausiai tinka ypatingoms šventėms ar progoms.

Žmonėms, ieškantiems dizainerio prisilietimo, „Kereehi Suresh“ atvaizdai saree yra geriausia vieta ieškoti naujausių dizainų. Juose yra ne tik pažangių dizainų, bet ir tradicinis jūsų išvaizdos prisilietimas. Tiesiog peržiūrėkite visus filmus ir jums bus prieinama daugybė sarees kiekvienai progai ar reguliariai dėvėti. Taigi Keerthi Suresh saree yra plačiai ieškomas vaizdas įvairiose paieškos sistemose, siekiant užfiksuoti dizainą ar panašius dizainus rinkoje. Taigi, kokį dizainą papildysite savo kolekcija, įkvėpta Keerthi Suresh kolekcijos?