Kino pramonė, ypač Bolivudas, tapo gana nepastovi dėl nuolat besikeičiančio auditorijos skonio. Net ir tada, kai didžiosioms žvaigždėms gresia pasenimas, vienam aktoriui pavyko likti nepaliestam pramogų verslo kaprizų. Spėk kas? Salmanas Khanas! Šis aktorius, gerbėjų vadinamas „Sallu Bhai“, pelnė didžiulį gerbėjų skaičių ne tik Indijoje, bet ir visame pasaulyje!

Originalus B miesto Bhaijan pavadinimas yra Abdul Rashid Salim Salman Khan. Jis yra vyriausias Salimo Khano sūnus, praėjusių metų populiarus filmų prodiuseris ir scenaristas. Jo motina Salma Khan yra pirmoji Salimo Khano žmona, kuri pavertė jos vardą iš Sushila Charak, o Helen yra jo pamotė ir antroji jo tėvo žmona. Jo broliai Arbaazas Khanas ir Sohailis Khanas yra žinomi veidai prie sidabro ekrano. Jis taip pat turi dvi seseris – Alvira Khan Agnihotri ir Arpita Khan, kurias jis įsivaikino.

salmano khano nuotraukos

Norite daugiau sužinoti apie Salmaną Khaną? Slinkite žemyn, kad gautumėte įdomių faktų apie naujausias Salmano Khano naujienas su dar nematytomis nuotraukomis.

Salman Khan Biodata:

1. Amžius, gimtadienis, gimimo vieta, dabartinė vieta, religija:

Sallu Bhai gimė 1965 m. Gruodžio 27 d. Indorės mieste Madhja Pradeše. Jo tikrasis amžius yra 53 metai, o Salmano namas yra Bandroje, Mumbajuje. Jo tėvas yra musulmonas sunitas, o motina – Maharaštros induistas (vėliau atsivertęs į islamą). Štai kodėl jis laikosi abiejų religijų ir išdidžiai save vadina „indėnu“, o ne musulmonu. Jis turi mišrią tautybę ir daugiausia patanas. Jo Zodiako ženklas yra Ožiaragis.

Salmano Khano gimtadienio nuotrauka

2. Išsilavinimas:

Salmanas Khanas pradines mokyklas baigė „Scindia“ mokykloje Gvaliore, o vėliau perėjo į Šv. Stanislovo vidurinę mokyklą Bandroje, Mumbajuje. Jis persikėlė į aukštąjį mokslą Mumbajaus Šv. Ksavero koledže, tačiau vėliau metė mokslus.

salman khan ki nuotrauka

3. Svarbi statistika:

Salmanas Khanas dažnai pastebimas besipuikuojantis be marškinių kūnu daugelyje filmų ir net ne ekrane. Nepaisant to, kad jam 50 metų, jo tinkamumo lygis nė kiek nesumažėjo. Remiantis šaltiniais, aktoriaus ūgis yra apie 5 pėdų 8 colių (174 cm) aukščio ir sveria apie 75 kg. Jo krūtinė yra maždaug 45 colių, juosmens-35 colių, o bicepsas-17 colių. Tokiems mirtingiesiems kaip mes net nusikaltimas galvoti apie tokį puikų kūno sudėjimą!

salman khan ka nuotrauka

4. Asmeniniai pomėgiai, mėgstamiausias maistas ir pomėgiai:

Salmanas yra visiškas maistas ir kietas ne vegetaras. Jis mėgsta Indijos, Kinijos ir Mughlai virtuves. Jam patinka itin aštrus maistas ir jis negali atsispirti vištienos Biryani ir avienos kebabui. Jo asmeniniai interesai yra tapyba, rašymas, plaukimas ir treniruotės sporto salėje. Jis mėgsta juodą, pilką ir baltą spalvas, kurios yra jo pagrindinis drabužių spintos pasirinkimas. „Salman“ taip pat turi puikią prabangių automobilių kolekciją, įskaitant „Lexus“, „Mercedes GL Class“, „BMW X5“ ir net fantastiškus dviračius, tokius kaip „Suzuki Hayabusa“ ir kt..,

