Afrika yra šalis, žinoma dėl savo natūralaus grožio, ir daugelis to nežino, yra Afrikos moterų grožis iš įvairių šio fantastiško žemyno dalių. Šiandien mados pasaulis matė keletą perspektyvių Afrikos modelių, kuriems pavyko, nepaisant rasizmo.

Šiame straipsnyje mes pristatome jums keletą gražių Afrikos moterų, kurios išdidžiai vaikščiojo ant rampos, demonstruodamos turtingą savo šaknų kultūros paveldą. Jie pademonstravo savo tradicijas gyvūnų atspaudų pavidalu, ryškiais, spalvingais motyvais ir šie modeliai sulaužė neigiamus stereotipus ir pakėlė mados pasaulį į kitą lygį.

Gražios Afrikos moterys

Gražiausios Afrikos moterys (2010–2021 m.):

Pateikiame gražiausių Afrikos žemyno moterų, sukūrusių bangas pasauliniame mados pasaulyje, sąrašą.

1. Gražios moterys Somalyje:

Tarp kitų Afrikos regionų sakoma, kad Somalis turi keletą gražiausių moterų su migdolo formos akimis, aukštais skruostikauliais ir ovalo formos veidais. Somalio merginos turi gražią veidą su natūralia oda ir ilgais plaukais. Jų grožis dar labiau padidėja šviežia išvaizda, nes jų racione yra daug daržovių. Tai padeda maitinti jų kūną, todėl jie atrodo jaunesni ir puošnūs. Šios drąsios juodos Afrikos moterys labai pakeitė savo sritis.

Imanas Abdulmajidas (mados modelis):

Afrikos grožis

Yasmin Warsame (modelis):

Afrikos mergaičių nuotraukos

Saba Anglana (aktorė):

gražios Afrikos moterys

Samira Hashi (modelis/aktyvistė):

juodos Afrikos moterys

2. Gražios Egipto moterys:

Egiptas yra žinomas ne tik dėl savo paminklų, bet ir dėl savo grožio piktogramų Egipto karalienės Nefertiti ir Kleopatros pavidalu.1). Egipto moterys yra žinomos dėl savo tamsių plaukų ir akių bei nepriekaištingos odos. Galima sakyti, kad Egipto moterų grožis susijęs su subtilia jų kaulų struktūra. Jie dažnai turi aukštų skruostikaulių, didelių akių, apvalių veidų ir pilnų lūpų derinį. Taip pat sakoma, kad Egipto moterys pagal odos spalvą ir kūną atrodo kaip lotynų moterys. Kai kurios garsios gražios Afrikos merginų nuotraukos yra šios:

Tara Emad (aktorė/modelis):

Tara Emad

Nelly Karim (aktorė, modelis ir balerina):

Nelly Karim

Meriam George (grožio konkurso antraštė):

Meriam George

Fawzia Mohamed (grožio karalienė/modelis):

Fawzia Mohamed

Donia Hamed (modelis):

DoniaHamed

3. Gražiausia Etiopijos mergina:

Etiopijos moterys buvo priskiriamos prie gražiausių Afrikos moterų, turinčių dideles akis ir šviesias šypsenas. Sakoma, kad jie turi puikius veido bruožus, kaulų struktūrą ir odos toną. Dauguma Etiopijos moterų turi tamsią odą su aukštais skruostikauliais. Nuostabūs Afrikos merginų įvaizdžiai yra šie:

Liya Kebede (Etiopijos gimimo modelis, dizainerė ir aktorė):

Liya Kebede

Amleset Muchie (Etiopijos modelis, aktorė ir kino kūrėja):

Amlesetas Muchie

Senait Ashenafi (Etiopijos gimimo aktorė):

Senait Ashenafi

Semra Kebede (Etiopijos grožio konkurso antraštė, modelis ir aktorė):

Semra Kebede

Fryat Yemane Crowned (Mis Etiopija, JAV 2006 m., Aktorė, televizijos laidų vedėja ir modelis):

Fryat Yemane karūnuotas

4. Gražios Maroko ponios:

Maroko mergaičių grožis kyla iš daugelio šalies rasių ir etninių grupių derinio. Jie yra žemų ir aukštų merginų mišinys, o merginos yra tamsiaplaukės ir gražaus kūno. Maroko moterys yra žinomos dėl savo tamsių akių ir alyvuogių veido. Keletą žinomų Afrikos moterų vaizdų vaizduoja tokios asmenybės:

