Taip pat žinomas kaip „Pollywood“, „Punjabi“ kinas yra trečias pagal dydį Indijos kino pramonėje. Aktoriai ir aktorės yra nepaprastai talentingi, o jei norite patikrinti tikrąjį grožį, šios pandžabų aktorės nuotraukos jus atskleis! Puikūs pasirodymai, puikūs vaidybos įgūdžiai ir sugebėjimai, žavinga karšta ir seksuali išvaizda, šios pandžabų aktorės nuotraukos yra malonumas mums visiems, besidomintiems pramogų ir mados pasauliu.

Toliau judėkite ir tyrinėkite viską apie naujas ir populiarias grožybes per šią pandžabų herojės nuotraukų galeriją. Štai ir einame!

25 karščiausios pandžabų aktorės vardai ir nuotraukos:

Pandžabų kino industrija alsuoja konkuruojančiais aktoriais, talentais ir grožiu. Pandžabų filmai, žinomi kaip sparčiausiai auganti pramonė, dažnai ieško naujų talentų. Turime gražią aktorę ir herojes, kurios yra įsitvirtinusios pramonėje, o nauji įrašai sulaukia vis daugiau dėmesio ir meilės iš jų gerbėjų. Čia sudarėme nuostabiausių, nuostabiausių moterų aktorės ir pandžabų herojės sąrašą su vaizdais – tų, kuriems pavyko pavogti mūsų širdis ir kurių skaičius per pastarąjį dešimtmetį auga. Tai apima ir naujokus, ir patyrusią aktorę. Čia pateikiame Punjabi filmo aktorės vardą ir nuotraukas!

Populiarios pandžabų herojų nuotraukos:

Šios mylimosios netolimoje praeityje pateko į pandžabų filmus ir nuo tada buvo populiarios. Be jų vaidybos, karšta ir jausminga išvaizda mus tikrai jaudina. Stiliaus ir mados pojūtis „Pollywood“ aktorei taip pat yra aukščiausio lygio, ir neabejotinai šiomis dienomis jie sulaukia daug žiūrovų ovacijų. Mūsų geriausi naujausios pandžabų aktorės vardo rinkiniai su nuotrauka yra šie:

1. Monika Gill:

karštos polivudo aktorės nuotraukos

2. Ginni Kapoor:

karštos punjabi aktorės nuotraukos

3. NimratKhaira:

Pandžabų herojės nuotrauka

4. Sunanda Sharma:

Pandžabų herojės atvaizdas

5. Ihana Dhillon:

Karštos punjabi aktorės nuotraukos

6. Simi Chahal:

karšta punjabi aktorė

7. Diljott:

panjabi kino aktorė seksuali

8. Parul Gulati:

Parul Gulati 8

Šiuo metu jos yra būsimos aktorės ir jau kuria savo vardą. Lažinamės, kad šios nuostabios gražuolės ateinančiais metais išaugs tarp žinomų kino industrijos vardų. Ar tu taip nemanai?

10 gražių Polivudo aktorės vardų sąrašo su nuotraukomis:

Be naujokų, turime esamą Polivudo aktorę, kuri jau buvo viena geidžiamiausių kino ir pramogų industrijoje. Jų grožis, kūrybiniai ir meniniai sugebėjimai, mados pojūtis ir graži išvaizda iš tiesų mus visus sujaudino. Mūsų senų karštų pandžabų aktorės nuotraukų sąrašas, gerai nusistovėjęs ir toliau sukioja ekraną savo gražiausiomis išraiškomis.

1. Mahi Gill:

Pandžabų herojų sąrašas

2. Sonamas Bajwa:

geriausia punjabi aktorė

3. Surveen Chawla:

seksuali punjabi aktorė

4. Shruthi Sodhi:

punjabi herojė nuotrauka

5. Kainaat Arora:

graži panjabi aktorė

6. Mandy Takhar:

garsi punjabi aktorė

7. Navneet Kaur Dhillon:

karštos punjabi nuotraukos

8. Simran Kaur Mundi:

Simran Kaur Mundi

9. Dhrriti Saharan:

Dhrriti Sachara

10. Japji Khaira:

Japjikhaira

Įžymių Punjabi televizijos serialų aktorių sąrašas su nuotraukomis

Televizijos atlikėjai ir serialų aktorės yra populiariausios šį dešimtmetį, atsižvelgiant į tai, kaip mūsų karta mėgsta viską, kas yra internete ir televizijoje. Šios televizijos aktorės išgarsėjo savo sunkiu darbu, o jų grožio standartai, mados pojūtis ir stilius yra ne mažesni nei tų, kurie pasirodo filmuose ir filmuose. Žiniatinkliui ir serialo aktorei netrūksta talentų; jie vienodai geri ir gražūs. Negana to, daugelis televizijos serialų aktorių lėtai patenka į didįjį ekraną dėl savo įgūdžių! Čia yra mūsų geriausi ir geriausi pasirinkimai gražiausių Punjabi televizijos aktorių ir herojių sąraše.

1. Nidhi Jha:

panjabi televizijos aktorė

2. Sara Gurpal:

Punjabi serijos aktorė

3. Harsimranas Oberoi:

Harsimranas Oberoi

4. Shehnazas Sheharas:

Shehnazshehar

5. Neha Thakur:

karščiausia pandžabų aktorė

6. Anita Shabdeesh:

Anita Shabdeesh

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti naujausią pandžabų aktorės nuotraukų galeriją, kaip ir mums. Turėdami naujų ir būsimų šios pramonės talentų, mes dažnai pastebime keletą naujų grožybių ir talentų, o dabar jie yra tarp labiausiai balsuojančių aktorių tiek iš brolijos, tiek iš brolijos. Ką manai apie šias mielas? Praneškite mums savo mintis!