5. Socialinės žiniasklaidos paskyros:

Mūsų mylimasis Chulbul Pandey yra labai aktyvus socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip „Twitter“ ir „Facebook“. Net internete Salmanas turi didžiulę gerbėjų bazę ir milijonai žmonių nekantriai laukia jo atnaujinimo. Jis ypač populiarus „Twitter“ dėl savo šmaikščių ir juokingų „tweets“, kurie yra retvituoti gausiai. Jei norite sekti šią B miesto legendą, galite ieškoti šių paskyrų:

salman khan ki nuotrauka

Salmano Khano filmografija:

Nors Salmanas Khanas netiki skaičių žaidimu, jo, kaip pirmojo numerio, pozicija yra beveik nenugalima. Nepriklausomai nuo to, kaip jo filmams sekasi kasose, jis visada lenkia populiarumo lenktynes. Taip yra todėl, kad Salmanas tiki kurdamas filmus, su kuriais gali susieti vidutinis indas, o ne išskirtinai A klasės auditorijai. Štai žvilgsnis į jo įspūdingą kelionę:

salman khan nauja nuotrauka

1. Pirmasis filmas, ankstyva karjera:

Salmanas debiutavo 1988 m., Kai atliko antraplanį vaidmenį filme „Biwi Ho To Aisi“. Būtent 1989 metais jis tapo vienos nakties sensacija su šiuo sėkmingu filmu „Maine Pyar Kiya“. 1990 metais jis vaidino filme „Baaghi: A Rebel For Love“, kuris taip pat buvo sėkmingo skonio. Nuo to laiko nebuvo ieškoma Sallu ir pristatyta atgal į užpakalinius blokus, tarp kurių- Saajan, Andaaz Apna Apna, Hum Aapke Hai Koun, Karan Arjun, Judwaa, Pyaar Kiya Darna Kya, Hum Dil De Chuke Sanam, Tere Naam, „Dabaang“, „Ready“, „Bajrangi Bhaijaan“ ir kt.,

Per paskutinius 33 savo karjeros metus jis vaidino daugiau nei 100 filmų, iš kurių dauguma pasirodė esąs daugiausiai uždirbančių šalyje. Nenuostabu, kodėl jis laikomas labiausiai patrauklia Indijos žvaigžde!

salmano khano šypsenos nuotrauka

2. Apdovanojimai ir apdovanojimai:

Kartu užkariavęs milijonų žmonių širdis visame pasaulyje, Salmanas taip pat pelnė keletą apdovanojimų už savo pasirodymus. Pirmąjį kino bilietų apdovanojimą jis pelnė 1990 metais už Meino Pyaro Kiya, kaip geriausio vyro debiutanto, apdovanojimą. 1999 m. Jis apdovanojo geriausio antraplanio aktoriaus apdovanojimą už „Kuch Kuch Hota Hai“. Išskyrus „Filmfare“, 2008 m. Jam taip pat buvo įteiktas Rajivo Gandhi apdovanojimas už puikius pasiekimus pramogose. 2016 m. Jam buvo suteiktas „Times Of India“ kino apdovanojimas už geriausią aktorių Bajrangi Bhaijaan.

Tai dar ne viskas! Be to, kad yra puikus atlikėjas, Salmanas turi ir puikią humanitarinę pusę. Jis reguliariai įsitraukia į filantropinį darbą, už kurį netgi pelnė keletą įvertinimų ir apdovanojimų. 2013 metais jis buvo paskelbtas mėgstamiausia liūtų filantropine nevyriausybine organizacija Indijoje už tai, kad yra žmogus!

salman khan jauna nuotrauka

3. Būsimi filmai:

Mūsų mėgstamiausias Bhaijaanas nelaiko savo gerbėjų taip ilgai laukti. 2019 m. Pabaiga ir visi 2020-ieji bus tikras malonumas Salmano gerbėjams, nes jis turi daug jėgų kupinų pasirodymų ir puikių istorijų! Čia yra būsimas Salmano Khano filmų sąrašas:

  • Dabaang-3 su Sonakshi Sinha. Išleidimo data
  • Radhe- labiausiai ieškomas Indijos policininkas su Disha Patani
  • 2 smūgis su Disha Patani
  • Inshallah, kartu su Alia Bhatt

Yra keletas kitų filmų, tokių kaip Remo D’Souza šokio filmas, „Wanted 2“, „Kick 2“, „No Entry Mein Entry“, „Partner 2“, „Sher 2“..