El Bekri (radijo/televizijos laidų vedėja ir aktorė):

El Bekri

Zineid Obeid (aktorė):

Zineid Obeid

Amina Allam (mados industrija):

AminaAllam

Fadoua Lahlou (mados modelis):

Fadoua Lahlou

Hind Benyahia (televizijos vedėjas ir supermodelis):

Hind Benyahia

5. Gražios moterys iš Sudano:

Sudano moterys paprastai yra tamsios ir lieknos kūno sudėjimo. Kai kurios moterys turi šviesesnę veido spalvą ir atrodo labiau arabiškai. Sudano moterys iš prigimties yra labai tamsios odos ir išmoko didžiuodamiesi priimti savo odos spalvą. Jos yra lieknos, o kai kurios Pietų Sudano moterys yra labai aukštos. Tarp karštų Afrikos merginų yra tokie mados modeliai:

Nyakimas Gatwechas (Pietų Sudano Amerikos modelis):

Nyakimas Gatwechas

Adau Mornyang (modelis/grožio konkurso finalininkė):

Adau Mornyang

Ataui-Deng Hopkins (Sudano amerikiečių modelis):

Ataui-Deng Hopkins

Nekaltas Aheu Deng (grožio karalienė/mados modelis):

Nekaltasis Aheu Deng

 Manuela Mogga Matong („Mis Pasaulis Pietų Sudanas 2013“):

Manuela Mogga Matong

6. Gražios Alžyro ponios:

Alžyro moterys dažniausiai būna įdegusios ir turi alyvuogių odą. Jie turi tamsius plaukus ir plačias akis su ilgomis blakstienomis. Ir jie atrodo labai moteriškai. Jie turi ploną juosmenį, o ilgi plaukai dažniausiai yra garbanoti arba tiesūs. Žinoma, kad Alžyro moterys turi gražias kojas ir rankas. Paprastai sakoma, kad Alžyro moterys yra nepaprastai egzotiškos, gerai formuojančios klubus. Štai keletas nuostabių gražių moterų, kurios savo grožiu ir pasiekimais atnešė šlovę ir sėkmę Afrikos ponios įvaizdžiui:

Isabelle Adjani (aktorė/dainininkė):

Gražios Alžyro ponios

Edwige Fenech (Alžyre gimusi italų aktorė/kino prodiuserė):

Gražios Alžyro moterys

Chahinèze Zerrouki (Alžyro modelis):

Gražios Alžyro merginos

Amina Kaddur (Alžyro modelis):

Gražiausios Alžyro ponios

Myriam Benzerga (modelis iš Alžyro/2006 m. Pirmasis arabų pasaulio modelis):

Myriam Benzerga

7. Gražios Kongo ponios:

Konge sakoma, kad moterys yra labiau gentinės išvaizdos ir storo kaulo. Jie yra patrauklesni ir pasižymi natūraliomis ir žemiškomis savybėmis. Kongo moterys mėgsta stilingai rengtis puošniai. Jie pabrėžia, kad labai svarbu rūpintis savimi. Kongo moterys laikomos viena gražiausių Afrikos moterų, turinčių aukštus skruostikaulius. Jie yra aukšti ir labai moteriški. Štai keletas gražiausių Afrikos moterų:

Joëlle Kayembe (aktorė):

Gražios Kongo ponios

Rachel Mwanza (aktorė):

Gražios Kongo moterys

Kim Marcelle (dainininkė, aktorė, dainų autorė):

Gražios Kongo merginos

Françoise Dehaipe (aktorė):

Kongo ponios nuotraukos

Cécile Bayiha (aktorė):

Kongo moterų vaizdai

8. Gražios moterys iš Nigerijos:

Manoma, kad maždaug 20 procentų gražių merginų Nigerijoje yra iš Hausa-Fulani, Igbo ir Jorubos gyventojų. Sakoma, kad Igbo moterys yra daug gražesnės ir dažnai būtų Nigerijos grožio veidas. Savo išskirtiniais veido bruožais ir neįprastu grožiu Adesua dažnai įvardijama kaip viena gražiausių moterų ne tik Nigerijoje, bet ir Afrikoje. Nigerija yra šalis, kuri, kaip sakoma, yra palaiminta daugybės genčių gražiomis moterimis. Jie yra žinomi dėl savo grakščių kaklų ir baltų dantų. Patikrinkite keletą šių nuostabių juodų Afrikos merginų šioje šalyje:

Agbani Darego (modelis):

Gražios moterys iš Nigerijos

Genevieve Nnaji (aktorė ir dainininkė):

Gražios Nigerijos merginos

„Oluchi Onweagba“ (modelis):

Gražios merginos Nigerijoje

Adaora Akubilo (modelis):

Sylvia Nduka (Karūnuota kaip gražiausia mergina, Nigerija):

9. Gražiausios Pietų Afrikos moterys:

Teigiama, kad Pietų Afrika yra nuostabiausių planetos moterų namai. Moterys čia išsiskiria išskirtiniu grožiu, kuris išsiskiria, o jaunos, lieknos moterys, turinčios vienodą odos atspalvį, laikomos patrauklesnėmis. Grožis Pietų Afrikoje grindžiamas eurocentriniais grožio standartais. Ši šalis yra žinoma dėl savo žavių moterų, kurios yra aukštos, geros nepriekaištingos odos, ovalo formos veido ir šviesių akių. Pietų Afrikos merginos įvaizdis pagerėjo, kai moterys išsiskiria įvairiomis sritimis:

Candice Susan Swanepoel (modelis):

Pietų Afrikos merginos įvaizdis

„ThandoHopa“ (modelis/aktyvistas/teisininkas):

Pietų Afrikos merginos nuotrauka

Tanit Phoenix (mados modelis/aktorė/vizažistė):

Pietų Afrikos grožis

Charlize Theron (aktorė ir prodiuserė):

karštos Pietų Afrikos merginos

Candice Boucher (modelis):

juodos Afrikos merginos

10. Gražios Angolos moterys:

Angolos moterys paprastai yra patrauklios ovaliais veidais ir stirnos formos akimis. Moterys čia turi gražią tamsią odą su storais natūraliais plaukais. Jie yra labai kūrybingi ir novatoriški savo ryškiomis šukuosenomis ir yra pagaminti iš sviesto, ochros ir karvės mėšlo. Moterys yra gražios su nerealiu grožiu. Tarp nuostabios Afrikos ponios nuotraukos yra tokie modeliai iš Angolos:

Leila Lopes (Angolos grožio karalienė):

Leila Lopes

Micaela Reis (aktorė/TV laidų vedėja/Angolos modelis):

Micaela Reis

Sharamas Dinizas (supermodelis):

Sharamas Dinizas

Michaela Pinto (modelis):

Michaela Pinto

Lesliana Pereira (grožio karalienė):

Lesliana Pereira

11. Gražios moterys Namibijoje:

Tarp nuostabiai gražių Angolos moterų yra ikoniškos raudonos Himba genties moterys. Šias moteris stebina tai, kad ant odos ir plaukų tepamas sviestas, riebalai ir raudona ochra. Tai suteikia raudoną atspalvį jų išvaizdai, todėl jie ne tik atrodo nepakartojami, bet ir apsaugo odą. Moterys yra lieknos ir aukšto kūno sudėjimo, įmantriai dekoruotos šukuosenos. Mbalantu genties moterys yra žinomos dėl savo ilgų pintų šukuosenų. Keletas karštų Afrikos moterų modelių yra šie:

Behati Prinsloo (modelis):

Behati Prinsloo

Paulina Malulu (modelis/Mis Namibija):

Paulina Malulu

Yana Haenisch (modelis):

Yana Haenisch

Philippa Muller (kino pramonė):

Philippa Muller

Susan Van Zyl (aukšto lygio modelis):

Susan Van Zyl nuotraukos

Visos šios gražios ir pasitikinčios Afrikos moterys iš skirtingų kultūrinių sluoksnių sėkmingai įgyvendino savo misiją – aktyviai sektis pavyzdžiu jaunoms Afrikos mergaitėms, kurios į jas žiūri. Šios baimę įkvepiančios moterys suteikia joms vilties, kad ir jos gali sulaužyti amžinus visuomenės pančius, paplitusius visoje Afrikoje. Šių moterų sėkmės istorijos įkvėptų šias jaunas merginas be baimės siekti savo svajonių ir laužyti stereotipus, palikdamos ilgalaikius pėdsakus savo veiklos srityse..