Mes galbūt girdėjome ir susidūrėme su keliomis Indijos kino industrijomis, įskaitant vietines, tačiau nacionaliniame scenarijuje „Bhojpuri“ filmai dažnai nepaisomi. Šiandien, naudodamiesi šia Bhojpuri herojės nuotraukų galerija, mes pažvelgsime į šią nuostabią ir gražią aktorę, paslėptą čia.

„Bhojpuri“ herojės ir aktorės turi išskirtinį stiliaus ir grožio pojūtį, yra unikalios ir skiriasi nuo likusios kino industrijos. Čia aiškiai matoma vietinė kultūra, mados jausmas ir tradicijos. Pradėkime ir peržiūrėkite daugiau šios Bhojpuri herojės nuotraukos.

25 „Hot Bhojpuri“ aktorės vardai su nuotraukų galerija:

„Bhojpuri“ kino aktorės turi atskirą gerbėjų sekimą ir bazę. Ne visos herojės gali atrodyti šiuolaikiškai ir šiuolaikiškai, kaip jūs įsivaizdavote, tačiau jos yra laukinės išvaizdos ir grožio ir suteikia neapdorotą, nefiltruotą jausmą ekranuose. Be to, publika ir regioninis kinas juos myli! Čia yra puikių „Bhojpuri“ aktorių vardų sąrašas su nuotraukomis. Mes turime 10 geriausių dviejų naujausių ir senų herojų kategorijų.

Naujausios ir populiariausios „Bhojpuri Heroines“ nuotraukos:

Štai, čia yra naujausios ir šiuolaikiškiausios Bhojpuri aktorės nuotraukos. Jie yra nauji pramonėje, tačiau vis dar įsitvirtinę ir jau yra populiarūs gerbėjų bazėje ir ekrane. Šie nauji talentai yra gražūs, stulbinantys ir gražūs, turintys unikalų mados pojūtį ir veikimo galimybes. Patikrinkite šių Bhojpuri aktorės vardą ir įvaizdį čia ir sužinokite, ką apie juos manote!

1. Nisha Dubey:

bhojpuri herojės nuotrauka

2. Rinku Ghosh:

bhojpuri herojės nuotraukos

3. Gunjano kelnės:

bhojpuri herojė ke nuotrauka

4. Mahi Khanas:

bhojpuri aktorės vardas su nuotrauka

5. Sapna Gill:

bhojpuri herojės nuotraukos vardas

6. Chandni Singh:

bhojpuri herojė pic

7. Priti Dhyani:

bhojpuri herojė ki nuotrauka

8. Monalisa:

bhojpuri aktorė

9. Mani Bhattacharya:

bhojpuri herojė

10. Yashika Kapoor:

bhojpuri seksuali herojė

Populiarus Bhojpuri aktorės vardų sąrašas su nuotraukomis:

Be naujų populiarių ir naujausių „Bhojpuri“ kino grožybių, mes taip pat turime įsitvirtinusių ir mielų herojų, kurių paklausa, ir turime daugybę filmų, kurie matė gerus hitus. Jie pelnė publikos plojimus ir jau užėmė vietą vietos kino industrijoje. Pažvelkime į šių karštų bhojpuri aktorių nuotraukų sąrašą!

1. Priyanka Pandit:

Priyanka Pandit

2. Anjana Singh:

Anjana Singh

3. Akshara Singh:

Akshara Singh

4. Kajal Raghwani:

Kajal Raghwani

5. „Amrapalli Dubey“:

Amrapalli Dubey

6. Neha Shree:

Neha Shree

7. Madhu Sharma:

Madhu Sharma

8. Smriti Sinha:

Smriti Sinha

9. Tanushree Chatterjee:

Tanushree Chatterjee

10. Kavya Singh:

Kavya Singh

Naujausias ir populiariausias „Bhojpuri“ televizijos serialų aktorių sąrašas:

Televizijos pasauliui plečiantis ir augant visame pasaulyje, televizijos aktoriai ir aktorės užima aukštą vietą pramonėje. Turime keletą naujų artėjančių šios srities grožybių ir talentų, kurių taip pat nereikėtų praleisti. Kalbant apie televizijos serialų aktorių ir menininkių, kurios šiandien yra populiarios Bhojpuri, atvejį, čia yra labiausiai ieškomų ir mieliausių grožybių sąrašas. Jie yra gražūs, puikiai vaidina, žinomi dėl savo talento jausmo ir yra ne mažesni nei tie, kurie yra pagrindiniuose filmuose. Čia yra naujausios televizijos ir ekrano „Bhojpuri“ aktorės ir herojės nuotraukos.

1. Nidhi Jha:

Nidhi Jha

2. Anupama Pathak:

Anupama Pathak

3. Kalpana Šahas:

Kalpana Šahas

4. Rupa Singh:

Rupa Singh

5. Kanakas Yadavas:

Kanakas Yadavas

Dauguma šių Bhojpuri aktorių yra kilę iš Bhojpuri kalbančių regionų, tokių kaip Biharas, Utar Pradešas ir Jharkhandas. Aktorė yra gana garsi ir žinoma dėl savo talento ir kalbos įgūdžių, ir užkariavo mūsų širdis net savo grožiu ir gražia išvaizda. Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šias karštas Bhojpuri herojės nuotraukas ir paveikslėlius; pasakyk mums savo mintis; mums patinka išgirsti jus!