Salmano Khano nuotraukų galerija: vaikystė, gimtadienis, filmai, tėvai, žvaigždės:

Įdomu sužinoti, kaip jūsų mėgstamiausia žvaigždė atrodė vaikystėje? Norite pamatyti keletą retų Salmano nuotraukų su šeima ir merginomis? Slinkite žemyn, kad pamatytumėte šį asmeninį gyvenimą:

1. Sunkus berniukas:

Salman Khan vaikystės nuotr

Taip! Tavo akys tavęs neapgauna! Šis silpnas berniukas yra mūsų pačių Salmanas Khanas, kai jis buvo žavingas mėnesio berniukas! Ar galite įsivaizduoti, kad šis vaikinas išaugs į B miestelio Biggie?

2. Su mama, tėčiu ir broliu:

Salman Khan tėvų nuotraukos

Čia yra dar viena nespalvota Salmano Khano šeimos nuotraukos nuotrauka su tėčiu Salimu Khanu, mama, Salma Khan ir kūdikio broliu Arbaazu. Nors visų akys buvo pritvirtintos prie fotoaparato, įdomu, į ką Sallu žiūri? Jo ateitis? Gal būt!

3. Brolių obligacija:

Salman Khan vaikystės nuotraukos

Šie maži kūdikiai dabar išaugo į gražius vaikus. Atrodo, kad Salmanas, Arbaazas, Alvira ir Sohailis yra pasirengę užkariauti pramonę savo išvaizda! Matome, kad Sallu jau gana gerai atliko „Bade Bhai“ vaidmenį!

4. Mokyklos berniukas:

salmano chano senų nuotraukų mokyklos laikas

Ši klientų grupės nuotrauka yra iš jo mokyklos laikų. Salmanas čia atrodo kaip piktas jaunuolis. Ar jis erzina šį mokytoją, ar tiesiog atsitiktinė išraiška? Mes nesame tikri! Tačiau tai sukelia malonių prisiminimų.

5. Jaunas kūno kūrėjas:

salmano khano kūno nuotr

Vos į paauglystę Salmanas jau turėjo puikybės vertą kūną. Patikrinkite jo bicepso, tonizuotos krūtinės ir plokščių pilvo pjūvių pjūvius. Mums labiau žavi jo akys ir aštri žandikaulio linija!

6. Laimingi laikai:

salmano khano šeimos nuotraukos

Čia pastebėtas chanas Kaandaanas, dalijantis linksmomis geromis akimirkomis. Labai džiugu matyti, kaip jaunasis Salmanas palaiko ryšius su savo šeima, ypač mama ir tėčiu. Panašu, kad pokštas yra iš Arbaazo chano!

7. Senas yra auksas:

jaunos Salman Khan nuotraukos

Čia yra Salmano, Neelamo Kothari ir Aamiro Khano vaizdas, kai jie buvo labai maži. Neelam vaidino Salmano meilę Ek Ladkai Ek Ladki. Trys sveikinimai senoms draugystėms!

8. Su Bhagyashree:

salman khan stilinga nuotrauka

1989 m. Salmanas Khanas ir Bhagyashree tiesiogine prasme sujaudino visą tautą. Šis paveikslėlis yra iš neveikiančios, nuoširdžios dueto pozos, kuri grąžina mus į senus gerus laikus!

9. Su Arpita Khan:

salmano khano veido nuotrauka

Čia yra ankstyva Arpitos Khan nuotrauka su naujai atrasta šeima. Arpitą priėmė Salmanas, radęs ją verkiančią gatvėse. Dabar ji gyvena palaimingą gyvenimą ir yra ištekėjusi už Bolivudo aktoriaus Aayush Sharma.

10. Retas kadras:

salman khan hrithik roshan aiswarya rai sharukh khan

Taip! Tavo akys tavęs neapgauna! Tai jūsų mėgstamiausios žvaigždės, visos viename kadre. Hrithik Roshan, Shahrukh yra užsiėmę pozuodami fotoaparatui, o Salmanas Khanas visą dėmesį nukreipęs į Aishwarya Rai!

