Grožis su smegenimis! Tai teisinga ir tinkama frazė apibūdinti bengalų aktorėms ir herojėms. Bengalijos kino industrija, žinoma kaip pati autentiškiausia, tikroji ir neapdorotiausia, turi keletą gražiausių aktorių. Šiandien vaišinsime jus bengaliečių aktorės nuotraukomis ir vaizdais – tiesiai su populiariausiais ir garsiausiais šiandienos kino industrijos veidais.

Jei mėgstate bengalų filmus ar kino industriją ar norite pažinti tikras bengalų herojes, kurios pramogų pasaulyje pakeitė žaidimą aukštyn kojomis, skaitykite toliau – šiandien mes čia su neapdorota, nefiltruota ir nuostabia bengalų herojės nuotrauka.

Bengalų aktorės vaizdų galerija:

Bengalijos grožis yra subtilus, elegantiškas, grakštus ir žavus. Jie nėra tarp pagrindinių grožio grupių, kurie koncentruojasi tik į stilių ir žavesį, tačiau jie taip pat yra susiję su kūryba ir meno pasauliu. Panagrinėkime populiariausius ir garsiausius veidus bei bengalų aktorės vardų sąrašą su nuotrauka, kurie šiandien taip pat yra gimtoji valstijoje. Čia mes einame su nuostabiomis bengalų aktorės karštomis nuotraukomis!

Naujausia Vakarų Bengalijos aktorė 2021 m.

Pastaraisiais metais Bengalijos kino pramonėje atsirado naujų talentų. Šios jaunos ir talentingos moterys užėmė savo vietą pramogų pasaulyje ir yra tarp nuostabių gražuolių ir talentingų menininkų, esančių visame pasaulyje. Čia yra mūsų populiariausių ir naujausių karštų bengalų aktorės nuotraukų ir vaizdų sąrašas. Šios aktorės taip pat garsėja drąsiu ir unikaliu vaidmenų pasirinkimu!

Mishmee Das:

Mishmee Das

Sayantani Guhathakurta:

Sayantani Guhathakurta Pic

Madhumita Sarkar:

Madhumita Sarkar

Koushani Mukherjee:

Koushani Mukherjee

Rukmini Maitra:

Rukmini Maitra

Geriausių bengalų aktorės vardų sąrašas:

Be naujosios bengalų kino herojės, kuri išsikovojo sau vardą ir vietą, taip pat jau yra nusistovėjusios kino industrijos gražuolės. Šios karštos bengalų aktorės yra talentingos, patyrusios ir jau turi gerą gerbėjų bazę valstijoje. Mūsų geriausių, gražiausių ir garsiausių senosios bengalų kino aktorės, per pastarąjį dešimtmetį pasiekusios sėkmės ir šlovės, sąrašas yra toks:.

Subhashree Ganguly:

Po truputį

Srabanti Chatterjee:

Srabanti Chatterjee

Mimi Chakraborthy:

Mimi Chakraborthy

Koel Mallick:

Koel Mallick

Pooja Bose:

Pooja Bose

Populiari bengalų kino aktorė:

Nors ne iš Bengalijos valstijos kilusios, kitos aktorės gerai įsitvirtino bengalų filmuose. Jie yra gerai priimami, vertinami ir plojami už savo talentą, grožį ir individualų veikimo stilių. Mes taip pat sudarėme tos bengalų kino aktorės iš kitų valstybių sąrašą.

Populiari ne vietinė bengalų aktorė:

Toliau pateikiamos populiariausios ir kai kurios naujausios bengalų kino herojės, kurios šiuo metu yra žinomos, bet nėra iš gimtosios Bengalijos valstijos. Pažvelkite – jie yra tokie nuostabūs kaip vietinės gražuolės ir yra tikrai vertinami.

Nusraat Faria:

Nusraatfaria

Neha Amandeep:

Neha Amandeep Pic

Įžymi ne bengalų aktorė Bengalijos kino industrijoje:

Šios kitos aktorės pažymėjo savo vietą ir vardą bengalų kino ir pramogų industrijoje. Nors jie nebuvo kilę iš Bengalijos, jie buvo populiarūs ir geidžiami šios kalbos filmuose. Nedaugelis iš jų taip pat yra dideli Bolivudo milžinai ir menininkai, pažvelkite į šias grožybes!

Radhika Apte:

Radhika Apte

Vidya Balan:

Vidya Balan

Sheena Chohan:

Sheena Chohan

Urmila Mahanta:

Urmila Mahanta

Varsha Priyadarshini:

Varsha Priyadarshini

Tikimės, kad jums patiko matyti šias gražias bengalų aktorės nuotraukas ir įvaizdžio galerijas, kaip ir mes. Per pastaruosius kelerius metus nauji talentai buvo gerai priimti, ir mums patinka, kad jų šurmuliuojanti išvaizda ir stilius šiame sąraše yra unikalūs ir gražūs. Pasakykite mums ir savo mintis; mums patinka išgirsti jus!