11. Kvaila pusė:

gražiausia salman khan nuotrauka

Retai kada pamatysite Salmaną, demonstruojantį savo linksmąją pusę! Šiame paveikslėlyje parodyta, koks kvailas jis gali būti girtas. Mums labai patinka tai, kaip jis dalijasi lengvesnėmis akimirkomis su artimais draugais!

12. Moteris:

salman khan su aktorėmis

Sallu galbūt tikrai pramonės „Bhaijaan“, bet ne šioms ponioms. Salmanas mėgaujasi nuostabių miesto žvaigždžių, tokių kaip Kareena Kapoor, Sushmita Sen, Rani Mukherjee, Preity Zinta, Katrina Kaif ir Karishma Kapoor, dėmesiu. Dabar tai tikra tapetų nuotrauka!

13. Mama, tėtis ir pamotė:

salman khan tikra mama pic

Salmanas turi labai ypatingą ryšį su savo tėvais, įskaitant Heleną, savo pamotę. Tai leidžia mums jaustis džiaugsmingiems dėl to, kaip jie visi gerai sutaria, be jokios neapykantos ar neigiamų jausmų.

14. Žmogus letena:

salman khan šunys

Salmanas mėgsta augintinius, ypač šiuos du didžiulius šunis. Nepaisant įtempto tvarkaraščio, namuose jis skiria laiko savo pūkuotai šeimai. Čia matomi Mysonas (Šv. Bernardas) ir Mylove (Neapolio mastifas). Abu yra stiprūs, galingi ir nepriklausomi, kaip ir jo asmenybė.

15. Greičio poreikis:

salman khan automobiliai

Salmanas mėgsta mašinas su dideliu droseliu, kurios visada gali išlaikyti jį lenktynėse. Jam priklauso pavydėtina prabangių automobilių kolekcija, kurią sudaro „Audi“, „Mercedes“, „Range Rover“, „Lexus“ ir kitos brangios markės.

16. Kratymas kojos:

salman khan šokis

Ši nuotrauka yra iš vieno iš Salmano ir Katrinos sceninių pasirodymų. Panašu, kad buvusiai porai patinka purtyti koją. Su beprotiškais judesiais ir dangišku grožiu šalia jo, tai festivalis visiems jo gerbėjams.

17. Buvusių merginų vakarėlis:

salmanas chanas vakarėlyje

Salmanas turi būdą su moterimis! Jis susitikinėjo su maždaug šešiomis merginomis, kurias bandė suburti neseniai vykusiame vakarėlyje. Šis yra su dviem seniai išvykusiais mylimaisiais – Sangeetha Bijlani ir Lulia Vantur, kuri, kaip manoma, yra dabartinė jo mergina.

18. Sūnėno meilė:

salmanas khanas su kūdikiu

Salmanas gali būti kietas riešutas išoriniam pasauliui, tačiau jo sūnėnui Ahilui Sharma jis yra geriausias dėdė. Mačiau ją – mažytį Ahilį, Arpitos sūnų, jaukiai įsisupusį į didžiąsias savo brangios Sallu mamos rankas.

19. Apdovanojimo gavimas:

salmanas khanas pelnė apdovanojimus

Jei esate užkietėjęs Salmano Khano gerbėjas, turite tai žinoti! Sallu 2017 m. Buvo apdovanotas Didžiosios Britanijos parlamento „Global Diversity Award“ apdovanojimu. Jis yra tik tarp keturių kitų Indijos žvaigždžių, gavusių šį prestižinį apdovanojimą..

20. Mačo žmogus:

salman khan šešių pakuočių vaizdas

Ar galite net patikėti, kad šiam vaikinui jau 50? Jis gėda mums visiems dėl savo kūno sudėjimo ir išvaizdos! Tai naujausia jo naujo filmo Salmano nuotrauka, kuri įžiebė visą internetą! Mes tiesiog negalime laukti jo filmų!

Tai retos retos jūsų mėgstamos žvaigždės nuotraukos! Kai scenarijų eilė laukia išleidimo 2020 m., Tokie gerbėjai kaip mes gali planuoti ištisus metus trunkančią šventę. Linkime šiam aktoriui daugiau sėkmės, laimės ir atvirkštinio senėjimo bėgant metams. Jei norite reguliariai atnaujinti šią „Dabaang“ žvaigždę, sekite jį jo socialinės žiniasklaidos paskyrose.